Skocz do zawartości
pack

Evolve

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jesli chodzi o balans jest jak najbardziej ok.Hunterzy maja trudniej, bo naprawde musza dzialas jak transformersy ;p Inaczej padaja jak muchy.

Mecze nie sa powtarzalne, tzn sa ale przy kazdym zabawa jest inna.

Jak grasz evacuation mode to za kazdym razem ( no wiadomo jest tam jakas ilosc) sa inne "bonusy". To piranie w wodzie, to dodatkowa zywnosc, to wyladowania blokujace umiejetnosci hunterow.

Ja dzis gralem od 7 rano i...przestalem tylko dlatego ze musze cos zjesc i dokonczyc raport do pracy.

(...)

Przekonałeś mnie, jakby ktoś coś to od czwartku chętnie przyłącze się do jakiejś ekipy w Evolve :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, jedno pytanie, ta gra to tylko w co op ?? tak jak Left4Dead ? 

 

I tak i nie. 

Ta gra to asymetryczny multiplayer tzn 4vs1.  

add " tak" - Zeby dobrze sie bawic jako hunter "musisz miec" 3 dodatkowe osoby, bo bez komunikacji ciezko.

add "nie" - Jednak zawsze mozesz grac jako Monster. Wtedy nie potrzebujesz nikogo do party bo grasz 1 vs 4 i jest jaaaazda;p

 

(mozesz grac single-offline mode z botami)

 

 

Przekonałeś mnie, jakby ktoś coś to od czwartku chętnie przyłącze się do jakiejś ekipy w Evolve  :)

 

 Jasne, daj tylko znac. Ja gram i nawet jak przegrywam to mi sie morda smieje, takie akcje wychodza ze hey=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: MFMONK

 

Czekam aż przyjdzie paczka z grą bo zamówiłem wersję pudełkową. Dodawajcie i łupiemy. Udało mi się zagrać ze trzy mecze w alphę, bety już nie testowałem. Powinienem jednak w miarę szybko ogarnąć bo trochę w fpsy na konsoli się grało, a w L4D rozegrałem setki godzin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral juz ktos potworem, bo mi sie ani razu nie udalo dolaczyc do meczu z randomami jako potwor....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja, pomimo ze  Monstera mam jako ostatniego, juz kilka razy nim bylem...Wiesz random;p

Na poczatku troche to denerwuje, ale lepiej tak niz potem czekac na queue po 10 minut.

 

Ps Wlasnie odblokowalem Elite skin dla mojej Claire =]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie: da się zamienić funkcje R2/L2 na R1/L1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety nie ale może dodadzą taką możliwość w kolejnym patchu. W sterowaniu potworem można wybrać wariant z L1/R1.

W sklepiku w grze pojawiły się wczoraj paczki dlc ze skinami potworów i broni hunterów po 29 i 21 zł.

Jak ktoś chce szybko levelować postać to wystarczy grać evacuation bo na koniec misji dostajemy bonus xp nawet jak przegramy 2 do 3.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nawet z randomami mozna dobrze sie bawic w druzynie i na 3 godziny zabawy z kilka razy bylem potworem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nasza dzisiejsza walka : Hunters: aTbid_wig20 ; j3acek; bearbig1987 ; kosciarz vs Goliath - erfgyuj (random player)

 

 

Absolutnie nic specjalnego, poprostu nasza pierwsz gra i  kill jako team ;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z randomami nie daje rady, zreszta evolve kupowalem glownie dla jaszczurek. Spamowanie przyciskow szybko sie jednak konczy, bo mimo wszystko trzeba miec taktyke na to, kogo ukatrupic w pierwszej kolejnosci. Jestem ciekaw co oferuje ostatni stwor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dorzuccie mnie do listy znajomych PSN: Golic_84, czekam na swoja kopie (dziekuje Ci agito.pl za kilkudniowe opoznienie) i wbijam na pole bitwy. :)

 

Zjadlem zeby na Left 4 Dead (lacznie jakies 500 h na obu czesciach) wiec mysle ze przydam sie do grania. W razie czego HS jest, mam tylko nadzieje ze nie jestescie 14-letnimi squeekerami. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Phi 14 lat...ja mam prawie 9, no tak w zasadzie to 8,5...

Jutro jak wroce to jak nie zapomne to dodam Cie do listy.

 

Gierka jest naprawde swietna=] 

 

Granie Caira to sama przyjemnosc inni healerzy moga jej ssac..no prawie..;p

Jej speed boost i granaty...ehh poprostu trafili we mnie tym granatem, poki co nie gram nikim innym i pewnie nie pogram przez jakis czas;p 

 

A wy kim lubicie grac najbardziej( jaka klasa i postac)?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wreszcie po pierwszych meczach, na razie z randomami, w większości grałem potworem i ta gra naprawdę ma ogromny potencjał. Obawiam się, że na dłuższą metę, bez dodatków wypuszczanych przez twórców może szybko upaść, ale gra się naprawdę przyjemnie. Jakby ktoś miał ochotę to zapraszam do wspólnej zabawy, PSN id: fryz1916.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie balans jest na medal. IGN ocenia bardzo wysoko http://uk.ign.com/articles/2015/02/12/evolve-review. Game Informer 8.5.

