Skocz do zawartości
pack

Evolve

Rekomendowane odpowiedzi

@Up - może dla Ciebie :P Mam nadzieję, że zagrałeś choć 1 mecz?

 

NIe dla mnie :) gra mi się naprawdę fajnie, ale póki co zagrałem tylko kilka meczy. Chciałbym zobaczyć bardzo zgraną drużynę vs doświadczony potworek. Póki co ludzie nie ogarniają. Cały czas miałem albo akcje do 5 minut i potwór spadł, albo ktoś ogarniał potworka i nas klepał i tyle.

 

Chcę zobaczyć jeszcze te inne tryby ponieważ trochę martwi mnie monotonność. Mam nadzieję, że będzie wiele trybów lub chociaż kilka, ale naprawdę ciekawych.

 

Przecież potwierdziłeś to co napisałem, gra jest niezbalansowana i schematyczna, szybko się znudzi, oczywiście mogę się mylić ale jak na razie duże rozczarowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio jest aż tak źle? Bardzo liczyłem na ten tytuł.

 

Chyba nie bo każdy jak na razie pisze że kwestia ekipy, a na mój gust po prostu taką grę jest ciężko zbalansować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co dla mnie jest mało różnorodna, bo tak naprawdę jest tylko 1 tryb i to najpopularniejszy gdzie znajdziemy go praktycznie w każdej innej grze, która posiada mp.

Bartus0000 - nie potwierdziłem twojej tezy, że gra jest niezbalansowana i schematyczna ( to tylko test techniczny umożliwiający grę tylko w 1 trybie, więc tutaj nie ma się co więcej spodziewać). Według mnie jest fajnie pokazane jak z roli ofiary i "poszukiwanego" można przejść w rolę łowcy.

Jeżeli jesteśmy w temacie balansu rozwińmy tą kwestię :) Jak grałem i ktoś ogarniał grę potworem to starałem się biec tam skąd dochodzą odgłosy. Nie czekałem na trapera.

Raz miałem fajną akcję gdzie wyszło wszystko. Dorwaliśmy potwora na 1 lvl złapaliśmy w pułapki i szybko spadł. Zaś w następnej grze role się odwróciły. Potwór dobił 3 poziom i było pozamiatane to on polował na nas, a nie my na niego.

Podoba mi się również to, że trzeba uważać na to gdzie się wbiega wystarczy chwila nie uwagi, a siła natury danej mapy nas pożera :)

 

Mnie się dobrze grało i zabrało mnie na kilka godzin w tym najzwyklejszym trybie. Jestem ciekaw następnego trybu, który ma być dostępny od premiery. Jeżeli nie rozwiną trybów to tak, gra umrze szybciutko śmiercią naturalną jak napisał Patryk.'

Oczywiście jest to tylko moje zdanie i na pewno nie mam na celu urażenia kogokolwiek. Moje wnioski wypisałem po spędzeniu w grze kilku godzin i to w technicznym teście czy też becie - zwał jak zwał.

Edytowane przez BartexXx20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bety to wystarczylo napisac do 2k by dostac darmowy kod na ps4. Szkoda jednak ze beta trwa tylko dzis z tego co wyczytalem, bo nie zdaze pobrac gry niestety. A szkoda, chcialem sprawdzic.


W sumie ja i tak już nie skorzystam, więc macie :

 

 

QJA3-4JNC-22EG

 

 

;)

Edytowane przez The Ripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=gx0i-oMyHGE

 

 

 

 

 

Jak ktos ma zamiar grac w Evolve. To zapraszam - smialo mozna dodawac (id kosciarz). 

Duzo tu zwolenikow na forum nie widac, jednak mam nadzieje ze uda sie zebrac druzyne ;]

 

 

 

Za niecale 2h zaczyna sie official stream. O dziwo nie na Twitchu, a na amazonie :

 

http://www.amazon.com/b?ie=UTF8&node=10961299011

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna juz targac, jesli ktos mial preorder na ps store. Jest tu w ogole ktos taki?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest, jest digital deluxe już się pobiera :) Chciałem zamówić w empiku z względu na Exterminator Weapon Skin Pack w preorderze. Bardzo fajne są nowe skórki elite, więcej w tym temacie https://talk.turtlerockstudios.com/t/our-gift-to-the-community-new-elite-skins/24852.

