Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kogoś interesuje, to zamieszczam taki tam pierwszy filmik jaki nagrałem na próbę na PS4 do udostępnienia na YouTube. Na początku filmiku widać jak wykorzystałem "słabość" kapitana na ataki od poskromionych przez nas bestii, aby jednym ruchem od razu go wyeliminować. Od równo 5:00 minuty można zobaczyć jak wygląda walka z około dwudziestoma orkami i kilka "egzekucji". Zaznaczam że jest to dosyć wczesny etap gry, w związku z czym postać jest dość uboga w skille, ale można się mimo wszystko przekonać jak widowiskowo wyglądają najzwyklejsze finishery. Na żywo wszystko prezentuje się oczywiście jeszcze ładniej, bo filmik na YouTube to tylko 720p i troszkę zaniża jakość grafiki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zbyt łatwo niestety.. Mając zrobioną 1 misję fabularną (czyli przyblokowaną większość upgreadów) wytłukłem prawie wszystkich kapitanów :/ 

No i choć artefaktów mogli nie pokazywać na mapie - jak ktoś lubi zaglądać w każdy kąt to tu nie ma po co, bo wszytko i tak na mapie się znajduje.

Poza tym - Mordor!! :biggrin:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj parę razy zginać wtedy przeciwnicy stają się silniejsi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że wraz z postępami w grze również stanę się silniejszy  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wyboru poziomu trudnosci ??? Podobno jest druga mapa. Ktos juz widzial czy to fake i jest tylko ta jedna wrzucona strone wczesniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wyboru poziomu trudnosci ??? Podobno jest druga mapa. Ktos juz widzial czy to fake i jest tylko ta jedna wrzucona strone wczesniej ?

Jest druga z trochę innym klimatem (żywszym) . Nie ma poziomu trudności - dla niektórych będzie łatwo, dla innych trudno :P Tym bardziej że im więcej giniesz tym trudniej będziesz miał. 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skusiłem sie na wersje pc.Obecnie zasysam.Cena 115 zł myślę ze jest bardzo przystępną.Z tego co czytałem to wymagania podane np na steam sa bardzo zawyżone wiec myślę ze mój i7 2600k 3.4 ghz 8gb ram i gtx680 pociągnie przyzwoicie.Nie linczujcie mnie za to ze napisałem tutaj o pc :)

 

Jak ktoś będzie chciał to później mogę zdać małą relacje jeżeli chodzi własnie o wersje pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te info ale z tego co widzę to jest odnośnie 570 a nie 680 ;) Dobra nie róbmy zamieszania w temacie o ps4 bo zaraz nas zjedzą :)

 

Edit: Jak odpalę to dodam zdjęcie w tym poście na jakich ustawieniach moja karta pociągnie.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o wartości Vram, których potrzebuje GPU aby odpalić dane tekstury (podane wartości z prawej strony). 680tka ma 2 GB Vram. 570 jest tam podana jako przykład żeby pokazać zapotrzebowanie na różne konfiguracje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okulista, żeby nie śmiecić masz wiadomość prywatną. :)

Dla mnie ciekawie w tej grze wygląda sprawa z tą "szachownicą"... fajne rozwiązanie. :) Pozostaje czekać na większą ilość opinii. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem pisząc tutaj o pc. Pisze bo chce uniknąć jakichkolwiek nieprzyjemności.Zapewniam,ze więcej to się nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Też już uległem i zamówiłem, mam nadzieję że w piątek będzie, ten system walki z tego co widzę na twitchu to musi być miód !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra jest pozytywnym zaskoczeniem , brak słów po prostu .... Tak więc pozwólcie że jeszcze po januszowemu sie podzielę kilkoma lużnymi myślami