Dzisiaj wróciłem do gry z randomami żeby zobaczyć czy jest lepiej niż w dniu premiery i jest bardzo dobrze. Gracze rozdzielają się nie idą masą na potwora, korzystają z wyższych spotów i miejscówek i w końcu leczą więc progres jest:) Najlepsze akcje wychodzą przy obronie reaktora na stage 3 jak zostaje mało czasu bestii do zniszczenia celu. Bez problemu wygrywaliśmy na time out.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak sobie siedzę w pracy i wspominam wczorajsze granie. Grałem z randomami więc siłą rzeczy animowałem głównie bestię, więc o grze łowcami za wiele nie powiem, ale zabawa naprawdę jest przednia. Przy grze potworem atmosfera zaszczucia, kombinowanie żeby przechytrzyć łowców, szukanie pożywienia i miejsca do ewolucji ma naprawdę znakomity smak - dawno przy grze nie byłem tak skupiony. Frajda z wyrwania się z pułapki zastawionej przez innych graczy jest wielka, podobnie jak satysfakcja z wybicia całej drużyny. Co prawda przy dobrych łowcach gra się strasznie ciężko, ale to pewnie w dużej mierze też fakt, że dopiero ogarniam grę. Łowcą zagrałem chyba dwa razy, również bardzo przyjemnie było, ale czuć, że współpraca jest tu kluczowa, więc z randomami może być ciężko. Jeśli ktoś lubi granie z innymi graczami, współpracę i szybkie, emocjonujące mecze to zdecydowanie polecam - gra z całą pewnością warta jest tego, żeby dać jej szansę.

 

Ed: no i wydaje mi się, że bardzo ważne będzie opanowanie map, zwłaszcza grając bestią - dość łatwo jest się zapędzić w ślepą uliczkę, co na początku gry kończy się często tragicznie.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy bestia biegac z wlaczona mapa. Kraken jest spoko. Szybki i potrafi latac :) sam tryb hunt jest deczko nudny, bo ile mozna, ale mini kampania skladajaca sie z 5 meczykow daje rade. Singiel raczej nie ma czego szukac w grze lowcami, zbyt frustrujane, za to bestie daja rade. Bogatszy, darmowy kontent i mozna grac. Na chwile obecna nie mialbym czystego sumienia gdybym mial polecic ta pozycje. Gra robiona typowo pod online, ale zdecydowanie za malo tego wszystkiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Póki co grałem jedynie solo, z 10 partii vs potwór i póki co wszystkie wdupiłem. Masakra  :biggrin:

Edytowane przez monkuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W Evolve (PS4) odkryto ostatnim czasem błąd powodujący, że nasz postęp w grze nie przenosi się poprawnie z jednej konsoli na drugą. Efektem tego jest, że nowe dane nadpisują stare i tracimy cały dotychczasowo osiągnięty w grze postęp. Turtle Rock pracuje już nad poprawką.

Informacje o problemie zaczęły dość szybko pojawiać się w serwisie społecznościowym Reddit. Wygląda na to, że w grze nie działa poprawnie synchronizacja, czego efektem jest to, że nie możemy zagrać na naszym koncie w Evolve (PS4), jeśli nie korzystamy z konsoli, na której oryginalnie graliśmy. Próba kończy się uszkodzeniem danych konta i nadpisanie ich nowymi. Wszystkie medale, poziomy i odblokowane postacie zostają bezpowrotnie utracone.

Jedynym tymczasowym rozwiązaniem wydaje się noszenie ze sobą własnego dysku twardego lub całej konsoli. Turtle Rock i 2K na chwile obecną nie skomentowały doniesień, ale z nieoficjalnych źródeł wynika, że deweloper pracuje już nad poprawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie moge coś skomentować pod recką Evolve'a na głównej więc wrzucę tu. Wklejam swój koment z innego portalu bo nie ma sensu jeszcze raz od nowa tego pisać:

 
Przestańcie płakać na DLC bo jedyne rzeczy do kupienia póki co w sklepie to skórki, których nikt nie potrzebuje i do których zakupu nikt nie zmusza. Gra nie ma wcale mało contentu po prostu zapowiedzi DLC z potworami i nowymi hunterami niektórym recenzentom i graczom siadły na głowę. Wtopili przez to PR'owo, ale nie warto karać za to Turtle Rock czyli developera gry bo oni zrobili swoją robotę bardzo dobrze.
 
Gra oferuje 3 postacie potworów, 12 postaci hunterów, bodajże 12 map + zmienne warunki na tych mapkach. To nie jest mało! Nowe mapy mają być za friko, jak nie kupisz potworka sobie za 15 euro to sobie nim najwyżej nie pograsz, ale pograsz przeciwko niemu. No big deal if you ask me. No, ale gimbusowi nie wytłumaczysz. On musi mieć, najlepiej za frikola, przecież inaczej będzie hejtoweał po internetach.
 
