Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chętny ktoś do gry w trybie kooperacji?:)

Nick Ogarniam42 na Playstation 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo aby zacząć grać konsola musi pobrać jeszcze ok 20GB ;) Najedź sobie na FC4 w menu i wciśnij Options na padzie a potem informacje i zobacz ile masz pobranych.

to ładna ściema, i przez cały ten czas gra musi byc włączona, czy to pobiera sie jakos w tle? Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no w tle oczywiście też pobiera

 

Chociaż osobiście jeszcze nie zagrałem ani 1 min z tego triala, po 30 min. wyszukiwania gry zrezygnowałem wczoraj :D

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tego nie ma na liście pobierania wiec nie wiedziałem ze zajmie mi to tyle czasu. Pytanie limited edition to jest dodatkowa misja i tylko tyle, ta misja jest bez trofeów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak multi wygląda w tej grze? Da się pograć czy kompletnie wepchnięte na siłę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się gra na multi, duuuużo do odblokowania, na początku nieogar o co kaman w wyzwaniach ;) Czasem śmiech do łez jak widać akcje, typu gość na słoniu bije się z lecącym na lotni, możliwości walki i zabijania kilka razy większe niż w GTA. Na początku ciut kiepsko w full wyposażeniem ale szybko rank wskakuje, odblokowania, zakupy w trakcie gry kamizelek, dłuuugo by pisać, a zagrałem tylko może ze 2 godziny robiąc trofea ale na bank po skończeniu gry wrócę :)

 

 

Prosiłem też w odpowiednim dziale ale zero odzewu - robi ktoś trofea w co-opie albo chociaż pomoże przy nich? Łatwizna, fun i dosłownie chwile to potrwa ;)  PSN: tomi915  jestem codziennie od 14-ej do 21, a potem od 1-ej w nocy, pozdrawiam.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się gra na multi, duuuużo do odblokowania, na początku nieogar o co kaman w wyzwaniach ;) Czasem śmiech do łez jak widać akcje, typu gość na słoniu bije się z lecącym na lotni, możliwości walki i zabijania kilka razy większe niż w GTA. Na początku ciut kiepsko w full wyposażeniem ale szybko rank wskakuje, odblokowania, zakupy w trakcie gry kamizelek, dłuuugo by pisać, a zagrałem tylko może ze 2 godziny robiąc trofea ale na bank po skończeniu gry wrócę :)

 

 

Prosiłem też w odpowiednim dziale ale zero odzewu - robi ktoś trofea w co-opie albo chociaż pomoże przy nich? Łatwizna, fun i dosłownie chwile to potrwa ;)  PSN: tomi915  jestem codziennie od 14-ej do 21, a potem od 1-ej w nocy, pozdrawiam.

ja chętny , jutro zagramy razem co ty na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań :) 

 

Powiedzcie mi proszę, skończyłem wszystkie misje kampanii i brakuje mi jednej umiejętności a mianowicie ostatniej umiejętności ze słonia (tego po prawej stronie) ulepszenie czasu mikstury. Nie pamiętam jakiej, aby ją zdobyć trzeba zdobyć 2 poziom na arenie. Tylko że ja na tym poziomie gry już nie mam areny. Do końca gry zostały mi 1 misja od reggiego and kogoś tam :P i 3 uderzenia w dzwon oraz jedna twierdzia. Co teraz zrobić?? Skoro ta umiejętność jest na końcu, to może będzie jeszcze możliwość zdobycia poziomu na arenie w single player.

Pomocy !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czujecie większego input laga niż np w bf4 czy to 30fpsow sprawia takie wrażenie?

Nie gram w BF więc nie mam porównania, grałem wczoraj i dziś online, łącznie 4 godziny, ani razu nie zalagowało (lub nie zauważyłem)   p.s. no tak "input", piwkowanie przy meczyku wychodzi. Nie mam LCD, a ten problem chyba ich dotyczy, moja plazma Sony daje radę.

