Skocz do zawartości
pack

Evolve

Rekomendowane odpowiedzi

PS4 players who also own an Xbox One or PC can register for Big Alpha on one of those platforms right now using the codes below, and will receive an invite today to start playing.

Registration Code: 05379-29749-32069

Referral Code: EvolveBigAlpha4v1

Registration Instructions:

Step 1: Go to http://www.evolvegame.com/bigalpha

Step 2: Fill out the form completely including the registration code, referral code, and a valid email

Step 3: Check your email for an official invite with your product voucher code

Step 4: Redeem the product voucher code on the platform of your choice to download the game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sony powinno wrócić do darmowej usługi sieciowej bo to sa jakieś żarty :) Za to nie mozna pobierać pieniędzy !

PS+ kosztuje rocznie ok 200 zł i trzeba koniecznie kupić na PL. XBL kupujesz za 125 zł i obsługuje wsztystkie regiony

Ps

Chyba nikt nie liczył że nie bedzie zadnych problemów. To juz jest standard w konsolach od Sony a ze trzeba płacić za... no właśnie za co :)

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie przepraszam za maly offtop i szczerze wspolczuje tym ktorzy chcieli brac udzial w alfie - ale uwazam ze w oficjalnym komunikacje nt Evolve zabraklo jednego zdania:

To jest wersja alfa czyli tworcy  dorpowadzaja do dzialania programu w ograniczonym zakresie. Roznego rozdzaju bledy  na tym etapie maja byc wylapane i wyelimimowane. Jesli dobrze zrozumielem chodzi  tu o kod alfa i FW 2.0. Wiec przykre ze tak sie stalo ale z drugiej strony dobrze ze dzieki alfa testom widac ze cos jest do poprawy.

 

Pozostaje czekac na informacje czy jak rozwiaza problemy to jednak bedzie alfa dla PS4 oraz liczyc ze skoro tworcy powiedzieli A to powiedza tez i B (beta).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przyszedl mi mail od evolve, ze mam cos zaktywowac na ich stronie - podali refferal code i ten zwykly do alfy, o co w tym chodzi? Czy to aplikowanie o kolejny klucz czy jakas rejestracja do czegos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikowanie o dodatkowy klucz na inną platformę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten kod, który dostałem będzie aktywny na playstation 4 w kolejnej becie czy służy tylko do możliwości złożenia aplikacji?

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[OFFTOP]

 

 

G8BY5-K342Q-68GB3

G8BZK-04YIJ-NH6TC

G8C0B-R0ETH-KJEM5

G8C0Q-XJPB8-A3R26

 

J0CDA-DQK6I-II99C

J0CDQ-33CL7-EEVLW

J0CDR-QRBEL-F4ZZA

J0CDZ-350W9-ECQDY

 

Jak ktoś użyje to niech napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy ale te kody mają 15 a nie 12 znaków  :dntknw:

Wpisuj bez poziomych kresek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy ale te kody mają 15 a nie 12 znaków  :dntknw:

Te kody sa na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twitterze standardowe ,,bla bla bla ciężko pracujemy.." 0 konkretow. Jeszcze plus mi sie dzis konczy, to jest spisek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował to mogę odstąpić swój kod na PS4, ja niestety nie znajdę na to czasu. Pisać na Priva.

 

EDIT: Już nieaktualne, kodzik już poszedł w świat :)

Edytowane przez Burzyciel33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pomimo wielu problemów ( w końcu to alpha) zapowiada się epicko :D! Uczucie towarzyszące przy tropieniu bestii jest nie do opisania. Grając czuje się dreszczyk niepewności wiedząc , że zaraz może na ciebie wyskoczyć wielkie bydle a w dodatku otaczająca zewsząd flora i fauna wcale nie pomaga w tropieniu potwora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już za sobą kilka meczy różnymi klasami łowców i kilka rund potworem.

Gra łowcą na początku przede wszystkim chęć szybkiego znalezienia bestii. Dorwania jej zanim się pożywi i ewoluuje. Nawet dorwanie bestii we wczesnym stadium nie gwarantuję jej zabicia. Jednak na początku czuć że to łowcy mają przewagę i starają się to bardzo wykorzystać.

Gra potworem to napoczatku czysta adrenalina ucieczka, schowanie się, pożywienie. Trzeba poruszać się szybko jednocześnie uważając żeby nie spłoszyć ptaków czy zniszczyć roślin które alarmują łowców.

Balans gry powoli przesuwa się w stronę potwora kiedy ten ewoluuje. Satysfakcję jaką odczuwa kiedy ze zwierzyny staje się łowcą jest czymś niesamowitym.

Gdy stoisz wysokiej skale patrząc w dół na grupkę graczy... czekasz jeszcze chwilę widząc jak zbliżają się do siebie rozglądając i szukając twojej obecności... A ty spadasz na nich z góry jak meteoryt, rozbijasz ich grupę i zanim łowcy się przegrupują zabijasz Medyka i Tanka. Pozostała dwójka zaczyna uciekać ale ty siedzisz im na plecach i po kolei 1 po 2 wysyłasz na tamten świat :-)

PS. Pisałem z telefonu, sorki.

Edytowane przez Kenet
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana próbuje się podłączyć i ciągle bez skutku...nie może znaleźć tak jakby serwera do którego można by się podłączyć - ma ktoś tak jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę przed pracą, i nie znalazłem żadnego powodu, aby zakupić pełną wersję. Wybór postaci, zrzut na mapę, zwiedzanie i szukanie (czyt. gonienie bez ładu i składu) potwora , po czym maksymalnie 5 minutowe starcie i tyle - koniec meczu. Rozgrywka jest zwyczajnie nudna i bez polotu. Plansze są brzydkie i mało urozmaicone, framerate skacze (najbardziej przy starciach), a przyjemność ze strzelania jest zerowa. Jedynie warstwa audio, lekko wybija się ponad to (a i tak jest biednie). I minus za długie loadingi - poczułem się prawie jak przy alphie/becie Destiny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę przed pracą, i nie znalazłem żadnego powodu, aby zakupić pełną wersję. Wybór postaci, zrzut na mapę, zwiedzanie i szukanie (czyt. gonienie bez ładu i składu) potwora , po czym maksymalnie 5 minutowe starcie i tyle - koniec meczu. Rozgrywka jest zwyczajnie nudna i bez polotu. Plansze są brzydkie i mało urozmaicone, framerate skacze (najbardziej przy starciach), a przyjemność ze strzelania jest zerowa. Jedynie warstwa audio, lekko wybija się ponad to (a i tak jest biednie). I minus za długie loadingi - poczułem się prawie jak przy alphie/becie Destiny...

Kiedy grałem potworem mecz trwał około 30 minut. Kilkukrotnie byłem osaczony zamknięty pod kopułą czy złapany na harpun. Jednak odpowiednio wykorzystując umiejętności, uciekając, pożywiając się, udało mi się wyewoluować na 3. poziom załatwić wszystkich.

Moje doświadczenia z tą grą jak na razie są zupełnie odwrotne do tego co opisałeś.

To prawda że współpracująca grupa myśliwych może załatwić Gracza niedoświadczonego grającego potworem po raz 1. czy 2.

Loadingi są naprawdę długie ale to Alfa więc mogą coś zmienić.. Graficznie już teraz grawygląda dobrze ale to Alfa więc raczej będzie lepiej, tak samo z płynnością gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie masz problemu aby znaleźć jakąś grę? Ja się zalogowałem, próbuje znaleźć mi grę (bez preferowanych klas (co ma byś pierwsze)), ale kręci kręci i nic -,-

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×