Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko: jak bardzo jest zróżnicowany gameplay, czy jest to tylko naparzanka czy są elementy urozmaicające rozgrywkę? wiem ,że mogę zobaczyć playtrough na yt ale wolę sobie nie psuć zabawy. czy gra zachęca do eksploracji , czy odnajdujemy na mapie różnorakie itemy. pod  recenzją na pss ktoś napisał , że jest to trochę miraż AC i Skyrim, co by mi jak najbardziej odpowiadało :)

 

Na obu mapach sa przerozne znajdzki oraz sa elementy urozmaicajace rozgrywke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko: jak bardzo jest zróżnicowany gameplay, czy jest to tylko naparzanka czy są elementy urozmaicające rozgrywkę? wiem ,że mogę zobaczyć playtrough na yt ale wolę sobie nie psuć zabawy. czy gra zachęca do eksploracji , czy odnajdujemy na mapie różnorakie itemy. pod  recenzją na pss ktoś napisał , że jest to trochę miraż AC i Skyrim, co by mi jak najbardziej odpowiadało :)

 

Hehe, ze Skyrimem to ten ktoś mocno popłynął.

 

Jest sporo znajdziek, misji pobocznych i tego typu rzeczy, które skutecznie odciągają od wątku fabularnego, ale to raczej w Assassinowym stylu, ze Skyrima to ja tam nic nie widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wiele osób pisało, jest to wyciągnięcie najlepszych cech AC i Batmana, ze Skyrimem jedynie klimat fantasy jest wspólny imho.

Mamy wyzwania "zbieracza zielska", polowania na różne zwierzęta, do tego miodny system walki i wspaniałe uniwersum.

Po kilku godzinach gry tytuł nie zawodzi (jak przereklamowane Destiny czy Watch Dogs) i chce się więcej i więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@morph bedziesz robil Platke ? ;>

Ma ktos moze screena tej drugiej mapy ? Jest ona porownywalna wielkosciowa do pierwszej ? tyle samo zajecia tam znajdziemy co na pierwszej ??

No i czy ci dowodzcy czy tam generalowie ktorzy sa na takich podestach sa wyraznie silniejsi od kapitanow ponizej czy jeden hooj ? I wszyscy oprocz tych co maja ten zatruty range attack nie sa za mocni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będę miał możliwość przejmowania kapitanów na swoja stronę ? Bo jak na razie mam 2 opcje : przesłuchanie i zabicie. Odblokowuje to się wraz z fabułą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy odpalam gre i zakladke play, sa 3 opcje. Fabula, ten drugi tryb i zakladka skorki. Sa one zablokowane( jest jednak informacja, ze moge je pobrac z psn store), ale nie mam takien opcji. W menu glownym mam klodke kolo playstation store.

Pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@morph bedziesz robil Platke ? ;>

W sumie to już zrobiłem - jak ktoś wprawiony w AC to ok 40h. Łatwo i przyjemnie :)

 

@up

Wejdź bezpośrednio przez sklep, a nie przez grę - potem zrób tak, jakbyś chciał jeszcze raz ściągnąć - u mnie to przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy wypadanie rodzajów run(zwykłe , epickie) od czegoś zależy czy nie?

Czy jak zabiję wszystkich kapitanów, to nie będę mógł zdobywać run(zostało mi tylko 10, więc się boje)?

Przy dwóch kapitanach mam takie złote czaski - objasni ktoś symbol?

Dziękuje z góry za pomoc

Ps. Ile macie epickich run? Ja w ciągu 3 h zdobyłem dwie to dużo czy mało?

Edytowane przez destinyplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem gry to zbyt szybkie respienie sie wrogow :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już zrobiłem - jak ktoś wprawiony w AC to ok 40h. Łatwo i przyjemnie :)

 

100% wbilem w 43 godziny, tazke potwierdzam, teraz tylko z 3 trofea jakies i bedzie platyna, w ogole nie planowalem ale maksowanie tej gry bylo tak przyjemnie ze szkoda by juz nie dokonczyc.

 

W ogole sprawdzcie sobie tryb "Trials of War" czy jakos tak. Udalo mi sie wyrznac orki prosto do Elite Leaderbords na 73 miejscu :P. Latwa wyrzynka mocnych orkow oraz dobre do farmienia epickich run ktore sie przeniosa do story.