 

Zmiany jakie otrzyma Wraith w pierwszym patchu - beta win ratio na poziomie 71.1%

 

And here’s what is changing for Wraith:

 

- Wraith can no longer warp while cloaked. If she does, the cloak wears off and the Decoy vanishes (just like when you melee attack). This means that when she cloaks, she normally won’t get far and it opens the door for skilled players to do smart things like break line of sight before warping away.

 

- Decoy takes 30% longer to cool down. This immediately makes it 30% less spammy and hopefully results in players saving it for the more opportune moments.

 

- Supernova damage reduced by 10%. Not a huge change, but it will make a measurable difference.

 

- Abduction radius increased by .5 meters (now 3.5). This will make it a little more forgiving.

 

- Warp Blast radius increased by .5 meters (now 8.5). Increasing the radius here has proven a great way to increase the damage output in the past as players are able to hit their targets more often.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy można grać? Ja sam się zastanawiam nad zakupem, ale wolę poczekać na Wasze opinie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS4 LAUNCH TIMELINES

 

SCE Asia / SCEK· 2/9 3:00 PM UTC [Midnight JST]

SCEA:· 2/10 5:00 AM UTC [Midnight EST] for US/Canada

· 2/10 6:00 AM UTC [Midnight CST] for Mexico/LATAM

SCEE:· Rollout times are TBD, but generally falls between SCE Asia / SCEK and SCEA

PC:

Zone 1 – “Asia”Feb/09/2015 - 07:01 PSTZone 2 – “Europe”Feb/09/2015 - 15:01 PSTZone 3 – “Americas”Feb/09/2015 - 21:01 PSTZone 4 – JapanMar/04/2015 - 10:01 PST

xone - Poland 2/9/15 11:01 PM

 

U nas pewnie jak zwykle ok północy się odblokuje.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy można grać? Ja sam się zastanawiam nad zakupem, ale wolę poczekać na Wasze opinie. ;)

Wedlug timera na psn za 8h 56min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wez tu nie pitol tylko kupuj i gramy. Potrzebujemy jeszcze 2 osoby ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczy sie jak Titanfall szumnie zapowiadany, a po miesiacu nikt o niej nie bedzie pamietac. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skonczy sie jak Titanfall szumnie zapowiadany, a po miesiacu nikt o niej nie bedzie pamietac. :biggrin:

Moze tak moze nie. Ja grze daje szanse, nikogo nie namawiam do kupna, ale jak ktos kupi to dodawac do znajomych psn id jak nick tu z forum;]

41 min to lanch wedlug timera na psn;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja razem z kumplem zamówiliśmy, dziś sklep pewnie wyśle, więc jutro powinna być.

Ktoś orientuje się jak w tej grze wygląda wsparcie gry ze znajomymi? Jeśli np. będziemy chcieli grać we trzech w teamie to ostatnią osobę znajdzie nam do takiej roli, jaka jest u nas niewybrana? Mam nadzieję, że w tytule tak mocno nastawionym na współpracę będzie to jakoś sensownie pomyślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis random bedzie z wami grac i tyle :) jak skoncze dodatek do nieslawnego to moge z wami zagrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja rozumiem, że random ;) chodzi mi o coś innego, o kryteria doboru. Czyli jak mam lobby z ziomkami, każdy ma wybraną preferencyjną klasę to czy wrzuci nam randoma tylko de tej niewybranej klasy?

Ja wiem, że za chwilę się będę mógł sam przekonać ;) zastanawiam się tylko, czy gdzieś o tym nie pisali, a mi uciekło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja rozumiem, że random ;) chodzi mi o coś innego, o kryteria doboru. Czyli jak mam lobby z ziomkami, każdy ma wybraną preferencyjną klasę to czy wrzuci nam randoma tylko de tej niewybranej klasy?

Ja wiem, że za chwilę się będę mógł sam przekonać ;) zastanawiam się tylko, czy gdzieś o tym nie pisali, a mi uciekło.

