Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię i nazwisko z PSN + zdjęcie z FaceBooka/profilu + źle skonfigurowane ustawienia prywatności - prawdziwe dane ludzi których nie znam. Potrafiło mi się pokazać proponowanych kilkadziesiąt osób których widziałem zdjęcia oraz imię i nazwisko. Moim zdaniem nie jest to zbyt fajne z estrony Sony. 

Koledzy wyżej którzy mieli mnie w znajomych nadal widzieli tylko avatar. Dopiero wymienienie się danymi pokazuje zdjęcie profilowe/z FB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem jak ma się sprawa z grami czy innymi aplikacjami, ale:

 

Jeśli powiedzmy kupię ze znajomym DLC do jakiejś gry (ten sam region konta jak i gry) na pół, to czy istnieje szansa że nie będę musiał ustawiać tego drugiego konta jako "podstawowe" na mojej konsoli? Wiem, że w kwestii gier tak to właśnie wygląda. DLC i inne dodatki także posiadają własną licencje i mogą być zakłódkowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie.

Jeżeli konto z grą musisz ustawić jako "podstawowe" to konto z DLC również. 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem się upewnić. Chciałem nawet użyć zastępczego konta z jakimś DLC, niestety nie udało mi się nic konkretnego znaleźć, niemniej dzięki za potwierdzenie.

 

Jest gdzieś może pełna lista "co się traci" jeśli nie ma się konta podstawowego? To znaczy oprócz takich rzeczy jak dostęp do remote play. Z jakiegoś powodu nie potrafiłem tego również znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na ponowne otwarcie tematu "Cyfrowe wersje gier z Allegro"? Ciekawi mnie czy soft 2.51 coś zmienił a nawet nie ma za bardzo teraz miejsca żeby to ludzie raportowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko już zostało wyjaśnione, większość również już wiedziała co będzie po tej i po następnych aktualizacjach.

Każdy radzi sobie sam i prowadzi swoją "karierę" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że do grania online na ps4 potrzeba konta psn. W związku z powyższym iż konto na rok kosztuje Prawie 200 Zł. A na allegro widziałem konta psn 14 dniowe za 1 zł. Więc jak bym co 14 dni kupował takie konta to w skali rocznej wyszło by mnie jakieś 30 zł. I tu moje pytanie w czym tkwi haczyk? Czy źle to Rozumie? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania online potrzebny jest ps plus a nie jak piszesz konto psn. Czternasto dniowy plus jest darmowy z tego co pamietam i mozesz go uzyc tylko raz.

Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że do grania online na ps4 potrzeba konta psn. W związku z powyższym iż konto na rok kosztuje Prawie 200 Zł. A na allegro widziałem konta psn 14 dniowe za 1 zł. Więc jak bym co 14 dni kupował takie konta to w skali rocznej wyszło by mnie jakieś 30 zł. I tu moje pytanie w czym tkwi haczyk? Czy źle to Rozumie? Pozdrawiam

Haczyk polega na tym że jest to darmowe jak kolega niżej napisał.

Jak chcesz mieć PS+ tylko do grania online to co 2 tygodnie zmienisz drugie konto na którym będziesz miał plus i będziesz miał za darmo.

Do grania online potrzebny jest ps plus a nie jak piszesz konto psn. Czternasto dniowy plus jest darmowy z tego co pamietam i mozesz go uzyc tylko raz.

Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież ten PS+ 14 dni na allegro to oferty januszy, którzy sprzedają to co w PSS jest za darmo...a ludzie leniwi są to kupują... a starczy co 14 dni nowe konto, podpiąć kartę i aktywować PS+ jak się komuś chce...ja wole kupić a nie cudować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Mam nietypowy problem. Mianowicie kupiłem sobie niedawno po premierze Destiny w wersji pudełkowej ale przez allegro. Wszystko było okej ale okazało się, że to wersja kupiona w USA i nie chciało mnie przepuścić przez aktualizację gry. Nie był to problem bo szybko wyczytałem, że wystarczy zrobić konto amerykańskie. Uczyniłem to po czym zalogowałem się po aktualizacji na swoje normalne konto PSN. Niestety potem się okazało, że przy każdej aktualizacji muszę zmieniać na to konto amerykańskie aby jej dokonać.

