Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to kompletna zenada z tym online. Otwierają serwery w listopadzie i nie potrafią przygotować sie do tego w normalny sposób. Jakim trzeba byc trepem, by osoby odpowiedzialne za to od lat nie kopnąć w D.up.e.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons przyznaj że znowu :-)

uFjag.jpg

 

Jakis patch jest planowany? , cos ktos gdzies wyczytal?

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Co ma gameplay do online? nic. Król jest w tym roku bez dwoch zdań, ale zmienia to faktu, ze online to jest kompletna zenada. Dobrze, ze oddaje pada na gwarancje bo i tak nie bedzie mozna grac po sieci :D kij ze dostanę go za 3 tyg i tak bedziecie w czarnej D.u.pi.e.przez ten okres :D

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem chyba mega farta bo kiedy nie wlaczalem pesa to moglem grac online ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Co ma gameplay do online? nic. Król jest w tym roku bez dwoch zdań, ale zmienia to faktu, ze online to jest kompletna zenada. Dobrze, ze oddaje pada na gwarancje bo i tak nie bedzie mozna grac po sieci :biggrin: kij ze dostanę go za 3 tyg i tak bedziecie w czarnej D.u.pi.e.przez ten okres :biggrin:

Wszystko zalezy kto co od gry oczekuje. Dla mnie w tym roku nie ma zadnego króla. Jest jedna wielka kupa. I trzeba wybierac miedzy jedną kupą a drugą.

 

 

Mnie teraz łaczy bez problemu

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent, wyluzuj trochę, przestań się powtarzać. 

 

Ja z kolei przeżywam jakąś zapaść. Wszyscy mnie leją, i w dywizjach, w myclub i jeszcze w lidze zaczęli :) Wiedziałem, że nie jestem mistrzem, ale to nie wygląda dobrze :)

Dobra luzik po prostu wyładowuję tę frustrację online ale chyba rzeczywiście za często :)

 

To nie zapaść. Po prostu czym więcej się gra tym wyżej się awansuje i trafia się już na typów co tez potrafią grać. Po prostu czym wyżej to następuje odsiew ziarna od plew ci co są słabsi siedzą niżej a ci co awansują to trafiają na typów ze zbliżonym poziomem co wiedza już z czym to sie je. Ja mam już tak w 6 dywizji w myClub. Mecze to przeważnie remisy.

 

Janusz85 ja dziś tak godzinę temu nie mogłem ale nie pisałem tu już nic o konami bo mnie ludzie już tu strofują żeby zluzować :) Jest kupsko no.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Janusz85 ja dziś tak godzinę temu nie mogłem ale nie pisałem tu już nic o konami bo mnie ludzie już tu strofują żeby zluzować :) Jest kupsko no.

Masakra z tym netem ;/ Jak tu się nie wkur***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak macie ustawione " Personal Data" ?.. gracie analogiem czy strzałkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niech mnie ktoś oświeci w sprawie połączenia z siecią. Gdy próbuję połączyć się on-line jakkolwiek to najpierw pokazuje się okienko z info. o sprawdzaniu połączenia a później drugie że mam skonfigurować połączenie. Czy to znaczy że mam gdzieś grzebać w ustawieniach(jak tak to gdzie i jak) czy to jest ten ogólny problem z połączeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam to samo, na wszystkie próby raz udało mi się połączyć :/ jakaś masakra to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niech mnie ktoś oświeci w sprawie połączenia z siecią. Gdy próbuję połączyć się on-line jakkolwiek to najpierw pokazuje się okienko z info. o sprawdzaniu połączenia a później drugie że mam skonfigurować połączenie. Czy to znaczy że mam gdzieś grzebać w ustawieniach(jak tak to gdzie i jak) czy to jest ten ogólny problem z połączeniem. 

Tzn., że musisz pogrzebać w Routerze.

 

http://portforward.com/cports.htm

tutaj, jak i jakie porty odblokować w routerach.

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze opinie z coraz większym przerażeniem. Początkowo dałem sobie tydzień od premiery na zapoznanie się z wrażeniami innych graczy i decyzję o ewentualnym kupnie nowego PESa. Wygląda na to, że offline jest znakomite, a online zdupione po całości, co nie napawa optymizmem. M.in. przez to sprzedałem (po miesiącu od premiery) FIFĘ14, która była znakomita w singlu i totalnie zepsuta w multi. Sądziłem też, że czasy gimbazy z ucieczkami w trakcie meczu minęły, ale teraz to chyba przybrało jeszcze gorszą formę. No nic, poczekam jeszcze trochę i w międzyczasie podelektuję się znakomitym demkiem, z którego mi przynajmniej przeciwnik nie ucieknie.  ;)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś gra dla relaksu, to co za różnica czy ktoś ucieknie przegrywając czy nie. Wiadomo jest to wkórw..., ale o ile pamiętam, to wcześniejsze części pesa, też nie były pod tym względem beż błędu. Raz zaliczało ucieczkę raz nie. Jak masz zbędne 200zł to się nie zastanawiaj bo w/g mojej opinii, gra różni się od dema gameplayowo.

