Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

może trochę nie na temat ale nie chcę zakładać nowego wątku, ktoś kojarzy jakie są ceny kart doładowujących portfel w empiku ? np. karta za 25zł kosztuje 25zł czy więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może trochę nie na temat ale nie chcę zakładać nowego wątku, ktoś kojarzy jakie są ceny kart doładowujących portfel w empiku ? np. karta za 25zł kosztuje 25zł czy więcej ?

Cena 1 do 1 ale tylko w sklepach stacjonarnych.

Brak możliwości zakupu przez internet.

...a od Januszy z Allegro to już inna bajka :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cena 1 do 1 ale tylko w sklepach stacjonarnych.

Brak możliwości zakupu przez internet.

...a od Januszy z Allegro to już inna bajka :biggrin:

A jak ktoś nie chce się ruszać z domu to na stronie fabrykagraczy.pl można kupić doladowania w normalnej cenie. Chcesz doładowanie za 25zł to płacisz 25zł.

A kod przychodzi w kilka sekund.

Edytowane przez Tweedier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem info z pierwszej strony ale dalej mam niejasności więc proszę o odpowiedz czy taka procedura by działała w przypadku Ps4

1. Robię nowe konto PSN
2. Kupuje grę cyfrową
3. Ściągam ją sobie na moim ps4 i daje passy dla kolegi. On też ją sobie ściąga i mamy 50% zaoszczędzone.

Da się na dwóch konsolach ustawić jedno wspólne konto? Wiem, że trochę cebulactwo ale czasami nawet warto zakombinować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje grę cyfrową na swoim koncie

2. Dezaktywuję u siebie konsolę jako podstawową

3. Ściągam sobie grę na moim ps4 i daje passy dla kolegi. On też ją sobie ściąga, ustawia moje konto jako podstawowe i mamy 50% zaoszczędzone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.04.2016 o 14:09, SephiroT napisał:

Sprawdźcie czy dalej macie konsole ustawione "na krzyż" oraz czy dezaktywacja awaryjna nie była wykorzystana.

Może wasze konta ktoś kupił u Ruskich?

Może Sony zaczęło wprowadzać jakieś dodatkowe zabezpieczenia właśnie przed takimi zabiegami?

Może trzeba się zalogować na konto od czasu do czasu w celu weryfikacji licencji?

 

Problem jest w tym, że on na swojej konsoli ustawił moje konto jako podstawowe, natomiast gdy ja chce ustawić jego na mojej konsoli wyskakuje mi błąd że "Nie można aktywować tego ps4 jako systemu podstawowego. Na Twoim koncie jest już aktywowane inne PS4 jako system podstawowy. Aby aktywować ten system, dezaktywuj inny."  A problem tkwi w tym że nie jest. Nie mam pojęcia o co chodzi, przez stronę też się nie da dezaktywować(nie wiem czego skoro żadna konsola nie jest aktywna) bo jest następny błąd że niedawno dezaktywowano urządzenia. No chyba że u niego się nie zdezaktywowało czy coś. Nikt nie kupował żadnych kont u ruskich. On na swoim koncie może grać we wszystkie gry, ja tylko w swoje. A trochę mi zależy bo wiedźmin był kupowany z jego konta a "krew i wino" za pasem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Kupiłem na allegro zdrapkę triala 2 tygodniowego aby grę z plusa sprawdzić a mianowicie Table top racing world tour i gra mi spasowała. I teraz moje pytanie czy jak już nie będzie tej gry w plusie i np za 2 miesiące doładuję już swoje swoje konto plusem to czy będę mógł w tą grę grać czy będzie zablokowana i muszę plusa mojego akurat w tym miesiącu przedłużyć żeby mi ta gra nieprzepadła? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: nie chce mi się za Ciebie myśleć.

Posprawdzaj wszystko 3 razy, zastosuj się do poradnika i będzie działać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, vincent napisał:

Takie pytanie. Kupiłem na allegro zdrapkę triala 2 tygodniowego aby grę z plusa sprawdzić a mianowicie Table top racing world tour i gra mi spasowała. I teraz moje pytanie czy jak już nie będzie tej gry w plusie i np za 2 miesiące doładuję już swoje swoje konto plusem to czy będę mógł w tą grę grać czy będzie zablokowana i muszę plusa mojego akurat w tym miesiącu przedłużyć żeby mi ta gra nieprzepadła? 