Witam, mam kilka pytań :)

 

Powiedzcie mi proszę, skończyłem wszystkie misje kampanii i brakuje mi jednej umiejętności a mianowicie ostatniej umiejętności ze słonia (tego po prawej stronie) ulepszenie czasu mikstury. Nie pamiętam jakiej, aby ją zdobyć trzeba zdobyć 2 poziom na arenie. Tylko że ja na tym poziomie gry już nie mam areny. Do końca gry zostały mi 1 misja od reggiego and kogoś tam :P i 3 uderzenia w dzwon oraz jedna twierdzia. Co teraz zrobić?? Skoro ta umiejętność jest na końcu, to może będzie jeszcze możliwość zdobycia poziomu na arenie w single player.

Pomocy !!! :)

Masz arenę tylko nie widać jej na mapie ogólnej nawet przy max przybliżeniu, musisz przenieść się do tego miasta z Areną, wtedy będzie widoczna ikonka. Zrobisz tam byle co i wpadnie 2 lvl, a chwilę pograsz np. wyzwania broni i wpadnie 5lvl i trofeum ;)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskać umiejętność miękkie lądowanie? Zrobić trzeba dwa razy strażnice bez wykrycia w nawiasie pozostało 2

Zrobiłem bez wykrycia w tabeli mam na końcu wykrycie nie a patrząc w umiejętności nadal w nawiasie pozostało 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskać umiejętność miękkie lądowanie? Zrobić trzeba dwa razy strażnice bez wykrycia w nawiasie pozostało 2

Zrobiłem bez wykrycia w tabeli mam na końcu wykrycie nie a patrząc w umiejętności nadal w nawiasie pozostało 2

 

Mi też nie zaliczało, chyba zgliczowane trofeum lub źle przetłumaczone, bo zaliczyło tylko kiedy zrobiłem 2 strażnice ale za 1 razem, czyli nie po ich przejęciu, a potem "mistrz strażnic". Obym się mylił z tym glitchem, bo jak ktoś pogra, zrobi wszystkie strażnice, a nie uda się 2 po cichu, to potem kicha...

 

 

p.s. Ma ktoś problem z zaproszeniem do gry znajomego z listy w trybie co-op? :/ Ciągle mam info "Nie udało się dołączyć do sesji gry. Spróbuj ponownie później". Do sesji obcych graczy mogę bez problemu dołączyć, oni to mnie też, a co-op nie działa :/

 

 

p.s. 2 Z inną osobą zrobiliśmy trofea w co-opie bez problemu, nie wiem na jakiej zasadzie tam nie mogłem, a tutaj poszło...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jednego znajomego dostałem już kilka zaproszeń do gry w co-op i za każdym razem wyskakuje mi że nie udało się dołączyć. poprzez matchmaking jest prawie to samo, długie wczytywanie i na końcu informacja "Wystąpił błąd" i powrót do menu, trochę frustrujące bo chciałem spróbować zagrać w co-opie i na tą chwilę nie mogę zupełnie tego zrobić.Być może jest to coś u mnie z netem bo aż podejrzane, z drugiej strony multiplayer chodził bez problemów.

O, ciekawe, kiedy odpalałem grę i wtedy szukałem co-opa poprzez match-making to nic mi nie znalazło, a z menu gry za 1 razem poszło. Grając z jakimś randomem wbiłem oba trofiki za co-opa. Rzeczy było śmieszniej przeskakując z fotela pasażera do drugiego pojazdu z przeciwnikiem w jakiś niewyjaśniony sposób się zabiłem ale trofeum wpadło :biggrin:

Edit:

Co do miękkiego lądowania, to sprawdziłem teraz, trzeba za 1 razem odbić strażnicę w taki sposób żeby żaden ze strażników nas nie zauważył. Mogą widzieć trupy itd ale nas nie mogą zauważyć (czyli ten pasek wykrycia nie może się wbić na maksa). Przy powtarzaniu już po odbiciu strażnicy to nie działa, zrobiłem bez wykrycia i w umiejętnościach pozostawało nadal 2. Więc musi to być zrobione za pierwszym podejściem. Jak ktoś zostanie wykryty to wystarczy się zabić i od ostatniego zapisu podjąć drugą próbę albo próbować na innej strażnicy ;]

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogę w zdobyciu trofeów w co-op.Moje PSN

zeork.

