Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

77397986674871783829.jpg

 Tritony biorę od Ciebie za 10

:)

Kupiłem Astro A50 to moje 3 słuchawki jak na moim zdjęciu. Posiadam Goldy, Trittony Ax pro i teraz Astro a50. 

 

Goldy są cienkie słabo grają i bas nawet po podkręceniu jest cienki do tego jakość wykonania kiepska (pękły mi po roku użytkowania)

 

Trittony AX pro jakość dźwięku bardzo fajna, świetny bas, wykonanie słabe (pękły mi po 2 latach normalnego użytkowania) do tego okropna plątanina kabli

 

Astro A50 Jakość dźwięku zdecydowanie najlepsza,  i wykonanie 1 klasa Taki plastik to ja rozumiem, zero trzasków w połączeniu z metalem świetnie się prezentują 

 

Ja piszę to co sam sprawdziłem, posiadam obecnie wszystkie 3 pary słuchawek, jak na zdjęciu, a opinie kogoś kto nigdy nie miał a mówi że słyszał że są słabe albo dobre to już inna bajka. 

Miałem kiedyś jeszcze słuchawki AKG ale bez HS Astro dla mnie narazie z tego co miałem to nr 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem SONY PS4 WIRELESS STEREO HEADSET 2.0 ale zależy mi na dzwieku przestrzennym. Piszecie tutaj że po usb niema dzwieku przestrzennego a producent reklamuje jako 7.1 To jak to w końcu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem SONY PS4 WIRELESS STEREO HEADSET 2.0 ale zależy mi na dzwieku przestrzennym. Piszecie tutaj że po usb niema dzwieku przestrzennego a producent reklamuje jako 7.1 To jak to w końcu jest?

Soft w słuchawkach to robi...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeszcze jedno pytanko. Czy te Sony 2.0 (Gold) są dźwiękowo podobne do Turtle Beach Ear Force Ps4 (Px4)? Czy raczej dużo gorsze - pytam ponieważ miałem okazję pograć na PX4 i było bardzo dobrze więc mam nadzieję że na tych Sony będzie podobnie.

Druga kwestia, czy posiadając do grania średniej klasy kino domowe 5.1 z dobrymi głośnikami jest sens kupować te słuchawki Sony Gold? Wiadoma sprawa z nocnym graniem ale pytam czy głębia dzwieku 7.1 będzie lepiej słyszalna na słuchawkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeszcze jedno pytanko. Czy te Sony 2.0 (Gold) są dźwiękowo podobne do Turtle Beach Ear Force Ps4 (Px4)? Czy raczej dużo gorsze - pytam ponieważ miałem okazję pograć na PX4 i było bardzo dobrze więc mam nadzieję że na tych Sony będzie podobnie.

Druga kwestia, czy posiadając do grania średniej klasy kino domowe 5.1 z dobrymi głośnikami jest sens kupować te słuchawki Sony Gold? Wiadoma sprawa z nocnym graniem ale pytam czy głębia dzwieku 7.1 będzie lepiej słyszalna na słuchawkach?

Nie są podobne - PX4 grają lepiej. Emulowany dźwięk przestrzenny z sygnału stereo vs. emulowany dźwięk przestrzenny z sygnału 5.1...

A czy jest sens je kupować (Goldy), majac kino - i tak i nie. Słuchawki (nawet z kilkoma przetwornikami w muszli) nie uzyskają takie przestrzeni i wrażeń, jak realnie rozstawione kolumny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jest kwestia mieszkania w bloku i grania w nocy.

Po 22:00 u mnie nie ma mowy o kolumnach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopchałem się dziś, żeby przetestować - Thrustmaster Y-300P - ma ktoś? Proszę o kilka słów, w "internetach" sobie chwalą, że na kablu z mikro pod PS4 do 300zł nic lepszego nie ma...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dopchałem się dziś, żeby przetestować - Thrustmaster Y-300P - ma ktoś? Proszę o kilka słów, w "internetach" sobie chwalą, że na kablu z mikro pod PS4 do 300zł nic lepszego nie ma...

Ale wiesz, że to to samo co starsza seria Y-250, tylko z innym pudełkiem i ceną (jest wyższa oczywiście). No i Y-250 prócz USB, miały jeszcze końcówkę jack (żeby wpiąć je do PC albo PS3 po analogu). A same 250 grały dobrze (czysto i wyraźnie), bas był dość mocny, scena szeroka i były bardzo wygodne. Mikrofon też nieźle się spisywał. Ale 300zł za "nowszy" model to bym nie dał. Poszukaj sobie tego starszego Y-250 - jest tańszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko czy te słuchawki bezprzewodowe goldy,tb czy inne można ładować ładowarką od telefonu?.

