Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kupię grę na amerykańskim store i będe chciał grać na europejskim koncie z PS+, to czy online będzie działać na europejskim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany pyt. dot przycisku SHARE: Włączam nagrywanie 2x przycisk i czekam aż minie 15 min i mam komunikat że się zakończyło. A jak zrobić tak że wciskam 2x i zaczyna nagrywać a np. po 7 minutach chcę zapisać tylko plik z 7min. nagrania czyli jak zatrzymać i zapisać nagrywanie?? Bo jak wcisnę ponownie 2x Share to zaczyna nagrywać nowy klip a ten co był w trakcie nagrywania leciał w kosmos????

 

Mam nadzieję że nie namotałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciskasz share dłużej i masz różne opcje do wyboru.

Kwadrat - zapisz klip wideo.

Konsola nagrywa non stop i ma (powinna mieć) zawsze ostatnie 15 minut.

Jak chcesz to dociąć to masz od tego Share Factory ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak chcę nagrać tylko 5 min. to 2x Share a w 5minucie nagrywania przytrzymuję Share dłużej i kwadratem zapisuje mi na dysku konsoli tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez 2x.

PS4 zapisuje non stop ostatnie 15 minut..

Po prostu przytrzymujesz dłużej i pyta czy chcesz zapisać to co do tej pory nagrał i edytujesz ostatnie 5 minut. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupię grę na amerykańskim store i będe chciał grać na europejskim koncie z PS+, to czy online będzie działać na europejskim koncie?

 

 

Tak

 

 

Tak.

 

Dzięki,

Wszystko działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stanie jesli mam teraz ps plus na 3 miechy do 3 marca i teraz np 1marca wpisuje kod na nastepne ps plus na 3 miechy ? Ps plus sie przedluzy? Jest gdzies jakas info do kiedy jest plus aktywny?

Przedłuży na kolejne 3 miesiące od momentu zakończenia poprzedniej subskrypcji. Z poziomu konsoli możesz sprawdzić w Ustawienia / PSN / Informacje o koncie / Lista usług.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłuży na kolejne 3 miesiące od momentu zakończenia poprzedniej subskrypcji. Z poziomu konsoli możesz sprawdzić w Ustawienia / PSN / Informacje o koncie / Lista usług.

Wiem o tym bo trzeba wpisac dane karty, ale pytam czy jak sam wpisze to czy przedluzy? Nie ze samo sciagnie z konta, tylko sam kod wbije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszesz kod w psstore to na takiej samej zasadzie zadziała. Przedłuży od momentu końca poprzedniej subskrypcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba chodzi o to czy weźmie mu pieniądze z konta.

Nie, nie weźmie jeżeli przed końcem subskrypcji wpiszesz kod.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie dla posiadaczy PS4. Aktualnie mam PS3 i myślę o zakupie PS4, ale nie jestem pewien czy kierownica logitech G27 jest kompatybilna z PS4 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładny los zgotowali miłośnikom wyścigówek. Sensowna aktualnie kierownica na PS4 to ThrustMaster T500, której koszt wynosi około 1700zł, jeśli ktoś chciałby do niej biegi musi doliczyc kolejnych parę stówek. Kierownica G27 była też nie tania , bo w granicach 1300 zł. Dla mnie chora sytuacja. Pozostaje tylko miec nadzieje, że powstanie jakiś adapter, który załatwi sprawę podłączenia G27 do PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie wina Sony ale Logitech się na nich wypiął. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie wina Sony ale Logitech się na nich wypiął. 

 

Prawda leży gdzieś po środku, bo Logitech przestał produkować i wspierać swoje akcesoria przeznaczone dla konsol, a Sony poprzez politykę zamkniętej architektury, skutecznie zapobiega temu, aby ktoś trzeci takowe sterowniki napisał. No a cierpią gracze, bo są skazani na produkty "kierownicopodobne" za kosmiczne pieniądze, jeżeli brać pod uwagę jakość wykonania. Aczkolwiek słyszałem, że ten najtańszy thrustmasterowy shit co kosztował 4 stówki, kosztuje już 1/4 z tego;dotykałem to coś i jak dla mnie to nawet stówy nie jest warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z placeniem paypal? Musze jakos wrzucic 8zl na psn i wyglada ze bede musial wrzucic 20zl karta bo nie ma innej opcji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post chyba do poprawki:

"Czy PS4 obsługuje Dynamic Themes?
Nie."

:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wazna kwestia. Czy ps4 jak jest wylaczone to przypadkiem nie wytwarza ruchu w sieci? Bo mam ps4 od dwoch tygodni i od tego czasu internet tak laguje ze masakra. Jak gram to rozumiem, jeszcze sie bf4 i aw pobieral w tle to ok. Ale teraz ps4 wylaczone a muli net. Pomyslalem wlasnie ze przez neta mozna wlaczac ps4 i moze przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyłącz sieć w trybie czuwania. W ustawieniach oszczędzania energii masz.

Przetestuj sobie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyłącz sieć w trybie czuwania. W ustawieniach oszczędzania energii masz.

Przetestuj sobie.

Wtedy przy każdym wylaczeniu do czuwania musze wlaczyc siec jak chce cos pobierac na czuwaniu. :/ sle poprobuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy przy każdym wylaczeniu do czuwania musze wlaczyc siec jak chce cos pobierac na czuwaniu. :/ sle poprobuje

 

sprawdź sobie czy to nie wina sąsiadów, którzy nastawiali sobie sieci WiFi i nadają na tym samym paśmie co twój router: pobierz z dobrychprogramów program inssider office trial na 5 dni i zobaczysz jak wygląda twoje otoczenie WifI 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×