Skocz do zawartości
pack

Evolve

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie masz problemu aby znaleźć jakąś grę? Ja się zalogowałem, próbuje znaleźć mi grę (bez preferowanych klas (co ma byś pierwsze)), ale kręci kręci i nic -,-

Kreci mi gdzieś z 5min jak juz znajdzie to gram z 2-3 mecze i mnie wywala :x taki urok alphy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Może ktoś chciałby zagrać to oddaję kody.

 

Redeem the product voucher code on the platform of your choice to download the game

Registration Code: 05379-29749-32069
Referral Code: EvolveBigAlpha4v1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

05379-29749-32069

Proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie masz problemu aby znaleźć jakąś grę? Ja się zalogowałem, próbuje znaleźć mi grę (bez preferowanych klas (co ma byś pierwsze)), ale kręci kręci i nic -,-

Preferowane klasy siebie ustaw, ich kolejność można zmieniać w dowolnej chwili przed meczem.. ja na pierwszy mecz czekam 5 minut. Po meczu nie wychodzić z lobby. Nawet jak ktoś odejdzie... Gra znajdzie nowego na miejsce quitera. Tak zagrałem 10... 15 meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loadingi są naprawdę długie ale to Alfa więc mogą coś zmienić.. Graficznie już teraz grawygląda dobrze ale to Alfa więc raczej będzie lepiej, tak samo z płynnością gry.

Chciałbym być takim optymistą i wierzyć, że do czasu premiery skrócą loadingi i poprawią grafikę. Ale jakoś nie potrafię. Niemniej, mając w pamięci świetne L4D, życzę im jak najlepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preferowane klasy siebie ustaw, ich kolejność można zmieniać w dowolnej chwili przed meczem.. ja na pierwszy mecz czekam 5 minut. Po meczu nie wychodzić z lobby. Nawet jak ktoś odejdzie... Gra znajdzie nowego na miejsce quitera. Tak zagrałem 10... 15 meczy.

 

Próbuje się dostać :) Raz znalazło mecz, ale 2 gości wyszło. I od tamtej pory cały czas alfa mi crashuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje się dostać :) Raz znalazło mecz, ale 2 gości wyszło. I od tamtej pory cały czas alfa mi crashuje :D

Mi zawiesiła się dopiero raz... próbuje teraz wrócić do gry. Zobaczymy ile mi to zajmie... no i czy nie zacznie się częściej wieszać

Hmm.. chyba mam szczęście bo w trakcie pisania tego wpisu wczytało mi gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze wieczorem popróbuje, ale tak czy inaczej 2k ma świetny support :biggrin: Akurat może nie przy tej grze się mi to dzisiaj sprawdziło, ale tak czy inaczej widać, że działają :D

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś się udało zagrać przez ostatnią godzinę, czy tylko grzejecie poczekalnię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie kółeczka i wysyłanie raportów.

W tej "grze" robi się coś jeszcze? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano się jeszcze grało :P #4theplayers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że zostałem wybrany do przetestowania alfy tej interesującej gry. Moim pierwszym wnioskiem - mam nadzieję przydatnym dla twórców gry - jest, że działa menu!

Może w becie dostaniemy kawałek gry :biggrin:

To co się ostatnio wyprawia z grami, psn, sony to jakieś jaja :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to akurat nie jest problem PSN tylko 2K. Akurat PSN działa teraz ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz w ogóle są problemy z samym logowaniem do gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszma ze drugi raz nie na temat - ale od tego jest Alfa kawalek ukonczonego kodu (ktory niemniej powinnien powinien dzialac) zeby znajdowac bledy, zeby zobaczyc czy  dany wycinek dziala czy nie - jesli nie dziala to tworcy/wydawca powinni na bazie raportow powinni wiedziec gdzie wlozyc wiecej pracy. Jesli jednak dziala na wiekszosci platform na odstaje na jednej - to moze byc taki maly znak ostrzegawczy - ze tutaj trzeba wlozyc wiecej pracy.

 

@Patricko - popraw mnie jesli sie myle - ale wydaje mi sie ze nawet jesli servery gry leza w gestii wydawcy/tworcy - to mamy i tak 2 stopnie - pierwszy ruch w PSN generowany przez uzytkownikow (ktory moze byc zwiekszony przez alfa testy - a tym zawiaduje sony) a potem po autoryzacji w PSN dopiero wbijamy sie na servery gry. Jesli moje przypuszczenia sa sluszne to zmasowany atak alfa testerow moze tez nieco podkrecic "turbo boost" w serwerach Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to nie jest wina obciążenia, bo co to jest 20 tys. ludzi? W Destiny parę milionów ludzi grało i śmigalo jak talala.

Jest zrypany matchmaking, nawet jest info w grze, że zdają sobie sprawę z tego, że są problemy.

Pytanie czy je poprawią w ogóle czy dopiero na betę poczekamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"PS4 #BigAlpha users: if matchmaking takes over 5m, we suggest returning to the main menu and trying again. Keep trying, it’s worth it!"

Próbujmy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut to nie wytrzymasz bo Ci error wywali.

Oni sobie robią jaja po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was przynajmniej coś się dzieje. U mnie kółeczko kręci się w nieskończoność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to zgłaszanie błędów, to powinno jakieś trofeum wpaść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pograłem (mam lv.7) to trafiają się mecze które są naprawdę ciekawe oraz takie które kończą się w 3 minuty. Wszystko zależy od tego na kogo się trafi jak w każdej grze sieciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem 3 mecze i IMO gra bez szału. Ot taka zabawa w ganianego. Jest wiele ciekawszych tytułów (o tym, że dołączenie do jakiegoś meczu graniczy z cudem nie będę się rozwodził)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godziny ranne, są chyba najlepszą porą do grania w multi, na tej śmiesznej usłudze sieciowej od Sony. Udało mi się rozegrać całe 7 meczy pod rząd. Niestety, przy wczytywaniu 8, gra podziękowała za współpracę i pokazała środkowy palec w postaci 34878. Ja rozumiem że to niby alpha, i nie wszystko musi działać jak trzeba, ale w obozie konkurencji nie słyszy się o podobnych problemach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję od 10 coś pograć i w sumie udało się tylko raz zagrać. Testowałem też wersję PC i tam problemy są identyczne, więc nie ma co specjalnie narzekać na Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×