Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witam, mam następujący problem, korzystam w moim PS4 z sony wireless stereo headset 7.1 surround headset, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to ten:http://image.ceneo.pl/data/products/14899679/f-sony-wireless-stereo-headset-7-1-surround-headset-ps3.jpg
a problem polega na tym, że dosłownie chwile po tym jak podłącze słuchawki system wywala mnie z PSN i dopóki ich nie odłączę nie mogę się wpisać ponownie, czy ktoś ma/miał podobny problem? Problem pojawił się chyba po łatce 1.7 bo z tego co pamiętam wcześniej wszystko było ok.

Szukałem po forum, nie znalazłem tematu, jeśli zły dział proszę o przeniesienie, liczę na odpowiedz bo problem jest drażniący.

Edytowane przez Arsany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BuRRRzA,

 

Tylko nie pisz zaraz jakie to PS4 jest beznadziejne bo nie umie zrobić emulacji dźwięku przestrzennego.

Umie, tylko Sony wymusza na Tobie kupienie tych produktów na których oni (lub ich partnerzy) zarobią a nie to co Tobie będzie wygodne. ;)


Cześć witam, mam następujący problem, korzystam w moim PS4 z sony wireless stereo headset 7.1 surround headset, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to ten:http://image.ceneo.pl/data/products/14899679/f-sony-wireless-stereo-headset-7-1-surround-headset-ps3.jpg
a problem polega na tym, że dosłownie chwile po tym jak podłącze słuchawki system wywala mnie z PSN i dopóki ich nie odłączę nie mogę się wpisać ponownie, czy ktoś ma/miał podobny problem? Problem pojawił się chyba po łatce 1.7 bo z tego co pamiętam wcześniej wszystko było ok.

Szukałem po forum, nie znalazłem tematu, jeśli zły dział proszę o przeniesienie, liczę na odpowiedz bo problem jest drażniący.

Konsola wpięta kablem czy po WiFI?

Jeżeli po wi-fi to częstotliwości słuchawek mogą nakładać się na częstotliwości routera.

Znany problem wszystkich bezprzewodowych słuchawek Sony pod PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kanału wi-fi w routerze pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BuRRRzA,

 

Tylko nie pisz zaraz jakie to PS4 jest beznadziejne bo nie umie zrobić emulacji dźwięku przestrzennego.

Umie, tylko Sony wymusza na Tobie kupienie tych produktów na których oni (lub ich partnerzy) zarobią a nie to co Tobie będzie wygodne. ;)

Konsola wpięta kablem czy po WiFI?

Jeżeli po wi-fi to częstotliwości słuchawek mogą nakładać się na częstotliwości routera.

Znany problem wszystkich bezprzewodowych słuchawek Sony pod PS.

No właśnie wi-fi, nie mam możliwości połączenia kablem ale tak samo korzystałem z nich przez parę ładnych lat na PS3 i na PS4 przez jakiś czas też wszystko było ok więc co się mogło nagle zje**ć? Mogę jakoś to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo - zwykle tak...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wi-fi, nie mam możliwości połączenia kablem ale tak samo korzystałem z nich przez parę ładnych lat na PS3 i na PS4 przez jakiś czas też wszystko było ok więc co się mogło nagle zje**ć? Mogę jakoś to zmienić?

 

 

Zmiana kanału wi-fi w routerze pomaga?

 

...one mają z tym problem od samego początku ale występuje on losowo.

Pokombinuj z kanałami wi-fi w routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...one mają z tym problem od samego początku ale występuje on losowo.

Pokombinuj z kanałami wi-fi w routerze.

Ok, dzięki, będę próbował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT

 

Spokojnie, tego nie zamierzałem powiedzieć i wcale tak nie uważam ;)

To co możecie mi polecić jakieś dobre słuchawki z tym wszehstronnym dźwiękiem aby działały na PS4 wraz z przejściówką audio ? Cena już nie gra roli ale wolałbym jeden z tańszych ale dobrych modeli. Nie muszą być to od razu Tritton czy inne cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to nie wszechstronny a przestrzenny.

Druga sprawa to przez ta przejściówkę będziesz miał tylko stereo.

Jakie, akurat ja się nie wypowiem bo mam Sony Pule Elite ale koledzy na pewno się rozpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co możecie mi polecić jakieś dobre słuchawki z tym wszehstronnym dźwiękiem aby działały na PS4 wraz z przejściówką audio ? Cena już nie gra roli ale wolałbym jeden z tańszych ale dobrych modeli. Nie muszą być to od razu Tritton czy inne cuda.

Nie ma takich słuchawek z mikro, które jak podepniesz do pada to zrobią Ci dźwięk wszechstronny - możesz mieć tylko STEREO...