 

10517128_785866574808517_720194004314260

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować to trials of war? Mam grę ze store USA i przy tym trybie kłódkę i napis żebym odblokował to w PS Store, ale tam nie widzę w ogóle gdzie to jest. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany szybkie pytanie, nie moge dalej ruszyc fabuly bo musze zabic wodzow

jak ich wywabic/dopasc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznacz wodza na planszy, idź do wskazanego miejsca na mapie i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. 

juz mam, pierw musialem zdobyc informacje o nim, dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, mam zrobione 4 misje główne i dalej zadnych misji głównych nie ma, musze pierw wyeliminować wszystkich? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już zrobiłem - jak ktoś wprawiony w AC to ok 40h. Łatwo i przyjemnie :)

 

@up

Wejdź bezpośrednio przez sklep, a nie przez grę - potem zrób tak, jakbyś chciał jeszcze raz ściągnąć - u mnie to przeszło.

 

 

No u mnie moze byc ciezej bo nigdy w AC nie gralem (jakos nie moj klimat). Ale patrzac na gameplay i swiat tej gry to az grzechem bedzie jej nie wymaxowac nad 100% ! Zatem zapowiada mi sie kawal dobrego grania ;> Niestety musze czekac na opozniona premiere na ps3 ;>

Ciekawe czy jakies DLCki w planach beda do tej produkcji z jakimis nowymi misjami i kampaniami... Nie mam jeszcze podstawy a juz chcialbym wiecej heh ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie moze byc ciezej bo nigdy w AC nie gralem (jakos nie moj klimat). Ale patrzac na gameplay i swiat tej gry to az grzechem bedzie jej nie wymaxowac nad 100% ! Zatem zapowiada mi sie kawal dobrego grania ;> Niestety musze czekac na opozniona premiere na ps3 ;>

Ciekawe czy jakies DLCki w planach beda do tej produkcji z jakimis nowymi misjami i kampaniami... Nie mam jeszcze podstawy a juz chcialbym wiecej heh ! ;)

 

Powiedzialbym nawet ze z takim gameplayem i swiatem az grzechem byloby nie kupic :>

 

Bedzie Story DLC z Celebrimborem na 100%, mowili o tym w trailerze.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie przepadam za serią AC. Ale w tej grze mimo podobnej mechaniki, bawię się świetnie. Może brakowało mi tam takiego bohatera i to w tych realiach.

No i fajnie jest uśmiercać nie tylko ludzi, jak w Assassinie :) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frog, nie wiem czy w ogóle jest sens czekać na wersję na ps3. Ta gra to tak naprawdę system Nemesis, bez tego ta gra to raczej średniak. Fabuła jest tylko po to żeby nauczyć paru nowych umiejętności.

W grze jest 20 misji głównych, z czego ze 3 to misje

łowieckie(wtf?)

a w kilku zbieramy artefakty

Celebrimbor'a


Na ps3 ten system ma być bardzo ograniczony.

This is because the Nemesis system is "just so huge" in terms of content, calculations, and artificial intelligence, de Plater said. He said Monolith will try its best to get "as much of it in as we can," but it won't be the full vision for the Nemesis system.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się gra. Na początku troche nie ogarniałem i padałem jak mucha (wyskakiwało mi czasem 2-3 kapitanów :D ) Ale teraz jest ok, gra na długie godziny. Ten system nemezis to normalnie majstersztyk. Tłumaczenie czasem razi w oczy. Chodzi mi o "o" zamiast "ą", bardzo często powtarzający się błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@liljon to jest zabieg celowy, żeby orkowie brzmieli "swojsko", po "wiejsku" czy jakkolwiek by tego nie nazwać. Proste stwory = prosty język.
Dla mnie rzecz na plus :).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten temat, ale kupiłem w Saturnie w Gdańsku. Więc mają. 

 

Mam problem z egzekucją czy z błyskiem. Naciskam naraz oba przyciski, które pojawiają się na ekranie i co drugi, trzeci raz wejdzie. Trochę męczące.

Musisz nabić odpowiednia ilosc strajków :) 8 aby wykonać egzekucje lub po 5 jesli wykupisz odpowiednia umiejetność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×