Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest prawie taka sama sytuacja jak z Watch Dogs. Najpierw wyciekły jakieś informacje, że PaczPsy będa chodzić w 1080p/60fps na PS4, ale okazało się, że to jakiś błąd więc dali 900p/30fps. W AC: Unity "celowali" w 1080/60fps dla obu platform , ale pewnie napotkali jakieś "drobne" problemy i znów mamy oklepane 900p/30fps. Przypadek? No kurczę nie sądzę. Ubisoft ma świetne gry, ale ich polityka jest bardzo nie wporządku. Tak bardzo lubowali się z Sony (dodatkowe misje w ich grach na konsolach PlayStation, natywny AC: Liberation na Vite), a tu powoli zmierzają w stronę obozu Microsoftu. Pewnie te "klucze do Kyrat" w nowym Far Cry to już ostatni ukłon Ubi w stronę entuzjastów konsol Sony. Skoro już właśnie o Far Cry 4 mowa, to czekam na podobny cyrk jak z WD i AC :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem wczoraj ubaw jak wpisałem #ps4noparity na twitterze. :D Chyba z tysiąc anulowanych preorderów i jeszcze więcej sposobów powiedzenia Ubi żeby "uciekało". :D To wszystko w 15 min. Burza nadal trwa.

Ja grę kupię, bo dla mnie grafika to ie wszystko (i mam jobla na punkcie tej serii), ale rozumiem ludzi, którzy zdecydowali się tę grę olać. Kolejny policzek od Ubi.

Mam jednak cichą nadzieję, że po tym poruszeniu na twiterze i yt coś się zmieni w ich podejściu.

Heh. Sam nie wierzę, że to napisałem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem wczoraj ubaw jak wpisałem #ps4noparity na twitterze. :biggrin: Chyba z tysiąc anulowanych preorderów i jeszcze więcej sposobów powiedzenia Ubi żeby "uciekało". :biggrin: To wszystko w 15 min. Burza nadal trwa.

Ja grę kupię, bo dla mnie grafika to ie wszystko (i mam jobla na punkcie tej serii), ale rozumiem ludzi, którzy zdecydowali się tę grę olać. Kolejny policzek od Ubi.

Mam jednak cichą nadzieję, że po tym poruszeniu na twiterze i yt coś się zmieni w ich podejściu.

Heh. Sam nie wierzę, że to napisałem. :biggrin:

Przez takich graczy jak ty oni będą robić co im się podoba i jakim się podoba!!

 

1013065_print-trimmed-1.png

 

Ja też nie zamierzam anulować. Takich jak nas jest więcej bo mamy jobla na punkcie tej serii. Możecie śmiało nas obrzucać błotem, mięsem czy innym gównem.

Założę się że @Lennox też nie anuluje.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nikt wam nie powiedzial w jakiej rozdzialce ta gra chodzi to nie bylo by problemu.Zreszta grajac w watch dogs jakos nie uswiadczylem ze nie mam full hd☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nikt wam nie powiedzial w jakiej rozdzialce ta gra chodzi to nie bylo by problemu.Zreszta grajac w watch dogs jakos nie uswiadczylem ze nie mam full hd☺

Gdyby powiedzieli od początku (marzenia, wiem), że gra bedzie działać/wyglądać tak samo na obu platformach, to nie byłoby tego całego lamentu. A tak, wyszło jak zwykle...

Dziwię się UBI - potrafią zrobić fajne tytuły, z ciekawą historią i niezłymi miejscówkami, ale marketing (i te dziwne zagrania) to mają konkretnie spartolony...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też nie zamierzam anulować. Takich jak nas jest więcej bo mamy jobla na punkcie tej serii. Możecie śmiało nas obrzucać błotem, mięsem czy innym gównem.

Założę się że @Lennox też nie anuluje.

 

 

Ani mi w głowie anulowanie preordera tej gry.

Mam w zyciu ważniejsze sprawy na głowie niż przejmowanie się takimi pierodłami, o których niektórzy piszą.

