Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie zmieniac avatary na ps4 na te z psstore? Kupilem jeden w przegladarkowym ps store, ale nic nie moge z nim zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu ps4 już też można.

 

Edit: sorki, nie doczytałem, że kupiony w psstore. W takim razie nie jestem pewien.

 

Mea Culpa X3

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście może problem z przywracaniem licencji?Mi przy samym końcu wyskakuje błąd (NP-34993-8) Próbowałem odbudować bazę danych i nic.Ostatnio musiałem zrobić inicjalizację i też nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Mam pewne pytanie związane z konsolą "Nowej Generacji" - Ps4.

Czy jest mozliwosc odtwarzania na niej muzyki? Jezeli tak to w jaki sposob mam Zgrac muzyke na konsole?

Jest duzo postow o tym

sprzed roku i ludzie tam pisali, że miała być aktualizacja ktora pozwoli na takie cos ;)

Prosze o szybkie info! ;)

BTW: Czy jak jest taka mozliwosc, to czy mozna puscic muzyke w tle i grac w jakas gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz na pendrive folder "Music" i tam wrzucasz muzykę.

Wtedy pojawia ci się nowa ikonka. Możesz odtwarzać co chcesz i kiedy chcesz ...i jest regulacja głośności puszczanej muzyki w stosunku do reszty dźwięków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Mam pewne pytanie związane z konsolą "Nowej Generacji" - Ps4.

Czy jest mozliwosc odtwarzania na niej muzyki? Jezeli tak to w jaki sposob mam Zgrac muzyke na konsole?

Jest duzo postow o tym

sprzed roku i ludzie tam pisali, że miała być aktualizacja ktora pozwoli na takie cos ;)

Prosze o szybkie info! ;)

BTW: Czy jak jest taka mozliwosc, to czy mozna puscic muzyke w tle i grac w jakas gre?

Na pendrive tworzysz katalog music i tam wrzucasz sobie muzykę. Po podpięciu do konsoli pojawi Ci się odtwarzacz. Na konsolę nie zgrasz muzyki.

Edit: SephiroT pierwszy :)

Edytowane przez Cieslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dotyczące sprzedaży gier. Mam 2 gry, które chciałbym sprzedać by zaopatrzyć się w kolejny tytuł. Np. w gta jest to całe GTAOnline. Kupiec nie będzie miał problemu z graniem online? Czy pierw ja muszę coś poklikać u siebie na konsoli? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pudełkowe to nic nie musisz robić.

...tylko sobie na konsoli odinstaluj ich dane żeby ci miejsca nie zajmowały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsoli jeszcze nie mam, ale chciałbym się dowiedzieć - jak to jest z zapisami z gier, są w jakimś oddzielnym miejscu czy są dopisywane do danych gry, tak jak na PS Vita? Chodzi mi o to, żeby przy usuwaniu danych gry nie usunąć przez przypadek swoich zapisów.

 

@edit

Dzięki Siudak :)

Edytowane przez I3ioman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie usuniesz są na dysku w innym miejscu.W menu konsoli masz zarządzanie pamięcią i tam "foldery" z save,patch i foto -video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ps+. Czy jak brat kupił sobie PS4, a ja mam PS3 i kupimy na moje konto ps+ to czy możemy jednocześnie grać przez internet(czyt. być zalogowanym?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, a mógłby ktoś napisać co tak robił? I co się wtedy pokazuje znajomym? Ci co mają ps4 pokazuje się w co się gra na PS4 i analogicznie do PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ps+. Czy jak brat kupił sobie PS4, a ja mam PS3 i kupimy na moje konto ps+ to czy możemy jednocześnie grać przez internet(czyt. być zalogowanym?).

 

 

Też tak myślałem, a mógłby ktoś napisać co tak robił? I co się wtedy pokazuje znajomym? Ci co mają ps4 pokazuje się w co się gra na PS4 i analogicznie do PS3?

 

PS3 nie pokazuje znajomych z PS4.

PS4 pokazuje wszystkich.

Możesz używać konta brata (Gry i Plus) jednocześnie grając na swoim koncie. Wystarczy że ustawisz jego konto jako podstawowe a grac będziesz na swoim.

Tu masz odpowiedni temat i wyjaśnienie w pierwszym poście:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/79544-konta-profile/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie usługi Playstation Now. Usługa w wersji beta już działa w USA. Póki co prawie same gry na PS3. Czy wiecie może czy gry z 3 będą działać na 4 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie można tylko grać na koncie USA, czy może ten klient zadziała na polskim??

Jutro obczaję, dają 7dni triala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z uwagi że jestem nowy i własnie czekam na kuriera z PS4, mam jedno pytanie odnośnie połączenia konsoli z internetem.

Mianowicie mam zamiar iśc po najniższej linii opory i konsole połączyć do internetu za pomocą wi-fi używając konfiguracji automatycznej, czy takie rozwiązanie jest dobre, czy lepiej szukać jakiegoś poradnika odnośnie ręcznie konfiguracji, z przekierowywaniem portów itp.

 

Chodzi o to że pewnie w przyszłości będę grywał w gry FPS przez neta, więc zastanawiam się czy takie automatyczne ustawienia nie mają duże wpływu na prędkość rozgrywki (ping).

 

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie o sieci masz poradnik w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem i przepraszam za powielanie pytań, jednak prosiłbym o opinie, czy są jakieś problemy z wi-fi typu zrywanie połączeń, wiem że to zalezy w dużej mierze od routera, ale czy przy standardowym routerze są jakieś utrudnienia w rozgrywce i korzystania z internetu wifi w stosunku do połączenia kablem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o rzeczy związane z siecią więc pisz w temacie o sieci.

Każdy router jest "standardowy". Nie powinno być problemów o ile jest dobrze skonfigurowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×