Random. My gramy we 3. Ja mam role medyka , ale na 10 gier - do 3 dobralo mi inna klase. Wiec trzeba sie nastawic ze nie zawsze bedziezsz gra ta ktora lubisz najbardziej, ale to nic zabawa jest zajebista;pppppppppp Jak cos to dodawac: kosciarz im nas wieej tym weselej;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kościarz na pewno dodam ;)

Btw nie polecam agito.pl kupiłem u nich wczoraj, na stronie mają napisane "premiera 10.02.2015, wysyłka 09.02.2015", a dziś się dowiedziałem, że wyślą najwcześniej jutro :/ dobrze będzie, jak w piątek będę mógł pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Random. My gramy we 3. Ja mam role medyka , ale na 10 gier - do 3 dobralo mi inna klase. Wiec trzeba sie nastawic ze nie zawsze bedziezsz gra ta ktora lubisz najbardziej, ale to nic zabawa jest zajebista;pppppppppp Jak cos to dodawac: kosciarz im nas wieej tym weselej;p

 

Jak wygląda sprawa z balansem? Mecze nie są za bardzo powtarzalne? Pomysł na grę mi się strasznie podoba, ale przy takim "asymetrycznym" rozłożeniu rozgrywki obawiam się, że przy ogarniętych łowcach bestia nie ma większych szans na zwycięstwo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wygląda sprawa z balansem? Mecze nie są za bardzo powtarzalne? Pomysł na grę mi się strasznie podoba, ale przy takim "asymetrycznym" rozłożeniu rozgrywki obawiam się, że przy ogarniętych łowcach bestia nie ma większych szans na zwycięstwo..

Moim zdaniem jesli chodzi o balans jest jak najbardziej ok.Hunterzy maja trudniej, bo naprawde musza dzialas jak transformersy ;p Inaczej padaja jak muchy.

Mecze nie sa powtarzalne, tzn sa ale przy kazdym zabawa jest inna.

Jak grasz evacuation mode to za kazdym razem ( no wiadomo jest tam jakas ilosc) sa inne "bonusy". To piranie w wodzie, to dodatkowa zywnosc, to wyladowania blokujace umiejetnosci hunterow. 

Ja dzis gralem od 7 rano i...przestalem tylko dlatego ze musze cos zjesc i dokonczyc raport do pracy. 

 

Bedzie duzo zabawy.

Wciaz nam w sumie brakuje 4 osoby, naprawde jeden random w party i moze popsuc wszystko. Tak "az" tyle zalezy moze nie od skila gracza, choc to tez, ale od komunikacji. DLa mnie jest mega=] Choc narazie lamimy ,ale  bawimy sie wysmienicie.

 

Gra nie ma fabuly, nie ma otoczki - jest to czysty multi ktory daje kupe radochy.

 

Myslem ze bede grac tylko w tryb Hunt, ze te inne tryby beda ..uja warte, ale nie, naprawde w kazdy gra sie swietnie i zupelnie inaczej. Przy kazdym musi byc inna taktyka to jest niesamowite.

 

Mowie to wszystko jako hunter...bo monsterem to zupelnie inna gra. Moment w ktorych przechodzimy na stage 3..i z zwierzyny stajemy sie lowca, jest poprostu genialny. Tutaj jednak nie bede sie wypowiadac bo zagralem nim moze z 3 gry tylko.

 

PS Gra z botami nie jest tym czym sie spodziewalem ze bedzie. Boty sa naprawde dobre i przynajmniej nas noobkow potrafia sponiewierac tak ze az boli ;p

 

 

@Down 

 

http://evolvegame.com/news/how-does-evolve-dlc-work

 

Tutaj masz wszystko opisane. Z tego co jest napisane, narazie 4 nowych hunterow (jak bede gotowi) + skiny dla "jaszczurki" od day one. 

 

Wszystkie mapy oraz nowe tryby ktore wypuszcza zawsze beda za darmo.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten Hunting Season Pass to obejmuje dlc, ktore wyjda w przyszlosci, czy tylko tych 4 nowych lowcow i skorki dla jaszczurki?

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×