Peace.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nikt wam nie powiedzial w jakiej rozdzialce ta gra chodzi to nie bylo by problemu.Zreszta grajac w watch dogs jakos nie uswiadczylem ze nie mam full hd☺

 

Jakby babcia miala "wonsy" to by byla dziadkiem, co to w ogole za tlumaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wrobellito ma racje, gdyby od początku było mówione o 900p to ludzie może i by troche ponarzekali ale nie byłoby takiego shitstormu jak teraz. Sam gry nie kupię ale nie z powodu obniżenia rozdziałki, tylko z takiego że można już mieć dość tej serii po prawie dwucyfrowej ilości gier.. Swoją drogą dopiero w tym temacie dowiedziałem się że WD działa w 900p, sam byłem przekonany że to FHD. Naprawdę nie widać tak bardzo tej różnicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie, że jeżeli będzie ci się dobrze grało w ten tytuł , nie będzie cięło i będzie wyglądało ładnie to ci nie zrobi różnicy czy jest w 900p czy 1080p.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz sprawiedliwiści na świecie to jest to NeverEnding Story :)

Masz dwa wyjścia:

1. Kupić i się z tym pogodzić.

2. Nie kupować.

:)

albo kupic assasina na thepirates ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby babcia miala "wonsy" to by byla dziadkiem, co to w ogole za tlumaczenie?

a co przeszkadza tobie ze jest 900p ? Chcieliscie taniej konsoli to teraz macie takie cyrki. Dla tych narzekajacych ubisoft powinien dac wybor miedzy 900 a 1080p oczywiscie kosztem jakosci grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to ewidentny downgrade do mozliwosci xone, a nie tysiace npcow na terenie paryza. ;) "We decided to lock them at the same specs to avoid all the debates and stuff," senior producer Vincent Pontbriand told.  VideoGamer.com

 

Wiecej nie mam nic do napisania w tym temacie, milego preordera i grania, ciao. :)

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczmy co Ubi zrobi jak mu zniknie nagle dziesiątki tysięcy pre orderów na ps4. I powinni się bać konsolowcy, oni najwięcej stracili na jakości WDogs która została obcięta do poziomu konsol. Jakby nie pan haker, to nikt by nie zobaczył tej gry w dobrej formie. 

 

1080p=1920x1080

  900p=1600x900

 

w 900p jest o 1/6 mniejszy obraz wysokość i szerokość, mam tv55 cali, sprawdzałem już to kiedyś podpinając pc, i różnica jest widoczna. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalakay,

 

Trzeba jeszcze mieć 55".

Umówmy się, większość odbiorców dalej jedzie na 40 ~ 46", a w dziale o TV do konsoli bardzo dużo osób pytało czy jest w ogóle sens brać 32" z HD bo HD Ready by wystarczył.

...Wiem, mamy wymagania, technologia powinna je wyprzedzać o kilka miesięcy jak nie lat, ale tak niestety nie jest.

 

Jedyne co możemy jako niezadowolony użytkownik zrobić to głosowanie portfelem lub foch i sprzedać konsolę/grę albo pogodzić się z tym co jest zamiast tupać nogami jak 4 latek.

Tupanie jak najbardziej popieram ale w momencie kiedy mamy realną szanse że nasz tupot będzie miał bezpośredni wpływ na rozwój wydarzeń.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna obrażona osoba nie kupi, ale dwie inne już tak, bo na to nie zwracają uwagi. Przecież konsola to włożenie płyty, granie, a nie bawienie się w rozdzielczości. Jeśli ktoś oczekiwał super rezultatów od stosunkowo taniej konsoli, to już od dawna się mylił. Inną kwestią jest to, że na dwóch konsolach, jakość grafiki miałaby być taka sama. Widocznie nie chce im się bawić w poprawianie efektów - gra i tak się sprzeda. Edycja dla tych, którzy lubują się w super grafice, jest na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowanie w 1080p/60 fps a skończenie na 900p/30 fps to mniej więcej jak celowanie w zakup ps4 a ostatecznie zakup ps3. Tyle że gdybym zamiast ps4 kupił ps3 to wydałbym 3x mniej. A za assasina, nawet gdyby wydali go w 720p i tak zapłaciłbym ponad 2 stówy. I jak tu czegoś nie wymagać? 

