Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odczekaj 24h i wtedy dopiero próbuj ponownie.

Kilka razy przejdzie ...ale jak będzie spamował to rzeczywiście automat zablokuje mu płatności na koncie na 24h / 48h / 7 dni / 2 tygodnie w zależności od tego jak często będzie próbował dalej. 

Aha, i jedna karta płatnicza może być przypisana do jednego konta na raz. Sprawdź czy kartą nie płaciłeś na innym koncie SEN. 

Przerabiałem to na sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podane imię i nazwisko i nick i podczas gier np. multiplayer pokazywane jest właśnie imię i nazwisko zamiast nicku.Czy da się jakoś usunąć imię i nazwisko żeby został tylko nick?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię widzisz tylko Ty chyba że wybrałeś w ustawieniach prywatności inaczej.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach musisz zmienic sobie

Imię studzić tylko Ty chyba że wybrałeś w ustawieniach prywatności inaczej.

co studzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Można tylko ustawić, żeby inni nie widzieli Twojego imienia i nazwiska.


co studzić?

Kakaroto zawsze na posterunku i studzi (sic!) dyskusję :laugh:

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z telefonu. On wie lepiej. Imię i nazwisko jest najprawdopodobniej widoczne tylko dla ciebie.

Sprawdź sobie ustawienia prywatności konta (PSN) i posprawdzaj kto może widzieć Imię i Nazwisko, trofea itp. itd.

Mnie też wkurza to że zamiast nicka widzę swoje imię i nazwisko w powiadomieniach itp. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to - mój telefon też często wie lepiej. To jest jakaś masakra.

 

Co do tematu: fakt, wkurzające to jest. Często mi przebiega taka myśl - czy napewno tylko ja to widzę, a nie reszta.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy przejdzie ...ale jak będzie spamował to rzeczywiście automat zablokuje mu płatności na koncie na 24h / 48h / 7 dni / 2 tygodnie w zależności od tego jak często będzie próbował dalej. 

Aha, i jedna karta płatnicza może być przypisana do jednego konta na raz. Sprawdź czy kartą nie płaciłeś na innym koncie SEN. 

Przerabiałem to na sobie.

Nie, kartę mam przypisaną tylko na jedno konto, w takim razie pewnie zablokowałem bo spamowałem cały czas :) tak kończy się niewiedza, jest możliwość sprawdzenia czy aby na pewno jest zablokowane i na ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety skończył mi się plus na ps4. Z tego co pamiętam to niestety jest obowiązkowy do grania online? Kupujecie na rok czy kombinujecie z nowymi kontami i bierzecie za free na 14 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety skończył mi się plus na ps4. Z tego co pamiętam to niestety jest obowiązkowy do grania online? Kupujecie na rok czy kombinujecie z nowymi kontami i bierzecie za free na 14 dni?

Mam niezłą bibliotekę z ostatnich 3 lat i wszystkie 3 konsole na które PS+ oferuje gry więc ja na przykład biorę na rok.

Jak chcesz taniej to zerknij na fabrykę kluczy, czy keye pl lub pokombinuj na allegro z bonami 20zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety skończył mi się plus na ps4. Z tego co pamiętam to niestety jest obowiązkowy do grania online? Kupujecie na rok czy kombinujecie z nowymi kontami i bierzecie za free na 14 dni?

 

Obecnie najbardziej opłaca się kupić na 3 miesiące, wykorzystując kupon Allegro. Będzie Cie taka przyjemność kosztować jedynie 38zł, więc taniej niż byś kupił na rok (dzieląc przez ilość miesięcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najbardziej opłaca się kupić na 3 miesiące, wykorzystując kupon Allegro. Będzie Cie taka przyjemność kosztować jedynie 38zł, więc taniej niż byś kupił na rok (dzieląc przez ilość miesięcy)

Mógłbyś zapodać linka do tego kuponu bo wszędzie szukam i nie widzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zapodać linka do tego kuponu bo wszędzie szukam i nie widzę?

 

Musisz zainstalować aplikację Allegro na telefon (iOS/Android/Windows Phone) - i w niej masz zakładkę kupony :) Dzięki temu dostajesz kupon -20PLN przy zakupach za minimum 50zl. Plus na 90 dni kosztuję na Allegro 58 zł, więc łatwo obliczysz cenę ostateczną :) Oczywiście płatności musisz dokonac za pomoca tej appki na telefonie.

 

https://kupony.allegro.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zainstalować aplikację Allegro na telefon (iOS/Android/Windows Phone) - i w niej masz zakładkę kupony :) Dzięki temu dostajesz kupon -20PLN przy zakupach za minimum 50zl. Plus na 90 dni kosztuję na Allegro 58 zł, więc łatwo obliczysz cenę ostateczną :) Oczywiście płatności musisz dokonac za pomoca tej appki na telefonie.

 

https://kupony.allegro.pl/

A spoko, i rozumiem że kupon dostaje na maila z automatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kończę ten offtop.

Kupon jest tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej Allegro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Sprawdziłem dzisiaj sobie na www że mam aktywowane aż 5 konsol ps3 :|  od lat się uskładało :) niektóre były nie dezaktywowane po wymianie , w 2 przypadkach dzieliłem grę z bratem, i kuzynem

Chciałbym zrobić porządek, ale nie mam pojęcia która konsola jest kogo :) człek nie wiedział że można zapisywać w trakcie nazwy itd..

 Jest ryzyko że mogę dezaktywować konsole bratu, sobie itd, jest jakaś możliwość sprawdzenia która konsola jest kogo? nie wiem, w trakcie zalogowania? inne metody? co się stanie jak dezaktywuję przypadkowo sobie lub bratu, 6 miesięcy bez grania?? w tym momencie potrzebuję 2 urządzenia, jak to zrobić bez wtopy :(  help. thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ten temat - to jest temat PS4 a nie PS3..

Po drugie po co grzebać jak jest dobrze?

Po trzecie - zmieniasz hasło - robisz reset awaryjny i dodajesz wybrane konsole na nowo - od około 2 (lub 3 - nie pamiętam) lat możesz mieć tylko 2 PS3 na raz a nie 5 więc zastanów się czy czy chcesz to robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie mogłem znaleźć tematu na forum o PS3 - sorry

Nie chce grzebać, ale wiem że 3 konsole są out, jestem ja i brat. zastanawiałbym się jakby komuś się to wciąż przydawało :)

Reset awaryjny..z poziomu konsoli? nigdy tego nie robiłem :/  może znajdę tutka jak to robić..  dzieki!

Edytowane przez dragen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jak zapłacić za ps+ roczny 30zł. Tyle że trzeba 2 razy w miesiącu nowego użytkownika logować na konsoli. Jednak zajmuje to parę minut, więc się opłaca. Jak komuś się chce tworzyć nowych użytkowników to może mieć całkowicie za free :) Jak nie to wystarczy kupić na allegro konto za 1zł czy jak tam aktualnie kwota. Na rok wystarczy 27 kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli tylko nie zależy ci na grach z Plusa to jak najbardziej można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 jeszcze nie było gry wartej 200 zł jak dla mnie. Jak zaczną dawać fify, batmany, cod itp to pewnie wykupie na rok :) ubiegły rok zapłaciłem 200 zł aby grać online, nic nie pobrałem z plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×