Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, na prawde jest tak dobrze i polecacie tą gierkę?

P.S.

Szkoda, że nie ma polskich napisów w grze ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na prawde jest tak dobrze i polecacie tą gierkę?

P.S.

Szkoda, że nie ma polskich napisów w grze ☺

Tapatalk - S5

Kupuj ! Będzie Pan zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz rajdy to koniecznie kupuj, mi SL i WRC5 nie pasiły, ale ta to rewelacja. Może nie ma fizyki ja RBR ale daje radę i mnóstwo satysfakcji, a przy mocniejszych maszynach trzeba namachać się kołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zobaczę ta T150 w takim razie :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany... Wszystko wszystkim ale ja kupilem Dirta dla rallycrossa... Kto dzis chetny pomieniac sie farba??

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przejazd Fordem Fiestą RS na kierownicy Logitech g29. Bez rewelacji ale kilka osób chciało zobaczyć przejazd samochodem WRC to wrzucam :P

Wszystkie asysty off oczywiście.

 

Edytowane przez Garru
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że jest, przycisk MODE i strzałkami w lewo lub w prawo 

 

1 błysk - 270

2 błyski - 360

3 błyski - 540

4 błyski - 900

5 błysków - 1080

Polecam tak przyblokować jeśli chcemy mieć mniejszy kąt. Zmniejszając saturation w grze też mamy mniejszy kąt, ale blokując tak jak podał Tachograf mamy mega wyczuwalną blokadę i więcej jak ustalony kąt nie przekręcimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekiera daj trochę czasu na ogarnięcie i poździeramy lakier, uruchomiłem rallycros na dwa przejazdy i powiem wam że wymaga mega koncentracji.

Edytowane przez hakuna
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jest może ktoś tutaj kto gra na padzie? Może podzieliłby się wrażeniami z gry. Chętnie pograłbym w jakieś rajdy ale bez potrzeby kupowania kierownicy za 1000 zł :) Blisko tej grze modelem jazdy do Colina 2.0 ? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności możesz tylko zmieniać przy custom eventach z tego co pamiętam, tak o żeby se pojeździć, protestować.

W karierze startujesz od najłatwiejszego czyli open, potem będąc minimum w końcowej trójce po wszystkich rajdach wskakujesz poziom wyżej, i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojeździłem wczoraj to pierwsze open (Lancia) i rallycross (Mini) i musiałem zmienić stare podejście że powtarzam dopóki nie będę pierwszy :). oczywiście w pewnym momencie chciałem pojechać cały event od nowa, nie przeczytałem sobie powiadomienia że dostanę DNF ale i tak muszę jechać pozostałe. no to jadę dalej.. dobiłem do 6 miejsca (z 12) ale kasa i tak wpada na ulepszenia i nowe wozy więc po prostu mam gdzieś który jestem, jadę dalej bez powtarzania :). powtórzę cały event jak skończę.

 

a gra się świetnie, nawet na padzie czuć jak auto chodzi po całej drodze, kiedy łapie i kiedy gubi przyczepność, jest bezlitosna przy nieuważnej jeździe i satysfakcja po dobrym pokonaniu sekwencji zakrętów na dobrej prędkości jest ogromna :). drobne błędy często da się wyratować ale prawie zawsze kosztem czasu. większe błędy to jest albo restart albo +30s :)

 

z kolei w rallycrossie tym podstawowym mini które jest słabsze od rywali (chyba że źle startuję albo coś), jak po kilku(nastu) wyścigach byłem drugi to się jarałem jakbym wygrał wszystko...

 

ogólnie gra uczy pokory i nie ma zmiłuj, zwłaszcza dla semi-noobów jak ja :)

 

PS: jest jakiś test FPSów tej gry? bardzo płynna jest, nie wiem czy 60 ale na pewno więcej niż 30 klatek na sekundę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-04-07-digital-foundry-kontra-dirt-rally

 

Podobno trzyma dość mocno 1080/60 na obu konsolach.

