Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Kupujesz grę którą ściągasz i grasz plusy naprawdę tanio. JEST to bezpieczne bo żadnych zasad nie łamie sz konsola chodzi ciszej bo masz grę na dysku. A minusy, miejsce na dysku, jak masz niskie łącze to grę będziesz ściągał bardzo długo ostatnio 50 giga ściągnąłem ale to jakieś 5 godzin szło. Grę masz do czasu póki nie usuniesz konta gościa którego tworzysz wiec w sumie nawet jej nie sprzedasz bo też to wersja cyfrowa. Polecam tą metodę kupowania tylko wtedy gdy wiesz ze gra która kupujesz będzie na długie godziny albo lata i będziesz do niej chętnie wracał, bo inaczej możesz poczuć ze wrzuciłeś pieniądze w błoto a gra to crap którego w dodatku nie sprzedasz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola chodzi ciszej bo masz grę na dysku. A minusy, miejsce na dysku.

Czy gra z płyty czy pobrana to zajmuje mniej więcej tyle samo miejsca, bo płyta tylko na starcie do weryfikacji jest potrzebna. Także to nie ma znaczenia.

Co do tej głośności to nie wprowadzaj w błąd proszę. Jak pisałem, płyta mieli tylko przez kilka sekund przy starcie i tyle. Cała reszta wygląda tak samo w przypadku płyty jak i wersji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy można grać w tak pobraną produkcję z mojego podstawowego konta, czy tylko z poziomu konta które dany tytuł pobrało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nowy patch czy u mnie błąd i się ten poprzedni jeszcze raz pobierał? (Nie mogę znaleźć info)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy można grać w tak pobraną produkcję z mojego podstawowego konta, czy tylko z poziomu konta które dany tytuł pobrało?

tak grasz ze swojego wszystkie trofki tez idą na twoje konto z reszta będziesz miał instrukcję co i jak;/ dobra nie męczmy juz tego tematu bo to dla coda a nie o kup na allegro go. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nowy patch czy u mnie błąd i się ten poprzedni jeszcze raz pobierał? (Nie mogę znaleźć info)

 

Nowy - i znowu leci jak krew z nosa - od 30 minut pobiera głupie 100mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj wychwycić błąd w trybie multi,a dokładniej, gdy grałem w trybie exo. Na mapie HORIZON jest miejsce ( przedstawiłem je w filmie ) w którym jesteśmy nieśmiertelni. Nie da się wejść, ani wyjść. Jedyny sposób to trzeba się prześliznąć przez drzwi z lewej lub prawej strony. Gdy wejdziemy do środka, to możemy strzelać do wrogów, jak i oni do nas, lecz nasze strzały w nich trafiają, a ich w nas nie. :)

Mój filmik wam to lepiej przedstawi. :)

https://www.youtube.com/watch?v=0dJhG0r0KH8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj spotkałem się z tym, że ludzie tam siedzieli i nie można było ich zabić.

Wcześniej pisałem, że nie ma u mnie lag compensation, ale jednak miałem na początku szczęście, a jak zacząłem grać po patchu to już jest lipa. Nawet nie chce mi się patrzeć na killcamy, bo się tylko wkurzam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj wychwycić błąd w trybie multi,a dokładniej, gdy grałem w trybie exo. Na mapie HORIZON jest miejsce ( przedstawiłem je w filmie ) w którym jesteśmy nieśmiertelni. Nie da się wejść, ani wyjść. Jedyny sposób to trzeba się prześliznąć przez drzwi z lewej lub prawej strony. Gdy wejdziemy do środka, to możemy strzelać do wrogów, jak i oni do nas, lecz nasze strzały w nich trafiają, a ich w nas nie. :)

Mój filmik wam to lepiej przedstawi. :)

Jak coś to osoby które tam się ukrywają da się zabić. Strzelajcie przez ściany, boczną bądź tą z tyłu na wysokości gdzie siedzi taki klient.

