Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie grałem w PES-a więc grzecznie zapytam.

Poziom Superstar w demie jest odpowiednikiem najtrudniejszego a jeśli nie to którego z kolei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomki- mam pytanie. Przy dłuższych podaniach po ziemi "X-em" do zawodnika który wydaje sie że jest na czystej pozycji, bardzo często zanim gała do niego dojdzie zdążą obskoczyc go obrońcy. Co zrobić żeby adresat nie stał jak kołek tylko wychodził do piłki ???

 

 

L1 + prawa gałka wtedy go sobie wypuścisz :)

od zawsze w pesie było że z L1 masz dokładne i błyskawiczne przyjęcie coś jak zgaszenie piłki i wolny drybling, natomiast czasami zawodnik przepusci podanie nie wiem czy to nie jest to naciśnięcie L1 w złym momencie, w każdym razie na bank przepuszczenie to jest któryś L albo R ... 

 

od zawsze w pesie było że z L1 masz dokładne i błyskawiczne przyjęcie coś jak zgaszenie piłki i wolny drybling, natomiast czasami zawodnik przepusci podanie nie wiem czy to nie jest to naciśnięcie L1 w złym momencie, w każdym razie na bank przepuszczenie to jest któryś L albo R ... 

 

 

Zawodnik przepuszcza piłkę jeśli się trzyma sprint 

Ja mam za sobą około 30 meczów 1vs1 i jest genialnie. Po kilku meczach , jak już się ogarnie grę w obronie i odbieranie piłki, to ciężko dojść do czystej sytuacji. Granie na pałę trójkątów nic nie daje, bo obrońcy bardzo ładnie przecinają lot piłki. Dla mnie jako fana gry defensywnej ( od zawsze grałem Italią ), to jeden z ważniejszych aspektów gry. Podoba mi się, że można przejść zwodem samym krzyżakiem ( tak, jako przedstawiciel betonu, chyba nigdy się przestawię się na analoga ). Granie klepkami i budowanie akcji, jest bardzo intuicyjnie. To nie FIFA gdzie człowiek się po prostu męczy grając atak pozycyjny.

 

Opinią zwolenników FIFY bym się nie przejmował i cieszmy się, że tym razem jest szansa nawet na najlepszego PES ever

 

 

Widzę że nie tylko ja mam problem z przejściem na analoga :D... Trzeba trenować chyba jednak na krzyżaku :D 

Dawno nie grałem w PES-a więc grzecznie zapytam.

Poziom Superstar w demie jest odpowiednikiem najtrudniejszego a jeśli nie to którego z kolei?

 

 

SuperStar to już jest maxymalny poziom trudności 

 

O ile się nie myle to jest :

 

Amator

Regular

Profesional

Superstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L1 + prawa gałka wtedy go sobie wypuścisz :)

 

 

 

Nienawidzę tego zagrania :D Dla mnie  jest totalnie bez sensu. Trafisz czasami na kolesia to w kółko to samo robi. I co to za przyjemność z gry? ? ?

Od takie moje odczucie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu dorwałem się do demka i mogę co nieco napisać o nowym PESie.

 

Jako, że poprzednie PESy zraziły mnie swoją drewnianą mechaniką, zawsze wybierałem FIFĘ. Aż do teraz. Dawno nie czułem tak znakomitego feelingu w grze piłkarskiej, chyba nawet od czasów FIFY 11, która moim zdaniem była znakomita, a potem było już tylko gorzej. To, co zaserwowało nam Konami w tym demku, wprost gniecie jaja i wrzuca permanentnego banana na ryj. To, co zawsze było dla mnie najważniejsze, czyli gameplay, w tej odsłonie jest ogromną beczką miodu, którą mógłbym chłonąć wiadrami. W końcu mogę poklepać sobie piłkę, zagrać atak pozycyjny, kombinować z wrzutkami i wyjściami na wolne pole, mogę taktycznie zgasić rywala, mogę ku**a wszystko! A nie jak w FIFIE - ciągły rush! Tam nie można żadnej akcji spokojnie rozegrać, bo przeciwnik ciągle "raszuje" w nienaturalnie szybkim tempie. No a tutaj mam ogromną swobodę w rozgrywaniu piłki. Po prostu gram jak chcę, a nie jak mi gra pozwala. Coś zajebistego! Ostatni raz tak się czułem, jak przechodziłem z FIFY 2000 na ISS Pro Evo 2, jeszcze na PSX. :)

