Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego ludzie się tych mikropłatności uczepili. Były już od kilku części i nic do gry nie wnoszą a sama gra jest banalna. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widzialem assasina unity za 100zl na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widzialem assasina unity za 100zl na allegro

 

To była wersja w pudełku zastępczym, swoją drogą ciekawe skąd oni biorą gry bez opakowania ? Ja się właśnie skusiłem za 127 zł z kodem allegro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli płyta jest biało czerwona to jest to wersja wystawowa.

Jeżeli jest w pudełku zastępczym a płyta normalna to zazwyczaj komuś była bardziej potrzebna niż właścicielowi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z trofeami za sekwencje 4, 7 ,8 . Jestem już w sekwencji 11 a za te które przeszedłem trofea nie wpadły, chociaż niektóre z nich mam nawet na 100% zrobione. Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zakupiłem dziś za 125 zł jutro pewnie będzie już w czytniku ;p

Od nowego assysyna oczekuje dużej frajdy w eksploracji terenu takiej jak black flag,którą bardzo miło wspominam.

Musiałem trochę odpocząć od tej produkcji, dlatego dopiero teraz zakupiłem.

Mam nadzieje,że nie będę żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zakupiłem dziś za 125 zł jutro pewnie będzie już w czytniku ;p

Od nowego assysyna oczekuje dużej frajdy w eksploracji terenu takiej jak black flag,którą bardzo miło wspominam.

Musiałem trochę odpocząć od tej produkcji, dlatego dopiero teraz zakupiłem.

Mam nadzieje,że nie będę żałował.

Pod względem eksploracji terenu to moim zdaniem sie rozczarujesz... Black Flag nie do pobicia...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zakupiłem dziś za 125 zł jutro pewnie będzie już w czytniku ;p

Od nowego assysyna oczekuje dużej frajdy w eksploracji terenu takiej jak black flag,którą bardzo miło wspominam.

Musiałem trochę odpocząć od tej produkcji, dlatego dopiero teraz zakupiłem.

Mam nadzieje,że nie będę żałował.

Jeżeli sprawia Ci przyjemność granie w gre, która jest fatalnie zoptymalizowania, to się nie rozczarujesz. Ja jestem fanem serii, a w Unity nie moge ugrać. Mega mnie drażnią te spadki i cięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tu ktoś to chce tak jak ja dopiero teraz kupił grę to zapraszam do grania on-line.

PSNiD: kielczanCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie odinstalowac DLC Dead king? Ogolnie w grach da sie dodatki odinstalowac czy cała gre trzeba wyrzucać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy twórcy zapowiedzieli jeszcze jakiś patch? Jestem już w 5 akcie i o ile na początku spadki fps aż tak bardzo mi nie przeszkadzały (przeszedłem AC IV: Black Flag na PS3 gdzie wcale nie było lepiej) to teraz kiedy ładują się coraz bardziej skomplikowane misje i jest naprawdę... wolno :/ Dobrze, że przynajmniej biegamy jako "wolny zawodnik" to jest (zazwyczaj) te 20-25fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy znajdzie się ktoś kto pomoże mi w osiągnięciu "Choreografia" (10 zsynchronizowanych zabójstw w trybie współpracy). Tylko tego mi brakuje do platynki :(

 

 

PSNID: zaziab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje od Was pomocy w sprawie dwóch pucharków (ożywienie i synchroniczne zabójstwa). Będę wdzięczny i mogę pomóc w misjach co-op :)

 

Tomek-S_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna gry, ale nie wiem czy ona jest już grywalna? Oczywiscie chodzi mi o optymalizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynnie w 100% nie jest, ciągle zdarzają się miejsca gdzie chrupie nawet 15 klatek na sekundę. Ale to dosyć rzadko i moim zdaniem grać z niemałą przyjemnością się da.
Nie wiem jak było wcześniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grę po tych wszystkich patchach i jak dla mnie gra dalej słabo wyrabia z klatkami. 30 klatek było chyba tylko jak się na ścianę patrzyło. Nie wiem jak ta gra musiała chodzić wcześniej... Skończyłem wątek główny i szybko ją sprzedałem. Ogólnie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grę po tych wszystkich patchach i jak dla mnie gra dalej słabo wyrabia z klatkami. 30 klatek było chyba tylko jak się na ścianę patrzyło. Nie wiem jak ta gra musiała chodzić wcześniej... Skończyłem wątek główny i szybko ją sprzedałem. Ogólnie nie polecam.

U mnie dokładnie ta sama sytuacja. Gra może nie jest tragiczna ale po tym gracze powinni dać im "karnego kut.sa" i absolutnie nie kupować nowej odsłony zanim nie zostanie sprawdzona dokładnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wbicia platyny potrzebna mi wykupienie ostatniej zdolności jednak brakuje mi dwóch punktów synchronizacji,które zbiera się w misjach co-op.

Aplikacja unity app zainstalowana bo dzięki niej chyba można te dwa punkty odblokować.

Wie ktoś dokładnie jakimi miejscówkami się zająć ażeby przyspieszyć co nie co odblokowanie ?

Co za chora aplikacja i kto to coś takiego wymyślił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty się pojawią na mapie gdy podejdziesz w ich pobliże.

Sprawdź sobie w menu synchronizacji lub wyboru mapy (nie pamiętam gdzie to dokładnie było) ile masz punktów na jakiej mapie (zebrane/wszystkie) i sprawdź sobie na yoputube gdzie są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało, najpierw puzzle a potem misje, które składają się z trzech etapów. Nie które są czasochłonne po kilkanaście godzin,

Nagrodą może być skrzynka Nomad, lub punkt synchronizacji ew. artefakt .

Oczywiście ażeby odblokować interesujące mnie dwa punkty synchronizacji trochę to kosztuje zachodu.

No cóż ten kto planuje splatynowanie niech ma na oku tą aplikację , ponieważ to nie jest takie hop siup;p

 

Dziękuje przy okazji graczowi o nicku kielczanCK za świetne chwile spędzone przy trybie misji co-op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kosz

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

poszukuję chętnego do wbicia trofików:

- Nigdy nie trać wiary (ożywienie partnera)

- Choreografia (10 zsynchronizowanych zabójstw)

 

PSN: p_szpinda

 

Jak coś to PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×