Dokładnie jest to ukazane chociażby na tym filmiku:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w końcu po paczu gra sie o wiele lepiej.Fakt ,zdarzają się dziwne fazy ale nie ma już takiego nerwa jak wcześniej :D Niestety ludzie grac nie umieją i jak widzę staty u typa 30 do 5 i zero przejętych flag bądź 3 zebrane blachy to nie wiem czy mam się śmiać czy krzyczeć.Wiele razy przejmuje flagę a ludzie przebiegają i za cholerę nic nie pomagają.Liczy się tylko stosunek zabić do zgonów.Trzeba się pochwalić w szkole ze ma się ratio 5 ale na 10 meczy żaden wygrany :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam klanu w COD:AW (PS4). Wiek członków 20+, nie interesuje mnie granie z dzieciakami po 14,15 lat. Jeżeli jakiś ogarnięty team szuka doświadczonego gracza nastawionego na TP, to piszcie na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to osoby które tam się ukrywają da się zabić. Strzelajcie przez ściany, boczną bądź tą z tyłu na wysokości gdzie siedzi taki klient.

Dokładnie jest to ukazane chociażby na tym filmiku:

 

Masz racje. Można zabić osoby, które się tam ukrywają, lecz trzeba strzelać przez ściany, a to zazwyczaj potrafią tylko inni gracze. Potwory w trybie exo nie zabiją Cię w ten sposób. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG - jak mnie wnerwia ten killstreak hakujący ekran. Zdarzają się mecze w których non stop jest uruchamiany. Ja rozumiem, że on ma utrudniać grę i na tym polega jego "moc" ale cały ten szum w głośnikach jest mega wkurzający. Mogliby jakoś przemodelować tego killstreak-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up nie ma żadnego perku żeby tego uniknąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, nie pamietam ktory ale ja go uzywam od poczatku, wiec cale szczescie nie mam pojecia o jakim szumieniu mowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w połowie kampanii głównej - jak dla mnie jeden z lepszych ostatnio CoDów, naprawdę dobrze zrobione i fajnie się gra, myślałem że to nie pasuje do COD taki klimat ale jednak zrobili to fachowo, grafika jest świetna, widać że to next-gen , a twarze zrobione pefekcyjnie. Multi jeszcze nie ruszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec na ile starcza kampania single? bo dzis chyba wlasnie wybiore sie kupic 

 

8-10h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ludzie grac nie umieją i jak widzę staty u typa 30 do 5 i zero przejętych flag bądź 3 zebrane blachy to nie wiem czy mam się śmiać czy krzyczeć.Wiele razy przejmuje flagę a ludzie przebiegają i za cholerę nic nie pomagają.Liczy się tylko stosunek zabić do zgonów.Trzeba się pochwalić w szkole ze ma się ratio 5 ale na 10 meczy żaden wygrany :biggrin:

 

Też to niestety zauważyłem… Często gram w likwidację potwierdzoną to większość chyba nie wie o co chodzi w tym trybie, jeszcze blaszki potwierdzające zabicie w miarę zbierają, ale blaszki sojuszników udaremniające likwidację to już są zupełnie pomijane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czegoś nie  rozumiem w Crysis 3 też są skoki i niewidzialność a multi leży całkiem. Co jest w tym Codzie że ludzie grają.  Moja "kariera" zatrzymała się na BO2. choć największe baty dostawałem w MW3. W Ghoście toprzez tą kolorystykęnie widziałem wrogów za bardzo,nie jestem daltonistą , zmieniałem ustawienia, pozbyłem siętej gry po 1 dniu.No nic odpuszczę sobie tę część też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzisiaj musze przyznac za grafika i gameplay prezentuje sie wysmienicie, gram na najwyzszym poziomie trudnosci i jest tak sobie, sa momenty ze jest ciezko ale nie do przesady, strach pomyslec jak gra sie na normalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pierwszy raz ruszyłem kampanię od czasów Modern Warfare (1) i jestem mile zaskoczony, akcja, akcja, akcja, super się w to gra. Myślę że ukończę bo bardzo przyjemny jak na razie ten singielek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel aw jeden z najlepszych serii coda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie przykład jak ta gra nadaje się na jakakolwiek grę klanowa :biggrin:

 

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domi nie gra się klanowo w AW ;)

Do tego na privach ustawia się dłuższe odliczanie przed rundą i wtedy wszyscy startują w tym samym momencie. Nie porównuj puba do klanowego grania bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×