Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam napisalem temat w dziale ps4 ale widze ze admin zaspal wiec sie chcialem tu poradzic i prosic o szybka odpowiedz #MIANOWICIE czy moge zmienic kolor LEDA w ps4 z bialego na inny? czy musze bawic sie z wlasnymi dodanymi LEDAMI????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały jest chyba tylko wtedy, gry wybieramy profil, na który chcemy się zalogować, później domyślnie jest niebieski. W opcjach nie ma zmiany koloru lightbara, ale jak Ci bardzo zależy i chce Ci się bawić, to jest pewien trick (chociaż stale chyba nie zmienia koloru):

 



Edit: Ślepy ja, nie doczytałem  ;/ Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi o DS4 tylko o ps4 led pasek na srodku konsoli!

Nie. Kolorów tego paska nie zmienisz.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji tego że muszę zmienić położenie ps4, musze kupić dłuższy kabel hdmi. Zauważyłem że są różne oznaczenia 1.4 lub 2.0 itp. Jak pod ps4 należy zakupić?

 

Dobra chodzi chyba o HDMI 1.4a.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie...Sony ma jakiś swój kurs walut czy jak bo chce podłączyć sobie do konta PL angielską kartę?!

nie podłączysz angielskiej karty do polskiego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z płatnością w PS Store. Podczas finalizacji transakcji otrzymuję komunikat o nieprawidłowych danych karty i kod błędu E-9200012C. Uaktualnienie danych nie pomogło, usunięcie i ponowne dodanie też. Karta debetowa, Mastercard z PKO BP. Konto do którego przypisuję kartę jest polskie. Wcześniejsze zakupy tą kartą przechodziły bez problemu (ostatnie w czerwcu tego roku). Jakieś pomysły?

Edytowane przez Lex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dostaje sie miejsca w dysku internetowym dla posiadaczy ps+?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dostaje sie miejsca w dysku internetowym dla posiadaczy ps+?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Teraz ponoć 10GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Zakupiłem konsole PS4.  Założyłem konto PSN. Skorzystałem z 14 dniowego okresu próbnego usługi PS+. W ramach tej usługi otrzymałem darmowe gry dostępne dla członków PS+ co miesiąc jak Growhome czy Teslagrad. Czy gdybym w tym momencie nie przedłużył PS+ w/wym. gry przepadną, czy może dodały się do biblioteki na stałe i po zakupieniu subskrypcji (np. za miesiąc) będzie można w nie zagrać?

 

Jeżeli gdzieś już było takie pytanie to przepraszam i proszę o wyrozumiałość, jestem nowy zarówno w PSN jak i na forum. Korzystając z okazji chciałbym się przywitać ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Zakupiłem konsole PS4.  Założyłem konto PSN. Skorzystałem z 14 dniowego okresu próbnego usługi PS+. W ramach tej usługi otrzymałem darmowe gry dostępne dla członków PS+ co miesiąc jak Growhome czy Teslagrad. Czy gdybym w tym momencie nie przedłużył PS+ w/wym. gry przepadną, czy może dodały się do biblioteki na stałe i po zakupieniu subskrypcji (np. za miesiąc) będzie można w nie zagrać?

 

Jeżeli gdzieś już było takie pytanie to przepraszam i proszę o wyrozumiałość, jestem nowy zarówno w PSN jak i na forum. Korzystając z okazji chciałbym się przywitać ;)

 

Pozdrawiam.

 

Gry które pobierzesz z oferty PlayStation plus nigdy Ci nie przepadną.Jedynie stracisz licencje na nie,będziesz mógł w nie ponownie zagrać jak odnowisz licencje (PlayStation plus)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobione kopie zapisów gier na pendrivie. Czy save'y będą działały na różnych konsolach czy tylko na konsoli, na której zostały zrobione. Pytam bo jestem ciekawy, czy przykładowo w razie awarii starej konsoli będę mógł kontynuować rozgrywkę w takiego Wieśka na nowej, czy może cały progres pójdzie się walić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem odbudować swoją baze danych zaraz po instalacji dlc do wieśka ale wyskoczył mi komunikat "nie można odbudować bazy danych. Niektóre aplikacje mogą nie być wyświetlane,  a niektóre ustawienia mogły zostać przywrócone do domyślnych wartości. (ce-33179-3) ktoś może pomóc i poradzić co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już możliwość przegrywania zdjęć i filmów z pendrive?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sedecznie całą społeczność pssite! Pytanie mam, mianowicie gdzie sprawdzić postęp instalacyjny danej gry? Chodzi mi tu o jakiś pasek postępu lub procenty. Jak to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sedecznie całą społeczność pssite! Pytanie mam, mianowicie gdzie sprawdzić postęp instalacyjny danej gry? Chodzi mi tu o jakiś pasek postępu lub procenty. Jak to sprawdzić?

W powiadomieniach, lub options na grze i informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie widze takiej opcji. W powiadomieniach mam informacje że pobrała się aktualizacja do gry natomiast w informacjach mam jedynie takie podpunkty jak: kontrola rodzicielska, ostatnia aktualizacja, rozmiar, wersja, nazwa polecenia głosowego.

Edytowane przez Jerezuello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×