 

Jestem teraz na poziomie professional w karierze, jeżdżę Lancią Stratos i czuć straszą różnicę w stosunku do przednio napędówek, nieźle potrafi zarzuć dupą, fajnie to wygląda.

Gra powoli staje się wyzwaniem, czasy na poziomie pierwszego miejsca coraz ciężej osiągnąć, ale jest to możliwe, jednak nie do końca potrzebne.

Lepiej jechać na 95% i nie schodzić niżej niż podium, a w ogólnym rozrachunku można nawet wskoczyć na najwyższy stopień podium w ogólnej klasyfikacji.

Jazda na 100% często kończyła się u mnie tak że wygrywałem dwa oesy, a w trzecim rozbijałem auto lub dwie kary po 15 sekund i było po ptokach, ale to było dawno, jeszcze w klasie open.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przejazd na padzie Hyundai i20 WRC. Przejazd może nie jest idealny ale fan i satysfakcja ukończenia odcinka nie do opisania

Poziom był ustawiony na Open i wszystkie asysty off nawet ABS

https://youtu.be/cGIOqGe3rbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą widziałem jakiś test i chyba najniżej spadło do 58 fps, a tak ogólnie stabilne 60. 

Gra świetna, po ustawieniu wszystkiego na off bardzo wymagająca. Moim zdaniem nierówna graficznie tak jak i FF czasami świetny, a czasami lipa, ale tu bardziej w zależności od fury.
Np. taki Mini z klasy 60' mega dopracowany graficznie i posiada świetny FF.  Nie sądziłem, że tak słabe przednionapędowe auto może dać tyle frajdy, a sporo się nim wczoraj najeździłem. 
Nie wiedziałem, że może strzelić opona: 



Ma ktoś może wiedzę o dalszym rozwoju tej gry? Czy będą dochodzić jakieś tory rallycross? 3 obecne z różnymi wariantami to trochę mało. Przydały by się też rajdy online :sad: Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam jak jeździcie :/

Rozegrałem pierwszy event w trybie kariera (6/6) i zająłem jakieś miejsce bliżej końca tabeli ale różnica czasowa do pierwszego miejsca olbrzymia :/

 

Po lewej stronie jest pasek postępu trasy. legenda głosi, że ten pasek może być czasem na zielono, jednak u mnie jest stale czerwony :P

Na każdej trasie średnio 2 min gorszy od pierwszego miejsca :)

Dużych stłuczek dużo nie mam, ale boję się nadepnąć na gaz i przez to wyniki mam słabe :)

 

Jeszcze z tym kołem na 540 muszę popatrzeć. 

 

Dzienne event kończę średnio w połowie stawki tylko wczoraj śnieg+noc słabo było .

Aha, co to jest ten event Daily 2? Ciągle gram tylko jedną trasę dziennie.

Edytowane przez voic3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle nie mogę nauczyć się jechać na ciasnych trasach. Np w Szwecji ciągle ocieram się o zaspy :P. A w karierze jestem mistrzem drugiego miejsca. Ciągle drugi...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobnie, moim zdaniem właśnie najciężej jest przy prostych lub lekko skręcających, długich, wąskich szybkich odcinkach. Duża prędkość, duże ryzyko poważnej kary lub całkowitego rozdupienia auta. Ciągła modulacja gazem to podstawa, rzadko do dechy na 100%, we ogóle też bardzo mało używam hamulca, zdarzają mi się takie oesy, gdzie zaledwie kilka razy musnę hamulec.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis piateczek. Moze warto w rallycrossa:) 8 sie uzbiera??/...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę przynoobić z wami.

 

od razu mówię że będę się chciał zemścić na tobie za sezon 2010 w F1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętny. Dodajcie mnie na PSN - jodzio to pykniemy coś wieczorkiem

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir na mnie??? Za co??

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś logitecha g29? Bo nie wiem czy mam problem, czy to jest normalne. W zawodach rallycross przy skręcaniu, kierownica strasznie chrupie. Podczas normalnych rajdów tego nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie też się piszę,wszystko zależy od godziny zawodów i czy zdążę poćwiczyć bo narazie to tylko dwa przejazdy zaliczyłem.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×