Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie jak Simsy ;) fajnie, że będzie customizacja postaci, która wpłynie na sposób rozgrywki - oby tylko nie przerodziło się to w P2W...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niereformowalny jeśli chodzi o ta serie :) 

Pożeram wszystko jak leci - i bez kitu, po tych trailerach juz tupie nogami na AC:U :) 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niereformowalny jeśli chodzi o ta serie :)

Pożeram wszystko jak leci - i bez kitu, po tych trailerach juz tupie nogami na AC:U :)

U mnie to samo :).

Nawet nie wiem czy nie kupię Rogue i potem Unity.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na bank jedno i drugie :)

Unity mam już zamówione :)

@Lennox 

 

Jak tylko przyjdą preordery odstawiamy na bok wszystkie inne gierki i cioramy!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siemek mam nadzieje, że wbijesz do nas w multi podczas robienia lvl ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lennox o co-opie mówisz?
To mnie średnio akurat podnieca (w ogóle multi zawsze z musu robiłem do platyny), ale chętnie popykam z ogarniętą ekipą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie od czasów drugiej części serii, któraś z kontynuacji mnie zaciekawiła. Faktycznie może być cudownie. :D

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie od czasów drugiej części serii, któraś z kontynuacji mnie zaciekawiła. Faktycznie może być cudownie. :biggrin:

Wcześniej chciałeś coś o co-opie, to masz :P

 

Przed misją trzeba dobrze się zastanowić nad wyposażeniem naszego zabójcy, ponieważ cięższe bronie i zbroje będą negatywnie wpływać na nasze umiejętności skradania, ale to logiczne i powinno tak być od dawna. Natomiast jeżeli chcemy być w pełni zwinni i wykorzystywać w pełni umiejętność skradania, to będziemy musieli ubrać naszego bohatera we właściwe rzeczy, czyli na logikę: lekkie i niekrępujące ruchów.

Natomiast w trybie kooperacji będzie to wyglądało tak, że każdy z graczy będzie grał Arno (czworaczki?), jednak każdy z osobna będzie mógł sobie go w pełni zmodyfikować pod swój styl gry. Będzie można dobrać różne wyposażenie jak i umiejętności, a to oznacza, że każdym z nich będzie grało się inaczej. Zostało to sprowadzone do klas postaci, a jest ich cztery: skrytobójca/złodziej, klasa specjalizująca się w walce w ręcz, klasa wykwalifikowana w poruszaniu się parkour i zabijaniu na odległość oraz klasa z największą ilością punktów wytrzymałości. Część umiejętności będzie dostępne tylko i wyłącznie w trybie kooperacji, np. przebranie się w członka Great Unwashed.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podobno potwierdzono że obie wersje, zarówno na xone jak i ps4 będą w 900p/30fps - cytuję: "żeby uniknąć wszelkich porównań i debat na ten temat". Niech sobie wsadzą tą grę głęboko w dupę, moich pieniędzy na pewno nie zobaczą. Ciekawe czy na kompie też wprowadzą 900p/30fps żeby uniknąć porównań. Jedyna opcja kupna tego tytułu to kupno konta z grą na ebay'u żeby tym oszustom kieszeni nie napychać.... Ręce opadają

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=907457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wycelowali pfffff

 

St%C4%99pie%C5%84.jpg

 

"We decided to lock them at the same specs to avoid all the debates and stuff " rozwaliło mnie to. M$ dobrze posmarował.

 

cdn...

 Tom-Clancys-the-division-announced-at-E3

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu wychodzi, że najlepiej mieć po prostu mocnego pieca. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaa porazka, to samo w przypadku wiedzmina 3, bodajze w czerwcu na ps4 chodzil ladnie w full hd a juz kolo gamescomu tylko w 900p, dodajac do tego bogatsza kolekcjonerke na XO i juz wiemy dlaczego nagle ps4 dostalo obnizenie grafiki... to jest parodia jakas, nigdy wiecej gier na premiere od takich sprzedajnych firm jak UBISOFT czy CD Projekt RED, nie potrafilbym wydac 200 zl wiedzac ze dostalem obciety produkt bo MS posmarowal... tragedia ;)

 

a te tlumaczenia ze nie chca faworyzowac zadnej z platform to zenada nad zenady, nikt nie powie ze MS posmarowal - jakos na X360 gry mogly wygladac lepiej i nikt nie mial z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszyliscie sie ze ps4 jest mocniejsza maszynka to teraz macie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UBI samo powiedziało teraz, że Unity na ps4 może chodzić w wyższej rozdzielczości i większej ilości klatek - cyrk ku... cyrk 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie zje.. xbox one jak nawet roku od premiery nie ma a gry niechca dzialac w 1080 i 30 klatkach a co dopiero bedzie za 4 lata 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie zje.. xbox one jak nawet roku od premiery nie ma a gry niechca dzialac w 1080 i 30 klatkach a co dopiero bedzie za 4 lata 

M$ albo uśmierci konsolkę albo wypuści nowy sprzęt - uważam, że 4 lata to max ile to pudło u ciągnie (ps4 nie lepiej - góra 5 lat w jako takiej grafice w stosunku od PC)

 

btw gaf w formie

 

kygmbn.gif

 

 

 

+

Z gola (play test)

Momentami kulała kolizja z obiektami, wskutek czego Arno potrafił się zablokować na różnorakich przeszkodach, do życzenia pozostawał też wolny bieg po dachach, gdzie widać było niedoskonałości w animacjach asasyna. Unity testowaliśmy na nowym Xboxie i choć samej oprawie trudno coś zarzucić (produkt wygląda dużo lepiej niż poprzednie odsłony), problemy z doczytywaniem tekstur mocno dawały się we znaki. Mam nadzieję, że te niedoróbki zostaną wyeliminowane w pełnej wersji.
Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch dogs niczego was nie nauczyl? ;-) z far cry 4 bedzie podobnie... Nigdy nie kupuje produktów ubishit na premiere..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×