Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Czytajac to co piszecie o online to odechciewa mi sie zakupu przynajmniej narazie,za wczesne byly chyba pochwaly na goraco bo jak widac wiele nie jest tak jak trzeba.Szkoda szkoda ze konami tak oslabia ta gre bo napewno jest dobra ale jak grac jak online chodzi jak chce..........

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafilem drugi raz czarna kulke i znowu gracz z ovrl 80, tym razem Dzagoyew... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pomoc, samouczek i gra z drużyna i pierwszy mecz  zaliczony nic nie pomogło , skrzynka mailowa przeczesana i konto psn online ... zostaje napisanie do supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Działa online bo nie wiem czy włączać konsolę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziala... mam dosc, za 170zl sprzedam wraz z niewykorzystanym kodem DLC, ktos chetny? WWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pie***le nie tykam już dzisiaj rankingowych. Na 4 mecze trzy razy Real i Mutd przeciwko Neapoli, ale kij przeboleje to. Tylko czemu tylko jeden udało mi się przeciwk Mutd zakończyć w regulaminowym czasie, reszta ucieczki, 0 punktów mecz, mecz jakby się nie odbył. Widocznie nie można nastrzelać zbyt dużo bramek, by przeciwnik miał nadzieję, że może jeszcze wygrać. Już drugi dzień siedzę w 9 lidze przez takich pajaców.

 

Jak to jest na PS4, system działa podobnie czy usprawnili go i nalicza poprawnie?

Edytowane przez seba82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba pytał, ale nie znalazłem odpowiedzi:

 

Jak jest z tymi strzałami na advanced? Podczas biegu zawodnik wykonuje jeszcze dwa trzy kroki od momentu wciśnięcia przycisku strzału i dopiero potem strzela na bramkę. Na poziomie basic robi to natychmiastowo. Oczywiście po takich dwóch trzech dodatkowych krokach to już dawno nie mam piłki i przeciwnik kontratakuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rankingowych są randomowe strzałki ?

Jeżeli chodzi Ci o kondycje, to tak jest random. Mam wersję na PC i chciałem się dopytać jak to jest na PS4, lepiej czy taka sama ch**jnia jak na blaszaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no właśnie zaj....ie bo można słabymi kombinować i wygrać ze srealami i barcelonami, chyba się przerzucę na rankingowe.

Tylko nadal nie wiem czy na PS4 można tak cheatować czy nie? Co mi z tej kondycji, jak przeciwnik obiąża łącze gdy ja wygrywam, mecz kończy się zerowym dorobkiem punktowym i nie rozegranym meczem. Do 10 ligi było jeszcze całkiem spoko, od wczoraj na 8 meczy 6 rozłączeń z winy przeciwnika na 100%, jeden dzisiejszy remis i przegrana. W Fife14 kiedyś tam trochę pograłem i nie pamiętam aby takie cyrki się działy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba z tymi co sie rozlaczaja nic sie nie da zrobic :-(...

frajerzy i dziecinada... nie potrafia przegrywac... jeba*** gimbusy...

niektórych nawet gra komputerowa przerasta... musimy wspolnie ich tępić i szykanować :-)... żeby wiedzieli ze są burakami :-)

 

.... a co do online nie wiem czy cos naprawili ale od kilku dni mi chodzi prawie idealnie...my club itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny być przegrane za rozłączenia, tak nalicza ?

Wygrywam np. 4:0, koleś robi pauzę, za chwilę wyrzuca mnie z informacją, że utracono połaczenie z graczem bla,bla,bla, 0 punktów do rankingu i mecz nie rozegrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie prawidłowo nalicza punkty za WO przeciwnika w dywizji.

Działa wam online? U mnie Unable.

Edytowane przez kamayeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nadal nie wiem czy na PS4 można tak cheatować czy nie? Co mi z tej kondycji, jak przeciwnik obiąża łącze gdy ja wygrywam, mecz kończy się zerowym dorobkiem punktowym i nie rozegranym meczem. Do 10 ligi było jeszcze całkiem spoko, od wczoraj na 8 meczy 6 rozłączeń z winy przeciwnika na 100%, jeden dzisiejszy remis i przegrana. W Fife14 kiedyś tam trochę pograłem i nie pamiętam aby takie cyrki się działy.

 

 

Wydaje mi się że można... Gram sobie ostatnio competetion no i dochodzę do finału. Przy prowadzeniu 2-0 zaczynają się lagi za chwile jest disconnect i koleś wygrywa masakra jakaś....

 

Wczoraj znów mam podobno sytuacje przy prowadzeniu wywala z meczu i kolejny raz przegrywam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie prawidłowo nalicza punkty za WO przeciwnika w dywizji.

Działa wam online? U mnie Unable.

Niedziela, chciałem pograć i nie da się, nie łączy z przeciwnikiem, żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Siadło około pól godziny temu, na szczęście udało mi się rano zagrać parę spotkań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze kiedykolwiek to  zrobia te multi czy nie...Bo granie chybil trafil to troche lipa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy, ja na cebulowej wersji US nie mialem jeszcze problemow z multi, oprocz tego ze dlugo szuka rywala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało mi się awansować do ligi 6. Przegrałem ostatni mecz, bo znalazło przeciwnika z ligi 10, obowiązkowo Real.

