Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam filmy na przenośnym dysku pendrive, lecz nie mogę/nie wiem jak je odtworzyć na ps4, czy ktoś próbował odpalać na ps4? Wiem że pendrive powinien być sformatowany do FAT32 i tak jest, lecz gdy podpinam do konsoli to nic się nie pojawia.

Ewentualnie jakie formaty plików widzi ps4?

thx z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o tryb spoczynku. Jak uspic konsole z wlaczona gra? Za kazdym razem gdy przelaczam w stan spoczynku to wyłącza mi również gre i gdy wybudzam konsole musze nirmalnie odpalac gre od nowa. Myslalem ze jest juz opcja z usypianiem wraz z uruchomiona gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To chyba cos masz nie tak? Ja przyciskam PS i daje wejdz w spoczynek, odpalam i jest gra. Moze przeinstaluj system od nowa. Powinno to normalnie dzialac.

Nacisnij guzik zasilania ns konsoli i powinno uspic z gra.

Tapatalk for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja wciskam ps na padzie i daje uspij to jest komunikat zebym zamknal aplikacje (gre) lub sama sie zamknie za 30 sekund i wtedy konsola wejdzie w stan uspienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales w roznych grach czy tylko w jednej? Ja bym przeinstalowal FW na twoim miejscu.

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaznaczyć w opcjach, żeby konsola przy przechodzeniu w stan uśpienia usypiała też gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musisz zaznaczyć w opcjach, żeby konsola przy przechodzeniu w stan uśpienia usypiała też gry.

Mam to zaznaczone.

Próbowałem tylko na ac unity. Wieczorem sprawdze na innych grach.

Edytowane przez bartwwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Masz tak przy każdej grze?

Ed: ok, juz widzę - może unity tego nie obsługuje po prostu.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tak przy każdej grze?

Ed: ok, juz widzę - może unity tego nie obsługuje po prostu.

To byłoby takie w stylu Ubisoftu...jak już się wyrózniać na tle innych to tylko na niekorzyść :)))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wieczorem dam znać jak to wyglada na infamous bo w sumie nie mam niczego innego :)

EDIT: Właśnie sprawdziłem na infamous i na grach z plusa normalnie sie usypia i wybudza. Ubisoft jest jednak wyjatkowy ac unity nie da sie uśpić na mojej konsoli. Czy ktoś posiada ac unity i może to sprawdzic u siebie?

Edytowane przez bartwwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę. Czy ktoś posiada ac unity i mógłby sprawdzić czy da się uśpić konsolę bez konieczności wyłączania gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nagle problem z uśpieniem drivecluba, wcześniej się usypial, teraz nie da rady. Włącza się od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos orientuje sie czy te allegrowe psplusy 30dniowe pp 16-17 zl to kody, czy konta? Kupil to ktos kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos orientuje sie czy te allegrowe psplusy 30dniowe pp 16-17 zl to kody, czy konta? Kupil to ktos kiedyś?

Obojetnie czyto kody czy konta to drogo w cholere :/

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie najlepiej kupic abonament na 30 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, jak usuwam z poziomu głównego dashbordu dając po prostu opcję USUŃ to gra usuwa się z dysku razem z sejvami ??

Kiedyś miałem XBOX i tam był folder gry i folder save osobno a tu nie mogę nic znaleźć i nie wiem czy usuwam wszystko czy save gdzieś zostają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, jak usuwam z poziomu głównego dashbordu dając po prostu opcję USUŃ to gra usuwa się z dysku razem z sejvami ??

Kiedyś miałem XBOX i tam był folder gry i folder save osobno a tu nie mogę nic znaleźć i nie wiem czy usuwam wszystko czy save gdzieś zostają

Nie zapisane stany gier masz w Ustawienia/Zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji/Zapisane dane w pamięci masowej systemu/Usuń a następnie wybierasz które chcesz usunąć z listy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 mam od niedawna, więc z góry wybaczcie jeśli moje pytanie już padło (sprawdzałem przy użyciu opcji "szukaj", ale nic nie znalazłem): czy jest możliwość wyłączenia automatycznych zrzutów ekranu przy zdobyciu trofeum? Szukałem w opcjach konsoli, ale nigdzie nie widzę takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 mam od niedawna, więc z góry wybaczcie jeśli moje pytanie już padło (sprawdzałem przy użyciu opcji "szukaj", ale nic nie znalazłem): czy jest możliwość wyłączenia automatycznych zrzutów ekranu przy zdobyciu trofeum? Szukałem w opcjach konsoli, ale nigdzie nie widzę takiej opcji.

 

nic dziwnego bo taka opcja niestety nie istnieje :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co jakiś czas mam dziwny problem gdy wyłączam konsolę. Na czarnym ekranie pojawia się "Przygotowanie do wyłączenia konsoli....." i bardzo wolno miga pomarańczowe światło. Po ok minucie konsola wreszcie gaśnie wydając trzy "bipnięcia" a pomarańczowe światło po jakichś 10 sekundach się wyłącza. Miał ktoś z was podobną akcję, co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz. Mianowicie dziś rano wczytywały mi się 2 filmy na BluRay dość szybko przedtem była jeszcze aktualizacja dwóch gier. Gdy później po powrocie do domu chciałem włączyć inną część filmu już musiałem czekać około 3 minut. Płyta lustro sprawdzałem na innym filmie to samo. Konsola nie hałasuje stoi w poziomie. Czy to normalny objaw czy drżeć o laser?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Pytanko - Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz. Mianowicie dziś rano wczytywały mi się 2 filmy na BluRay dość szybko przedtem była jeszcze aktualizacja dwóch gier. Gdy później po powrocie do domu chciałem włączyć inną część filmu już musiałem czekać około 3 minut. Płyta lustro sprawdzałem na innym filmie to samo, w koło kręci się takie kółeczko w kształcie płyty. Konsola nie hałasuje stoi w poziomie. Czy to normalny objaw czy drżeć o laser?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×