Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nigdy nie mówił że się da.

Uuu to super płyty nie czyta pendrive też. Po kiego taki duży dysk? No to super. Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu to super płyty nie czyta pendrive też. Po kiego taki duży dysk? No to super.

PS4 jest   #4theplayers rozumiesz ? :D

 

zrozum, że każda gra się wgrywa na HDD + łatki+ DLC a, że gry potrafią mieć po 50GB to niedziwne, że sony nie chce by ludzie póki co zapychali sobie dysk pierdołami a potem narzekali, że im gra nie działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 jest   #4theplayers rozumiesz ? :biggrin:

 

zrozum, że każda gra się wgrywa na HDD + łatki+ DLC a, że gry potrafią mieć po 50GB to niedziwne, że sony nie chce by ludzie póki co zapychali sobie dysk pierdołami a potem narzekali, że im gra nie działa :biggrin:

Jak dla mnie to dziwne. Każdy ma głowę z rozumem i jak chcę mieć więcej gier to nie kopiuje danych na dysk. Nie wiem jak ty ale mój pierwszy PC miał dysk twarty 2 GB. Sam system zajmował 300MB. Więc wiem co to znaczy odinstalowywanie czegoś aby zagrać w coś nowego.

Po drugie co ma kopiowanie danych na dysk z odtwarzaniem pendraivów i pły DVD? Chciałem wczoraj obejrzeć zdjęcia i musiałem podłączać TV przez kabel z laptopem. Mógłbym po prostu podłączyć pendrive pod ps4 i nie ma problemu. 

Skoro dekoder DVB za 100zł odtwarza zdjęcia i filmy z pednraiva to urządzenie multimedialne za 1800zł tym bardziej powinno dać radę.

Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Handy,

Jeżeli masz rozum tak jak piszesz, to powinieneś przeczytać podstawową informację jaką jest to, że na PS4 KAŻDA gra czy to cyfrowa czy z dysku BD-ROM przeprowadza PEŁNĄ instalację na dysk twardy konsoli i koniec. Temat wałkowany od pół roku przed premierą konsoli.

Jeżeli chodzi o odczyt zdjęć - Sony nie dało takiej funkcji ale prędzej czy później (z naciskiem na później) jest to obiecane (DLNA).

Niestety konsola jest jak się koledzy śmieją #$theplayers

Brakuje jej wielu multimedialnych rzeczy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dziwne. Każdy ma głowę z rozumem i jak chcę mieć więcej gier to nie kopiuje danych na dysk. Nie wiem jak ty ale mój pierwszy PC miał dysk twarty 2 GB. Sam system zajmował 300MB. Więc wiem co to znaczy odinstalowywanie czegoś aby zagrać w coś nowego.

Po drugie co ma kopiowanie danych na dysk z odtwarzaniem pendraivów i pły DVD? Chciałem wczoraj obejrzeć zdjęcia i musiałem podłączać TV przez kabel z laptopem. Mógłbym po prostu podłączyć pendrive pod ps4 i nie ma problemu. 

Skoro dekoder DVB za 100zł odtwarza zdjęcia i filmy z pednraiva to urządzenie multimedialne za 1800zł tym bardziej powinno dać radę.

 

to, że ty wiesz co zrobić jak brakuje miejsca nie znaczy, że inny potrafi. Konsole mają być z zasady bezobsługowe :D i dlatego się je upraszcza do granic możliwości

z brakiem odtwarzania wybranej zawartości chodzi zapewne o to, że sony chce zachęcać w ten sposób do swoich usług VOD (jest ich masa,świetne ceny ale w PL niedostępne), powoli się to zmienia i mp3 już można odtwarzać z USB. Dużo osób ma teraz tv z wbudowanym odtwarzaniem USB i po prostu sony postanowiło najpierw skupić się na grach a reszta pojawi się zapewne z czasem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to nie przemawia. Dodanie odtwarzania jpg czy avi to nic dziwnego w dzisiejszych czasach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też to nie przemawia ale tak jest i albo się z tym pogodzimy albo będziemy narzekać bez sensu.

