Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda dobrze ale to jeszcze nie nowa generacja, to po prostu Ubi które podrasowało silnik. Zreszta abstrahując od grafiki to będzie chyba takie drugie AC II i chyba warto będzie w to zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na to odkąd ogrywałem oba dodatki do ACII, aż się prosiło aby inny gracz sterował postaciami, które czasem pomagały nam w niektórych misjach.

Jaram się jak przy pierwszym AC. I oby Ubi wypuścił jedną (maks dwie....) edycje kolenkcjonerskie abym nie musiał się głowić, którą mam kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ubi nie skopał grafiki jak z watch dogs-em a o resztę bym się nie martwił. Na obecną chwilę biorę na premierę bo te gameplay-e zachwycają mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby ubi nie skopał grafiki jak z watch dogs-em a o resztę bym się nie martwił. Na obecną chwilę biorę na premierę bo te gameplay-e zachwycają mnie

A to nie ma byc tylko na ps4, one i pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być. Na pastgeny robią chyba jakiegoś innego AC ale nie znam szczegółów. Jestem spokojny o ten szpil. Wygląda na prawdę dobrze i ta architektura. . Przypomniał mi się klimat Akki z AC1 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz U4, TR2 i LBP3 jak dla mnie nominacja do absolutnego Top 4-5 tego roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p/60fps, będzie ciekawe :biggrin:. Ciekawe czy się im uda. Liczę na to  :thumbsup:

 

yyy no ale to wiadomo od dawna :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer przeprowadził testy gamepleju z tegorochnych targów E3. Podobno Assassyn był puszczany na kompie o specyfikacji zbliżonej do Xboxa. Płynność waha się pomiędzy 20-50 fps.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-does-assassins-creed-unit-feel-like-a-generational-leap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja francuska, świetny temat, za który w końcu ktoś się zabrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ciekaw nowej produkcji od Ubi. O grafikę się nie obawiam, bardziej interesuje mnie gameplay. Przeszedłem wszystkie części z narzeczoną i chwalimy sobie każdą część. Po Black Flag interesuje mnie co wprowadzą wzamian pływania Kawką, jak by nie patrzyć był to bardzo dobry motyw ( połączenie przemieszczania + walka na morzu ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że walk na morzu będzie jak najmniej albo najlepiej wcale (w co ja wierzę). Ponoć ma zostać usprawniony system skradania co uważam za duży plus bo w poprzednich częściach ten element był strasznie uciążliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grze o charakterze skradankowym brakuje skradania:P mam nadzieję, że ten AC będzie miał bardziej rozbudowany gameplay. Zapowiedzi są kozackie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Black Flag interesuje mnie co wprowadzą wzamian pływania Kawką, jak by nie patrzyć był to bardzo dobry motyw ( połączenie przemieszczania + walka na morzu ).

nie wiem skąd wytrzasnąłeś pomysł na statki, ale ta część ma być jak Brotherhood, nie jak black flag ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd wytrzasnąłeś pomysł na statki, ale ta część ma być jak Brotherhood, nie jak black flag ...

 

Z tego co mi się wydaje to jemu chodziło o to, że w Black Flag pływanie było sposobem na przemieszczanie się między miejscówkami. I tutaj koledze pewnie chodziło czy będzie opcja przemieszczania się po całej mapie np konno lub coś podobnego.

Ja już się nie mogę doczekać 2 połowy roku, zaczynając od Września :) Świetne gry się zapowiadają w tym właśnie Unity. Mam nadzieję, że z czasem dostaniemy więcej filmików :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Malakay, dokładnie tak jak pisze kolega :

Z tego co mi się wydaje to jemu chodziło o to, że w Black Flag pływanie było sposobem na przemieszczanie się między miejscówkami. I tutaj koledze pewnie chodziło czy będzie opcja przemieszczania się po całej mapie np konno lub coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w AC2e przemieszczanie było koniem, i było to na zasadzie mini trasy, w brotherhood nie było bo akcja tylko w Rzymie, w Revelation równiez konstantynopol i tylko przewywnikowe podróże orkętem, ... stawiał bym na konia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wcale nie bedzie tak wygladac graficznie pewnie tak samo jak black flag to Ubisoft. ale przyznac trzeba ze trailery im wychodza zajebiscie ale rzeczywistosc jest inna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wcale nie bedzie tak wygladac graficznie pewnie tak samo jak black flag to Ubisoft. ale przyznac trzeba ze trailery im wychodza zajebiscie ale rzeczywistosc jest inna

Unity wychodzi tylko na next-geny, więc może nie będzie kolejnego Patch_Psy ;)

A Black Flag jest całkiem ładny - ale kwestia gustu oczywiście...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to CGI, więc nikt normalny nie będzie się tym sugerował patrząc na finalny produkt. Nie licząc Watch_Dogs, to cała reszta gier Ubi nie odbiega znacząco od standardów tej branży. Każdy trochę tu, trochę tam podkoloryzuje. Mistrzem manipulacji to może być Imperator Palpatine.

 

Zwiastun mega. Kocham muzę Woodkida :)  Oby podobny klimat został zachowany w grze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wcale nie bedzie tak wygladac graficznie pewnie tak samo jak black flag to Ubisoft. ......

 

Skad to wiesz ? rozumiem, że PS4 masz 3 lata i kupe doświadczenia w tym temacie. 

Jak dla mnie to piszesz to co Ci się wydaje. Wkurza mnie takie coś. Nie wiesz, ale stawiasz twierdzącą tezę.

Unity wychodzi tylko na next-geny, więc może nie będzie kolejnego Patch_Psy ;)

A Black Flag jest całkiem ładny - ale kwestia gustu oczywiście...

 

Black Flag wyglądał mega fajnie jak na AC. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad to wiesz ? rozumiem, że PS4 masz 3 lata i kupe doświadczenia w tym temacie. 

Jak dla mnie to piszesz to co Ci się wydaje. Wkurza mnie takie coś. Nie wiesz, ale stawiasz twierdzącą tezę.

 

2dl53et.gif

 

To jedyne wyjaśnienie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×