Ale jest sposób aby dzieciaki się nie rozłączały... Wystarczy przegrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn., że musisz pogrzebać w Routerze.

 

http://portforward.com/cports.htm

tutaj, jak i jakie porty odblokować w routerach.

Dziękuję za info.

Problemem jest to że ja w życiu nie grzebałem w takich ustawieniach, ja nawet nie wiem co to jest ten port i jak wejść w router. Od kiedy mam internet zawsze wszystko działało nie licząc problemów od dostawcy. Jestem w tym temacie całkowicie zielony. 

Edytowane przez rah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rah, nie żartuj. Nie po to się kupuję konsolę, żeby włożyć płytę i grać. Od tego jest PC. A na poważnie, żeby nie zaśmiecać tematu, pisz do mnie prywatną wiadomość jaki masz router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

królem zostaje fifa w dalszym ciągu. Mamy 2014 rok i w grze piłkarskiej liczy się głównie multi a to konami popsuło całkowicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz, a po co się konsole kupuje niby ?  :shok:

 

IRONIA - szyderstwo - sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poprawia to z tego co słyszałem to we fifie tez były problemy z online na początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@do Maciek

 

Fifa jest tak cukierkowa i tak prosta że nie chce się tego włączać pomimo setek licencji i Szpaka w tle.

 

PES ogarnijcie serwery i każdy zajmie się grą :)

Edytowane przez sisioro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cukierkowa czy nie, pozwala sobie swobodnie grać. wolałbyś mercedasa który nie jeździ tylko stoi pod blokiem czy coś gorszej marki które jeździ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dmz zrobiłem wg tego poradnika 



Dodatkowo odblokowalem porty 80, 443, 1935, 3478-3480 i 5730-5739 (w moim tp-linku w virtual servers) i póki co rzadko mam problem z unable to connect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś gra dla relaksu, to co za różnica czy ktoś ucieknie przegrywając czy nie. Wiadomo jest to wkórw..., ale o ile pamiętam, to wcześniejsze części pesa, też nie były pod tym względem beż błędu. Raz zaliczało ucieczkę raz nie. Jak masz zbędne 200zł to się nie zastanawiaj bo w/g mojej opinii, gra różni się od dema gameplayowo.

Ale jest sposób aby dzieciaki się nie rozłączały... Wystarczy przegrywać.

 

Różnica jest taka, że rywalizacja online to jeden z fundamentalnych elementów gry i chciałbym w nią grać po ludzku, a nie użerać się z imbecylami, którzy celowo uprzykrzają grę ucieczkami i zapychaniem łącza.

 

Akurat mam do dyspozycji dużo większą kwotę, co nie znaczy, że muszę ją od razu wydać na grę, żeby ją sobie "wypróbować". Od tego jest demko (notabene znakomite), ale też forum i Wasze opinie, dzięki którym póki co zaoszczędziłem dwa baniaczki polskich złotych, oszczędzając sobie przy okazji pierdyliarda niepotrzebnych nerwów. A to już jest nie do przecenienia. ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przez wiele momentów czuje jaka ta część jest rewelacyjna jeśli chodzi o rozgrywkę. A potem ktoś trzyma L1 podaje w tempo na trójkąt i jest sam na sam. I tak kilka razy w meczu. Obrońcy pod kwadratem to są tak zamuleni że przestaje powoli tego używać a wc poprzednich częściach to była podstawa. Gra dopiero się pojawiła więc mam nadzieję że jeszcze wzmocnią grę obronną. Zresztą bardziej lubię wygrywać 1:0 niż 3:2 w 10-cio minutowym meczu a to drugie mam sporo częściej. Jeszcze niech coś wpada z dystansu na Basic i będzie rewelacyjna gra. Jak piłkarz ma miejsce to powinien oddać groźny strzał, a sztuką powinno być przyblokowanie strzału, więc jeśli odmulą obrońców to i to będzie zbalansowane. Zresztą w starych pesach tak było, z dystansu wypadało sporo i sztuka polegała na szybkiej reakcji obrońcą.

Online już mi działa całkiem dobrze, bardziej mnie irytują te przecięcia animacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cukierkowa czy nie, pozwala sobie swobodnie grać. wolałbyś mercedasa który nie jeździ tylko stoi pod blokiem czy coś gorszej marki które jeździ?

Fifa "coś gorszej marki" pozwala jeździć, ale strasznie ciągnie na wymioty podczas jazdy. A Ten Mercedes nie tylko stoi pod blokiem, ale również pozwala jeździć, a że się zatrze silnik pod wieczór to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×