Jeśli zdrapką aktywowałeś Plusa na swoim koncie i pobrałeś grę oferowaną w ramach tejże subskrypcji to nie masz się czego obawiać. Wystarczy, że w przyszłości w dowolnym momencie ponownie wykupisz PS+ i gra zacznie działać.

Jeśli grę pobrałeś na innym koncie użytkownika niż Twoje i masz je dodane na konsoli (i nie stracisz do niego dostępu) to potem jak wykupisz Plusa już dla swojego usera to gra mimo wszystko zacznie ponownie działać (konto posiadające Plusa musi aktywować konsolę jako podstawową).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, szparagu napisał:

Jeśli zdrapką aktywowałeś Plusa na swoim koncie i pobrałeś grę oferowaną w ramach tejże subskrypcji to nie masz się czego obawiać. Wystarczy, że w przyszłości w dowolnym momencie ponownie wykupisz PS+ i gra zacznie działać.

Jeśli grę pobrałeś na innym koncie użytkownika niż Twoje i masz je dodane na konsoli (i nie stracisz do niego dostępu) to potem jak wykupisz Plusa już dla swojego usera to gra mimo wszystko zacznie ponownie działać (konto posiadające Plusa musi aktywować konsolę jako podstawową).

Całkiem inne konto to było. Dostałem nazwę użytkownika i hasło. No ale z tego co piszesz to podchodzę pod ten drugi przypadek który opisałeś i wychodzi na to że jak doładuję już swoje konto to jednak ta gra będzie działać tylko żeby nie usuwać tego konta co dostałem. Pytam bo te konta w plusie są popier... w zasadzie co chwilę coś jest niejasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, vincent napisał:

Całkiem inne konto to było. Dostałem nazwę użytkownika i hasło. No ale z tego co piszesz to podchodzę pod ten drugi przypadek który opisałeś i wychodzi na to że jak doładuję już swoje konto to jednak ta gra będzie działać tylko żeby nie usuwać tego konta co dostałem. Pytam bo te konta w plusie są popier... w zasadzie co chwilę coś jest niejasne.

W takim razie rzeczywiście podchodzisz pod ten drugi przypadek. Nie możesz usuwać tego konta z systemu i jeśli kupisz Plusa na swoim koncie, to gra z automatu może nie odzyskać licencji. Wtedy w takiej sytuacji będziesz musiał zalogować się na to konto, z którego pobrałeś grę i ją raz uruchomić. Wówczas licencja się odnowi i będziesz mógł grać w nią ze swojego konta (możesz się spokojnie wylogować z tamtego "trialowego" konta) .

To wszystko jest banalne, tylko kupowanie takich "triali" w postaci nowych kont wprowadza lekkie zamieszanie.

Edytowane przez szparagu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroTPytanie na szybko do znawców tematu.

Konta mam ustawione na krzyż. Moje podstawowe na konsoli teścia, jego podstawowe u mnie.

Kupiłem właśnie U4 na swoim koncie na swojej konsoli. Czy współdzielenie zawartości będzie normalnie działało, mimo że nie została gra kupiona na koncie podstawowym na danej konsoli? Czy nie ma to znaczenia?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia. Odpalasz ją z tego konta na której jest kupiona ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa konta, jedno US i jedno PL, czy jeśli na PL wykupię abonament PS PLUS, na tym też koncie mam dodatki do BF4 to czy Online mogę grać z drugiego konta które mam na US? Oba są ustawione jako podstawowe. Zależy mi żeby konto US było widziane w sieci (trofea, statystyki itp) wtedy podczas gry, nie to na którym jest Plus, tylko to drugie. Da się tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, FishBB napisał:

Witam, mam dwa konta, jedno US i jedno PL, czy jeśli na PL wykupię abonament PS PLUS, na tym też koncie mam dodatki do BF4 to czy Online mogę grać z drugiego konta które mam na US? Oba są ustawione jako podstawowe. Zależy mi żeby konto US było widziane w sieci (trofea, statystyki itp) wtedy podczas gry, nie to na którym jest Plus, tylko to drugie. Da się tak?

