Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem. Moze ktos pomoze. Mialem 5 bialych rombow levelu, i nagle bez zmiany ekwipunku zrobily mi sie 4. Ktos moze wie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra uznała że strasznie lamisz i zabrała Ci...hehe  A serio przejrzyj cały ekwipunek czy coś nie ma 4 rąbów(tak że z broni) ja jak założyłem słabszy pistolet tak miałem

Ja też mam problem bo wszystko co posiadam z ubioru i uzbrojenia ma 5 złotych rąbów a ja mam 5 białych (range mam czempion) cały sprzęt nie ulepszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie od wczoraj jest blad. Wczoraj mialem 5 a dzisiaj 4. Ale w kafejce ten taki korpus (w pomieszczeniu z pamiatkami) ktory pokazuje level to pokazuje dobrze. Ze mam 5 gwiazdek. Tylko na pasku na gorze ekranu jest blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam chętnych do wspólnego grania. Mój psnid zapsu89

Edytowane przez zapsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z szanownych Forumowiczów oświeci mnie, jak mam uratować możliwość grania w Unitiy mojej małżonce. Pliki z zapisem gry na USB, próba odpalenia gry na zainstalowanym, większym dysku i z wgranymi zapisami stanu gry z USB. Wywala komunikat, który zmusza do instalcji "łatki". To coś wywala sejwy i zmusza do uroczego grania ... OD POCZĄTKU! Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź. Ja jeszcze podejmę próbę usunięcia wszystkiego, gołej instalacji z płyty offline, odpalenia gry i dopiero online+łaty, jak dotrę do domu, ale mam rodzinny stres, czy wracać ;)

post-16930-1423495935,2268_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje ci któregoś DLC które miałeś na tamtym save. ;)

Pobierz dodatki do AC:U.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż niemożliwe, aby to było takie proste ;) Wracam odważniej do domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem komunikatów.

Zawartość do pobrania to po angielsku DownLoadable Content czyli DLC.

Save posiada rzeczy których postawka nie ma więc pobierz wszystkie dodatki które masz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem AC Unity i jestem pozytywnie zaskoczony, grałem trochę na pc, ale gtx 770 się dławił, a na pc muszę mieć 60 klatek, bo spadki są bardzo wyczuwalne na myszce, na padzie tego tak nie czuć. Odnośnie spadku klatek za dużo nie powiem, bo mam zaledwie 2h, ale mimo rozdziałki 900p, która trochę razi w oczy, inne efekty robią ogromne wrażenie np oświetlenie i mega przepych na ulicach Francji. Architektura i struktura miejsc po których się poruszamy, to wszystko robi serio duże wrażenie. Jak wam się podoba asasin od strony technicznej ? 
Co do fabuły fajnie się zaczyna, ale za dużo powiedzieć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej zajmują teraz wszystkkie patche na ps4? i grę trzeba instalować na dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy masz konsolę ale KAŻDA gra się instaluje CAŁA na dysku. KAŻDA. 

Płyta jest potrzebna tylko do DRM'ów i konsola sprawdza co jakiś czas czy nadal jest w środku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie znalazłem nigdzie potwierdzenia. W Unity jest czy nie ma 1080p? Bo słyszałem od kumpla, że jakiś patch to zmienia.
A jeśli jest 900p to czy to aż tak razi w oczy?

Edytowane przez Mlacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie razi. Graj a nie zamartwiaj się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - grając same questy wątku głównego ile zajmie mi ukończenie gry? Widziałem, że średnia to 16h, ale jakoś tak do końcówki 4-3 to mi szybciutko zleciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś do pogrania misji w coopie i powbijania pucharków online.

PSN ID: Zajaczekk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz cię dodam, może wieczorem coś się uda zagrać, nie skończyłem jeszcze fabuły jak coś.

Kliknięte z N4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, umawiajcie się proszę w dziale online. 

Bo robi się bałagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie zassało mi drugiego patcha o wadze 6,50 GB. Ktoś coś wie czy była jakaś aktualizacja, czy mi konsola sfiksowała? Wersja patcha 1.05, Łatka 1.04 też była tak wielka, czy wyszły dwie wielkie?

 

Edit: Wygooglałem, że 1.04 też był tak wielki.

Edytowane przez guliWKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie sfiksowało :)

Tyle waży ta tzw.  paczka naprawcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy po patchu 1.05 naprawia błąd trofeum Wybitny Architekt ?czy jednak trzeba grać od nowa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem właśnie. 

Mam zglitchowanego tego trofika i też się zastanawiam czy bede musiał go zrobić "od zera", czy coś zaskoczy.

Aczkolwiek na YT są filmiki jak zrobić szybką kasę wiec to nie jest jakiś wielki problem. Co nie zmienia faktu, że mnie to lekko wkurzyło. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak teraz wygląda rozgrywka ? Ciągle klatkuje ? a balans nastawiony jest na mikropłatnosci czy już to poprawili ? mogę kupić tą grę za około 130 zł ale ciągle się zastanawiam czy warto.

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad kupnem, bo można już wyrwać nówkę za rozsądną cene. A czytałem recenzje i się zastanawiam, czy gra działa już cacy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balans nastawiony na mikropłatności? What?
Gra jest tak łatwa, że nie wiem o jakim balansie mowa :). To samo mikropłatności - są kompletnie zbędne, żeby w spokoju przejść grę, pograć w co-opa itd.

Po ostatnim patchu było lepiej, ale wątpię czy kiedykolwiek będzie technicznie 100% dopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co stronę jest pytanie, czy gra już działa. Wystarczy rzucić okiem trochę wyżej. Ubi wydało sporo patchów, to fakt, ale nie robi tego z aż taką częstotliwością, by gra z tygodnia na tydzień zmieniała swoje oblicze. Mnie na przykład działała ok już w dniu premiery, a po drugiej aktualizacji po kilku dniach było już naprawdę w porządku. 

 

A mikrotransakcję są tak nachalne, że bez kupna Helixów za 400 zł nie zobaczysz zakończenia. Ubi geje. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×