 

Jasne, jak ktoś chce kupić milionową odsłonę assasina na premiere to oczywiście może to zrobić - Wasze pieniadze. Ale jestem pewien , ze przynajmniej połowa z tych osób wróci tu marudzić, jeśli kiedyś jakaś gra wyjdzie w 720p/30 fps - i będą teksty typu : ' ale jak to,na next genie tylko hd ready i 30 fps?' A no tak to, że ciemny lud i tak kupi, bo jak to ładnie niektórzy twierdza - 'różnicy nie widać'. Więc po co wydawać grę w najlepszej formie na jaką stać daną konsolę, skoro możemy wypuścić byle co mniejszym nakładem pracy,albo o zgrozo - zaniżyć rozdziałkę i fps na jednej konsoli, bo wydawca drugiej konsoli zapłacił by wersje były równe?

 

Ubi robi fajne gry, ale za to że obiecują jedno a robią drugie to powinny głowy tam polecieć - ale to nie ja dbam o marketing i ostatecznie finanse tej firmy, niech robią co chcą.

 

Gdyby PS4 było jeszcze mocniejsze ( kosztem ceny czyli np teraz kosztowałoby 2k) to dla mnie gry bez full hd i 60 fps byłyby na starcie przekreślone. Mając na uwadze że kosztuje 1/4 mniej to sądze, że 1080p i 30 fps to taki próg minimum dla gier, którego powinni się twórcy trzymać. Nie mogę sztywno oczekiwać, że każda gra( a tym bardziej open world) będzie działać w 'wymarzonym' 1080p i 60 fps.

Działa w full hd i 30 fps - fajnie, działa w full hd i 60 fps? Jeszcze lepiej. 

Działa w 900p i 30 fps? O ku*wa,powoli cofamy sie do epoki ps3...

 

Z doświadczenia na PC wiem, że wyższa rozdziałka i mniejsze ustawienia graficzne wyglądają zawsze lepiej niż niższa rozdziałka i wyższe ustawienia.

 

 

Jedna obrażona osoba nie kupi, ale dwie inne już tak, bo na to nie zwracają uwagi. Przecież konsola to włożenie płyty, granie, a nie bawienie się w rozdzielczości. Jeśli ktoś oczekiwał super rezultatów od stosunkowo taniej konsoli, to już od dawna się mylił. Inną kwestią jest to, że na dwóch konsolach, jakość grafiki miałaby być taka sama. Widocznie nie chce im się bawić w poprawianie efektów - gra i tak się sprzeda. Edycja dla tych, którzy lubują się w super grafice, jest na PC.

 
Idąc logiką tego forum, niech na PC też zlockuja na 30 fps i 1600x900 , pewnie nie zobacza roznicy - przeciez monitory sa na to za male  ;)
Edytowane przez DeX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ jedną rzecz...

Co innego siedzieć przy monitorze 20kilka cali z odległości np 50cm, a co innego przed TV z kanapy. Zrób sobie testy i zobacz faktycznie, gdzie w praktyce zobaczysz większą różnicę. :)

Być może dadzą ponownie patch'a, który poprawi rozdzielczość. Nie ma co marudzić. Przy okazji Wiedźmina 3, na forum kilka stron zostało zalanych, że edycja na XOne będzie inna, że rozdzielczość może być niższa niż planowano... potem przez kilka dni była cisza, kiedy ludzie się wyżalili z tego powodu.

Aaa i wiem, że można być z powodu rozdzielczości / klatek na sekundę złym... ale ja takimi ruchami producentów zdziwiony nie jestem.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od TV siedze niecałe 2 metry...Czasem jak u kumpla w fife gram, to mimo że on ma 46" to ma tak ujowo rozmieszony salon, że gram z 4-5 metrów - wtedy to faktycznie, nie widze nawet wielkich różnic między old genową fifą a next gentową , bo jest po prostu na to za daleko. Za to u siebie, gdy na ps3 też grałem z 2m różnica jest KOLOSALNA.

 

A co jeśli mialbym ochote zagrac na monitorze? Jeszcze na PS3 od czasu do czasu tak grałem w fife jak TV miałem zajęty, a w GT5 zawsze grałem na monitorze, bo nie miałem jak przymocować kierownicy, by grać na niej przed telewizorem - więc tylko biurko + monitor mnie ratowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja mam tylko nadzieje, że ułomność rozdzielczości i framerate'u ;) zamaskuje porządna fabuła, klimat rewolucyjnego Paryża, faktycznie poprawione SI i dopracowany co-op. No i że tekstury nie będą straszyć pikselami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko podziękować Panom z Ubisoft, bo teraz z czystym sumieniem odpuszczę sobie ich assasynowy crap, a pieniądze na ich grę przeznaczę na zakup Dragon Age: Inquisition miesiąc później.

