Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Podzielam twoje zdanie.

Cóż, przynajmniej ratuję się jak mogę żeby normalnie używać słuchawek.

Poza małym uszczerbkiem wizualnym nie ma różnicy w użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem sluchawki Turtle Beach PX21 i wszystko dziala jak nalezy. Dzwiek rewelacyjny, podbicie basow fajnie sprawdza sie w grach.

Jesli komus nie przeszkadza kabel podlaczony do konsoli i tv to jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas działającą myszka pod ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 na wsparcie dla myszek i klawiatur. Każda działa o ile gra ją wspiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem sluchawki Turtle Beach PX21 i wszystko dziala jak nalezy. Dzwiek rewelacyjny, podbicie basow fajnie sprawdza sie w grach.

Jesli komus nie przeszkadza kabel podlaczony do konsoli i tv to jak najbardziej polecam.

A jak wypada poziom głośności w takim połączeniu ? U mnie na px22 jest strasznie cicho i obecnie najlepszym rozwiązaniem jest podpięcie słuchawek pod pada, aczkolwiek wtedy nie mamy podłączonego wzmacniacza przewodowego... przez co nie wykorzystuje się w 100% tych słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa bardzo glosne, obawialem sie wlasnie tego problemu bo tez o nim czytalem. Ale podlaczylem je tak jak jest na stronie producenta i graja rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lepiej kupić goldy czy wireless stereo headset?

Gold.

Chyba że się zastanowić nad Pulse Elite.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sa bardzo glosne, obawialem sie wlasnie tego problemu bo tez o nim czytalem. Ale podlaczylem je tak jak jest na stronie producenta i graja rewelacyjnie.

 

Na spokojnie podłączyłem wszystko od nowa z tym że wzmacniacz słuchawkowy bezpośrednio pod jack w tv, a nie przez chinch i wszystko działa jak należy :biggrin: Problem w tym, że konsola musi być bardzo blisko wyjścia audio z tv (bardzo krótki kabel).

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można w stolicy albo Krakowie kupić goldy? Bo szukałem u siebie w rodzinnym i nie ma ani w MM ani RTV Euro ani komputroniki nic nie wiedzą. A będę w stolicy we wtorek. Także ma ktoś sprawdzone miejsce gdzieś w tych 2 miastach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HD555 zostaw sobie dosłuchania muzyki do PS się nie nadają...Tzn nie ma efektu grają tak jak moje HD...za 80 zł na konsoli oczywiście.

Edytowane przez Fakers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie.Posiadm Trittony Pro +,podczas grania w słuchawkach wszystko jest ok ale jak wyłączę słuchawki i wyjdę z imprezy nie mam głosu w TV.Dopiero jak zrestartuję konsolę to głos powraca.Czym może to być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie zalman zm-mic1 i po podłączeniu słuchawek i mikrofonu konsola nie wykrywa mikrofonu.

Dodam, że na laptopie wszystko działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można w stolicy albo Krakowie kupić goldy? Bo szukałem u siebie w rodzinnym i nie ma ani w MM ani RTV Euro ani komputroniki nic nie wiedzą. A będę w stolicy we wtorek. Także ma ktoś sprawdzone miejsce gdzieś w tych 2 miastach?

 

Niesety, w Warszawie na ten moment Goldow nie uswiadczysz. W MM powiedziano mi, ze najwczesniej za 2 tyg beda miec je w sprzedazy, Komputronik nie byl w stanie wogole okreslic daty, a w Euro moze za tydzien, a moze za miesiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pozwolilem sobie przetlumaczyc na szybko opinie typa z jednego z niemieckich forow ps4 odnosnie Goldow, mam nadzieje ze sie przyda ;)

 

Szczerze mowiac to nie wiedzialem nic o funkcji "TalkBack" wyglada na to ze mozna slyszec wlasny glos zeby np ustawic mikrofon, W Pulse tez tak jest?

 

 

"To co mi sie najbardziej podoba w goldach to stabilne polaczenie radiowe. Nie ma roznicy w porownaniu do okablowanych Trittonow Pro+ ktore tez mialem okazje testowac. Przy moich Turltebeach x41 mam czasem tu i tam krotkie szmery.

 

Nie potrafie zrozumiec czemu niektorzy mowia ze HS ma zero bassu. Uwazam ze jest on przyzwoity i wyraznie mocniejszy niz w x41. Testowalem na presecie Shooter. (Wazne zeby HS byl podlaczony przez USB do PS4 w celu zapisania presetu w sluchawkach) grajac w BF4, Pinnball Arcade (muzyka w tle) i Outlast.
Mimo to  srednie i wysokie sa czysto wychwytywalne.

 

Glosnosc jest absolutnie w porzadku. Mialem raz na max i dzwiek byl ciagle czysty ale po prostu za glosny dla mnie. Potem mialem na 3 kreski ponizej max.

