Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy z bratem / siostrą dwie konsolę i osobne konta. Osobno kupujemy gry. Jak mieć na obu konsolach dostęp do zawartości obu kont?

Wystarczy konto którego zawartość ma być współdzielona jako Konto podstawowe a swoje jako Konto Normalne na obu konsolach. ...czyli u siebie konto siostry/brata ustawiasz jako Konto podstawowe a swoje jako Konto Normalne a siostra/brat twoje konto ustawi au siebie jako Konto podstawowe a swoje jako Konto Normalne

 

 

Witam

Chciałbym prosić o podpowiedź - co źle zrobiłem - odnosząc się do powyższego cytatu SephiroT

 

Mam konto na PS4 powiedzmy o nazwie MOJE1 - konto ma wykupionego plusa. Na koncie gram powiedzmy w Destiny z płyty

 

Kolega również gra w Destiny ze swojej płyty na swojej konsoli na koncie o nazwie JEGO1 - również z plusem.

 

Chcieliśmy kupić DLC do destiny i podzielić się nim.

 

Założem na swojej konsoli drugie konto o nazwie powiedzmy ZAKUPY_RAZEM - na nim zakupiłem wspomniane DLC.

 

I teraz - jeżeli ustawię konto ZAKUPY_RAZEM jako podstawowe, a stare konto MOJE1 jako normalne to mogę grać w Destiny z DLC na starym koncie.

 

Jeżeli kolega doda sobie do konsoli konto ZAKUPY_RAZEM - to nie może nic pobrać z biblioteki na ustawieniu Konto Normalne. Jak zmieni ustawienie na Konto Podstawowe - to wtedy u mnie dodatek nie działa na żadnym koncie a on i tak ma niewidoczne DLC w bibliotece.

 

Nie pomaga odnawianie licencji - zawartość DLC jest widoczna ale nieaktywna.

 

Co zrobiłem źle?

Chodziło o to aby kupić dodatek wspólnie na koncie ZAKUPY_RAZEM a później żeby każdy mógł grać na swoim koncie MOJE1 oraz JEGO1.

Czy może to tylko problemy ze względu na DLC?

 

Jakaś wskazówka w którym miejscu popełniłem błąd? Czy w ogóle sony coś pozmieniało w kontach i współdzieleniu zawartości?

 

Dziękuje za poradnik i proszę o wskazówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robisz źle.

Źle zinterpretowałeś ten poradnik.

 

Po prostu zamiast na ZAKUPY_RAZEM powinieneś kupić dodatek na koncie MOJE1 lub JEGO1 i ustawić MOJE1 u niego jako podstawowe lub JEGO1 u ciebie jako podstawowe.

 

Ewentualnie możecie zrobić zombiaka na koncie zakupowym ale za metodę i rezultat nie odpowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdy dzielimy na TRZECH to co jest w przypadku przedluzania abo PS+ na koncie zakupowym. Cos trzeba robic specjalnie czy wszystkie trzy konsole beda mialy przedluzony ps+ bez dodatkowych operacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, stworzylem kiedys sobie jedno konto na konsoli, podrzedne. Wczoraj usunelem z konsoli wszystko ok. Teraz jak loguje sie na strone SEN z poziomu pc te konto jest dalej przypisane do mojego glownego. Nie ma opcji usuniecie, widnieje email tego konta sa opcje do zmiany kontroli rodzicielskiej i to wszystko;/ jak go calkowicie usunac z strony sen? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kontami podrzędnymi zawsze był problem. Zadzwoń na infolinię Playstation. Tam ci powiedzą czy da się to w ogóle zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest pojemność dysku w chmurze w PS+ dla PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 1GB

PS VIta 1GB

PS4 albo 1GB albo 2GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lacznie? Czy po 1gb dla każdej platformy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1GB dla każdej z tym że nie pamiętam czy PS4 ma 1 czy 2 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy PS4 ma jakiś limit w tworzeniu kont tak jak PS3 - 64 konta ?.

W 1 poście nie ma żadnej wzmianki o limicie tworzenia kont.

Edytowane przez servisco2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy PS4 ma jakiś limit w tworzeniu kont tak jak PS3 - 64 konta ?.

Pierwszy post w tym temacie naprawdę nie gryzie. A w dodatku ktoś się nad nim napracował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy PS4 ma jakiś limit w tworzeniu kont tak jak PS3 - 64 konta ?.

Nie, jest tylko limit ile kont może być fizycznie na raz na konsoli co masz w pierwszym poście. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dezaktywacji poprzez www to na której widnieje takowa opcja? Znalazłem jakąś opcję na stronie PSN ale po wybraniu opcji "deactivate" dostaje tylko informacje jak przeprowadzić tą operację na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej…cebulowe pytanie otoz:

1. kupuje cebulowego slota z bf hardline

2. w przyszlosci dokupie premium na swoim normalnym prywatnym koncie (innym rzecz jasna niz to ze slotem hardline)

 

pytanie czy wszystko bedzie hulac w 100% ?

 

z gory thx za odpowiedx

pzdr600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ten sam region to powinien działać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

si slot wersja pl (jako konto podstawowe ofkorz)

moje konto rowieniez polska

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wspólnego konta.

Oczywiście przeczytałem pierwszy wątek, (podziękowania dla autora) lecz mam wątpliwości jak to w moim przypadku rozwiązać.

Sytuacja wygląda następująco

Mam w domu dwie konsole ps3 i ps4 w obu moje konto jest jako podstawowe.

Zakupy gier w wersji elektronicznej robię na swoim koncie JA1, brat na konsoli ps3 i ps4 ma swoje konto na którym gra w moje gry konto BRAT1.

Do zestawu dochodzi kuzyn, który ma swoją konsolę ps4 -konto KUZYN1 (mieszka w innym mieście), a chciałby też grać na moich grach.

 

Jak to rozwiązać.

U siebie mam ustawione konto JA1 jako podstawowe, brat (BRAT1) może grać bez problemu w moje gry (na tej samej konsoli), tylko jak zrobić by  KUZYN1 mógł grać na swojej konsoli PS4, korzystając z moich gier.

 

Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez valdman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie robiąc mu konto zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odp. możesz jeszcze powiedzieć jak zrobić takie konto zombie u kuzyna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o martwych slotach. Jest to szara strefa więc nie będziemy tego w tym temacie omawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w ile osób mogę legalnie kupić grę z ps store tak abyśmy mogli w nią grać razem?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I np ja kupując ta grę ze swojego głównego konta, muszę później podać swój login i hasło tej drugiej?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w pierwszym poście wszystko opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×