Najtańszy HS który robi przestrzeń i działa poprawnie z PS4, to używki Sony Wireless Stereo Headset 7.1...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie dzięki wielkie ;) Jestem trochę zielony w tych sprawach.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez BuRRRza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak chcesz coś w miarę taniego i dobrego, co podepniesz do pada przez przejściówkę, to możesz looknąć na Gamecom 380 od Plantronicsa. Oczywiście będzie tylko stereo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku byłem trochę sceptyczny, ale teraz napaliłem się na Turtle Beach Elite 800 - te słuchawki z PS4 będą się kontaktować bezpośrednio - czy poprzez dodatkowy moduł jak to jest w starszych modelach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bryzyt - Faktycznie masz rację. Będzie osobny odbiornik jak w starszych modelach. Przez USB będą podpinane tylko Elite 400.

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem napalony na elite 800. Z tego co wiem, to nie trzeba będzie podłączać go do pada ale nadajnik chyba będzie w podstawce, która będzie służyć też jako ładowarka. Muszę najpierw sprzedać headset [url="http://allegro.pl...

Edytowane przez Bryzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze ze będzie dodatkowy moduł. Dźwięk puszczam przez amplituner ale nocami sie wpinam słuchawkami z długim kablem. A tak podłączę urządzenie pod amplituner i będzie z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem adapter 4 pinowy z mini jack i rozdwojeniem na dwa wejscia mini jack, niestety hs od ps4 ma problemy z takim adapterem i to po prostu nie dziala, jakby ktos tak chcial sprobowac, chyba trzeba kupic sam mikrofon i tak podlaczyc pod ten adapter, nie mam jak sprawdzic bo nie mam mikrofonu. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy te głośniki: http://www.redcoon.pl/B362645-Philips-SPA5300_G%C5%82o%C5%9Bniki da rade podłączyć do PS4 bez używania przejściówek i kart dźwiękowych? Z tego co wyczytałem mają wbudowany wzmacniacz więc teoretycznie można podłączyć je opticalem, ale się nie znam więc proszę o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy te głośniki: http://www.redcoon.pl/B362645-Philips-SPA5300_G%C5%82o%C5%9Bniki da rade podłączyć do PS4 bez używania przejściówek i kart dźwiękowych? Z tego co wyczytałem mają wbudowany wzmacniacz więc teoretycznie można podłączyć je opticalem, ale się nie znam więc proszę o pomoc

Nie podlaczysz do ps4 bez przejsciowek...

Co ma wzmacniacz do podlaczenia kablem optycznym?

Ogolnie nie podlaczysz tego zeby dzialalo z przejsciowkami czy bez do ps4.

Jeszcze jakies pytania?

@ updade

Mam pomysl. Mozesz podlaczyc te glosniki do tv. Tam wepniesz kable od nich do wejscia na sluchawki i bedziesz mial dzwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl. Mozesz podlaczyc te glosniki do tv. Tam wepniesz kable od nich do wejscia na sluchawki i bedziesz mial dzwiek :)

...i to nie był żaden szyderczy post.

To jest w tym wypadku chyba najlepszy pomysł.

Wzmacniacz nie ma nic do opticala. Armani, mylisz pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbudowany wzmacniacz jest tylko wzmacniaczem - czyli podłącza się głośniki do prądu i dźwięk jest wzmacniany. Nie ma żadnych dekoderów itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich cenach nie ma sprzętu, żeby miał wbudowany dekoder dolby, lub dts i wejście optyczne. Nie oszukujmy się. To są zwykłe głośniki "komputerowe". A przez TV (wpiąć do gniazda słuchawek jak już ktoś słusznie pisał) jak najbardziej powinno pójść fajne stereo, zawsze to lepsze niż dźwięk z samego tv :) Miałem tak kiedyś kiedyś podpięte Logitechy X-530 i na prawdę dawały radę, dopóki nie kupiłem kina z ampli :)

Edytowane przez KIELiCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem headset, który mi poleciliście, czyli Goldy. Muszę powiedzieć, że jestem naprawdę pod wrażeniem. Mam tylko jedno pytanie. Czy jest możliwość ustawienia dźwięku z gry, podczas gdy jestem na czacie, jednocześnie słysząc kolegów z czatu? W "imprezie" jest takie coś, jak mikser dźwięku, który teoretycznie dostosowuje dźwięki, ale gdy przesuwam suwak, to nic się nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suwak to jedno a usatwienia imprezy to drugie (przynajmniej tak jest w Elite).

Musisz w ustawieniach urządzeń zmienić żeby cały dźwięk szedł przez słuchawki a nie tylko czat.

Na włączonych słuchawkach wciśnij dłużej (PS) na padzie > Dostosuj Urządzenia > Wyjście na słuchawki - "Całość dźwięku".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejos panowie i panie szukam sluchawek do sluchania przeważnie muzyki. Posiadalem monster beats hd solo i je polamalem na 3 czesci :-( mozecie mi coś polecic? Cos co nieodbiega jakoscia dzwieku od nich a nawet sa moze lepsze i tansze bo monstery sa strasznie przereklamowane i raczej 2 raz bym ich nie kupil no moze beats studio tym razem. Szukam cos co da mi duzo przyjemnosci ze sluchania dzwieku bo jestem maniakiem sluchania w super jakosci. Sluchawki nauszne i tylko sprawdzone przez was najlepiej. Pod ps4 tez pewnie bede podpinal.

Cos z akg? Marshall major black?

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×