 

Oczywiście wychwyciłem kilka błędów, jak np brak reakcji bramkarzy na dość sporą liczbę strzałów, no i niektóre dziwne animacje, ale ogólnie całość wymiata i nie pozwala oderwać się od konsoli. To jest to, na co tyle czasu czekałem! :)

 

Co prawda ogrywałem demko na PS3, ale po Waszych postach wnioskuję, że wersja na PS4 jest tak samo dobra, a i nawet lepsza z racji grafiki i płynniejszej animacji. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak poczekać na finalne recenzje i podjąć w końcu decyzję o zakupie PS4 w pakiecie z nowym PESem. Jeżeli Konami niczego nie spartoli w jakimś patchu, zapowiada się genialna odsłona Pro Evo! Czego sobie i Wam życzę!  :)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Patrzcie na bufona :biggrin: sorry za jakosc ps share :P Juz czwartej dobitki nie dał rady. Poziom superstar przegrałem 1:2

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego zagrania :biggrin: Dla mnie  jest totalnie bez sensu. Trafisz czasami na kolesia to w kółko to samo robi. I co to za przyjemność z gry? ? ?

Od takie moje odczucie :biggrin:

 

 

Bardzo pomocne :) poza tym tutaj już tak to nie działa jak w 13 (bynajmniej tak mi się wydaje) że za każdym razem zawodnik wychodził sam na sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PES 15  nie grasz?

 

Właśnie zagrałem 2 mecze w demo i powiem na szybko tylko tyle, że chce mi się więcej!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to Lons pozakłądal te wszystkie konta ...ponabijał posty a teraz chwali pesa :D Nie wierzcie mu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to Lons pozakłądal te wszystkie konta ...ponabijał posty a teraz chwali pesa :biggrin: Nie wierzcie mu :biggrin:

 

Pewnie obserwuję i...

 

tumblr_inline_mikv4hogmA1qz4rgp.gif

 

ze szcześcia że "jego" temat taki piękny... bez urazy oczywiście ;)

No ale takie są fakty, PES wraca do gry ;)

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolniejszego tempa w europejskiej wersji nie uświadczyłem. Gra się bardzo podobnie a to już jest duży plus, że niczego nie zmieniali, być może poza małymi detalami. 

Panowie... Jak tylko nie spieprzą finalnej wersji, to Ci którzy się jeszcze zastanawiali nad PS4 , to już nie mają się nad czym zastanawiać, bo to co się dzieje na ekranie Full HD to jak bajka !

Kupować PS4 !!!

 

Mnie trochę denerwują wyrzuty bramkarza ręką...Za dalekie, za szybkie i za dokładne... Powinni zmniejszyć ich moc

 

A co do gry analogiem to nigdy się nie przestawię.. Chyba, że na PS5 zlikwidują krzyżak :) Wtedy będzie trzeba chyba zakończyć karierę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do gry analogiem to nigdy się nie przestawię.. Chyba, że na PS5 zlikwidują krzyżak :) Wtedy będzie trzeba chyba zakończyć karierę ;)

 

tak sobie tylko ubzdurałeś. przestawiłbyś się w ciągu jednej/dwóch sesji grania. a tracisz wiele grając na krzyżaku. też grałem zawsze na krzyżaku aż wproadzili (rzekome) 360 w którejś tam wersji, zacząłęm grać na analogu i zapomniałem o krzyżaku parę dni później :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolniejszego tempa w europejskiej wersji nie uświadczyłem. Gra się bardzo podobnie a to już jest duży plus, że niczego nie zmieniali, być może poza małymi detalami. 

