Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje czy sylwetki piłkarzy łącznie z twarzami gniotą to co możemy zaobserwować w fifie 15 ??. Szkoda że przesunęli demo bo z przyjemnością bym je sprawdził. W końcu silnik na którym hula PES jest mocarny (Fox Engine - MGS V, P.T), trzeba go tylko zaprzęgnąć do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie odnosnie grafiki na PS4. Gra wyglada całkiem spoko. Przesadziłem z tym PS2 ;) Gorzej jak w Fifa ale tez na poziomie.

Up

Tak twarze i modele zawodników zjadają Fifa na śniadanie, zreszta gamepleyowo tez jest lepszy bez dwoch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozumu to ty za grosz nie masz, Konami ma w dupie pc bo wiedza że ten rynek to marny procent w sprzedaży i jest straszne piractwo - prawdziwa kasa zarabia się na sprzedaży gier na konsole, konami od psxa wspiera playstation oraz od niedawna xklocka, ta żałosna firemka jest matką takich serii jak MGS, Sillent Hill, PES, oraz Castelvania ... teraz się zastanów co to za potężne tytuły i jak żałosny jest twój komentarz. 

No silent hill od lat jest tak potężny że śmiać mi się chce z tego co napisałeś. Castlevania 1 ok bardzo dobra gra, druga cześć już średnia poczytaj sobie zresztą jaki burdel był w studiu jak robili ta grę. Pes lata świetności ma dawno za sobą. Tylko MGS ciągnie tą żałosną firmę tylko on. Choć ta seria to nie moje klimaty to mogę powiedzieć że jest bardzo dobra. Dalsza dyskusja z Tobą niema sensu bo widać że żyjesz latami 90 i początkiem 2000 gdzie konami rzeczywiście było genialne. Chyba zahibernowany byłeś przez lata i nie widziałeś jak ta firma się stoczyła jedynie Capcom chyba bardziej upadł. Żyjemy w innych światach ty zatrzymałeś się na latach 90 i tak ci zostało po prostu. Nie powiem piękne lata ale jest 2014 rok i firma zwana konami jest po prostu już słaba pogódź się z tym bo lepiej nie będzie u nich widząc co odstawiają od lat. Tego akurat jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozumu to ty za grosz nie masz, Konami ma w dupie pc bo wiedza że ten rynek to marny procent w sprzedaży i jest straszne piractwo - prawdziwa kasa zarabia się na sprzedaży gier na konsole, konami od psxa wspiera playstation oraz od niedawna xklocka, ta żałosna firemka jest matką takich serii jak MGS, Sillent Hill, PES, oraz Castelvania ... teraz się zastanów co to za potężne tytuły i jak żałosny jest twój komentarz.

Co mnie obchodzi piractwo?? Ja chcę być traktowany fair, mogè zapłacić za tą grę tyle samo co za grę na PS4, ale chcę mieć pełnoprawny produkt, a nie jakieś grę z poprzedniej epoki. I nie chcę być zmuszany do zakupu nowej konsolki, żeby zobaczyć jak ta gra powinna wyglądać. Myślę, że to nie jest problem dla takiej wielkiej firmy jak twierdzisz, zrobić taką samą grę na PC i PS4 skoro oba z nich to komputery i to samo projektowanie. Żałosna ta firma. Inni mogą, a oni nie?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No silent hill od lat jest tak potężny że śmiać mi się chce z tego co napisałeś. Castlevania 1 ok bardzo dobra gra, druga cześć już średnia poczytaj sobie zresztą jaki burdel był w studiu jak robili ta grę. Pes lata świetności ma dawno za sobą. Tylko MGS ciągnie tą żałosną firmę tylko on. Choć ta seria to nie moje klimaty to mogę powiedzieć że jest bardzo dobra. Dalsza dyskusja z Tobą niema sensu bo widać że żyjesz latami 90 i początkiem 2000 gdzie konami rzeczywiście było genialne. Chyba zahibernowany byłeś przez lata i nie widziałeś jak ta firma się stoczyła jedynie Capcom chyba bardziej upadł. Żyjemy w innych światach ty zatrzymałeś się na latach 90 i tak ci zostało po prostu. Nie powiem piękne lata ale jest 2014 rok i firma zwana konami jest po prostu już słaba pogódź się z tym bo lepiej nie będzie u nich widząc co odstawiają od lat. Tego akurat jestem pewny.