Od skarg i zażaleń do Sony są inne, oficjalne fora oraz kontakt ze wsparciem technicznym.

Tutaj możesz jedynie bić pianę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Odpowiadałem tylko na pytanie. Trudno, zostaje hdmi i laptop, oraz niesmak do sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesmak jest duży ...u wszystkich niestety.

Pozostaje zagryźć zęby i czekać lub sprzedać konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, sprzedawać szkoda. W końcu to konsola do gier, po to ją też kupiłem. Jednak telefon juz dawno nie służy tylko do dzwonienia, mam nadzieje ze sony wkrótce to zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesmak jest duży ...u wszystkich niestety.

Pozostaje zagryźć zęby i czekać lub sprzedać konsolę.

 

 

przecież sony tego nigdzie nie ukrywa czy coś... narzekaniem na forum też nic nie zmienimy- kiedyś może dodadzą może nie...

mnie tam brak tych funkcji nie przeszkadza- ot tv z usb (czyta praktycznie wszystko) + laptop w ostateczności i gotowe... i to bez kabli bo serwer DLNA w Windows jest, tv klienta ma więc filmy, muzę z lapka puszczam bez kabla, fotki też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, sprzedawać szkoda. W końcu to konsola do gier, po to ją też kupiłem. Jednak telefon juz dawno nie służy tylko do dzwonienia, mam nadzieje ze sony wkrótce to zrozumie.

...a sprawdzałeś (jako obejście) aplikację/usługę PlayMemories Online?

Ona już była na PS3 darmowa dla Plusowiczów. W naszym PS Store nie jest dostępna ale z konta US czy UK można ją pobrać i działa na polskim koncie.

Służy do uploadu i przeglądania właśnie zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a sprawdzałeś (jako obejście) aplikację/usługę PlayMemories Online?

Ona już była na PS3 darmowa dla Plusowiczów. W naszym PS Store nie jest dostępna ale z konta US czy UK można ją pobrać i działa na polskim koncie.

Służy do uploadu i przeglądania właśnie zdjęć.

O widzisz, sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam niedługo kupić 4

Ps3 oddaje bratu-mogę zalogować sie na nowej konsoli swoim starym loginem na którym bedzie tez grał brat na ps3 czy lepiej stworzyć nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Planuję przejść z ps3 na ps4. Posiadam kierownicę logitech driving force gt, do ktorej sie przyzyczailem i bardzo chciałbym na niej grać w przyszłości.

Znacie może jakieś informacje dotyczące kompatybilności teraz bądź w przyszłości.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc np w far cry stworzenia dwoch osobnych zapisów?

a co to ma do ps4 faq ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc np w far cry stworzenia dwoch osobnych zapisów?

Albo osobne profile albo kopia save na pendrive.

...Chyba że dana gra oferuje kilka slotów na save.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ma dwa modele konsolu: CUH-1004A i CUH-1116A. Ta druga wersja jest nowsza dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ma dwa modele konsolu: CUH-1004A i CUH-1116A. Ta druga wersja jest nowsza dobrze rozumiem?

 

Dokładnie tak. W poniższym linku masz wymienione zmiany :) 

 

http://www.pssite.com/news-37216-zmiany_w_nowym_modelu_playstation_4.html

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO pierwsze w ustawieniach oszczędzania energii wyłącz automatyczne wyłączanie w stanie bezczynności.

Po drugie jeżeli konsola przechodzi w stan spoczynku (pomarańczowa lampka świeci) to nawet dla ściągania lepiej bo konsola nic nie robi i wszystkie zasoby idą na pobieranie - pobiera się szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stanie jesli mam teraz ps plus na 3 miechy do 3 marca i teraz np 1marca wpisuje kod na nastepne ps plus na 3 miechy ? Ps plus sie przedluzy? Jest gdzies jakas info do kiedy jest plus aktywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×