Ustawiam wyszukiwanie z tej samej ligi to szuka pół dnia. Do dupy z tym. Chyba zostanę w 7 i będę grał tylko Realem, bo awansować dalej grając słabym zespołem nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się wreszcie na wersje EU, on line jest ogromna różnica, dziś i wczoraj w nocy rozegrałem około 10 spotkań w sezonach, zero lagów, wszystko działa idealnie, wyszukiwanie przeciwników momentalnie, na US z tym był największy problem.

 

Z topowych zespołów grałem tylko raz z Bayernem, po za tym z tych co pamiętam: Twente x2, Roma, Hull, Everton , Juventus, Levante, Liverpool, WHU, Ajax.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się wreszcie na wersje EU, on line jest ogromna różnica, dziś i wczoraj w nocy rozegrałem około 10 spotkań w sezonach, zero lagów, wszystko działa idealnie, wyszukiwanie przeciwników momentalnie, na US z tym był największy problem.

 

Z topowych zespołów grałem tylko raz z Bayernem, po za tym z tych co pamiętam: Twente x2, Roma, Hull, Everton , Juventus, Levante, Liverpool, WHU, Ajax.

Tez bym tak chciał. Zupelnie tego juz nie rozumiem... ja wczoraj 5 meczy w dywizjach i 4 z Realem, 1 z Juventusem. Grałem Polską....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym tak chciał. Zupelnie tego juz nie rozumiem... ja wczoraj 5 meczy w dywizjach i 4 z Realem, 1 z Juventusem. Grałem Polską....

 

Ja wiem dlaczego ale nie będę pisał bo nie chce przypominać świadków jehowy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym tak chciał. Zupelnie tego juz nie rozumiem... ja wczoraj 5 meczy w dywizjach i 4 z Realem, 1 z Juventusem. Grałem Polską....

Póki nie wprowadza opcji wyszukiwania drużyn po sile drużyny to tak zostanie i jakoś jestem pewny że nigdy tego nie zmienią. Ja już mówiłem wychodzi na to że po cholerę wydawali pełną wersję jak szło wypuścić lepsze demo z online i by wyszło na to samo. To sie nie chce grac jak się ciągle widzi ten real. Ja znów wróciłem do myCluba bo te dywizje to to niema sensu. 10xreal raz bayern i za sto lat barca i tak w kółko. Można pawia puścić. Polegli znowu na online i tyle a w dzisiejszych czasach spierd.... online to jak odrzeć grę ze skóry jeszcze takiej gdzie te online to jest praktycznie sól tej produkcji. To nie gra akcji z fabuła dla jednego gracza tylko sportowa nastawiona na rywalizację.  To są szczegóły: dodać opcje wyszukiwania po sile drużyny, Zmienić tą nie nadążającą za akcją kamerę, ustabilizować ten net i już by był inny odbiór tej gry a tak szkoda gadać. W dzisiejszych czasach net w takiej grze to podstawa można zrobić bardzo dobrą piłkę jaką ona jest ale cały trud może iść na marne jak się spier.. online i na razie taki jest obraz tego pesa. Konami w tym aspekcie leży i kwiczy niestety. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent, wyluzuj trochę, przestań się powtarzać. W kółko gadasz o jednym. Przestaję już czytać Twoje posty i omijam je jako nic nie wnoszące. Pamiętam, że potrafisz napisać coś z sensem. Ktoś napisał wcześniej, że w wyższych dywizjach by awansować musiałbyś wygrać wszystkie 10 meczy Realem, więc przeważnie są słabsze drużyny. To może być lekarstwo. 

 

W temacie łączenia chyba jest poprawa, ale ciągle to nie działa tak jak powinno. Za to podczas samych gier nie zdarzyło mi się ostatnio opóźnienie, które jeszcze jakiś czas temu potrafiło czasem wystąpić. 

 

Ja z kolei przeżywam jakąś zapaść. Wszyscy mnie leją, i w dywizjach, w myclub i jeszcze w lidze zaczęli :) Wiedziałem, że nie jestem mistrzem, ale to nie wygląda dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent, wyluzuj trochę, przestań się powtarzać. W kółko gadasz o jednym. Przestaję już czytać Twoje posty i omijam je jako nic nie wnoszące. Pamiętam, że potrafisz napisać coś z sensem. Ktoś napisał wcześniej, że w wyższych dywizjach by awansować musiałbyś wygrać wszystkie 10 meczy Realem, więc przeważnie są słabsze drużyny. To może być lekarstwo. 

 

W temacie łączenia chyba jest poprawa, ale ciągle to nie działa tak jak powinno. Za to podczas samych gier nie zdarzyło mi się ostatnio opóźnienie, które jeszcze jakiś czas temu potrafiło czasem wystąpić. 

 

Ja z kolei przeżywam jakąś zapaść. Wszyscy mnie leją, i w dywizjach, w myclub i jeszcze w lidze zaczęli :) Wiedziałem, że nie jestem mistrzem, ale to nie wygląda dobrze :)

Dziwne jest to ze np u mnie zdarzają sie pojedyncze mecze gdzie lagów nie ma. Ale zdecydowana większosc lagi wystepuje, widac poprawili gameplay ale ciąg dalszy katorgi z edycji 2014 zostawili.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×