dalej potwierdzam że nie masz rozumu, człowieku co ty tak tylko o tej kasie? Konami robi swoje, od lat, jest na rynku, ma świetne oceny swoich gier, dla porównania ... Tarrantino kręci filmy raz na kilka lat, te filmy nie zarabiają niewiadomo ile kasy, ale bardzo szybko stają się kultowe, Konami robi tak samo, o potędze Sillent Hilla mogłeś się przekonać gdy udostępnili demo na ps4 do sciągnięcia - zrobiło jakiś bardzo dobry wynik i dwa zostało zapowiedziane że to będzie pierwsza gra w którą jak zagrasz to ze strachu się zesrasz, i to się sprzeda ... zobaczysz jak za miesiąc PES zdemoluje Fife, odbije jej 30% graczy i dostanie wyższe oceny w portalach. 

Będzie to takie starcie jak nba2k vs nba15 :D ... 2k to oczywiście Pes ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PES bardzo dobry w tym roku.Nie porównam z Fifa bo nigdy nie moge zagrać w niej całego meczu.Ale progres względem 14 jest duży.Napewo reakcje bramkarzy strzały z dystansu i szybkośc reakcji zawodników.Na minus moim zdaniem Gameplan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obchodzi piractwo?? Ja chcę być traktowany fair, mogè zapłacić za tą grę tyle samo co za grę na PS4, ale chcę mieć pełnoprawny produkt, a nie jakieś grę z poprzedniej epoki. I nie chcę być zmuszany do zakupu nowej konsolki, żeby zobaczyć jak ta gra powinna wyglądać. Myślę, że to nie jest problem dla takiej wielkiej firmy jak twierdzisz, zrobić taką samą grę na PC i PS4 skoro oba z nich to komputery i to samo projektowanie. Żałosna ta firma. Inni mogą, a oni nie?

Tak naprawdę nikt nie wie jaka bedzie gra na PC, bo demo jest przewidziane dopiero na listopad, ale podobno ma to być połączenie gameplayu z PS3 i grafiki z PS4, więc powinieneś otrzymać pełnoprawny produkt. Poza tym w przypadku Pesa, na blaszaka w ubiegłym roku sprzedaż wyniosła tylko 2% spośród wszystkich platform, więc o czym my tu mówimy.

Edytowane przez seba82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by sie spodziewał, ze Pro Evo tak odpowie konkurencji. Teraz tylko czekac na fulla :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej potwierdzam że nie masz rozumu, człowieku co ty tak tylko o tej kasie? Konami robi swoje, od lat, jest na rynku, ma świetne oceny swoich gier, dla porównania ... Tarrantino kręci filmy raz na kilka lat, te filmy nie zarabiają niewiadomo ile kasy, ale bardzo szybko stają się kultowe, Konami robi tak samo, o potędze Sillent Hilla mogłeś się przekonać gdy udostępnili demo na ps4 do sciągnięcia - zrobiło jakiś bardzo dobry wynik i dwa zostało zapowiedziane że to będzie pierwsza gra w którą jak zagrasz to ze strachu się zesrasz, i to się sprzeda ... zobaczysz jak za miesiąc PES zdemoluje Fife, odbije jej 30% graczy i dostanie wyższe oceny w portalach. 

Będzie to takie starcie jak nba2k vs nba15 :biggrin: ... 2k to oczywiście Pes ;)

Odważne słowa. Pożyć mi swoją szklaną kulę. Chu... że nie wiem co będzie w przyszłości ważne że mam takie marzenia tak trzymać. Proponuję zejść na ziemię bo widzę odleciałeś. Recenzować gry których nawet niema jeszcze. Sorry ale wróżbiarstwem się nie lubię zajmować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tj poezja co ta gra soba prezentuje...cisne bombę Cr7 z 30m nagle piłka skręca przed bramkarzem a ten nogę wystawie odruchowo i łapie mi to.Powiem szczerze z takim czymś pierwszy raz się spotykam.Czemu ta premiera w listopadzie ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jest beka bo okazuje sie, ze bramkarze w Pesie lepiej sa zbalansowani niz u konkurencji. :) SzOk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie odnosnie grafiki na PS4. Gra wyglada całkiem spoko. Przesadziłem z tym PS2 ;) Gorzej jak w Fifa ale tez na poziomie.

Up

Tak twarze i modele zawodników zjadają Fifa na śniadanie, zreszta gamepleyowo tez jest lepszy bez dwoch zdań.

