Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam na froncie.

 

Miewacie czasem problem z nagrywaniem.Tzn nie zawsze nagrywa sie wszystko co bysmy chcieli.Czesto mam,ze przyciskam przycisk share a tam lipa.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity jest ten Hempit. Podpial sobie Ds4 do PC, i masakruje wszysto co mu stanie na drodze. A podobno tylko myszka daje "chirurgiczna" precyzje. :)

 

Edytowane przez kabotyn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo co jak co, ale helka na 100 % lepieje latac na padzie niz na k+m

Co nie umniejsza faktu jego umiejetnoscia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze w tym temacie ale moze ktos bedzie mogl mi wytlumaczyc lub powiedziec czy moje ps4 jest popsute :/ Chodzi o nagrywanie z ktorym mam problem.Wczesniej ps4 nagrywalo jak chcialo ale przynajmniej material mial 15 min.Teraz konsola zdecydowala nagrywac badz nie nagrywac.Szukalem rozwiazania w necie ale nic o moim problemie nie ma.

Jeszcze raz przepraszam ze pisze tutaj.

 

10507079_926812870678737_257325505710069

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola na pewno nie jest popsuta,słyszałem podobne rzeczy od znajomych,jeżeli wcześniej nagrywało 15 minut a teraz tego nie robi to ja bym po pierwsze sprawdził czy nie jest przedstawiona żadna opcja (w jednej z ostatnich aktualizacji dodali ze można wybrać długość nagrań np. 5min zamiast 15min),po drugie warto (przynajmniej u mnie) szybko dwa razy kliknąć "share" aby nagrało sie następne 15 minut i ciekawe czy nagra,po trzecie jeżeli straciłbym nadzieje to usunąć ostatnią aktualizację systemu i pobrać jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola na pewno nie jest popsuta,słyszałem podobne rzeczy od znajomych,jeżeli wcześniej nagrywało 15 minut a teraz tego nie robi to ja bym po pierwsze sprawdził czy nie jest przedstawiona żadna opcja (w jednej z ostatnich aktualizacji dodali ze można wybrać długość nagrań np. 5min zamiast 15min),po drugie warto (przynajmniej u mnie) szybko dwa razy kliknąć "share" aby nagrało sie następne 15 minut i ciekawe czy nagra,po trzecie jeżeli straciłbym nadzieje to usunąć ostatnią aktualizację systemu i pobrać jeszcze raz.

 

Dzieki za informacje.Wyglada na to ze trzeba dluzej przytrzymac share aby nagralo sie wiecej materialu.Dziwne bo wczesniej tak nie mialem.

 

Bf4 w tej chwili jest nie grywalny :/ Lagi sa tak duze ze naprawde grac sie odechciewa.Jutro restartuja serwery zobaczymy czy to cos zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.Ta moja konsola nagrywa jak chce.Nacisniecie 2x share tez nic nie daje.Opcje sprawdzone i wszystko jest tak jak powinno byc :/ Ponizej to co udalo mi sie dzisiaj zgrac i 2 stare.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre kakaroto mógłbyś mi powiedzieć co to za broń masz na tym zdjęciu? AR160 dobrze widzę?

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×