Panowie... Jak tylko nie spieprzą finalnej wersji, to Ci którzy się jeszcze zastanawiali nad PS4 , to już nie mają się nad czym zastanawiać, bo to co się dzieje na ekranie Full HD to jak bajka !

Kupować PS4 !!!

 

Mnie trochę denerwują wyrzuty bramkarza ręką...Za dalekie, za szybkie i za dokładne... Powinni zmniejszyć ich moc

 

A co do gry analogiem to nigdy się nie przestawię.. Chyba, że na PS5 zlikwidują krzyżak :) Wtedy będzie trzeba chyba zakończyć karierę ;)

 

Nawet na PS3 całość wygląda dobrze, więc nawet nie chcę sobie wyobrażać, jak będzie na PS4. Poczekam jednak na recki i wtedy zdecyduję, czy kupić konsolkę z PESem. :)

 

Co do ręcznych wyrzutów bramkarzem - też to zauważyłem, tylko zapomniałem napisać w poprzednim poście. Zgadzam się, że powinni to poprawić.

 

No i potwierdzam słowa cwira. Grając na krzyżaku dużo tracisz. To analog pokaże Ci pełnię możliwości poruszania się zawodnikami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Zaczynał od krzyzaka teraz bez analogow nie wyobrazam sobie gry. Moj brat odwrotnie :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomocne :) poza tym tutaj już tak to nie działa jak w 13 (bynajmniej tak mi się wydaje) że za każdym razem zawodnik wychodził sam na sam.

Nie wątpię, że pomocne ale mnie nigdy to nie przekona. Gra traci swój urok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, że pomocne ale mnie nigdy to nie przekona. Gra traci swój urok :biggrin:

 

 

Dlaczego traci ? że koleś wybiega na czystą pozycje ? przecież o to chodzi właśnie w piłce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do gry analogiem to nigdy się nie przestawię.. Chyba, że na PS5 zlikwidują krzyżak :) Wtedy będzie trzeba chyba zakończyć karierę ;)

Ja grałem na krzyżaku od ISS 98  aż do PES2014 i tez zawsze mówiłem że nigdy nie będe grał na analogu dopiero w pes2014 spostrzegłem straszną różnicę, a mianowicie jak krzyżak ogranicza kierunki biegu ,podań , dośrodkowań czy gry obronnej.

 

Samo przestawienie trwało około pół sezonu Serie A , a potem po każdym uruchomieniu gry kciuki same kładły się na analogach, lecz to nie wszystko mimo że w PES 2014 grałem nie wiele bo około 500 meczy online rozegrałem to i tak po około dopiero 200 meczach nabrałem zwinnosci na analogu takiej samej jaką miałem na krzyżaku, teraz nie potrafię grac na krzyżaku.

 

Polecam wszystkim co grają na krzyżaku żeby się przeżucili mimo wszystko bo nie wiedzą co tracą i radzę nastawic się na cierpliwosc a do tego nie radzę odrazu grac Online bo dostaniecie baty i wrócicie do Krzyżaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego traci ? że koleś wybiega na czystą pozycje ? przecież o to chodzi właśnie w piłce :)

No o to chodzi ale to jest jak dla mnie takie uproszczenie :) Pewnie dlatego mam takie zdanie bo po necie zawsze trafiałem na kolesi co robili to nagminnie i to było bez sensu.

Ja grałem na krzyżaku od ISS 98  aż do PES2014 i tez zawsze mówiłem że nigdy nie będe grał na analogu dopiero w pes2014 spostrzegłem straszną różnicę, a mianowicie jak krzyżak ogranicza kierunki biegu ,podań , dośrodkowań czy gry obronnej.