Nikt normalny w tej grze nie oczekuje singla, tak samo jak wiadomo, że singiel jest zawsze na dokładkę w takim Battlefieldzie. Jakby ktoś grał w L4D to zdawałby sobie sprawę, że nie o to tu chodzi. Czym jest singiel obecnie w grach, który zwykle trwa od 4-16h przy ponad 300, które mam nabite w takim L4D? Jak szukałeś jeden z drugim tu singla to równie dobrze możesz szukać dziewic w burdelu. W Evolve gra się dobrze, sterowanie jest git. Gra ma super klimat, oprawę, gameplay i jest warta kupna.
 
Gram kolejny dzień z ekipą (poznaną tu)  i jest bardzo przyjemnie. 
Edytowane przez monkuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na mapy nie zwraca sie uwagi, nie ma czasu. Jezeli wrzuca do store platne stwory i lowcow, to zmienisz zdanie. Bedziesz chcial zagrac, ale sobie tylko popatrzysz na ich cene. Gra typowo robiona pod online, a jest mimo wszystko bardzo uboga oferujac tryb hunt i kampanie z autobalansem. Zgrana ekipa bedzie sie fajnie bawila, udowodnili to ostatnio polscy streamerzy, ale jak dlugo? Imo osoba, ktora kupi (a raczej kupila) GTA robionego typowo pod singla; z ekipa w trybie online bedzie sie bawila znacznie dluzej i lepiej niz w przypadku tego tytulu. Ok, inne gry... ale golym okiem mozna zauwazyc roznice wynikajace z traktowania klientow, przez wydawce gry.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice to dopiero zobaczymy za jakiś czas, po tym jak zaczną wychodzić te wszystkie dodatki - wtedy okaże się, kto ma rację, do tej pory to tylko bicie piany. Grze na pewno przydałyby się dodatkowe tryby, bo póki co pod tym względem jest kiepsko, ale wszystko wynagradza fakt, że tutaj każdy mecz, nawet między tymi samymi graczami, jest inny. No i gra potworem to sam miód - emocje jak cholera, atmosfera zaszczucia piękna, a satysfakcja z dobrego rozegrania partii i awansu na Stage 3 ogromna. W obecnym stanie nie jest to gra na długie miesiące, ale na conajmniej kilkadziesiąt godzin na pewno - a jeśli faktycznie nowe tryby będą za darmo, to ilość zabawy będzie ogromna. Jeden warunek dobrej zabawy: ekipa, granie samemu nie ma większego sensu, chyba, że ktoś zakocha się w postaciach potworów, wtedy oczywiście indywidualizm bardzo się przydaje.;)

 

Bardzo fajnie wyważone klasy, balans potwór - łowcy, wbrew moim obawom też bardzo dobrze zrobiony - wszystko zależy tak naprawdę od umiejętności, zgrania i ogarnięcia graczy, czasem oczywiście też od szczęścia - jeden mocny mobek może naprawdę dużo zmienić, czasem kluczowe może okazać się dobre rozmieszczenie min, dobór odpowiedniej postaci czy nawet odpowiedniego perka. Gra jest wbrew pozorom dość wymagająca, ale satysfakcję i emocje daje duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Foxter - nie sądzę. bo jak pisałem już w podstawce jest dużo contentu. Najbardziej na jego ilość narzekają ludzie, którzy gry nie mają lub ci oburzeni wielce zapowiedzią DLC. Dla mnie podstawka oferuje dużo i jest sporo do ogarnięcia. Byłby 100% mniejszy płacz na brak contentu gdyby nie było tych DLC w planach. Mega fail dla mnie ten whine graczy, pokazuje niezrozumienie tematu. Co odbija się na grze, która na to nie zasługuje bo jest najwyzczajniej w świecie dobra. Gra jest kompletna, już teraz, nie jest wybrakowanym produktem, co sugerują niektórzy. 

Edytowane przez monkuan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja czytalem, ze za nowego potwora przyjdzie mi zaplacic 54zl :) ja gram tylko ta klasa i nie jest to zbyt optymistyczne dla mojej karty, zwlaszcza, ze ja chce jeszcze wiecej. Ale fakt, faktem w dzisiejszych czasach wiekszosc tytulow bazuje na mikroplatnosciach (nie dajesz rady, to kup sobie mieczyk i ciuszki w nowym AC) nowe mapy do Cod ewentualnie skorki dla broni. W sumie lepszy taki Evolve, niz kampania na 5godzin (w innym tytule tuz za rogiem, w ktorym pokladalem nadzieje), aczkolwiek spogladajac na moja karte gracze mozna zauwazyc, ze szybko sie nudze, a pucharkow tyle nawalilem ze hoho :p

No a szukanie w poplochu krokodyla do ubicia, aby odnowic HP - kozackie. Klimat jest, jak w zadnej innej grze, ale malo miiio chce wiecej :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×