Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tylko UBI stosuje takie praktyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2014/08/25/watch-the-largest-crowd-assembled-in-assassins-creed-unity.aspx

 

Filmik z pokazaniem 12.000 tysięcznego ludu gdzieś tak od 2:30 min. Jak by nową biedronkę otwierali  :P.

Ciekawe czy tyle samo będzie też na konsoli i czy dropy będą  :P .

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tyle ludzi na konsoli bo niby gdzie się to zmieści ? Nie znam Paryża ale wydaje mi się, że z wyjątkiem Pól Elizejskich obecnie nie ma tam miejsca które by pomieściło taki tłum. A jak to było tam w XV czy XVl wieku ? pewnie max co zobaczymy to jakieś 500 osób bo więcej nie będzie po prostu miało gdzie stanąć.

 

EDIT

A te pants of haste +5 to najdurniejsza rzecz jaką zrobiło UBI od czasów uruchomienia UBIPLAY czy czegoś tam

Edytowane przez ak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak nie znasz Paryża to nie stawiaj tak śmiałych tez :)

Bo jesteś w wielkim błędzie.

Poza tym Paryż dawniej na pewno nie był tak gęsto zabudowany infrastrukturalnie jak dziś. Co też daje do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, gdyby miasto przypominało to z Pachnidła Suskinda.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny kawałek przygrywa w tle :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusiłem na kolekcjonerkę, bo akurat w tej kwestii UBI nie daje ciała ;) 329zł na gram.pl, wiec cena relatywnie niska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "kolekcjonerskie pudelko" to jest to wielkie kartonowe, nikomu nie potrzebne "cos" w ktore spakowana jest figurka, gra i cala reszta tych pierdol? Zamawialem edycje Bukkaner (czy jak to sie tam pisalo) wlasnie z figurka i kolekcjonerskim pudelkiem-okazalo sie nim lezace na strychu opakowanie zbiorcze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowil juz ktos na pre-order?

 

Tak, ja zamówiłem. W Empiku :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "kolekcjonerskie pudelko" to jest to wielkie kartonowe, nikomu nie potrzebne "cos" w ktore spakowana jest figurka, gra i cala reszta tych pierdol? Zamawialem edycje Bukkaner (czy jak to sie tam pisalo) wlasnie z figurka i kolekcjonerskim pudelkiem-okazalo sie nim lezace na strychu opakowanie zbiorcze!

To z Unity, jest chyba mniejsze i inaczej otwierane niż to z Bukaniera - więc jest szansa, że będzie je można postawić na półce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogooglowalem chwile i sporo tych edycji wychodzi tym razem:

Revolution Edition: gilotynka i czapka w zestawie

Notre Dame: juz wczesniej wspomniales.. z figurka, artwork'ami i sciezka dzwiekowa

Bastille: steelbook, artwork i sciezka dzwiekowa.

Podoba mi sie ta roznorodnosc tych wersji-kazdy znajdzie cos dla siebie.

Poza tym mozna sobie osobno dokupic figurki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta różnorodność trochę wkurza. Bo nawet jak zakupię droższą edycję, to nie dostanę tego samego zestawu fantów co biedniejsze wydanie + cos jeszcze, tylko zupełnie nowe elementy. Ale z puktu widzenia wydawcy to świetny pomysl pod względem $ - zbieraczy gadżetów z gier Ubi jest mnóstwo, i spora ilość osób kupuje nawet po kilka różnych wydań kolekcjonerki, żeby tylko zebrać wszystkie pierdołki...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta różnorodność trochę wkurza. Bo nawet jak zakupię droższą edycę, to nie dostanę tego samego zestawu fantów co biedniejsze wydanie + cos jeszcze, tylko zupełnie nowe elementy. Ale z puktu widzenia wydawcy to świetny pomysl pod względem $ - zbieraczy gadżetów z gier Ubi jest mnóstwo, i spora ilość osób kupuje nawet po kilka różnych wydań kolekcjonerki, żeby tylko zebrać wszystkie pierdołki...

Zgodzę się z Tobą w 100%. Od AC:3 nowe wersje AC oraz innych mają kilka edycji. W jednej to, tam czegoś więcej, tam czegoś mniej.

Dlatego ja kupuję używane gry, sprzedaję :D A na figurki i inne rzeczy nie mam dobrych finansów. Jak w totka bym wygrał, kupowałbym każdą edycję, a tak jest radość duża i to z gry po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi czaruje z tymi swoimi kolekcjonerkami i fakt, że robią wrażenie ;) Zawsze sympatycznie jest mieć edycję kolekcjonerską ulubione gry, ale chyba najbardziej w tym wszystkim jednak liczy się zawartość wypalonej płytki, co nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie w połowie września robię się dziki na nowe Assassin's Creed.

Pre-order zamówiony (Zamawiał ktoś kiedyś na gryonline? Jak z wysyłką? Dzień przed premierą?).

Teraz tylko czekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie w połowie września robię się dziki na nowe Assassin's Creed.

Pre-order zamówiony (Zamawiał ktoś kiedyś na gryonline? Jak z wysyłką? Dzień przed premierą?).

Teraz tylko czekać.

Haha mam to samo co roku, ale jeszcze ps4 nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×