 

Samo przestawienie trwało około pół sezonu Serie A , a potem po każdym uruchomieniu gry kciuki same kładły się na analogach, lecz to nie wszystko mimo że w PES 2014 grałem nie wiele bo około 500 meczy online rozegrałem to i tak po około dopiero 200 meczach nabrałem zwinnosci na analogu takiej samej jaką miałem na krzyżaku, teraz nie potrafię grac na krzyżaku.

 

Polecam wszystkim co grają na krzyżaku żeby się przeżucili mimo wszystko bo nie wiedzą co tracą i radzę nastawic się na cierpliwosc a do tego nie radzę odrazu grac Online bo dostaniecie baty i wrócicie do Krzyżaka.

Ja też dopiero od 2014 na analogach gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba już za stary jestem , żeby się przestawić :) Generalnie spróbować mogę zagrać kilka meczy w demo analogiem. 

Tylko gorzej jak już się nauczę grać, to nie będzie mnie nikt w stanie pokonać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba już za stary jestem , żeby się przestawić :) Generalnie spróbować mogę zagrać kilka meczy w demo analogiem. 

Tylko gorzej jak już się nauczę grać, to nie będzie mnie nikt w stanie pokonać ;)

Ile lat grasz w PESa ? a ile lat masz zamiar jeszcze grac? a wtedy dopowiedz sobie czy jestes za stary, mogę się założyc że nie jesteś nawet na półmetku swojej przygody z PESem he he

 

Człowiek nigdy nie jest za stary na nic a ci którzy tak uważają powinni zmienic nastawienie pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile lat grasz w PESa ? a ile lat masz zamiar jeszcze grac? a wtedy dopowiedz sobie czy jestes za stary, mogę się założyc że nie jesteś nawet na półmetku swojej przygody z PESem he he

 

Człowiek nigdy nie jest za stary na nic a ci którzy tak uważają powinni zmienic nastawienie pozdrawia m.

Gram od International Superstar Soccer Pro 97' , a więc pierwszej piłki konami na PSX. Wcześniej była FIFA, ale jak zobaczyłem jak pięknie klepie się akcję w ISS Pro, to w FIFE nie grałem do 2012r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie a jak się przepychać przy walce bark w bark zarówno jak ma się piłkę i jak się jej nie ma?

Chyba R2 ale nie jestem pewien.

 

Greetz,

Mike

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie a jak się przepychać przy walce bark w bark zarówno jak ma się piłkę i jak się jej nie ma?

Chyba R2 ale nie jestem pewien.

 

Greetz,

Mike

Na pewno nie tak. W 2014 było tak więc tu chyba tez tak będzie(nie mam 100 % pewności niech mnie ktoś poprawi jeśli coś źle napiszę) Lecisz z piłką i gdy ktoś do ciebie dolatuje to wduszasz R3 i chyba TA SAMĄ GAŁKA W TYM SAMYM MOMENCIE WYCHYLASZ JĄ NA PRZECIWNIKA KTÓRY NA CIEBIE NAPIERA. To do sytuacji jak się ma piłkę jak się niema to nie mam pojęcia ale tez coś w ten deseń chyba R3 i wychył gałki. Poprawcie jeśli ktoś to używał i jest w tym aspekcie ekspertem bo ja pisze tylko z pamięci i odbytego treningu gdzie to było trzeba zaliczyć.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FIFY to sprzedałem ponieważ ta edycja to jest mało śmieszny żart, i nie chce żeby dwie stówy leżało na półce i się kurzyło.

To jest edycja robiona pod FUT-a, więc podziękuje.

Zostawiłem sobie świetna jak dla mnie 14-tke i tyle.

Hahaha, że niby sprzedałeś? Dobra ściema nie jest zła :) 157e9cae5372e9941b9466c2899fba88.jpg Edytowane przez PiPoL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czeka za wpłatą i dopiero później wyśle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×