Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

myślicie że będzie się dało włączyć dubbing francuski? :D

Tak. Będzie się dało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft coś nie lubi odbić. W Watch_Dogs te na szybach budynków nie były idealne, a np. w Splinter Cell: Blacklist lustra chyba także nie odbijały postaci. Cóż. :)

 

Heh, brak odbicia w lustrze ? To pikus, w nowym asasynie cieni nie ma w pomieszczeniach, nawet kiedy pada dosc mocne swiatlo, ogladalem ten wyciek z wersji PS4 i obsralem sie ze smiechu xD

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, brak odbicia w lustrze ? To pikus, w nowym asasynie cieni nie ma w pomieszczeniach, nawet kiedy pada dosc mocne swiatlo, ogladalem ten wyciek z wersji PS4 i obsralem sie ze smiechu xD

Też to zauważyłeś :P wolałem się nie odzywać, żeby mnie nie zjedli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienie są - ale tylko w przerywnikach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, brak odbicia w lustrze ? To pikus, w nowym asasynie cieni nie ma w pomieszczeniach, nawet kiedy pada dosc mocne swiatlo, ogladalem ten wyciek z wersji PS4 i obsralem sie ze smiechu xD

 

Troszke nie na temat ale napisz co zrobiles jak zobaczyles filmik z Wiedzmina na ktorym doczytywaly sie tekstury i brak bylo wygladzania krawedzi?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka różnica, że do premiery Wieśka Trzeciego jeszcze kupa czasu, a Unity wychodzi lada moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed: Modern Warfare. Ale pomysł ciekawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke nie na temat ale napisz co zrobiles jak zobaczyles filmik z Wiedzmina na ktorym doczytywaly sie tekstury i brak bylo wygladzania krawedzi?

Wiesiek mnie będzie interesował w lutym ale już wam mogę obiecać że futra od nvidii na next genach nie będzie, natomiast tutaj jest sprawa wysokiej wagi bo gra wychodzi za niecałe 2 tyg a cierpi na brak cieniowania w pomieszczeniach, brak odbić w lustrach, tekstury mebli jak na low detalach, niską rozdzielczość oraz za mało klatek ... ten filmik jest jakości takiej że należy go oglądać co najwyżej na telefonie, ale wszystko wskazuje na to że pierwszy raz będziemy mieli do czynienia z regresem graficznym względem poprzedniej odsłony, a wszystko to usprawiedliwione hasłami wydawcy celujemy w prawdziwą next genową oprawę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Infamous odbicia w szybach również były wklejone niczym w W_D, a nikt nie robił z tego powodu problemów. Dobrze, że mam w dupie kwestię luster i liczę jedynie na dobrą przygodę. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Infamous odbicia w szybach również były wklejone niczym w W_D, a nikt nie robił z tego powodu problemów. Dobrze, że mam w dupie kwestię luster i liczę jedynie na dobrą przygodę.

Infejmus to trochę inna bajka - wystarczyło pociągnąć przeciwnikowi z mocy lasera (najlepiej jeszcze w nocy), żeby zapomnieć o takich pierdołach jak odbicia w szybach. A tutaj...

Mimo wszystko też liczę, że gameplay, fabuła, klimat i muzyka (ta akurat zawsze trzyma poziom), wynagrodzą tą "next genową" oprawę graficzną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infejmus to trochę inna bajka - wystarczyło pociągnąć przeciwnikowi z mocy lasera (najlepiej jeszcze w nocy), żeby zapomnieć o takich pierdołach jak odbicia w szybach. A tutaj...

Mimo wszystko też liczę, że gameplay, fabuła, klimat i muzyka (ta akurat zawsze trzyma poziom), wynagrodzą tą "next genową" oprawę graficzną...

 

Infejmus to inna bajka bo gra na jedna platforme, o wiele mniejszy swiat, mniejsza swoboda. Tez mam gdzies odbicia, a jak cieni zabraknie w paru momentach to nigga please. 
Next gen to nie tylko oprawa graficzna. Nie zapominaj o ogromnej ilosci NPC, mozliwosc wejscia do wielu budynkow bez loadingow, sporo detali w swiecie, oswietlenie etc. Ja tam trzymam kciuki, jak gameplay i fabula beda ssały to nic juz nie pomoze tej grze. No dobra, może klimat ale niesmak pozostanie. Licze na lepsza odslone (o wiele) od AC4, które fabularnie mnie znudzilo i wkurzylo wrecz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osatnio karmiłem się filmami pokazującymi czasy gilotyn we francji ... Zatrute Pióro o De Sade :biggrin:, Huzar, Braterstwo Wilków, Vidocq .... i w końcu trafiłem na the Duellists/Pojedynek - pełnometrażowy debiut Ridleya Scotta z 1977 roku bardzo dobry! ... 

 

także w Unity licze na bardzo dobrą historię inspirowaną kinem oraz literaturą, francuski dubbing w tym filmiku tylko zaostrzył apetyt, no cóż ... najwyżej będę grał na wpół przymknietych oczach by nie psuć sobie walorów obrazowych ;)

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malakay nie wiem czy dobrze słyszałem ale na tym filmiku z AC z Xbox Vidoq jest w więzieniu?

Miałem podjarę ale nie wiedziałem czy ktoś w ogóle kojarzy Vidoq ;-)

Aha jeżeli chodzi o klimat Assasina ale dwójki to polecam "DaVinci's demons".