Polecam tego gracza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chetny do multi to dawac: pagajminx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze mieć wykupiony abonament żeby zagrać na tym kodzie (key to kyrat)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Co do miękkiego lądowania, to sprawdziłem teraz, trzeba za 1 razem odbić strażnicę w taki sposób żeby żaden ze strażników nas nie zauważył. Mogą widzieć trupy itd ale nas nie mogą zauważyć (czyli ten pasek wykrycia nie może się wbić na maksa). Przy powtarzaniu już po odbiciu strażnicy to nie działa, zrobiłem bez wykrycia i w umiejętnościach pozostawało nadal 2. Więc musi to być zrobione za pierwszym podejściem. Jak ktoś zostanie wykryty to wystarczy się zabić i od ostatniego zapisu podjąć drugą próbę albo próbować na innej strażnicy ;]

To kiepsko - ja wlasnie próbowałem na strażnicy wcześniej odbitej w mistrz strażnic i nie wskoczyło a zostały mi tylko średnie i trudne z alarmami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś ostrzelać np z granatnika strażnice? Bo kwestia jest zeby pasek widoczności nie zaświecił sie na full

Ja strzelałem ze snajperki z tłumikiem i latali w kółko ale alarmu nie włączyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś ostrzelać np z granatnika strażnice? Bo kwestia jest zeby pasek widoczności nie zaświecił sie na full

Ja strzelałem ze snajperki z tłumikiem i latali w kółko ale alarmu nie włączyli

Mogę za jakąś chwilę to sprawdzić na pierwszej lepszej, niestety nie sprawdzę raczej na tej samej co Ty masz bo mam mniej misji fabularnych zrobionych (latałem jak głupi za znadźkami itp;) i mam poblokowaną chyba jeszcze mapę.Sprawdzę czy użycie RPG lub granatnika równa się natychmiastowym wykryciem czy będą jeszcze tam zmulać.

Ewentualnie możesz zrobić to sam, jak Cię wykryją to strzel sobie z 2-3 razy pod nogi z rpg żeby się zabić, gra zapisuje się na chwilę przed atakiem na Outpost więc będziesz mógł podejść do wszystkiego raz jeszcze.

Edit:

Ok, więc po wystrzeleniu z granatnika nie wszczynają alarmu ale od razu kilku gości biegnie w to miejsce z którego padł strzał, jeśli uda Ci się ukryć to jesteś względnie bezpieczny. Nie mogę na Tube przesłać filmu nagranego z tej akcji wiec spróbuje jeszcze skopiować na PC i wtedy, jeśli będzie to jeszcze potrzebne. W przypadku strażnicy którą zaatakowałem problem był taki że w momencie kiedy kilku łebków mnie szukało w okolicy to inny ostrzeliwał rejon z moździerza więc byłem zmuszony do przemieszczania się, w momencie kiedy chciałem zabić łukiem gościa na moździerzu zostałem wykryty.

Także da się, ale trzeba uważnie się ukrywać itd albo ewentualnie jeśli jest taka opcja to zostawić gościa dla którego przeznaczony jest pocisk z granatnika na sam koniec albo jakoś przy końcu żeby nie było za dużo innych gości.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam proste pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi bo mieszają mi ciągle z jakimiś kluczami , jeżeli ja i kumpel kupimy far cry4 on swoją ja swoją pełna wersje czy cała grę możemy przejść razem od samego początku? Czy działa to na zasadzie tylko do paru misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Scooby to dzisiaj wieczorem powalczę z granatnikiem i Rpg bo nie mam cierpliwości na skradanie zwłaszcza ze dalej jest ich juz duzo i tez cieżko zbrojnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×