 

Teraz najwazniejsze dla wszystkich fanow shooterow: Pozycjonowanie (przestrzennosc). Tutaj sony odwalilo kawal dobrej roboty. Pozycjonowanie jest dokladniejsze niz w x41 i pojedynczy "dzwiek" (kroki/krzyki przeciwnika) jest odizolowany od pozostalych i dzieki temu mozna okreslic kierunek z ktorej zbliza sie nieprzyjaciel. Naturalnie wazne jest zeby aktywowac surround przyciskiem na sluchawkach co bedzie zasygnalizowane optycznie feedbackiem z symbolem na ekranie.
Testowalem w BF4 z ustawieniami surround w menu i na zmiane HS i kino domowe. Roznice byly niewyczowaalne. Subjektywnie powiem ze HS dostarczyl lepszych wrazen.

 

Co do funkcji chatu: inni gracze slysza mnie minimalnie ciszej niz na x41. Obydwa headsety mialem ustawione na 100% w menu BF4.
Funkcja TalkBack jest absolutnie w porzadku i na poziomie x41.

Komfort noszenia jest dobry i o niebo lepszy niz przy tritton Pro+. musze jednak powiedziec ze przez perfekcyjny dla mnie komfort x41 jestem bardzo rozpieszczony. Po dwoch godzinach grania mialem minimalne odczucie ucisku pod platkami malzowiny usznej. Do tej pory nie wyprobowalem wielu ustawien. Obszar na gorze glowy jest bardzo dobrze wyscielony gabka podobnie jak w moich x41.

Jak juz wczoraj pisalem, jestem pozytywnie zaskoczony jakoscia dzwieku przez kabel na iPhone/iPod. Wazne tutaj jest ze presety sa nieaktywne ale mozna podkrecic bass w ustawieniach urzadzenia a wtedy wali ostro i nie ma zadnych szmerow.

 

Generalnie jakosc dzwieku w grach jest minimalnie lepsza w x41. Zaznaczam ze przez lata uzywalem x41 i sie do nich bardzo przyzwyczailem. Gold brzmni dla mnie jednak lepiej pod kazdym wzgledem od Trittin Pro plus. A pozycjonowanie w goldach jest wiele lepsze niz x41 i przynajmniej tak samo dobre jak z prawdziwym 5.1 HS od trittona."

 

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wydaje mi się żeby pulsy czy goldy miały funkcję talk back. Jest to super opcja bo wtedy nie musimy się wydzierać i słyszymy z jakim poziomem mówimy.

Poszukałem w necie i nie znalazłem nic na ten temat.

 

Wczoraj miałem okazję założyć goldy i sprawdzić ich wykonanie (jestem właścicielem pulsów). Czuć o wiele tańsze wykonanie słuchawek. To fakt, są ultra lekkie. Na plus fizyczne guziki, nie jestem zwolennikiem suwaków. Dodatkowo można je składać, ciekawe czy za 6 miesięcy nie okaże się że ten element ulega uszkodzeniu. Ogólnie nie odniosłem pozytywnego wrażenia po tym co zobaczyłem, przymierzyłem. Po włożeniu na głowę, wyraźnie czułem że słuchawki nie dociskają zbyt mocno do głowy (właściciele większych głów i małżowin będą zadowoleni)Nie chcę powiedzieć żeby były luźne, ale w porównaniu do pulsów miałem wrażenie że mam na głowie zabawkę, do tego niezbyt solidnie wykonaną. Na pewno są wygodniejsze jeśli chodzi o górny pałąk i materiał. Pulsy w tym aspekcie nie są zbyt wygodne, ale to już ogólnie wiadomo.

Niestety nie było możliwości sprawdzenia dźwięku, tutaj się nie wypowiem. Cena w media markt Czeladź 399 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Hmm nie wydaje mi się żeby pulsy czy goldy miały funkcję talk back. Jest to super opcja bo wtedy nie musimy się wydzierać i słyszymy z jakim poziomem mówimy.

Poszukałem w necie i nie znalazłem nic na ten temat.

 

Z tego co wyczytalem w goldach jest opcja Sidetone która umożliwia słyszenie własnego głosu. Niestety nie sprawdze dopóki nie dostanes HS

Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki bany za info! 

Poszperałem w necie i pulse elite również mają tę funkcję!

Wystarczy przytrzymać guzik mute i usłyszymy dłuższe piknięcie, jest kilka poziomów tej funkcji.

Sprawdziłem na szybko i rzeczywiście jest coś takiego, jak działa w grze - nie miałem jeszcze okazji tego wypróbować, zobaczę wieczorem.

Ludzie na necie skarżą się że funkcja działa zbyt cicho.

Rzuciłem teraz okiem w instrukcję i rzeczywiście jest wzmianka o słyszeniu własnego głosu. Nie ukrywam że bardzo mi tego brakowało, zwłaszcza kiedy musimy gadać z kumplami w nocy, nie chcąc obudzić domowników.

Wiadomo że nie słysząc swojego głosu, mamy tendencje do wydzierania się :)

 

zajebiście dowiedzieć się o tej funkcji po paru miesiącach od kupienia słuchawek hehe.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je mam ponad rok i też o tym nie wiedziałem ;-) RTFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSH 1.0 tez ma ta opcje, ustawia sie to w ustawieniach konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam creative tactic 3d alpha i to co jest z prawej strony slysze tak jakby bylo z lewej. Co moge zrobic zeby bylo normalnie?

 

//Kryman

Zacznij używać oryginalnej czcionki i koloru ...

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubrać słuchawki na odwrót ...??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×