 

A teraz ziomek uplodujesz mi filmik, jak grasz na PS4. Masz opcje share, wiec mozesz nagrywac gameplay, i wrzucic albo na facebok'a albo youtube. Pokazcie ze gracie na Ps4, bo najzwyczajnie w swiecie nie wierze wam. Moja teza jest taka, ze ogrywacie FIFE ora PES'a na starych platformach, a potem piepszycie takie bzdury, ze az uszy wiedna. Dawac mi gameplay z next-gen'a!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem Wam tak ! 

Rozegrałem dzisiaj 15 spotkań z kumplem Olusem, czy pro playerem dawnej sceny ISS Pro/PES i powiem Wam, że zapowiada się najlepsza część w historii !

Nie da się oderwać od konsoli. Mówię oczywiście o wersji na PS4. 

Każdy mecz to poezja a już dawno żaden PES mnie tak nie wciągnął, że chce się grać i grać. 

Prawda jest taka, że grę się powinno oceniać tylko i wyłącznie w trybie multi, bo kto dzisiaj jeszcze się cieszy, że ogra komputer ?

 

Fizyka zawodników to majstersztyk. To jak reagują na polecenia pada, od razu przypomina stare miodne ISS/PES. Tu już w pierwszym meczu czuć, że każdy zawodnik jest inny ( Fifa może się schować ). Rozgrywanie akcji, strzały, podania, wszystko perfekt ! Sędzia bardzo dobry, bramkarze jeszcze lepsi. Neuer gra jak żywy ! Pięknie wychodzi przed pole karne :) normalnie banan na twarzy. 

 

A co do grafiki, to jest naprawdę dobrze. Widać , że to next gen i niech fanboje nie sieją tu propagandy, bo może i FIFA ma ogólnie lepszą grafę, ale wygląd zawodników, fizyka piłki, miażdżą EA ! A tu chyba najważniejsze. Kibice wbrew opiniom też fajnie wyglądają... a zresztą co mnie obchodzą kibice :)

Poza tym pamiętajmy, że to tylko niedopracowane jeszcze demo i pewnie grafa zostanie poprawiona. Już teraz wszystko ładnie śmiga w full HD, a będzie jeszcze lepiej. 

 

Oby tylko online nie lagowało i FIFA może się schować. Owszem, na 99% będzie miało bardziej rozbudowane rozgrywki, ale mi wystarczy zapisać się do jakiejś ligi online i reszta nie ma znaczenia... 

 

Ja jestem zachwycony.... a bomby z 30m, coś pięknego... Jak walnąłem Szwajsztajgerem z pierwszej piłki to myślałem, że złamałem poprzeczkę :) W Fifie się da tak kropnąć z pierwszej piłki ?

Edytowane przez arboos
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie może i głupie ale jestem ciekaw... U Japońców jest chyba NTSC ? a u nas PAL ? może mieć to jakiś wpływ na grafikę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem Wam tak !

Rozegrałem dzisiaj 15 spotkań z kumplem Olusem, czy pro playerem dawnej sceny ISS Pro/PES i powiem Wam, że zapowiada się najlepsza część w historii !

Nie da się oderwać od konsoli. Mówię oczywiście o wersji na PS4.

Każdy mecz to poezja a już dawno żaden PES mnie tak nie wciągnął, że chce się grać i grać.

Prawda jest taka, że grę się powinno oceniać tylko i wyłącznie w trybie multi, bo kto dzisiaj jeszcze się cieszy, że ogra komputer ?

Fizyka zawodników to majstersztyk. To jak reagują na polecenia pada, od razu przypomina stare miodne ISS/PES. Tu już w pierwszym meczu czuć, że każdy zawodnik jest inny ( Fifa może się schować ). Rozgrywanie akcji, strzały, podania, wszystko perfekt ! Sędzia bardzo dobry, bramkarze jeszcze lepsi. Neuer gra jak żywy ! Pięknie wychodzi przed pole karne :) normalnie banan na twarzy.

A co do grafiki, to jest naprawdę dobrze. Widać , że to next gen i niech fanboje nie sieją tu propagandy, bo może i FIFA ma ogólnie lepszą grafę, ale wygląd zawodników, fizyka piłki, miażdżą EA ! A tu chyba najważniejsze. Kibice wbrew opiniom też fajnie wyglądają... a zresztą co mnie obchodzą kibice :)

Poza tym pamiętajmy, że to tylko niedopracowane jeszcze demo i pewnie grafa zostanie poprawiona. Już teraz wszystko ładnie śmiga w full HD, a będzie jeszcze lepiej.