14 minut temu, SephiroT napisał:

Tak, da się.

Ta ja to mam konto PL, US, oraz RUS :P (gdzie czasem coś w rublach za bezcen się wyrwie :P)

 

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mam pytanie,i liczę na Waszą pomoc.Chciałbym sprzedać konsole razem z moim kontem, na którym znajdują się gry,czy jest taka możliwość,żebym mógł stworzyć nowe konto,ustawić je jako podstawowe,to pierwsze usunąć,i żeby gry działały jak na głównym ? Drugie pytanie,na innym koncie mam Bloodborne,i wydaje mi się,że już minął czas, żebym mógł przenieść licencje(?) da się to zrobić tak, żeby przenieść tą grę na główne konto ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąć konto z grą?

Przenieść licencję?? 

...używałeś wcześniej Xboxa, c'nie? :24_stuck_out_tongue: Tutaj działa to trochę inaczej.

 

Nie ma czegoś takiego jak przeniesienie licencji. 

 

Zostawiasz swoje konto jako podstawowe, zmieniasz hasło i ustawiasz potrzebę podania hasła przy zakupach i logowaniu i zostawiasz swoje konto na konsoli.

Jak je usuniesz to nie będzie licencji na zainstalowane gry i nikt ich nie uruchomi. 

Nowy gracz może sobie ustawić konsolę dla swojego konta jako podstawową. Może być do 16 takich kont na raz na konsoli. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

moje pytanie wygląda następująco - gram na ps3 od 2008 roku i póki co nie spieszyło mi się do przesiadki na ps4, ale ten termin nadchodzi nieubłaganie (nie ukrywam że nowe Uncharted wymusza na mnie tę decyzję :D) i stąd moje pytanie (nie do końca zrozumiałem powyższe kilka stron, wybaczcie) - czy można przypalić cebulaka i zrzucić się np z kolegą mającym osobne ps4 na jednego ps+ i żebyśmy obaj mogli grać online i obaj mieli dostęp do gier z ps+? jak wygląda wtedy sytuacja z tymi kontami, kto gdzie ustawia podstawowe itp

proszę o wytłumaczenie jak chłop krowie na miedzy, ps4 to dla mnie wyższa szkoła jazdy, a biednemu studentowi to i zaoszczędzone 100zł ratuje życie :4_joy:

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post w tym temacie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, zapoznałem się, więc dla upewnienia zapytam - więc jak mam konto X, kolega ma konto Y to da się zrobić tak żebyśmy zapłacili za jedną subskrypcję a grali we dwóch przez neta i korzystali z dobrodziejstw ps+ i tak dalej? Rozrysuje mi to ktoś? :6_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że pierwszy post jest jak dla muła ale widocznie nie jest ;)

 

Kupujesz na swoim koncie. Ustawiasz swoje konto u siebie jako normalne a kolega ustawia to jako podstawowe ...albo robicie na odwrót. On na swoim kupuje, Ty masz jego jako podstawowe a on swoje jako normalne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.06.2016 o 12:13, SephiroT napisał:

Usunąć konto z grą?

Przenieść licencję?? 

...używałeś wcześniej Xboxa, c'nie? :24_stuck_out_tongue: Tutaj działa to trochę inaczej.

 

Nie ma czegoś takiego jak przeniesienie licencji. 

 

Zostawiasz swoje konto jako podstawowe, zmieniasz hasło i ustawiasz potrzebę podania hasła przy zakupach i logowaniu i zostawiasz swoje konto na konsoli.

Jak je usuniesz to nie będzie licencji na zainstalowane gry i nikt ich nie uruchomi. 

Nowy gracz może sobie ustawić konsolę dla swojego konta jako podstawową. Może być do 16 takich kont na raz na konsoli. 

Tak,wcześniej używałem xbox'a :1_grinning: Jeśli chodzi o przeniesienie licencji chodzi mi o to,że Bloodborne mam na koncie normalnym,a chciałbym żebym mógł grać w niego na koncie podstawowym,a nie mogę grać bo mam kłódkę.Jest jakiś sposób na to ? Tak w ogóle dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×