Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

 No po ocenach również wzbudził ten tytuł moje zainteresowanie, wielkim fanem nie jestem WP ale czuję jednak sympatię do tego uniwersum, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby grać w Cień Mordoru. Miła niespodzianka, mam nadzieję że mi tak samo siądzie, bo już wiem że raczej kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najmniej takich pozytywnych niespodzianek w najbliższym czasie, kto by z kasą wyrobił na to wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wcześniej pisałem o tej grze :) Wiem czego od niej oczekuję i wszystko znajduję na gameplayach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś znów jest live - sporo można się o grze dowiedzieć.

 

niestety o jego jakości połączenia internetowego także :/

 

https://www.youtube.com/watch?v=W-sjV1C61iE  - pierwsze minuty z gry na PS4 w HD

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poogladalem gameplay'e .. no i odpuszczam ta gre. Kupie jak bedzie za stowke, zamiast Assasina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedna z tych gier, w które zdecydowanie lepiej się gra niż ogląda. Mam przynajmniej taką nadzieję. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie razi to "zasięg widzenia" przeciwników - można biegać 20-30m od nich i nie ma reakcji - w tym Mordorze to niezłe problemy z krótkowidzami mieli :/ Nic to - 2 dni i się przekonamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś mieszane uczucia co do samej gry, na początek strasznie się jarałem, później jakoś ostygła we mnie chęć sięgnięcia po ten tytuł. Do premiery niewiele zostało więc muszę się zastanowić czy brać, chociaż śródziemie po ostatnim gameplayu wygląda zachęcająco i klimatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to na tych gameplayach wygląda to strasznie kiepsko, ale wydaje mi się, że tak jak powiedział DamianGrecky:

 

 

To jedna z tych gier, w które zdecydowanie lepiej się gra niż ogląda. Mam przynajmniej taką nadzieję.

 

Chyba biorę na premierę, rzeźnia robiona wśród orków zapowiada się całkiem miło.

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to na tych gameplayach wygląda to strasznie kiepsko, ale wydaje mi się, że tak jak powiedział DamianGrecky:

 

 

Chyba biorę na premierę, rzeźnia robiona wśród orków zapowiada się całkiem miło.

 

Fryzulku ;) POPIERAM twoje zdanie!! Chyba na premierę chapnę... (z PSN-u ;) w dobrej cenie na PS4 :P) u mnie z gry a coś tam, cholera wie wskoczyła na jednak na premierę wezmę bo to fajny i zaskakujący kąsek :D

 

NIE przehajpowany i nie napompowany balon oczekiwań, TYLKO solidna gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworcy od poczatku pokazywali jak gra bedzie w rzeczywistosci wygladac, bez zadnych unikow, rezyserowanych materialow, tylko prosto z mostu traktujac klienta jak normalnego czlowieka a nie tepa maszyne srajaca pieniedzmi. Wszystko co widze mi sie podoba, podejrzewam ze jak bede gral to uczucie sie tylko spoteguje, pozytywne recenzje rowniez napawaja optymizmem, nowka w folii w dzien premiery, tak to widze.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie juz ssie :biggrin:

 

kolejny po PES2015 "news" dla X1 (nie jest jeszcze potwierdzony i lepiej, zeby okazal sie fejkiem):

NB3R70G.png

 

btw rejestrujac sie na ponizszej stronie dostajemy dodatkowa rune:

https://www.shadowofmordor.com/

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryzulku ;) POPIERAM twoje zdanie!! Chyba na premierę chapnę... (z PSN-u ;) w dobrej cenie na PS4 :P) u mnie z gry a coś tam, cholera wie wskoczyła na jednak na premierę wezmę bo to fajny i zaskakujący kąsek :biggrin:

 

Hmm, 289 zł to mało rewelacyjna cena imho. Teraz kurde przydałoby mi się gdzieś dorwać grę w czwartek rano..

 

Szkoda tylko, że twórcy nie udostępnią nawet co-opa tylko sam singiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ultimie za 230 mozna kupic.

 

A jesli chodzi o co-op, to w sumie brakowalo mi gry ktora skupia sie wylacznie na singlu. Dobrze ze nie wsadzaja nic na sile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gra skupia się na jednym trybie to z reguły łatwiej o solidną produkcję :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na Uprising44( tylko singiel). Recenzje oscylują w granicach 0, maksymalna nota to 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisal "z reguly", ale sadze ze od kogos kto ma nick destinyplayer wymagac zbyt wiele nie mozna, wracaj ratowac cytadele strazniku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na Uprising44( tylko singiel). Recenzje oscylują w granicach 0, maksymalna nota to 1.

Zerknij na nowego Wolfensteina, albo Infamousa - tylko singiel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bez trybu multi w takiej cenie to troche pomylka, tym bardziej ze w/g recenzentow fabula nie rzuca na kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bez trybu multi w takiej cenie to troche pomylka, tym bardziej ze w/g recenzentow fabula nie rzuca na kolana.

20-25h grania to mało? W tym miesiącu wychodzi również nowy allien, a za miech dragon age oraz assassin więc faktycznie można się zastanawiać. Ja wiem jednak, że 200zł za grę taką grę to na pewno lepsza inwestycja niż w przehypowane destiny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od pierwszego trailera/gameplayu wiedziałem że będzie to bardzo dobra gra. Nie hit na miarę gry roku, ale bardzo solidny tytuł który zadowoli wielu graczy i zbierze wystarczająco liczne grono fanów aby twórcy mogli czuć się zadowoleni. Zespół Monolith Productions od razu wyłożył karty na stół. Panowie niczego nie ukrywali, nie wyolbrzymiali i nie rzucali obietnicami jak w przypadku Destiny, które później nijak miały się z prawdą. Aż przypominają mi się stare czasy i godziny spędzone na PS2 przy LOTR:ROTK. Owszem, fajnie by było "poszpilać" co-op ze znajomym i ponownie wspólnie przedzierać się przez hordy Uruk-hai, ale myślę że skupienie się przez twórców na singlu sprawi że tryb ten będzie wystarczająco "dopieszczony", gra osiągnie zamierzony sukces i może przy okazji jakiejś kontynuacji studio Monolith pokusi się o dodanie do rozgrywki trybu co-op chociaż dla 2 graczy ;P (To już tylko takie moje gdybanie i osobista zachcianka) W każdym razie liczę na to, że gra zapewni mi przynajmniej z 50h dobrej zabawy.

Nie zmienia to faktu iż ponad 200zł za grę tylko single, którą przejdzie się raz to trochę sporo, dlatego ja raczej poszukam kogoś komu wystarczy język angielski w grze i kupimy grę z amerykańskiego PSS, co wyniesie niecałe 100 zł za osobę :) W przypadku gry single-player nie potrzebuję mieć swojej konsoli ustawionej jako podstawowej i mogę grać na koncie "zakupowym", bo nie zbieram trofeów, wiszą mi one a liczy się tylko i wyłącznie fun płynący z gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×