Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie zaczynam grę w sumie to mój pierwszy cod od czasów cod2 nie bronie tej gry bo jeszcze jestem w niej żółto dziobem ale na Boga grafika jest ładna nie wiem jak niektórym grafika może się nie podobać wszystko jest ostre wyraźne a jak ściągnąłem sterownik do monitora z ustawieniami pod codaw to na ekranie miazga jak kolory są po dobierane super;) druga sprawa ze jest to mega płynne i nie zamula dynamiczne o to chodzi w fps;) na razie gram fabułę i jestem zadowolony;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że jeśli chodzi o FPSy to jestem konserwatystą, nie przepadam za klimatami SF, ale w tym przypadku te klimaty wysokich skoków dodają dla mnie smaczku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Emtek  a powiedz mi jeszcze tylko czy teamdeathmatch równiez?? i czy moge zagrac w jakis  tryb wybierajac opcje classic?czyli bez tych bajerów??

 

W trybie klasycznym masz:

 

DM Drużynowy

Dominacja

Likwidacja potwierdzona

Znajdź i zniszcz

 

Wszystkie "bajery" są w nich wyłączone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam grę w sumie to mój pierwszy cod od czasów cod2 nie bronie tej gry bo jeszcze jestem w niej żółto dziobem ale na Boga grafika jest ładna nie wiem jak niektórym grafika może się nie podobać wszystko jest ostre wyraźne a jak ściągnąłem sterownik do monitora z ustawieniami pod codaw to na ekranie miazga jak kolory są po dobierane super;) druga sprawa ze jest to mega płynne i nie zamula dynamiczne o to chodzi w fps;) na razie gram fabułę i jestem zadowolony;)

A grales moze w Destiny? Albo chociaz Killzone? Nawet BF ma wiecej otoczenia i tekstur, bo wlasnie o te tekstury a raczej ich brak chodzi. Gra momentami wyglada jak by nie doczytaly sie jakies tekstury i zamiast detali na danym obiekcie jest plaska jednolita powierzchnia. Wyglada to slabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzieki Emtek za pomoc w takim razie chyba sie przekonam ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są dostępne schematy przycisków? Dodali coś ala Bumper Jumper (L1 skok) jak w Destiny/Halo? Czy skok standardowo pod 'x'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grales moze w Destiny? Albo chociaz Killzone? Nawet BF ma wiecej otoczenia i tekstur, bo wlasnie o te tekstury a raczej ich brak chodzi. Gra momentami wyglada jak by nie doczytaly sie jakies tekstury i zamiast detali na danym obiekcie jest plaska jednolita powierzchnia. Wyglada to slabo.

owszem grałem kupę czasu w bfa hmm może by i miał lepsze tekstury ale nie zapominajmy ze nie był w fhd. bo tez był multi platformowy jak cod a destiny to ex wiec jest dobrze rozdysponowana moc konsoli;)jak i Killzone. Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość grafiki w multi jest dla mnie sprawą drugorzędną. Tylko na jednej mapie biją mnie po oczach samochody które podczas walki jeżdżą po wiadukcie i za płotem. Toż takie modele to ja w pierwszej klasie podstawówki z kawałka drewna robiłem na technice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre na koncie US. Niestety nie wiedziec czemu wszystkie dodatki z edycji pro nie dzialaja na moim profilu eu. Sama gra dziala bez problemu lecz dlc nie widzi :/ pierwszy rqz taka sytuacja, poprzednie cody smigaja i bronie tez etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre na koncie US. Niestety nie wiedziec czemu wszystkie dodatki z edycji pro nie dzialaja na moim profilu eu. Sama gra dziala bez problemu lecz dlc nie widzi :/ pierwszy rqz taka sytuacja, poprzednie cody smigaja i bronie tez etc

 

Miałem to samo z częścią DLC do TLOU. Niektóre z dodatków US nie "przechodzą" na konto EU, bo są dedykowane dla graczy/kont US, nie widać ich i nie można z nich korzystać na kontach EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre na koncie US. Niestety nie wiedziec czemu wszystkie dodatki z edycji pro nie dzialaja na moim profilu eu. Sama gra dziala bez problemu lecz dlc nie widzi :/ pierwszy rqz taka sytuacja, poprzednie cody smigaja i bronie tez etc

 

Nie od dzisiaj wiadomo że większość DLC nie prądzi pomiędzy regionami.

A było przeczytaj temat Konta/Profile, i problemu by nie było...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie. Wieczorem napisze do acti w tej sprawie bo jak z season passem tez tak ma byc to niezle "zaoszczedzilem"

Hej ale gra jest US wiec dodatki tez powinny dzialac. To jak gra jest pobrana z eu a dodatki z us to normalka ze nie trybi a tak powinno dzialac

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Emtek  a powiedz mi jeszcze tylko czy teamdeathmatch równiez?? i czy moge zagrac w jakis  tryb wybierajac opcje

classic?czyli bez tych bajerów??

