Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

W skrzyniach masz kasę (bez szału) i stroje dodatkowe (też się da przeżyć bez nich).

Dodatek skończony w jedno południe. Fabuła faktycznie jakaś pokiereszowana - taka trochę Connorowa - latasz gdzieś, bo każą i nie wiesz o co chodzi. Błędy oczywiście były - a to w ścianę wlazłem i tak zostałem, a to się nagle w podziemiach pojawiają wrogowie (w podstawce pop up przechodniów to luz przy takich atrakcjach). Zmontuję filmik wieczorem to wrzucę.
Ogólnie zrobione, odbębnione i podziękowałem. Chyba już jestem na tym etapie przygody z AC, że zaczyna mnie moooocno nudzić i irytować bardziej niż cieszyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu z odsieczą przychodzi rewelacyjne Rogue.

Koniecznie zagraj :) przeżyjesz Refresh :)

Przyznam, że Unity jest najgorsze z całej serii. Nie tyle już te błedy co nuuuuuda.

Dokończyć, sprzedać, zapomnieć.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie o co chodzi przy wyborze ekwipunku po prawej stronie gdzie są bomby i gaz na samym końcu jest znak zapytania, a mam wszystko odblokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A umiejętności wszystkie wykupiłeś?.

Ja z kolei mam taki problem ponieważ gdy robię misję współpracy to dostaje połowe punktów, za które można odblokować umiejętności. Co robię nie tak? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misjach współpracy są poukrywane punkty zdolności które trzeba znaleźć na mapie i zebrać (tak, kolejne znajdźki) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu z odsieczą przychodzi rewelacyjne Rogue.

Koniecznie zagraj :) przeżyjesz Refresh :)

Przyznam, że Unity jest najgorsze z całej serii. Nie tyle już te błedy co nuuuuuda.

Dokończyć, sprzedać, zapomnieć.

Hahaha rewelacyjne rogue grałem wcale nie takie rewelacyjne

Gralem we wszystkie AC

Unity jest super -schrzanili z bugami chociaż ja mam 10h i tylko w jednym filmie włosy ginęły

Ale pomijając to fabuła Paryż miażdżą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na chłopski rozum, to historia w Unity jest zakończona. Jedno DLC, książka no i oczywiście podstawka. Ktoś w takim razie potrafi połączyć fakty z zakończenia Unity i fabuły Dead Kings? Gdzie się podziało kilka lat ważnych wydarzeń? Wszystko by miało ręce i nogi, gdyby nie pojawienie się Arno i Napoleona w katakumbach i pogrzebanie szczątków Germaina. Do tej pory można było zarzucić Francuzom wszystko, ale nie to, że nie panują nad uniwersum. Głupsze, lepsze pomysły, ale wszystko się zgrabnie zawsze łączyło. A teraz? Nextgen z definicji nie może być dobry fabularnie? 8GB RAMu starczy na grafikę, ale już konsola nie wyrabia z dobrą historią. 

 

Może Ubi robi wszystkich w balona i to nie Victory będzie kolejnym Asem, a będziemy w Egipcie powstrzymywać Tyranię Cesarza Napoleona? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co kto woli ogralem tez wszystkie części w unity już 35 i nie powiedział bym że najgorsze wiadomo bugami zawalili ale mi przez cały czas tylko kilka razy zdazylo się zobaczyć latających czy przenikajacych przez ściany ludzie ani razu nie musiałem restartowac gry jak niektórzy pisali. Nie ma co oceniać która cześć najgorsza mi jako fanowi podeszła a innym może się nie spodobać bo nudna ale prawda jest taka że lepsze to niż odgrzewane kotlety z ps3 jako pierwszy pełno prawny next genowy assassins creed nie jest źle

Też wywnioskować em Egipt było by bardzo fajnie piasek jak uncharted 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP 

No o to właśnie chodzi. Każdy tam widzi w grze to co chce i na tym to wszystko ma polegać. Na subiektywnym odbiorze danej produkcji. 

Nic mi do tego czy ktoś lubi to czy owo i tego samego oczekuję od innych względem mnie ( a nie jakieś tam płytkie hahaha).

Też jestem fanem serii. Pożeram wszystko jak leci i ma w nazwie AC. 

Ale mnie Unity podobało się najmniej. Bo wiało nudą i tyle. 

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie czekałem na Londyn, ale w sumie powiedzcie, czy to nie miałoby większego potencjału.
 

Wyprawa Napoleona do Egiptu (wyprawa egipska) rozpoczęła się 19 maja 1798 roku, kiedy flota Bonapartego wypłynęła z Tulonu, a trwała do października 1801 roku, gdy ostatnie oddziały francuskie opuściły Egipt. Miała ona na celu głównie odcięcie Anglii od jej kolonii w Afryce i Azji. Do Afryki Napoleon zabrał także 187 naukowców, którzy mieli badać kraj (będący wtedy częścią imperium osmańskiego) i jego historię.

2 lipca 1798 Napoleon zajął Aleksandrię, 21 lipca wygrał bitwę pod piramidami, następnie wkroczył do Kairu i opanował cały kraj. Flota angielska w zwycięskiej bitwie morskiej pod Abukirem zniweczyła jednak nadzieje na trwałe opanowanie Egiptu i odcięcie Zjednoczonego Królestwa od Indii.


Naukowcy wiadomo po co, jakieś spektakularne bitwy, zwiedzanie piramid... No kurde mógłbym spokojnie poczekać na Lądek Zdrój do 2016 roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te pop-upy piasku na pustyni :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co wiemy, że kolejny będzie Londyn.

O Egipcie oprócz plotek nie było żadnych konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie o co chodzi przy wyborze ekwipunku po prawej stronie gdzie są bomby i gaz na samym końcu jest znak zapytania, a mam wszystko odblokowane?

To ostatnie to tzw. doładowania - musisz wykupić za punkty Helix (więcej zdrowia, więcej obrażeń chyba itp.). Nie jest to w ogóle potrzebne do szczęścia :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak z ciekawości pytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartkę season passa z Unity ale nigdzie nie widać kodu.. :o gdzie on sie znajduje? Ktos moze aktywował pasa do tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek dead king mam ściągnięty ale jeszcze gram w podstawkę

Ten dodatek pokaże sie po ukończeniu podstawy bo w menu nie widzę dead Kings?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20h i tylko 3 zwiechy wszystkie w tym samym miejscu a tak jestem zachwycony

Najlepszy dla mnie-bardzo odpowiada mi fabuła jak i poboczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat fabularnie imo jest dosyć słabo. Zabij cel A potem B i C itd. Nudy, choć ogólnie gra mi się nawet podobała.

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleroza to moja mocna strona - miałem z dwa dni temu wrzucić filmik z błędami jakie w DLC miałem.
Nadrabiam -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×