- System Nemesis i jego "szachownica" który na początku sprawia wrażenie kolejnego elementu "drzewka rozwoju" i standardowego wybijania kolejnych sługusów Saurona okazuje się najbardziej next-genową rzeczą jaką do tej pory widzialem , zwykły leszcz który nas ubije przypadkowo może awanasować w hierarchii orków i w następnym starciu pamięta nas , ma rany na twarzy i szramy . Wszystko odbywa się w ramach swoistej tury podczas której widziany jak jedni atakują drugich , awansują i są silniejsi a na ich miejsce przybywają nowi . Tym sposobem gra ma jeden z najciekawszych napisów "game over" jaki pamiętam

-Mamy możliwość wpadania na tych gości dosłownie wszędzie , bez skryyptów , podczas walki z capitanem może nagle przechodzić inny z ekipą ! Albo go atakować . Można napuszcać jednych na drugich albo polować na ich ochroniarzy w nie,tórych misjach , no masa zależności a gram dopiero z 10h

-Jest bardzo dużo rzeczy/zdolności do odblokowania/rozwijania , bez spoilerôw ale jest tego napardwę sporo duuży plus

-Wogóle gra "kopiuje" rozwiązania z masy gier , ale wyciąga te naprwdę spoko patenty , znowu nie chce spoilerować

-Walka może i nie jest jakaś bardzo złożona jeżeli chodzi o budowanie combo , ale jest mega widowiskowa i brutalna , moment kiedy robisz rzeżnie kilkunastu orków w deszczu na ekranie jest epicki i z całym szacunkiem ja niewiem jak ta gra ma wyjsc na ps3

-stealth jest bardzo podobny do assasina ale juz niektóre stealth kille ( które też można rozwinąć ! ) do ... Manhunt ?

Uff , no dajcie szansę tej grze pooglądajcie filmiki , ja tam rozumiem już powoli ta recke w ign . Czarny koń jak nic

Pozdro4All !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że wraz z postępami w grze również stanę się silniejszy  :pardon:

Staniesz sie silniejszy. Ale nie jesli parę razy pod rzad zginiesz. Wtedy tylko przeciwnicy staja się silniejsi, bo awansują za zabicie ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodze tu wiecej bo czuje ze bede przez Was biedniejszy ;)

Edytowane przez zizikus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima zmieniła status zamówienia na ZAAKCEPTOWANE, więc może dziś wyślą? ;)

MI mówili ze wysyłają w przed dzień premiery. Czyli jutro.

 

EDIT: Wysłali dzisiaj. :yes:

Edytowane przez mkober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze z ciekawości postanowiłem pomoc sobie i sprawdziłem wersje na PC na low detal i to był chyba błąd. Chodzę teraz struty bo nie wiem skąd wziąć kasę na ten tytuł. W planach mam project cars...Ta gra jest totalnym zaskoczeniem, pomimo grafiki gorszej jak na ps3 nie mogłem się odkleic przez 5h! masakra! Jutro robie delete i szukam rozwiązania jak wyczyc $ versje ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie cyfre z usa za 60$ na spółkę z kumplem, wyjdzie wam po 100 zł (+-) na łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie cyfre z usa za 60$ na spółkę z kumplem, wyjdzie wam po 100 zł (+-) na łeb.

Myślałem o tym ale mam przykre doświadczenia z ps3 z której po awarii dysku dużo takich gier poszło w dziady bo konto juz nie działa a "Qumple" z forum milcxa, niestety nie mam zaufanego znajoma z ps4. :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gra w domyśle powstawała na starą generacje sprzętu - mam nadzieję, że twórcą za zrobienie tak dobrej gry przypadnie szansa na stworzenie następnej produkcji w tym uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich recenzjach i opiniach jestem niesamowicie nakręcony na ten tytuł. W końcu coś świeżego i innowacyjnego. Jakie to szczęście, że akurat w ten piątek nie idę do roboty. Martwi jedynie brak zachwytów nad fabułą, bo mam niesamowity głód na wciągającą historię. Nie licząc TLOU, to do tej pory na PS4 chyba tylko MGS:GZ miał opowieść, która mnie zaciekawiła. A to dobrze nie świadczy, bo jak wiemy, to produkcja, którą można ukończyć w 12,8 sekundy. No, ale trudno. Dobre pitu pitu o zemście nie jest złe. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×