 

A jak tego typu sytuacje będą się powtarzać i wydawcy będą dyskryminować graczy PS4, to po prostu kupię sobie PC i będę grał na telewizorze na padzie od PS4 w gry zakupione u SKIDROW'A, a wydawcom płacić będę tylko za jakieś tytuły stricte nastawione na multi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się groźnie. Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają osoby, które krzyczą, że gry nie kupią.

Zazwyczaj tak jest że krzyczą Ci którzy szukają zaczepki lub wymówki.

Inni albo grają w to co jest albo po cichu bez krzyku i sapania obchodzą tytuł szerokim łukiem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oesu, jaka brzydka gra. Dodatkowo GOL twierdzi, że nadchodzi pogromca drugiej części serii. To już całkiem dramat. Po co mi historia, klimat i wciągająca rozgrywka bez 1080p. 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że ostatnio przed każda premierą niektórzy już wszystko wiedzą i oceniają jakby ograli daną produkcję :D 


Rozumiem mieć swoje zdanie ale brakuje mi stwierdzeń typu "wydaje mi się" lub "moim zdaniem może byc tak, że ... "


Dlatego nie ma sensu wchodzić do tego tematu przed premierą. A niektórym polecam Ice Bucket Challenge i trochę zdrowego rozsądku.


  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się mylicie chłopaki. Kiedy była afera, że gra na którymś z kolei gameplayu nie prezentuje się już tak ładnie jak w pierwszych trailerach (tekstury nie były już tak ładne, budynki nie wyglądały tak realistycznie itp.) to jak dla mnie nie było powodu do "fochów", bo można się spodziewać że gra na konsole obecnej generacji będzie wyglądała gorzej niż na najlepszych dostępnych PC'ach. Takie coś jestem w stanie zrozumieć bez najmniejszego problemu. Ale kiedy czyta się, że wersje konsolowe będą zrobione identycznie żeby uniknąć sporów, to dla mnie to jest już zachowanie nie fair wobec nas, bazy graczy PS4 i mam prawo wyrazić swoją opinie. I nie prawdą jest, że najwięcej zawsze do powiedzenia mają Ci, którzy gry nie kupią. Przykładem tego niech będzie niedawno wydany Shadow of Mordor. Gra w okół której nie robiło się nie wiadomo ile szumu. Od większości z graczy słyszałem, że nie kupią jej na premierę bo będzie to pewnie taki średniak, niczego specjalnego po niej nie oczekują itp. Ja od początku byłem zdecydowany, że zaufam temu tytułowi i kupię go w dniu premiery, a to dlatego że Twórcy nie lecieli w ch*** z nami, graczami. Mówili wszystko jak jest, nie koloryzowali, nie obiecywali nie wiadomo czego, żeby później wyskoczyć z informacją, "sorry, ale jednak tego nie dostaniecie, bo Microsoft się obrazi". I dzisiaj temat dotyczący tej gry jest zapełniony pozytywnymi wypowiedziami graczy. Przykład ten pokazuje, że kiedy gra i jej twórcy na to zasługują, to do okoła mówi się o nich w pozytywach. A kiedy wydawcy traktują Cię jak idiotę, to masz prawo pokazać, że nie dasz się tak traktować. 

 

EDIT: I zauważcie proszę, że ludzie nie komentują tutaj samej w sobie gry, gdyż tak jak mówicie jeszcze ona nawet nie wyszła. Każdy wylewający frustrację komentuje tylko i wyłącznie decyzję twórców i "wymówkę" którą puścili graczom. Temat ten dotyczy również nowinek i informacji jakie wypływają na temat gry, więc ludzie mają prawo je komentować i dyskutować. Nigdzie nie jest napisane, że w temacie można wyrażać swoje odczucia tylko odnośnie samej gry, po jej premierze, a w temacie można tylko i wyłącznie zamieszczać informacje, bądź chwalić twórców.

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×