Młody Leonardo, Florencja, tajne stowarzyszenia, intryga, spiski itp. Takie bardzo od klimat AC II

Flaki i dupczenie jak w "Grze o tron".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jeśli choć trochę będzie jak ACII to zainwestuje w niego, II to jedyna część przy której spędziłem sporo czasu. Wszystkie inne daremne, trailery są przekonujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malakay nie wiem czy dobrze słyszałem ale na tym filmiku z AC z Xbox Vidoq jest w więzieniu?

Miałem podjarę ale nie wiedziałem czy ktoś w ogóle kojarzy Vidoq ;-)

Aha jeżeli chodzi o klimat Assasina ale dwójki to polecam "DaVinci's demons".

Młody Leonardo, Florencja, tajne stowarzyszenia, intryga, spiski itp. Takie bardzo od klimat AC II

Flaki i dupczenie jak w "Grze o tron".

 

Serial dobry, podobał mi się. Flaki i dupczenie bez porównania w mniejszym stopniu są "obecne".

Rodzina Borgiów - tez klimatem zblizone ponoc do AC II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że na zagranicznych forach i filmach ludzie chwalą grafikę, a wystarczy tylko wejśc na jakąkolwiek polską stronę by doświadczyć płaczu na każdą jedną pierdołę.

Tak, tak - w Polsce żyją sami specjaliści od spraw grafiki w grach, a reszta świata to debile :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie tyczy nie tylko branzy growej, I feel you bro :)

Reszta swiata kupuje masowo Fife, Call of Duty. Czy to oznacza, ze znaja się? :)

Na Gafie pod filmikiem z Vimeo (tak, link nie dziala) ludzie wypowiadaja sie pozytywnie i negatywnie. 

 

Na tym filmiku w 1:13 cien jest:

 

Za mało świniakuff  :P

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zle nie wyglada, ale nie mianowalbym tego next-genem, co do gafa, jest tez pelno postow ktore zauwazyly to co ja, czyli brak cieni.

 

No sory gregory ale szalu ni ma. Jedyna rewolucja jaka w tej grze bedzie to francuska, cala reszta to bedzie stary oklepany asasyn z lekko podciagnietymi wizualiami. Zreszta kto po ubi sie spodziewal next-genowej oprawy, teraz tylko czekac na premiere The Division, zobaczymy jak wizualnie do tego czasu ta pozycja sie pogorszy.

 

Zeby nie bylo, serie jako tako lubie, ale denerwuje mnie to ciagle nabijanie ludzi w butelke, a to z rodzialka, fpsami czy ogolnym stanem wizualnym gry, maja problem powiedziec od poczatku ze bedzie tak i tak, a nie kurva "celujemy w 1080p 60 fps" bicz plis.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No next gen pelna gęba to to nie jest, zgadzam się. Sory memory, oby pozostawili jakies niespodzianki do premiery..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banzaj, a na xKlocku będziesz miał ciebie i odbicia? Tak z czystej ciekawości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zle nie wyglada, ale nie mianowalbym tego next-genem, co do gafa, jest tez pelno postow ktore zauwazyly to co ja, czyli brak cieni.

 

No sory gregory ale szalu ni ma. Jedyna rewolucja jaka w tej grze bedzie to francuska, cala reszta to bedzie stary oklepany asasyn z lekko podciagnietymi wizualiami. Zreszta kto po ubi sie spodziewal next-genowej oprawy, teraz tylko czekac na premiere The Division, zobaczymy jak wizualnie do tego czasu ta pozycja sie pogorszy.

 

Zeby nie bylo, serie jako tako lubie, ale denerwuje mnie to ciagle nabijanie ludzi w butelke, a to z rodzialka, fpsami czy ogolnym stanem wizualnym gry, maja problem powiedziec od poczatku ze bedzie tak i tak, a nie kurva "celujemy w 1080p 60 fps" i karmia nas jakimis gameplayami z odpicowanymi detalami, no bicz plis, ilez mozna.

 

@Banzaj, a na xKlocku będziesz miał ciebie i odbicia? Tak z czystej ciekawości. ;)

 

Jak juz kupie to pewnie na ps4, ale watpie, jak parity to parity xD

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to jest w tym wszystkim najgorsze, ze oni tyle czasu migali sie od konkretnej odpowiedzi co do rozdzialki i FPS. PO CO takie zamieszanie, caly ten PRowy kurnik bym wrzucil do szamba i zadzwonil do Mario po asyste.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek mnie będzie interesował w lutym ale już wam mogę obiecać że futra od nvidii na next genach nie będzie, natomiast tutaj jest sprawa wysokiej wagi bo gra wychodzi za niecałe 2 tyg a cierpi na brak cieniowania w pomieszczeniach, brak odbić w lustrach, tekstury mebli jak na low detalach, niską rozdzielczość oraz za mało klatek ... ten filmik jest jakości takiej że należy go oglądać co najwyżej na telefonie, ale wszystko wskazuje na to że pierwszy raz będziemy mieli do czynienia z regresem graficznym względem poprzedniej odsłony, a wszystko to usprawiedliwione hasłami wydawcy celujemy w prawdziwą next genową oprawę :)

 

Zobacz jeszcze raz na filmik z "wieska" moment w oberzy jak rozmawia z Dijskra ..... uwaga uwaga Geralt wstajac od stolu NIE RZUCA CIENIA postaci bedace w oberzy takze go nie rzucaja 

nastepnie wejdz w temat o "wiesku"i sprawdz czy ktokolwiek tam "lal ze smiechu jak to zobaczyl" 

 

Dla mnie najwazniejsze jest to abym przy danym tytule dobrze sie bawil i jesli tak bedzie to tego typu bledy pojda w zapomnienie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×