Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Konami to autobus, który wolno wrzuca biegi, więc spokojnie, Panowie spokojnie, online będzie grywalny, tylko trzeba poczekać...nikt nie jest w stanie stwierdzić jak długo, ale poprawy można być pewnym. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że zacina się akurat w weekend i wieczorami kiedy większość ludzi jest zwolniona z obowiązków i chciałaby pograć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro już nawet ja tracę cierpliwość to nie

jest dobrze. Szuka mi już gry 15 minut, nie mogę anulować ani nic haha tylko ratuje restart gry T_T Ktoś chce zagrać online friendly? bo to przynajmniej działa. Jeśli tak to ID: BogitoX, aha gram Bayernem wiec jak ktoś lubi grać drużynami ala szombierki Bytom to zły adres :) aczkolwiek dla odmiany lubie czasem słabszym i

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega grając na PS4 łaczy się po ftth i jedynie na co czasami marudzi to trochę dłuzsze wyszukiwanie graczy. Ja sam mam Lte z Playa na kartę, czyli teoretycznie net nie do gier i nie narzekam na połaczenie. Każdy po robocie chce zagrać, albo w niedzielę po obiedzie, serwery nie wyrabiają i dlatego tak się dzieje. Za jakiś czas pewnie zrobią się większe luzy i powinno być dużo lepiej. Z poprzednimi częściami było podobnie, chociaż teraz mogli się bardziej postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami to autobus, który wolno wrzuca biegi, więc spokojnie, Panowie spokojnie, online będzie grywalny, tylko trzeba poczekać...nikt nie jest w stanie stwierdzić jak długo, ale poprawy można być pewnym. :yes:

Tak je wrzuca juz od 5 lat, w 14tce jakos im sie nie udało serwerów poprawić i online byl zupelnie nie grywalny ale cieszy mnie twój optymizm

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Kupiłem wersje Us i pytanie cz warto się przesiadać na eu. Wydale 210 zeta i nie wiem czy warto kupować bo znów będzie kupa. Przesiadłem się ktoś tak, jest różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak je wrzuca juz od 5 lat, w 14tce jakos im sie nie udało serwerów poprawić i online byl zupelnie nie grywalny ale cieszy mnie twój optymizm

14stka była grywalna bez najmniejszych problemów po tym większym patchu ...Zero problemów online.Sporadycznie zdarzały się lagi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tym online? Gram, wygrywam, nie rozlaczam neta i po wygranym meczu rating spadł do C :) Koleś, z którym wygrywalem uciekł pod koniec a ja dostałem ostrzeżenie. Jednak na ekranie ligi wynik poprawny na moją korzyść. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy w pełnej wersji grafika jest ciut słabsza niż w ta w demie ?? W pełnej wersji mam wrażenie że jest mniej wyrazista i twarze zawodników oczywiście tych samych co w demie są ciut gorszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za powtarzanie się ale ponawiam pytanie. Czy warto kupić wersje eu, mam Us i zastanawiamsię czy na eu odczuje różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za powtarzanie się ale ponawiam pytanie. Czy warto kupić wersje eu, mam Us i zastanawiamsię czy na eu odczuje różnicę

Nie wiem jak na wersji US ale na EU ja mam spore problemy z online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za powtarzanie się ale ponawiam pytanie. Czy warto kupić wersje eu, mam Us i zastanawiamsię czy na eu odczuje różnicę

w portfelu tak , a tak serio to zależy , jeśli chcesz grać jakąś ligę online czy puchary to warto , jeśli grasz tylko z cpu lub z kolegami przy piwku to nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o my club bo jest super o i od czasu do czasu dywizje. Z kompem mi się nie chce a na ligę nie mam czasu. Teraz w myclub ciągle mam Brazylijczykow i lagi pytanie czy na eu jest podobnie. Odsprzedałbym kumplowi za 50 ceny i kupiłbym eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za milion punktów. Czy żółtki podały jakiś oficjalny komunikat kiedy naprawią online?? Czy po prostu oni myślą, że jest ok he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o my club bo jest super o i od czasu do czasu dywizje. Z kompem mi się nie chce a na ligę nie mam czasu. Teraz w myclub ciągle mam Brazylijczykow i lagi pytanie czy na eu jest podobnie. Odsprzedałbym kumplowi za 50 ceny i kupiłbym eu

