Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Bogu,broń ta nie jest dostępna do założenia w ekwipunku,można ją podnieść w rożnych miejscach na rożnych mapach,leży na ziemi i czeka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, trzeba będzie poszukać w grze, na filmiku widać że ma moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć tą snajperkę, czy ją odblokować? Na battlelogu w ogóle nie widzę takiej w wyposażeniu. Chyba, że jest pod inną nazwą.

Na dominacji masz ją na prawie wszystkich mapach. Na Flood Zone jest jej ciekawsza wersja, która trzeba przeładować co strzał. Szkoda, że jest tylko na niej bo sama mapa jest dość słaba. 

Tu masz klip właśnie z tą drugą wersją:

https://www.facebook.com/video.php?v=758763150847846&set=vb.108083662582468&type=2&theater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tym ciekawszego, ze trzeba ja co strzal przeladowac?

Ogolnie to w singlu normalnie mozna nia grac... :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tym ciekawszego, ze trzeba ja co strzal przeladowac?

Tak, właśnie o to chodzi, dzięki temu jest trudniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny material polecial sub :) Niestety w kazdej grze sa idioci,ktorzy wbijaja z poza regionu.Przykladem jest Cod4 CoD WaW Bf3  czy nawet Titanfall (mowie tu o wersjach pc) gdzie ping wynosi ponad 300.Ta sa ludzie specjalnej troski i ch celem jest wylacznie przeszkadzanie w grze.Zabawne sa rowniez ludki gdzie przez caly mecz siedza na najwyzszych budynkach a ograniu pod cel nie ma mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lagowaniu typów z ksa, korei czy innej brazylii to mozna by nowy temat utworzyc.... do narzekań

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafał

 

Pozwolę sobie na mały komentarz do twojego komentarza :) . Jako że i ja jestem długoletnim fanem serii BF, na której to zjadłem sporą część szkliwa, dam w zasadzie jedną uwagę odnośnie tej gry. Uwagę która może wygląda niepoważnie , ale jest oparta o wieloletnie doświadczenie grania z noobami, trollami , newbie, prosami , lagerami i czym tam jeszcze popadnie. Najprostszą rzeczą jaką można zrobić to opuścić serwer (nie, nie mówię tego złośliwie) i poszukać innego gdzie ludzie choć trochę starają się grać ptfo. Uwierz mi że tracenie nerwów na ludków, którzy kampią albo trollują jest gorsze niż chwila ( czasem dłuższa) poskakania po serwerach. Bo kiedy trafi się na taki serwer że obie strony chcą sobie pograć w taki sposób do jakiego została stworzona ta gra, to trzymają się tego serwerka czasem i kilkanaście rund. Wiadomo że zawsze znajdzie się jakaś łachmyta która będzie złośliwie zakłócała zabawę , ale nic z tym nie zrobisz, to tak jak w życiu , są ludzie i taborety ;). Trzeba też czasem (kiedy przychodzi irytacja) zrobić trzy wdechy na uspokojenie i powiedzieć sobie , że najzwyczajniej w świecie ludzie są różni i różnie odbierają pojęcie: dobra zabawa. Jeden będzie z kumplami trollował z C4, inny kampił bo wbija blachy na snajperkach , itd itd. Gra stała się łatwa , więc korzysta z niej coraz większa rzesza ludzi. Nie masz na to wpływu że akurat dziś będziesz grał z jakimś amerykańskim ośmiolatkiem który będzie sam do siebie darł ryja przez hs'a. Tę sytuację można tylko załagodzić , właśnie poprzez zmianę serwera. Od jakiegoś dłuższego czasu tak robię , jak widzę więcej niż trzech snajperów gdzieś na respie czy gościa który piąty raz z rzędu okleja c4-mi jeepa. Uwierz mi , wychodzi mi to na zdrowie, mniej nerwów i frustracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz,jak już opuszczę serwer to znaczy,że zostałem wyprowadzony z równowagi i zaraz będę musiał w coś pieprznąć (pod ręką zawsze jest niezawodne biurko),a niech jeszcze na następnym serwerze trafię na debili to już wyjdę z siebie i nie odpowiadam za to co mogę powiedzieć/zrobić.Tak czy siak wkurw gwarantowany :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy nie gram bez browara :) on daje mi gwarancję że mam wszystko w okolicach pompy paliwowej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni

Nie śmieje sie teraz ze grasz na ps3, ale uwaga o 3 snajperach na respie na ps4 duzo nie zmienia bo jeszcze 29 osob w twoim zespole zostaje. Na ps3 brak ptfo jest duzo bardziej odczuwalny z powodu malej liczby graczy na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, dlatego całą robotę biorę na bary sam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzę że jestem ja, a potem długo długo nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy , brakuje im ostatniego , najważniejszego ogniwa, czyli mnie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten BF swiat. :)

 

Edytowane przez kabotyn
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy lampy mne najbardziej wpieniają.. Mają gorsze połączenie albo coś i takiego trudno trafić ale oczywiście zawsze to działa tylko w jedną stronę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tacy lampy mne najbardziej wpieniają.. Mają gorsze połączenie albo coś i takiego trudno trafić ale oczywiście zawsze to działa tylko w jedną stronę..

 

Tacy? ;) Wczoraj gralem na niemieckim serwerze gdzie bylo pelno ruskow,muslimow itp 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza była akcja na blokadzie :) nie często mi się taki udają.. Respect4u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny ten MONTAGE :) Ja już teraz piszę edit w swoich filmikach bo ludzie się obrazili że pisałem MONTAGE. Nie mam żadnych specjalistycznych programów do obróbki video, nie robię tego dla oglądalności czy dla kasy. Na szybko sklejam fajne akcje i mam z tego radochę :woot:  Nie dla mnie te cuda na kiju które robią tuzy youtuba.

Niech im będzie. Te filmiki i tak dla siebie robię, jeśli komuś innemu się podobają to bardzo mi miło, taki dodatkowy bonus :)

 

 

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×