Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest duża - naprawdę jest co robić- mam ok 15h za sobą i jestem w połowie fabuły -  wszelkie znajdźki, misje poboczne, a przede wszystkim  system nemezis/branding - dopiero liznąłem, ale zabawa jest przednia. Zmasterowanie gry spokojnie ok 40h zajmie (o ile nie więcej, jak ktoś lubi się bawić).

 

PS

Kapitanowie faktycznie lubią "wracać" - wszystko zależy od finiszera, jaki im sprzedajemy. 

 

PPS

Co do fabuły to będzie raczej jak rozdział z Silmarilionu (ciężko byłoby autorom stworzyć coś epickiego w tak hermetycznym świecie, gdzie wszystko już zostało opisane)

Edytowane przez m0rph
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wer z UK ma polskie napisy ?? jak ktos juz mam z polski moze podac kod  CUSA   thx:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestię znajomości języka (to faktycznie indywidualna sprawa) to obawiałbym się o polonizację tej gry - jak dobrze oddać "ksywy" orków np:

- Dusche the Watcher

- Kaka Giggles

 

co oni tam palili... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Dusche the Watcher

- Kaka Giggles

 

co oni tam palili... :biggrin:

 

- Natrysk Obserwer

- Gówniany Chichotek

 

to co ja :mary: ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Douche miało być - Idiotek Podglądacz idąc tym tokiem rozumowania :biggrin:

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozkminił co dokładnie determinuje rodzaj runy, która wypada z kapitana? Chyba czegoś nie doczytałem, bo wydawało mi się, że zależy to od sposobu wykończenia orka, aczkolwiek zdarzyło mi się kilka razy kończyć stealth finisherem lub mieczem, a i tak wypadała runa do łuku. Teraz pytanie, żeby dostać runę do sztyletu, muszę zabić kapitana sztyletem, a dodatkowo jego słabością muszą być ataki ze stealth'a? Te dwa warunki muszą być spełnione?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też się wypowiem, gameplay fajny, walka zjawiskowa, wspinanie stealth mode na +, ale grafika wygląda tragicznie wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozkminił co dokładnie determinuje rodzaj runy, która wypada z kapitana? Chyba czegoś nie doczytałem, bo wydawało mi się, że zależy to od sposobu wykończenia orka, aczkolwiek zdarzyło mi się kilka razy kończyć stealth finisherem lub mieczem, a i tak wypadała runa do łuku. Teraz pytanie, żeby dostać runę do sztyletu, muszę zabić kapitana sztyletem, a dodatkowo jego słabością muszą być ataki ze stealth'a? Te dwa warunki muszą być spełnione?

 

To jest chyba losowe, na pewno mozna zwiekszyc jakosc runy wysylajac "Death threat" / "Grozbe smierci" (odblokowujemy to z fabula chyba) do kapitania zanim sie go zabije, ale inaczej chyba nie da sie wplynac na to co dostaniemy.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba losowe, na pewno mozna zwiekszyc jakosc runy wysylac "Death threat" / "Grozbe smierci" (odblokowujemy to z fabula chyba) do kapitania zanim sie go zabije, ale inaczej chyba nie da sie wplynac na to co dostaniemy.

 

Chyba masz rację, że to jest jednak random. Może przez dopasowanie finishera do słabości danego kapitana zwiększamy tylko szansę na runę konkretnego rodzaju.

 

Pierwsze godziny z SoM zwiastują zacny kawałek kodu. Ciężko się oderwać od polowania. Fabuła zapowiada się na tyle dobrze, że nie powinna zepsuć rozrywki. Za mało grałem, żeby porywać się na ocenę tego tytułu. Mogę tylko napisać, że ścieżka dźwiękowa to absolutne mistrzostwo.  Zapowiada się jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tego roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację, że to jest jednak random. Może przez dopasowanie finishera do słabości danego kapitana zwiększamy tylko szansę na runę konkretnego rodzaju.

 

 

Mi też się w którymś momencie rzuciła w oczy informacja, że rodzaj runy zależy od tego, w jaki sposób zabijemy kapitana. Ale w którym dokładnie momencie to było i jak ta zależność miała wyglądać to już nie pamiętam:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To było info z tutoriala, który się wyświetlił odnośnie run. Byłem jednak tak zajarany rozgrywką, że nie zwróciłem na to większej uwagi. W zakładce o runach napisane jest, że wykuwane są w nich ostatnie chwilę zabitego, ale nie wiem jak to działa. Musiałbym przeprowadzić więcej testów.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

For instance, if the player kills an enemy captain using a stealth takedown, the player will receive a stealth related rune.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa widzisz Morphi. You nailed it! Tutaj prawdopodobnie chodzi o właściwości runy, a nie o to, czy to będzie runka do łuku, sztyletu czy miecza. Z drugiej strony trudno mi sobie wyobrazić runę związaną ze skradaniem, ale wykuwaną w łuku i na odwrót.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten przykład:

Keen_Eyed.png Keen Eyed – Recover a percent of your focus when you kill an enemy with your bow from stealth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wer z UK ma polskie napisy ?? jak ktos juz mam z polski moze podac kod  CUSA   thx:)

Gra na europe ma wszystkie jezyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta już się kręci w konsoli. Póki co mogę tylko napisać tyle, że bohater ma śmieszną mordkę, a muzyka w menu jest fajna. Dziękuję za uwagę. Znikam dla świata. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy waszej postaci tez non stop lewa dlon sie swieci ?

 

I lewe jądro...

 

A serio to nie wiem czy pytasz na poważnie, czy się droczysz (z Bansaiami nigdy nie wiadomo), ale na wszelki wypadek Ci odpowiem. Świeci się. To ta przedziurawiona w intro, więc ma się świecić. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest naprawdę ładna

 

15424688512_c43ce4d0e4_o.jpg

 

241930_2014_10_02_00003_by_xbladem6x-d81

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do PSStore, znajdujesz grę którą kupiłeś, będziesz miał Purchased, klikasz tam jakbyś chciał jeszcze raz ściągnąć - i w tym momencie rozpocznie się pobieranie obiecanych dla preordera dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest osobna umiejętność - odblokowuje się na 2-giej części mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×