Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej mało prawdopodobne. Rozmawiałem ze znajomym który ma także je "różnego pochodzenia" i u niego wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, a dokładniej: grałem sobie w grę ze slota i nagle wyskoczył komunikat o braku licencji (gra sama się wyłączyła) sprawdzam bibliotekę i padły prawie wszystkie gry ze slotów.. rozumiem że są nie do odzyskania ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z podziałem konta na 2 osoby? Załóżmy - zakładam nowe konto PSN i kupuję gre w PSS. Mogę ją zainstalować na dwóch konsolach i na obu będę mógł grać z innych kont, niż to, z którego kupiłem grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej osób. Coś jest na rzeczy

Pytanie do osób, którym padły sloty - czy ps4 jest cały czas podpięta do sieci?

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offline moja konsola jest gdy jej nie używam.

Nie korzystam z trybu uspienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, doszedlem panowie czemu mi nie chcialo pobierac przez www na profilu szwagra zawartosci kupionych na moim koncie. Zauwazylem ze gdy bedac na swoim profilu na jego konsoli wyjde z mojego profila niewpisanym do PSNu to pobieranie nie zatrybia. Gdy nie klikalem WYPISZ SIE i dopiero potem WYLOGUJ UZYTKOWNIKA tylko samo WYLOGUJ UZYTKOWNIKA i przelaczalem sie na profil szwagra to pobieranie przez WWW dzialalo. No wlasnie DZIALALO :( Jak juz zobaczylem ze dziala jak nalezy to zaczelam przystepowac do kolejnych krokow zeby dolaczyc do naszej dwojki trzecia osobe kumpla do wspolnego korzystania. NO wiec zrobilem dezaktywacje awaryjna przez WWW na moim wspolnym koncie zakupowym. Obecnie zadne urzadzenie nie widnieje jako aktywne, bo konsole kumpla bede mial dopiero za kilka dni wiec tam u niego zrobie mu moje konto jako podstawowe. Ale chcialem sprobowac cos pobrac teraz na konsole szwagra z jego profilu. I niestty ale nic nie idzie pobac bo POBIERZ na PS4 jest szare nieaktywne (pewnie dlatego ze nie ma zadnego urzadzenia aktywowanego). Czy jesli zrobie za kilka dni moje konto zakupowe na konsoli kumpla i zrobie je jako podstawowe (aktywuje) to i kumpel i szwagier beda mogli pobierac przez WWW ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kuplowi tez niedziała jeden slot z 4 które ma na konsoli ,napisał do goscia od którego to kupił i tak mu odpuisał

Niestety wraz z ostatnią aktualizacją oprogramowania konsoli Sony zmieniło zasadę korzystania z aktywowanych kont, przez co niektórzy użytkownicy stracili dostęp do zakupionych gier.
W obecnej sytuacji nie jestem w stanie przywrócić aktywacji gry, więc mogę jedynie zaoferować zwrot pieniędzy za zakupiony produkt.
Allegro nie pozwala na zlecenie zwrotu przez PayU dla wpłat starszych niż kilka dni, dlatego poproszę o numer konta, na które mogę zwrócić zapłatę.
 
takze dalej nie wiadomo czemu tylko niektóre ,kupił ja dwa tygodnie temu ,gosc zmienił hasło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki zeby inni sprzedawcy nie oddawali kasy oraz za to aby bylo wiecej gier martwych. Swoja droga jak sie osiagnie limit kont jest 30 dni bana, a co po banie z kontami?

Bo mnie tez bedziesz chcial bic? :D

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weś się juz uspokoj bo nudny jesteś, powtarzasz się z tym wszędzie tutaj gdzie się da.

Daj żyć czlowieku.. Patrz najpierw w swój "ogródek" czy Ci nie obrasta a potem zaglądaj do innych...

Edytowane przez toreso
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki zeby inni sprzedawcy nie oddawali kasy oraz za to aby bylo wiecej gier martwych. Swoja droga jak sie osiagnie limit kont jest 30 dni bana, a co po banie z kontami?