Właśnie te bajery dodają tej grze pazura. Multi jest niesamowicie szybkie, co mi się bardzo podoba. Niektórzy mogą być mile zaskoczeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie. Wieczorem napisze do acti w tej sprawie bo jak z season passem tez tak ma byc to niezle "zaoszczedzilem"

 

Daremne twoje próby, nic nie wskórasz. Przykro mi.

Przed zakupem trzeba przeczytać czasem regulamin przy danej pozycji lub zerknąć na forum.

No to pieknie. Wieczorem napisze do acti w tej sprawie bo jak z season passem tez tak ma byc to niezle "zaoszczedzilem"

Hej ale gra jest US wiec dodatki tez powinny dzialac. To jak gra jest pobrana z eu a dodatki z us to normalka ze nie trybi a tak powinno dzialac

 

Dodatki będą działać w większości tylko na tym regionie z którego zostały kupione.

Przy grach kupionych na koncie podstawowym nie ma takiego ograniczenia.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość grafiki w multi jest dla mnie sprawą drugorzędną. Tylko na jednej mapie biją mnie po oczach samochody które podczas walki

jeżdżą po wiadukcie i za płotem. Toż takie modele to ja w pierwszej klasie podstawówki z kawałka drewna robiłem na

technice ;)

Fakt, z tym dali ciała. Jeszcze dodałbym kolektory słoneczne, ale najważniejsze, że mapy, gdzie jest rozpierducha są ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny kupione na koncie usa i dlc tez usa, wszystko dziala na koncie EU. Wiec tego co czytalem wczesniej najwazniejsze jest aby gra i dlc byly z tego samego regionu i dziala na innych kontach. Wiec mysle ze acti poplatalo cos z licencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia po przegraniu kilku godzin jak najbardziej pozytywne , exo nie robi zbyt duzego wrazenia bo wczesniej gralem w Destiny a tam to dopiero sie skacze:D

Co mi sie rzudzilo w oczy in minus to to , ze niektore mapy sa jakby to napisac .... zbyt sterylne. Kolejna sprawa to odglosy broni , odrazu mi sie przypomnialy czasy mlodosci i "korkowce" uzywane w okresie swiateczno noworocznym  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny to nie jest COD, poza tym skąd wiesz że DLC do Destiny będzie Ci działać jak wyjdzie?

Tak jak napisałem, w większości DLC nie działają na innych regionach i trzeba na to uważać, jak zakupiłeś a nie prądzi to musztarda po obiedzie.

Chyba że ktoś bardziej wtajemniczony Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robic off topa, ale wszysytkie gry jakie kupowalen na koncie usa przez destiny, watch dogs etc. Wszystkie dodatki w postaci broni czy skorek wszysytkie dzialaly na koncie EU. Oczywiscie gra jak i dlc zakupione byly na koncie USA. To samo z driveclubem gra z usa dlc mercedesa tez z usa bez problemu gram na koncie EU

Edytowane przez gnom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a destiny to ex wiec jest dobrze rozdysponowana moc konsoli;)jak i Killzone.

A to ciekawostka. Ze niby ex na jaka platforme? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka. Ze niby ex na jaka platforme? :)

 

Na konsole :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z prestiżami ?  System poprzednich COD'ów bardzo mi się podobał, gdzie z lvl na lvl odblokowywało się coraz to lepszy sprzęt.
To co zrobili w Ghost to porażka, gdzie wszystko co najlepsze można mieć już na samym początku co totalnie psuło mi frajde z gry...

 

jak jest w tej odsłonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia po przegraniu kilku godzin jak najbardziej pozytywne , exo nie robi zbyt duzego wrazenia bo wczesniej gralem w Destiny a tam to dopiero sie skacze:D

Co mi sie rzudzilo w oczy in minus to to , ze niektore mapy sa jakby to napisac .... zbyt sterylne. Kolejna sprawa to odglosy broni , odrazu mi sie przypomnialy czasy mlodosci i "korkowce" uzywane w okresie swiateczno noworocznym  :biggrin:

Nie przesadzaj, nie ma tragedii. Na co dzień gram w BF4, więc powinienem się krzywić na dzwięk pukawek w tej grze, ale tak nie jest. W cod ghost, to dopiero jest tragedia.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyglada to nanproblem DRM bo na innym koncie us rowniez dodatki nie dzialaja. Dzialaja tylko na koncie na ktorym gra zostala zakupiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×