Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Mi gra nie działa na ps4 , zakupiłem grę w pss i cały czas mam kłódkę na grze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś na PSS EU to jak Ci ma działać jak premiery jeszcze nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może normalnie , na ps3 działa , na ps4 nie . Grać można od północy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem co tam wykombinowałeś. Po zalogowaniu na konsoli i wejściu do sklepu, pobraniu powinno odpalić jak każda inna pozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jest taki myk, że premiera gry jest 4.11 czyli jutro, jak kupił zwykłą wersje... Tylko edycja dzień zero daje dostęp od dzisiaj tj. 03.11. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombie będą w DLC a tak to jest chyba ta jedna fala z tego co słyszałem.

Mówcie coś jak się gra Ci co mają !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się jak w CoD-a hehe . Mi tam się na maksa podoba jak każda część zresztą ( ja tak nie bylem zachwycony MW1 jak głosi urban legend , póżniej przyzwyczaiłem się do modern klimatów , dla mnie zawsze najlepsze bylo Call of Duty 2 ) do tej gry trzeba mieč podejście . Online dziala ( co na Playstation warto podreślić lol ) , jest mnóstwo customizacji sprzętu , grafika czytelna i płynna soundtrack energetyczny ( choć oczywiście specyficzne terkotanie broni included ) . Ginie się na hit-a jak to w tej serii , za to akcje z plecaczkiem i wykorzystNie mapy pompują ladnie adrenalinę i jest to jakiś powiew świezoścj . No i split screen i tryby pod niego , pokażcie mi jakieś gry ze spliltem na ps4 bo jakoś nie widzę tych tłumów heh . Kampania efektowna , Kevin Spacy świetnie zrobiony choć reszta "standardowa" jak tylko możne być singiel w Codzie ( grafika nie urywa na pewno ) . Ogólnie jak ktoś lubi niezobowiązujące multi i ma kumpli z padem na splita polecam :)

@destinyplayer ale mnie złapałeś , gratulacje a teraz napisz coś na temat bo zaśmiecacie tylko te wątki o samych grach ciężko cokolwiek wyłapać

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"świerzości" gościu błagam!

ŚwieŻość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem do tej pory 3 gry i wydaje mi sie ze analog mi dlugo nie wytrzyma, nonstop tylko sie slizgam na boki zeby omijac kule albo chowac sie lub wychodzic za sciany. Mysle ze jak sie przyzwyczaje do tego to bedzie sie fajnie nozem gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może normalnie , na ps3 działa , na ps4 nie . Grać można od północy .

 

Czy udało ci się ściągnąć na PS4 oraz na PS3? Ja ściągnąłem na dwie PS3 (wszystko śmiga od północy) ale w ogóle nie mogę przez PSS jak również z PC wybrać do ściągania wersji na PS4. Wczoraj nie mogłem dodać do kolejki na PS4 a teraz normalnie wrzuca mi do koszyka jakbym nic nie kupił. Mam nadzieję że złodzieje z SONY znowu nie zagrali z nami w kuku.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem do tej pory 3 gry i wydaje mi sie ze analog mi dlugo nie wytrzyma, nonstop tylko sie slizgam na boki zeby omijac kule albo chowac sie lub wychodzic za sciany. Mysle ze jak sie przyzwyczaje do tego to bedzie sie fajnie nozem gralo

miałem tak samo aż mi lewa gałka sie starła kup sobie nakładki za pare zł na allegro komfort grania o wiele lepszy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy udało ci się ściągnąć na PS4 oraz na PS3? Ja ściągnąłem na dwie PS3 (wszystko śmiga od północy) ale w ogóle nie mogę przez PSS jak również z PC wybrać do ściągania wersji na PS4. Wczoraj nie mogłem dodać do kolejki na PS4 a teraz normalnie wrzuca mi do koszyka jakbym nic nie kupił. Mam nadzieję że złodzieje z SONY znowu nie zagrali z nami w kuku.

Dzwoniłem do Szony i sprawa jest zgłoszona , jak nie naprawią to zwrot kasy , tak powiedziano mi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Szony i sprawa jest zgłoszona , jak nie naprawią to zwrot kasy , tak powiedziano mi .

 

Masz może gdzieś pod ręką ten nr do Sony PL, Sorki za off-topic i że nie na PW ale nigdy nie sprawdzam takich wiadomości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może gdzieś pod ręką ten nr do Sony PL, Sorki za off-topic i że nie na PW ale nigdy nie sprawdzam takich wiadomości :sad:

Numer do szony 223978924

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik leci w chu(hu). Zamówiłem edycję Day Zero i co mi po niej, skoro dziś nie zagram... emaila o możliwości odbioru ani widu ani słychu.

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik leci w chu(hu). Zamówiłem edycję Day Zero i co mi po niej, skoro dziś nie zagram... emaila o możliwości odbioru ani widu ani słychu.

Zadzwoń do sklepu, ja wczoraj byłem z kolegą w empiku i jego preorder czekał już na odbiór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak panowie?! Graliście? Jak multiplayer? Ja niestety konsoli nie mam, bo na serwis poszła, nie chce oglądać żadnych filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze, że zaskoczył mnie Cod w pozytywny sposób po tym jak sparzyłem się na Black Ops 2 powiedziałem sobie koniec z CODem ale w końcu skusiłem się na nową generację i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie grałem za wiele ale czuć poprawę w stosunku do BO2 jak i Ghost chociaż w tym drugim przypadku mało grałem więc nie wypowiadam się.

 

Mam jedno pytanko tryb Zombie gdzieś czytałem, że będzie ale chyba po wykupieniu season passa. Czy ktoś może to potwierdzić lub napisać jak z tym trybem będzie?

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja COD:AW Pro Edition jest w PL pobrana ze stora?

 

Ja mam wersję zwykłą i jest w PL więc podejrzewam, że Pro Edition będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja COD:AW Pro Edition jest w PL pobrana ze stora?

Ja mam i jest PL

 

Kurczę niezły multi :)

Nieźle mi się gra :) dzisiaj jest XP x2 ale w diablo 3 też i jednak w diablo wole nabić bo dłużej zajmuje.

Mi nie podobał się multi w cod'ach tak tu gra mi się fajnie. Grafika ładna. Ogólnie nie żałuje kaski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś naprawili bo jest już dostępne do ściągnięcia na PS4 ze stora. Tak więc wszystko wskazuje że będzie działać bez problemu na 2 PS3 i 1 PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×