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tak. Każde urządzenie standardu usb samo określa jaki prąd pobiera. Czasami pomimo mocniejsze ładowarki czas ładowania urządzeń pozostaje bez zmian (mam tak ze starymi tel. htc) ponieważ to urządzenie decyduje o poborze a nie ładowarka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko i może ktoś wie na 100%. Czy jest możliwe sparowanie pierwszego modelu bezprzewodowych słuchawek Sony(te z wysuwanym mikrofonem) z adapterem od innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że to to samo co starsza seria Y-250, tylko z innym pudełkiem i ceną (jest wyższa oczywiście). No i Y-250 prócz USB, miały jeszcze końcówkę jack (żeby wpiąć je do PC albo PS3 po analogu). A same 250 grały dobrze (czysto i wyraźnie), bas był dość mocny, scena szeroka i były bardzo wygodne. Mikrofon też nieźle się spisywał. Ale 300zł za "nowszy" model to bym nie dał. Poszukaj sobie tego starszego Y-250 - jest tańszy...

 

Dzięki za info. Może wstyd się przyznać (bo okaże się, że to jakiś dramat :) ) ale podobał mi się dźwięk Razer Kraken, to z tych na kablu. Bezprzewodowo do PS4 jak dla mnie to tylko Creative Tactic 3D Rage, bo w Goldach przeraża widmo pękania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Może wstyd się przyznać (bo okaże się, że to jakiś dramat :) ) ale podobał mi się dźwięk Razer Kraken, to z tych na kablu. Bezprzewodowo do PS4 jak dla mnie to tylko Creative Tactic 3D Rage, bo w Goldach przeraża widmo pękania :/

To właśnie o to chodzi, żeby Tobie się podobało - gusta są przecież różne i nie zawsze muszą się pokrywać z preferencjami innych...

A co do tego pękania, to nie popadajmy w aż taką paranoję - ok, Goldy są awaryjne ale to, że tak często się takich przypadkach słyszy (nawet tutaj na forum), wynika z ich popularności i tego, że kupuje je spora grupa użytkowników PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HyperX Cloud id Kingsotna - rozumiem, że bez problemu podłączę pod pada PS4 i będę mógł jako headsetu używać? Widzę bogaty zestaw akcesoriów i przejściówki, ale wolę spytać. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HyperX Cloud id Kingsotna - rozumiem, że bez problemu podłączę pod pada PS4 i będę mógł jako headsetu używać? Widzę bogaty zestaw akcesoriów i przejściówki, ale wolę spytać. Pozdrawiam.

Tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego pękania, to nie popadajmy w aż taką paranoję - ok, Goldy są awaryjne ale to, że tak często się takich przypadkach słyszy (nawet tutaj na forum), wynika z ich popularności i tego, że kupuje je spora grupa użytkowników PS4...

Jestem z tych użytkowników którym nie pękły i nadal dobrze działają. Kupione zostały 2014-12-12

<odpukać>

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zeby po podłączeniu słuchawek do pada był dźwięk na nich czy muszę je podłączyć do TV?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam pytanie odnośnie Ds6500. Ustawienia w konsoli mam na optical out. Co dalej dać? Pcm linear, dolby czy dts? Jak włączam film na BR to nawet jeżeli wybiorę dts to widzę, że stacja od słuchawek sama przechodzi w pro logic II. Da się jakoś dts wymusić?

Edytowane przez wesoly_kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam pytanie odnośnie Ds6500. Ustawienia w konsoli mam na optical out. Co dalej dać? Pcm linear, dolby czy dts? Jak włączam film na BR to nawet jeżeli wybiorę dts to widzę, że stacja od słuchawek sama przechodzi w pro logic II. Da się jakoś dts wymusić?

A jak wybrałeś podstawowy port wyjściowy, to w następnym oknie zaznaczyłeś DD5.1 i DTS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie o razer kraken 7.1 chroma. Warto je brać czy może z tym przedziale cenowym (400-450zł) znajdę coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest.

To odpowiedz do mojego pytania? Jeśli tak, to w jaki sposób to zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie o razer kraken 7.1 chroma. Warto je brać czy może z tym przedziale cenowym (400-450zł) znajdę coś lepszego

Dziś poczytałem, oglądałem video testy i testowałem na żywo. NIE WARTO wersji Chroma, za 230zł masz wersję "USB", to to samo bez podświetlanego znaczka itp. Chyba też coś nieco innego z mikro  ale nie warto dopłacać. Już miałem sam dzisiaj brać te Razery za 230zł ale.....ZONK, bo jak w trakcie gry przyciskiem wyłączysz mikro grając na PS4 to.......żeby go potem włączyć musisz wyjąć/włożyć wtyczkę USB! masakra (na PC ten problem nie występuje). Jest mnóstwo video recenzji i testów, poczytaj. Ja zdecydowałem się na HYPERX CLOUD, jutro zamawiam i już nie szukam, bo mętlik ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was porównywał w praktyce granie Creative Tactic 3D Rage(przewód/bezprzewodowy) VS Sony Wireless 2.0 Gold. Cena zbliżona, ciekawią mnie doznania w grach i jakość 7.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×