Skocz do zawartości
pack

Evolve

Rekomendowane odpowiedzi

To dawaj Foxter do nas do ekipy. PSN: MFMONK

Samemu grając wyłącznie potworem możesz się faktycznie znudzić na dłuższą metę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktos cos mowil ze miny nie sa op?

 

 

 

Dzieki w ogole za dzisiejsza gre, bylo zacnie;p

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna od DLC ...tak jak szanuje i lubie Joe , ale do tego sie dopie* bo plakaly o to dzieci. No coz, musi narzekac na to co inni zeby dalej byc popularnym.

Jak mozna sie czepiac dlc ktore jest czysto kosmetyczne, rozumiem jakby ta "blue" bron dawala +5% do obszaru, .ale nie, zal mi ludzi.

 

Czepia sie nalotu hanka ze odrzuca graczy? Sure niech nie odrzuca i niech na  czas nalotu hunterzy beda niesmiertelni no co za BS.

 

 

Z czym sie zgadzam i kazdy sie z tym zgodzi. Ze majac jednego debila w party  ze 100% wygranej gry mozna przegrac z kretesem. 

 

Narzeka na system progresu, tu sie zgodze. Niektore rzeczy w tym przypadku sa nie potrzebne, albo ustawione nie w tej kolejnosci...

Np traper magie z daisy powinna byc jako 3. Na poczatku irytowalo to ze ludzie przyzwyczajeni do Daisy przechodzili na nowych traperow i nie mieli pojecia jak tropic...

 

Czepia sie Daisy. Ze potrafi sie zbugowac, tak i owszem my na to tez narzekamy, ale z drugiej strony niech mi pokaze gre z tak dobrym AI. A bugi sa wszedzie.

 

To o czym wspomnial na poczatku jak sobie biegali. To kwestia balansu.

Mozna "szukac" monstera czasami po 7 minut, i to nie tyle co szukac, tylko jak monster bierze sobie perka na szybkosc, dostanie jeszcze z mobkow perka na szybsze odzyskiwanie staminy, to hunterzy nie wiadomo co beda robic i tak go nie zlapia.

Monster nie musi wtedy sie nawet chowac czy uwazac na ptaki, bo i tak fizycznie hunterzy sa zbyt wolni.

 

 

Patryk powiem Ci tak mamy juz kilka osob z forum wiec jest z kim grac, i raczej nikt nie narzeka na powtarzalnosc czy nude.

Ja osobiscie mam tyle zabawy co na poczatku z Destiny.

Roznica jest taka ze tu wiem co mam i nie bedzie za tydzien rozczarowania w stylu "a mialo byc tak pieknie" ;p

Anyway jak spadnie cena gry  to mam nadzieje ze sprawdzisz ta produkcje i dolaczysz do nas i moze zmienisz zdanie(tak teraz powiesz predzej pieklo zamarznie hie hie (ale piekla nie ma ;p)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5G8K-37N7-RJRH

 

Mój kod na motyw PS4.

Kto pierwszy ten lepszy :)

Sam nie pobieram, bo jakoś mnie te motywy nie ruszają.

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałem :) Piszę to, aby nikt już nie tracił czasu na wpisywanie kodu. Dziękuję bardzo. Co do samej gry jak tylko trochę spadnie z ceny to pewnie w Marcu kupię (nic innego nie widzę do ogrania w Marcu jak dla mnie) to jeżeli kosciarz będziesz pogrywał jeszcze to chętnie do Ciebie dołączę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My gramy caly czas. No ja dzisiaj troche w Residenta pogralem, ale generalnie ciagniemy caly czas i poki co nie zamierzamy przestac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO w końcu logowanie działa to mogę się dołączyć do dyskusji i gry - Panowie powyżej 20 roku życia dodawać mnie i z chęcią posłuże pomocą - HS jest ale tera rzadko nadaję, głównie nasłuch bo dzieciątko śpi -mimo tego gra drużynowa zapewniona w 200proc. Również jako potwornicki służę chętnie pomocą.

Co do gry to narazie grywałem goliatem offline i boty lały mnie strasznie ale nauka powoli trwa i na online już raz nawet na stagu 1 zmasakrowałem ekipe w kilka minut ale żle mnie "udomowili" i nie mieli dużo miejsca hyhyh

Ogólnie tytuł oczekiwany przeze mnie od początku i nie zawiodłem się -jest moc i klimat i dodatkowo trudno jest a to wyzwanie dla starego gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pojawił się patch 1.1 na razie na xbox one - http://support.2k.com/hc/en-us/articles/204185288-Evolve-1-1-Patch-Notes

 

Poniżej lista nadchodzących zmian w balansie w tym temacie na forum TRS https://talk.turtlerockstudios.com/t/full-patch-notes/42979

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem sie jednak na tą gre, jeżeli są chętni do wspólnej zabawy to chętnie dołącze. Headset i piwo zawsze gotowe. PSN ID - Golltar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perk reload speed i jego wpływ na umiejętności klasowe postaci. Warto używać. http://www.reddit.com/r/EvolveGame/comments/2w1oyt/results_of_perks_class_ability_tests/
 
Evolve balance changes

 

Mamy trochę nowości. Behemoth vs Torvald (Assault), Crow (Trapper), Slim (Medic), and Sunny (Support).

 

 

ostatni live stream Behemoth w akcji

 

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Caire tylko tego perka uzywam, reszta dla medyka jest useless.

Moze jeszcze jet pack regen, ale I tak przeladowanie wygrywa o niebo.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może resztę dodam:

 

 

 

 

Support wygląda świetnie, ale reszta też ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem grę więc od środy/czwartku zaczynam grać. Jakby ktoś szukał graczy to mój nick psn: KamilHam, korzystam ze słuchawki z zestawu.

Edytowane przez wolly89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My narazie umieramy w Bloodborne. Jednak nie moge sie doczekac 31 marca I nowego medyka.

Zobaczymy co ta "bestia" ma do zaoferowania. Moze Caira wkoczy na 2 miejsce, bo poki co tylko ona mi sie podoba z medykow.


 

 

Edit: Path mial byc jutro, a jest dzisiaj wazy ciut ponad 8gb. 

 

Dostajemy 4 nowych huntow, 1 monstera oraz 2 mapy.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trapper predator skin pack jest do pobrania z PSN za darmo.

Edytowane przez wolly89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...szybko sie skonczyl poprzedni season...^^

Teraz juz wiemy dlaczego mapy sa za darmo haha.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobra gra na F2P, ciekawe ile jest zapaleńców na podstawkę na pełną cenę i 2 sezony dodatków za worek kasy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób do gry. Ogarniętych i z Hs'em. Dzisaij wbiłem Brązową Elitę, a gram od wczoraj. A więc progres jest ;) Zapraszać!

 

PSNID: Mr_Puma94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×