Oby tylko online nie lagowało i FIFA może się schować. Owszem, na 99% będzie miało bardziej rozbudowane rozgrywki, ale mi wystarczy zapisać się do jakiejś ligi online i reszta nie ma znaczenia...

Ja jestem zachwycony.... a bomby z 30m, coś pięknego... Jak walnąłem Szwajsztajgerem z pierwszej piłki to myślałem, że złamałem poprzeczkę :) W Fifie się do tak kropnąć z pierwszej piłki ?

W fifie jest fizyka balonu wiec raczej cieżko .
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ostatnią wersję gry demo względem fulla proponuję by japońce już nie dotykały tej gry :biggrin: niech zostanie jak jest niech przetestują online, aby była płynna rozgrywka pozbawiona lagów i będzie gitarunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku%a ludzie, przeciez to jest wersja na Ps3!... Widze, ze to jest kolejny post, gdzie ktos spuszcza sie nad nowym PES;em, a okazuje sie ze nie mial stycznoscia na edycja na next-gen'y. Opamietajcie sie, to przeciez dzial PS4! Naprawde placze ze smiechu, jak ktos wznosi ohchyy i achy nad tym PES 2015. Falcon, jak bys zobaczy nowa Fife na next-gen'a, to z miejsca wyrzucil by te popluczyny zwane Pro evo. Roznica generacji. Ja kiedys bylem ortodoksyjnym fanem pileczki Konami, ale czas najwyzszy przejrzec na oczy.

sio sio sio na subforum fify....tam się Krzysiu podniecaj jaka ta fifa jest przesłodka :)

 

Arboos zapraszamy do ligi bo szykuje się naprawdę mocna liga  w tym roku.Pewnie większość osób co grała w 13 powróci także pewnie kilka lig będzie na dzień dobry :D

Szkoda tylko ze tak długo musimy czekać na premierę bo w tej wersji ta gra by się świetnie sprzedała.... Oby tylko nic nie zepsuli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy może mi któryś z was pomóc.  gdzie mogę sciągnąc demo PES 2015 NA PS3 bo dopiero wróciłem z niemiec czytam tu że już pykacie ale za cholere w psstore nie mogę tego znaleźc fifa 15 jest ale pes2015 nie widze

Robisz konto na Hong Kong ->ściągasz winning eleven-> możesz po instalacji przełączyć się na swoje konto i grać. Nic nie trzeba ustawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy wam nie wydaje sie ze rozgrywka jest trochę za szybka ?? Czasami piłka smiga po boisku jak szalona. Ogólne wrażenia sa całkiem pozytywne dla mnie jednak nie mogę sie przyzwyczaić do szybkości rozgrywania akcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jedna gra daje nam otoczkę, licencje, grafikę, a druga gra czyli Pro Evo miodny gameplay i ten feeling..... Kazdy wybierze co bedzie mu bardziej odpowiadało :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tempo jest idealne i ja bym tu nic nie zmieniał. Ciekaw jestem jak będzie w europejskiej wersji. Pamiętam jak za czasów ISS , zawsze graliśmy w japońską wersję, bo była zawsze lepsza. 

Czy obecnie też obie wersje się różnią ? Zobaczymy...

 

Co do ligi DrakoPl, to cholernie mi jej brakuje od czasu, gdy po beznadziejnym PES2012, większość zawiesiła buty na kołku i moja liga na PES Scena padła. 

Szykuje się wielki powrót :) 

 

Ja z kolei zapraszam na turniej do Krakowa, bo prawdopodobnie zrobię w grudniu :) Oczywiście jak czegoś nie spie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruszyły już zapisy do ligi pes 2015 na ps4 , wszystkich chętnych zapraszamy  .   www.pes.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się zapiszę do ligi online :)

 

Jeszcze jedno mnie bardzo cieszy. Kapitalnie się gra w defensywie. Czuć przewagę po tych kilkunastu meczach obrońcy nad napastnikami. Graliśmy głównie mecze Bayern - Real, a więc potencjalnych cyborgów nie brakowało. Dante kapitalnie wyłączał z gry Krystyne i jak traciłem bramki to po swoich błędach w obronie. Jak się już wyczuje grę i ustawi taktykę, pressing itd, to będzie miazga, jak za starych dobrych czasów. Skończy się bieganie jednym chłopkiem. Skuteczna defensywa będzie kluczowa, a nie granie huzia na józia byle do przodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×