 

No i teraz mam owy problem. Chce dokupić sobie DLC do Destiny i na jakim koncie mam to uczynić? Płytę z grą mam, więc mogę odpalić to na dowolnym koncie ale aktualizację mogę robić tylko na koncie amerykańskim. Czy nie będzie przypadkiem tak, że jak kupię to DLC na swoim normalnym koncie to nie będzie dało się go "zaaplikować" do mojej wersji Destiny, która jest amerykańska?

 

Jest to skomplikowane i sam nie wiem, bo logicznie myśląc muszę kupić to DLC na koncie amerykańskim, ale z drugiej strony czy wtedy nie zablokuje mi to DLC na profilu  (postaci) którą mam na swoim głównym koncie?

 

Liczę na pomoc i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup dlc na koncie US a na swoim normalnie będziesz mógł grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Krótkie pytanie.

Wiem, że w PS4 można mieć 16 bieżących kont PSN (o ile się nie mylę ?), ale ile w sumie można stworzyć kont, czy jest to jakoś ograniczone ?
Jeśli tak, to czy istnieje możliwość ominięcia tego ?

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie było w PS3 i to na tworzenie kont PSN (które można tworzyć przez PC).

W PS4 tego nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haczyk polega na tym że jest to darmowe jak kolega niżej napisał.

Jak chcesz mieć PS+ tylko do grania online to co 2 tygodnie zmienisz drugie konto na którym będziesz miał plus i będziesz miał za darmo.

Trzeba jednak dodać, że wtedy traci się ew. gry z plusa. Tzn. na nowym koncie przez dwa tygodnie będą działać, potem na kolejnym jak się je doda również, ale w kolejnym miesiącu, będzie zmiana gier i tych starych nie da się już dodać, a te ze starych plusów będą nieaktywne, bo żeby w nie grać (na dowolnym koncie) to musi być aktywny plus na koncie na którym były dodane. Jeżeli ktoś szybko i na bieżąco ogrywa gry z plusa to nie będzie to problem. Ot tylko tak informacyjnie napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem poinformowac o kłódkach na grach u szwagra. Szwagier mial moje konto jako podstawowe ale zrobilem mu martwiaka dla testow(z jakis miesiac temu). Nigdzie indziej wspolne konto nie bylo zakladane ani udostepniane. Czyli bylo tylko na dwoch konsolach u mnie jako podstawowe i u szwagra jako martwe. Takze jedyna opcja to dzielenie na dwoch tak jak to pisze w 1 poscie bez robienia martwiakow. Niestety na TRZECH juz sie nie podzielimy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają od ruskich.

Wszystko jest fajnie do póki konto działa.

O paru tygodniach zostanie zablokowane przez Sony ale wtedy jest zwykle za późno na reakcję i gracz zostaje ze slotem.

Naciąłem się tak i na Allegro i na Plati.

Jak się skończyło to dobrze wiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pierwsze?!

Przez www najlepiej.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego jest.

Są poradniki jak to zrobić. Poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za debil to wymyślił ??? Powinienem mieć możliwość logować się w każdym regionie,kraju na swoim koncie !!!

Muszę zakładać nowe konto,kupić nowego plusa... Chciałem tylko pobrać nowy motyw,ręce opadają... Głupota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a kto ci każe zakładać nowe konto czy kupować nowego plusa?

Masz dostęp do materiałów przeznaczonych na Twój kraj/region.

Jeżeli dany motyw jest tylko w Japonii to z jakiegoś wyraźnego powodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×