Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę katował F 15 do 17 listopada. Jak odpalę pełną wersję Pes 2015 i online będzie bez lagowy i gra będzie tak grywalna jak demo to odpalam F 15. Jeżeli znów będzie jedna wielka lagoza w Pesie to będę dalej grał bo na inne gry nie mam po prostu czasu ;)

Lons a fifa taka lipa a Ty w nią grasz ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram bo gram na tej zasadzie. Zawsze kupuje konkurenta do testów ;) Nie mam w zwyczaju oceniac gry nie testując jej przez dłuższy okres. Dokładnie wiem co mówie odnośnie konkurencji bo od 2008 ogrywam tę grę ;) Zawsze uwazałem, że ta gra jest dobra tylko dlatego bo Pes był tak beznadziejny, że szkoda słów. Wyszedł tylko przyzwoity Pes i nagle juz nie ma tych "achów" odnośnie FIFA. Problem był w samym Pesie, a nie w grze od konkurencji.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa.. "testuję" :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taaak :) Zawsze od 2008 roku. Testy trwają mniej więcej 3 miesiące i gra ląduje tam gdzie zawsze ;)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram bo gram na tej zasadzie. Zawsze kupuje konkurenta do testów ;) Nie mam w zwyczaju oceniac gry nie testując jej przez dłuższy okres. Dokładnie wiem co mówie odnośnie konkurencji bo od 2008 ogrywam tę grę ;) Zawsze uwazałem, że ta gra jest dobra tylko dlatego bo Pes był tak beznadziejny, że szkoda słów. Wyszedł tylko przyzwoity Pes i nagle juz nie ma tych "achów" odnośnie FIFA. Problem był w samym Pesie, a nie w grze od konkurencji.

Spoko.... taki żarcik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś rzeczowe argumenty odnośnie fify jeszcze puszczam płazem ale kpiny i jechanie po innych sobie darujcie. i w jedną i w drugą stronę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunięte posty dotyczyły tej samej dyskusji i cytowały pierwszy post. nikogo nie obrażaliście ale ciągnęło to niepotrzebnie ten sam wątek. let it go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjdę do domku to chętnie przetestuję nie chciało mi się sćiągać z haongkongu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedę ściągał tego dema bo wyglada na to, że jest takie samo jak HK :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj znajomy przyniósł fifę 15, po rozegraniu dwóch meczów stwierdzilismy ze nie na się na to patrzeć ani w to grać, więc katujemy dalej demo pesa15 :) ... różnica jest kolosalna grafika, grywalność, dynamika, granie drużyną, twarze zawodników, wszystko na korzyść Pesa. Nie wiem jakim cudem fifa dostaje oceny od 7-9, ale chyba ktoś się rozpędził i za chwilę może braknąć skali dla Pesa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj znajomy przyniósł fifę 15, po rozegraniu dwóch meczów stwierdzilismy ze nie na się na to patrzeć ani w to grać, więc katujemy dalej demo pesa15 :) ... różnica jest kolosalna grafika, grywalność, dynamika, granie drużyną, twarze zawodników, wszystko na korzyść Pesa. Nie wiem jakim cudem fifa dostaje oceny od 7-9, ale chyba ktoś się rozpędził i za chwilę może braknąć skali dla Pesa. 

Troszkę mnie zmartwiłeś :) aż się boję demo teraz sciągać bo może mi się juz nie chcieć grać w ultimate team jeśli i mi się tak spodoba :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie zmartwiłeś :) aż się boję demo teraz sciągać bo może mi się juz nie chcieć grać w ultimate team jeśli i mi się tak spodoba :)

twarze zawodników w fifie są jak z Simsów :D ... ale żeby nie było że pod nie tym tematem, to podpowiem że jest nowy rodzaj strzału w pesie, R2 i kwadrat, jak ktoś nie próbował to proszę sobie rozkminić. No i z dryblingiem jest fajna rzecz, mianowicie jak dostajemy podanie - to zawodnikiem ktory ma dostać piłkę w momencie kontaktu wcisnąć R3 po skosie w kierunku bramki przeciwnika, zawodnik podczas przyjęcia podbiję piłkę i jest szansa na straszny wolej. Ogólnie podczas przyjęcia z L1 dobrze jest sobie pomóc R3 żeby zgubić przyklejonego obrońcę - 2xR3 też jest fajna sztuczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj znajomy przyniósł fifę 15, po rozegraniu dwóch meczów stwierdzilismy ze nie na się na to patrzeć ani w to grać, więc katujemy dalej demo pesa15 :) ... różnica jest kolosalna grafika, grywalność, dynamika, granie drużyną, twarze zawodników, wszystko na korzyść Pesa. Nie wiem jakim cudem fifa dostaje oceny od 7-9, ale chyba ktoś się rozpędził i za chwilę może braknąć skali dla Pesa. 

Potwierdzam. Po demku Pes-a już ciężko grać w Fifę. Rozgrywka diametralnie różna. Swoboda w rozgrywaniu akcji, gra nie blokuje twoich pomysłów, animacje zawodników (przy różnych sytuacjach w meczu) masakra, identycznie jak w starych wersjach. Każdy mecz ma swoją "historie" ;) Wreszcie obroną można grać tak jak się powinno grać obroną. Więdzą to ci którzy grali w Fifę 14 gdzie za tak wysokie wyniki meczów jakie tam były powinni za jajca powiesić producentów gry którzy widzą tylko kase a nie znają się na piłce.