Długo będziesz jeszcze smęcił tymi durnymi komentarzami? Jak nie masz co robić, to nie wiem - może wyjrzyj przez okno i zobacz, czy aby sąsiad nie kupił sobie zbyt drogiego samochodu. Może warto zrobić donos do US...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do spotify. Mam konto na spotify podpięte pod Facebooka. Ale na ps4 nie moge sie zalogować z moich danych, jedynie na iPhone. Opcja connect?? Gdzie ona jest pisze gdzies na dole ale ja jej nie mam:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mojemu kuplowi tez niedziała jeden slot z 4 które ma na konsoli ,napisał do goscia od którego to kupił i tak mu odpuisał

Niestety wraz z ostatnią aktualizacją oprogramowania konsoli Sony zmieniło zasadę korzystania z aktywowanych kont, przez co niektórzy użytkownicy stracili dostęp do zakupionych gier.
W obecnej sytuacji nie jestem w stanie przywrócić aktywacji gry, więc mogę jedynie zaoferować zwrot pieniędzy za zakupiony produkt.
Allegro nie pozwala na zlecenie zwrotu przez PayU dla wpłat starszych niż kilka dni, dlatego poproszę o numer konta, na które mogę zwrócić zapłatę.
 
takze dalej nie wiadomo czemu tylko niektóre ,kupił ja dwa tygodnie temu ,gosc zmienił hasło

 

Czyli można napisać do wszystkich z allegro niezależnie czy działa czy nie i tak nie da się tego sprawdzić  :P Zawsze jakaś kaska może wpaść

Na chwile obecną chyba nikt tego nie ogarnia dlaczego jedne działają a inne nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie Sony zmieniło jeśli chodzi o konta po tej ostatniej aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie.

Zakładam że teraz aktywacja na koncie podstawowym jest na jakoś czas tylko że dłuższy niż na normalnym.

Jak zwykle - nie chcesz mieć problemów kupuj gry w pełnej cenie i na jedną osobę a najlepiej pudelka. Trzeba kupować świadomie i liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami.

Niestety po dupie najbardziej dostaną nie sprzedający a kupujący.

@willi23,

Z całym szacunkiem ale odpuść sobie. Każdy robi co uważa i do póki ludzie robią to świadomie to ich prywatna sprawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi padly prawie wszystkie konta kupione na allegro. Wiedzialem ze ten dzien predzej czy pozniej nastapi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy cały ten cyrk dzieje się też na PS3? Co prawda nie sprzedaje i kupuję martwiakow ale jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkibaPL 

raczej nie bo ps3 jako takie nie weryfikowało nigdy kont dopóki ktoś się na nich nie próbował zalogować do PSN i raczej tego zmienić się nie dało bo by to zrobili już lata temu jak przycięli z 5 na 2 konsole/konto...

 

 

a co do nowej sytuacji to można było się tego spodziewać... tylko ciekawe czemu część kont działa a część nie? przecież gdyby sony to zaplanowało to by to zrobili porządnie a nie tak... może to po prostu kolejny przypadek błędu w FW... w każdym razie dobrze, że nie zachciało mi się kombinacji z grami na ps4 póki co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sytuacja wygląda tak ze ja mam swoje konto główne powiedzmy A, kolega ma swoje konto główne B i jest jeszcze 3 konto zakupowe na ktorej jest juz kupiona gra czyli konto C. Co muszę zrobić z kontem C żebym i ja i kolega mógł grac na swoich profilach. I czy jeśli zrobię martwy slot to kupowanie gier na konto C ma sens...

Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktos Ze spotify? To nie temat o slotach panowie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze poaktualizacji gralem online w gry z allegro a odpalam dzis konsole i nie moge juz ich odpalic. A jak przywrocic licencje? Ktos na poprzedniej stronie o tym pisal. Ktos probowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×