Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie zaprzeczasz.

Martwy slot to oszustwo i nie legalny proceder wykorzystujący lukę w zabezpieczeniach.

Tyle w temacie.

Nie pytaj więcej o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephirot thx za odp. .

Jeszcze tylko jedna sprawa, jeśli wykupił bym plusa na koncie PL to czy jeśli ustawie je jako podstawowe będę mógł grać online na moim głównym koncie us czy musiał bym wykupić plusa za $ dla usa właśnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odbiegne od tematu, ale czy widzieliscie reklamę ps4 z far cry4? Mówią ze nie trzeba mieć gry za swojej konsoli by zagrać z kumplem. O co tu chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephirot thx za odp. .

Jeszcze tylko jedna sprawa, jeśli wykupił bym plusa na koncie PL to czy jeśli ustawie je jako podstawowe będę mógł grać online na moim głównym koncie us czy musiał bym wykupić plusa za $ dla usa właśnie ?

 

Tak, wtedy multi z konta PL działa na całą konsolę.

 

Trochę odbiegne od tematu, ale czy widzieliscie reklamę ps4 z far cry4? Mówią ze nie trzeba mieć gry za swojej konsoli by zagrać z kumplem. O co tu chodzi?

Każdy kto kupi grę dostaje 5 kluczy dla znajomych - jest to 2 godzinny trial gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wtedy multi z konta PL działa na całą konsolę.

Każdy kto kupi grę dostaje 5 kluczy dla znajomych - jest to 2 godzinny trial gry.

Nie do końca o to mi chodzi. Wtedy jak gosc to mówi wysyłają zapke do gry FIFA jakiemuś kolesiowi a ten drugi mówi: nick przeciez nie ma tej gry, a koleś mu na to: nie musi mieć gry by w nią pograć może zagrać na Twojej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o SharePlay.

A jak to działa w praktyce? Próbował ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa z delikatnym opóźnieniem ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dwóch kont i dwóch konsol, załóżmy że mam z bratem dwie konsole i dwa osobne konta, zrobiłem wszystko jak pisze w pierwszym poście, tylko rozumiem że na mojej konsoli żeby pobrać grę muszę się zalogować na konto brata, więc moje pytanie brzmi: czy mogę się zalogować tylko na chwilę żeby włączyć pobieranie i od razu przelogować się do siebie czy muszę być zalogowany na jego koncie przez cały proces pobierania i zmienić profil dopiero po pobraniu całej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zalogować się tylko na chwilę i kliknąć pobierz. Potem możesz spokojnie przelogować się na swoje i pobieranie będzie kontynuowane :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Chcę kupić Battlefielda 4 Premium na PSS PS4. Jak muszę postąpić abym mógł sprzedać komuś slota tak żeby kupujący mógł grać na swoim profilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz przeczytać regulamin forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Teraz kupuję gry z kolegą na jego końcie.

Drugi kolega kupił niedawno ps4. Czy mogę kupować gry na pół również z nim, czy raczej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o ile będziecie je kupować na koncie kolegi i ustawiasz je sobie jako podstawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam konto na PSN i 1 gre kupiona. Czy jest możliwość pobrania gre na konsole u kumpla ale bez ustawiania jej jako podstawowej, badz aktywacji jej z poziomu konsoli i dezaktywacji ale bez bana 6 miesiecznego? Ja swoja bede mial za jakis miesiac i nie chcialbym aktywowac innej konsoli jako podstawowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można bez aktywacji ale kolega może grać tylko na twoim koncie.

I nie jest to 6 miesięczny ban tylko okres w którym nie możesz zrobić ponownego resetu awaryjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś w ustawieniach Playstation zmienić konto podrzędne na konto główne? Bez tego chyba nie mogę streamować i tak dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o konto podrzędne (PSN) to z tego co wiem nic nie zrobisz z takim kontem nawet jak jego właściciel będzie pełnoletni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o konto podrzędne (PSN) to z tego co wiem nic nie zrobisz z takim kontem nawet jak jego właściciel będzie pełnoletni. 

 

Kupiłem PS4, mam dwie gry, założyłem konto (to samo co na PS3). Teraz chciałem wrzucić materiał wideo na facebooka, ale się nie da- konto podrzędne. Dlatego pytam. 

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie założyć normalne konto. Zakładając tamto założyłeś konto dla dziecka - konto z ograniczeniami niemożliwymi do zdjęcia nawet przy osiągnięciu pełnoletności. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, moglbys mi powiedzieć dlaczego nie moge korzystać z ps+ 14 dniowej wersji próbnej? dodam że działało z 2 dni wtedy myślałem że to na 48h a w internecie 14 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co i kupiłeś i jeżeli było to konto osobne to mogło mu już zostać 2 dni tylko.

Dodatkowo jeżeli było to konto to zapłaciłeś za coś co możesz zrobić sam za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem że nie mogę dodać funduszy do PSN z karty debetowej? Wszystkie dane się zgadzają a dalej wyskakuje że sprawdź dane... Już mnie ten SEN zaczyna wkur..ać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas tez tak mam w mBanku.

Wtedy na zmianę sprawdzam kredytówkę z płatniczą i któraś wchodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem że nie mogę dodać funduszy do PSN z karty debetowej? Wszystkie dane się zgadzają a dalej wyskakuje że sprawdź dane... Już mnie ten SEN zaczyna wkur..ać

Odczekaj 24h i wtedy dopiero próbuj ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×