Co do gry online to w moim przypadku zdaża się, że nie mogę w ogóle znaleźć przeciwnika, ale jak już znajduje to chodzi świetnie tzn nigdy nie miałem laga w meczu. Online vs kumpel 1v1 działa zawsze, jeszcze nigdy nie miałem z tym kłopotu nawet jak nie działały np dywizje online.

Mam pytanie do wymiataczy lub do tych co ogarniają skillse, panowie który zwód jest najbardziej efektywny gdy mamy przed sobą tylko jednego, ostatniego obrońcę? Który skills oprócz obrotu szlifować do mijania go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry online to w moim przypadku zdaża się, że nie mogę w ogóle znaleźć przeciwnika, ale jak już znajduje to chodzi świetnie tzn nigdy nie miałem laga w meczu. Online vs kumpel 1v1 działa zawsze, jeszcze nigdy nie miałem z tym kłopotu nawet jak nie działały np dywizje online.

Mam pytanie do wymiataczy lub do tych co ogarniają skillse, panowie który zwód jest najbardziej efektywny gdy mamy przed sobą tylko jednego, ostatniego obrońcę? Który skills oprócz obrotu szlifować do mijania go?

Ja jak mam ostatniego obrońce przed sobą to raczej nie używam trików/sztuczek tylko po prostu wykręcam gościa balansem ciała a jeżeli mam obrońce na plecach  (nie pamiętam jak nazywa się ta sztuczka) to przepuszczam prawą piętką piłkę obok niego. Zależy oczywiście od zawodnika czy jest zwrotny, szybki itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze z daleka trzeba ogarnąć i podkręcanie na treningu :biggrin:

Ja to w ogóle prawie nie gram w tego pesa bo po prostu nie idzie. Zagram 2 mecze i jest unable................

 

Ktoś to próbował ????

 

http://portforward.com/english/applications/port_forwarding/publishers/Konami.htm

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parodia.... Unable ciąg dalszy, to juz nawet troche smieszne nie jest, tylko porażka na całego. 2 dni działalo w miare i co ?  Człowiek utopił w jednym gownie kase teraz widze pod innym wzgledem w drugim.    21 wiek, a ja gram online kiedy producent mi pozwoli a nie kiedy mam ochote.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, a u mnie gdy przegrywam np. 4-5, 2:3, etc. to liczy mi to jako ucieczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 godzin próbuje zagrać i unable. Zamiast pykać w PESa to oglądam kuchenne rewolucję na TVN Player..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami daje dupy po całości z tym Online, w nic nie można pograć... Po co tyle tych trybów online? Jak na dobrą sprawę czasem w Lobby tylko idzie zagrać. Żenada. Osobiście uważam, że to półprodukt. Oni nigdy nie pójdą po rozum do głowy i nie nauczą się zrobić dobrego multi. Mało czasu było na zrobienie serwerów jak premiera odbyła się w połowie listopada? Najbardziej boli to, że zrobili dość fajną grę, tylko, że nie ma z kim tej radości dzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie jest dziś tak źle typowe popołudnie, rano pograłem, popołudniu padło pod wieczór wstanie albo wieczorem hahah. Miodny gameplay w tej grze jest na tyle że wybaczam im te serwery ale śmieszy mnie to już bardziej niż irytuję. Może moje dzisiejsze spojrzenie wypaczają moje ostatnie nad wymiar pozytywne wyniki online :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że ruszy wieczorem bo mam ochote odbic sie od dna bo dawno nie wygrałem w myClub ;P walka o utrzymanie w 8 lidze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzyskie mozna grać normalnie. Była przecież zresztą informacja , że w przeciągu tygodnia postarają się to naprawić, więc jeszcze dajmy im szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×