 

Jak japończycy spieprzą tą gre na premiere i pozmieniają coś w kodzie gry(pod ludzi którzy cieszą się jak nastrzelają dużo bramek takim ronaldo i biegają sobie nim przez pół boiska) to pozostawie to bez komentarza. Jednak nadzieja jest że będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie masz odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demko i jest takie samo jak z Hong Kongu. No różni się napisem tam winning eleven a tu pro evolution soccer.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twarze zawodników w fifie są jak z Simsów :biggrin: ... ale żeby nie było że pod nie tym tematem, to podpowiem że jest nowy rodzaj strzału w pesie, R2 i kwadrat, jak ktoś nie próbował to proszę sobie rozkminić. No i z dryblingiem jest fajna rzecz, mianowicie jak dostajemy podanie - to zawodnikiem ktory ma dostać piłkę w momencie kontaktu wcisnąć R3 po skosie w kierunku bramki przeciwnika, zawodnik podczas przyjęcia podbiję piłkę i jest szansa na straszny wolej. Ogólnie podczas przyjęcia z L1 dobrze jest sobie pomóc R3 żeby zgubić przyklejonego obrońcę - 2xR3 też jest fajna sztuczka :)

 

Przyjęcie z L1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje że graficznie wyglada to lepiej w demie z EU... Mówie o PS4 ..Może to tylko złudzenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ograne. Nie wiem jakim cudem można pisać, że w tej grze jest swoboda i tak dalej. Dla mnie jak zwykle gra się drewnianie. Dźwięk kopnięcia w piłkę to jakaś porażka, podobnie z uderzeniem w słupek. Twarze wyglądają ładnie. Strzały mają jakieś turbo doładowanie, a Wy nazywacie to symulacją:D Cóż, co kto lubi. Ja zostaję przy FIFA. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje że graficznie wyglada to lepiej w demie z EU... Mówie o PS4 ..Może to tylko złudzenie:)

Też odniosłem takie wrażenie. Tak jakby bardziej dopieszczone, więcej detali. Jeszcze jedna różnica jaką widzę, to obniżony poziom komputerowego przeciwnika względem wersji azjatyckiej. Piłkarze są mniej agresywni.

 

Z tym demem pesa coś jest nie tak, bo potrafi się czasem zawiesić, niezależnie od wersji.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć że po wypowiedziach na necie zaczyna się powoli przetasowanie czyli chwalenie pesa i zawód piłką konkurencji. Oczywiście o żadnym zdetronizowaniu sprzedażowym niema mowy i nigdy raczej nie będzie(nie te wywrotki mamony) ale chyba przychodzi biblijna przypowieść że po 7 latach tłustych przychodzi 7 lat chudych. Fifa się wypstrykała już ze swoich pomysłów a od 3 lat to zmiany kosmetyczne nie ingerujące w rozgrywkę. W tym roku chyba widać przechył że panowie z EA przeholowali z nic nierobieniem A pes cięgle jest zmuszony do zmian co w tym roku jak widać chyba w końcu wyjdzie mu na dobre i oby te przysłowiowe następne 7 lat było tym razem tłustych dla pesa. Tylko załamali mnie z ta datą premiery tego im nie mogę wybaczyć jakoś. Gra jest naprawdę bardzo dobra, oby po premierze wszystko grało i nie ingerowali w kod gry gdy przeczytają znowu na forum że jakieś dzieciaki są niezadowoleni bo np pada za mało bramek lub coś w ten deseń. Nauczony ingerowaniem w 14 strasznie się boję tych patchy co zmieniają grę nie do poznania.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ograne. Nie wiem jakim cudem można pisać, że w tej grze jest swoboda i tak dalej. Dla mnie jak zwykle gra się drewnianie. Dźwięk kopnięcia w piłkę to jakaś porażka, podobnie z uderzeniem w słupek. Twarze wyglądają ładnie. Strzały mają jakieś turbo doładowanie, a Wy nazywacie to symulacją:D Cóż, co kto lubi. Ja zostaję przy FIFA. Pozdrawiam :)

Co to u Ciebie znaczy "demo ograne"? Zagrałeś pół meczu? :)

Gra Ci się drewnianie bo po prostu nie potrafisz grać w PES. I nie mam na myśli podać piłkę, zrobić akcję, czy nawet wygrać mecz. Nie czujesz tej fizyki gry bo jesteś przyzwyczajony do Fify. Trzeba to ograć porządnie żeby się przestawić, mi zajęło z 10 gier żeby zapomnieć o odruchach z Fify a grałem w nią tylko sezon. Dźwięk uderzenia piłki czy słupka to faktycznie mocny argument przy wyborze gry :).

Tak jak pisałem tydzień temu, takie opinie jak twoja, osoby co gra regularnie w Fife, odpali demko PESa po czym gra się jej "drewnianie", można wiesz o co rozbić :pardon:

Ale oczywiście masz prawo się wypowiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×