Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem z co-opem ;/ Próbuję randomowo ale albo się nie mogę dogadać albo po prostu mają mnie gdzieś xD :) Jesli ktoś byłby tak dobry i poświęcił mi jutro chwilkę na te dwie trofki byłbym dozgonnie wdzięczny :) Zaraz idę na nockę także wyspany będę jakoś po 14 :) Także jakby była taka mozliwość slicznie bym prosił :)

 

ID: ninchu1981

 

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie co napisać na youtube żeby znaleźć filmiki z dojściem do tkanin shangrila?

Ewentualnie linka poproszę. Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj w misje główne a tkanki same się pojawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć trofki osiagnij 2 poziom karmy i kup dowolne ulepszenie spluw do wynajecia . Brakuje mi tylko tej trofki i za cholerę nie wiem o co kaman ps mam już 8 poziom karmy jakby co;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepiku, chyba przy apteczkach i kamizelce jest do kupienia ulepszenie spluw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieśli chodzi ci o te 6 co tam sa to mam kupione ;/ wszystko mam w sklepie kupione ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć trofki osiagnij 2 poziom karmy i kup dowolne ulepszenie spluw do wynajecia . Brakuje mi tylko tej trofki i za cholerę nie wiem o co kaman ps mam już 8 poziom karmy jakby co;/

Tam gdzie są te żetony do wynajęcia czy coś takiego trochę niżej jest ulepszenie tych spluw, nie pamiętam jak dokładnie to było tam nazwane w tym sklepie. Któreś z tych musisz kupić żeby wskoczył trofik, ja kupowałem jeszcze zanim dostałem zniżki na te rzeczy to kosztowało chyba w okolicach 130 tyś. Dokładnie już nie pamiętam, w każdym razie chodzi o jedno z tych rzeczy które są tam gdzie te żetony do wynajęcia, jak kupiłeś i nie wpadło to spróbuj jeszcze raz, w innym przypadku coś się zbugowało.

Całkiem możliwe że to było tam gdzie apteczki, tak jak napisał AdWolf, albo na jakiejś innej "stronie" w tym sklepiku.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety bug jest próbowałem wszystkiego ale nic nie dało spróbuję od nowa kampanie włączyć może na początku wpadnie; /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grę od początku żeby wbić ten trofik;) wbił się 2 godziny straciłem wszystkie umiejętności musze od nowa nadrabiać ahh gdyby nie to ze tym razem nie zalicza mi wyścigów i nie mogę wbić umiejętności eliminacja z pojazdu gra po h... fest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze wszystkie znajdzki listy itp sa zaznaczone na mapce tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można wykupić mapki terenu i wszystkich dodatków do odnalezienia w sklepiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha w grze w sklepiku? JeszcE jedno. Trofeum hurk. Kolega ma DLC wykupione, gram teraz kampanie offline, jesli wl raz kampanie online jako nowa i zagram z kumplem trofeum wpadnie to nie ma możliwości powrotu do kampani offline na etapie w którym skończyłem? Trzeba iść od nowa? Czy kampania nowa off i online jest osobna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to jedna gra, ale z tego co pamiętam gdy wchodzisz do trybu gry w dwie osoby to masz zapytanie czy chcesz zapisać postępy w trybie dwu osobnowy czy też nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to jedna gra, ale z tego co pamiętam gdy wchodzisz do trybu gry w dwie osoby to masz zapytanie czy chcesz zapisać postępy w trybie dwu osobnowy czy też nie

ooo, moze ktos potwierdzic? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jedynie stracisz to co zyskałeś w trakcie gry w co-op czyli dośw. i itemy jeżeli zerwie połączenie ale to co sobie sam wypracowałeś nigdy Ci nie zniknie.

 

Poza tym co stoi na przeszkodzie aby przed grą zrobić kopię save do chmury lub na flasha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chętny do pomocy przy trofeach współpracy to podaję PSNID: Adwolf75

Trochę ciężko z czasem w ciągu dnia, głównie wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, trofeum za eliminacje jako pasażer. To tylko mozna w sieci robić? Bo jesli moi w kampani zobaczą wóz to od razu wysiadają, stad jest ciezko to wbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba być Hurkiem z coop'u, nie wiem jak mogłeś je zrobić sam :shok:

chodzili mi o znalezienie jakiegoś randomowego gracza niż łaczenie ze znajomym bo tak próbowałem ze 20 razy nie szlo się polaczyć

Mam pytanie, trofeum za eliminacje jako pasażer. To tylko mozna w sieci robić? Bo jesli moi w kampani zobaczą wóz to od razu wysiadają, stad jest ciezko to wbić.

tak , najlepiej zrobić to na tej ciezarówce ktora trzeba przejać jezdza co jakiś czas , wydaje mi sie ze na normalnym czerwonym malym autku bedzie ciezko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem mam już ukończone jakieś 35% gry i niestety pech chciał, że nie zwróciłem uwagi na nadjeżdżające auto które mnie rozjechało.....problem w tym, że odrodziło mnie w domku, w drugiej części mapy (tej po prawej) i nie moge wyjsć tzn. Gdy podchodzę do drzwi nie pojawia się kwadrat, generalnie nic sie nie pojawia. Restart gry i konsoli nic nie daje...pomoże kto..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko, gdzie sie wbija te 3 trofea z aren? Online czy offline? Bo jakieś areny na single sa pod znacznikiem niebieskiego domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko, gdzie sie wbija te 3 trofea z aren? Online czy offline? Bo jakieś areny na single sa pod znacznikiem niebieskiego domku.

 

 

na mapie jestem w UTKARSH, z tego miejsca raczej nie da się nigdzie przenieść...chyba, że się mylę...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jak wejdziesz w mapę i widzisz pierwszą wioskę lub przejęte jakieś posterunki (na mapie pomarańczowe znaczniki z 2 strałkami) jak najedziesz na nie to nie masz pod "X" szybka podróż??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyślę inva bo też na mam tego.

Piękna gra... Zostało mi już tylko Multi do sprawdzenia.

Edytowane przez ZJAVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×