Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, tylko epicki single player i jeden z lepszych trybów multiplayer na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O tym, że tworzenie wersji The Last of Us na PlayStation 4 to dla Naughty Dog droga przez piekło, pisaliśmy już jakiś czas temu. Wszystko wskazuje jednak na to, że twórcy poradzili sobie wreszcie ze wszystkimi problemami napotkanymi podczas procesu dewelopingu.

Do takiego wniosku dojść można, przeglądając twitterowe konta ważnych pracowników studia. Podziw dla swoich współpracowników okazał główny projektant The Last of Us Remastered Bruce Straley

 

 

Programiści Naughty Dog = czarodzieje. #TLOUremastered

W podobnym tonie wypowiedział się również inny deweloper, Neilan Naicker.

 

 

Ci programiści z Naugthy Dog przylecieli do nas z Księżyca.

O co cały ten szum, wyjaśnił Christian Gyrling, pełniący funkcję głównego programisty. Okazuje się, że rozwiązania, jakie zaimplementowano do The Last of Us, znalazły się również w Uncharted 4. Niedawno donosiliśmy o opiniach, iż odświeżona wersja przygód Joela i Ellie sprawia wrażenie od początku tworzonej z myślą o nowej generacji. Gyrling zdaje się potwierdzać, że gra na PS4 wyglądać będzie wybornie.

 

 

Na ten moment wciąż rozgryzamy możliwości nowej generacji. Większość zmienionych rzeczy jest zaimplementowana w obu grach.

http://www.pssite.com/news-34305-the_last_of_us_remastered_i_uncharted_4_korzystaja_z_tych_samych_rozwiazan.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że wszyscy się tak ciągle spuszczają nad Remasterem TLoU i fapują jaki on to nie będzie piękny na PS4, ale może łaskawie pokazaliby jakikolwiek gameplay...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie wierze w ani jedno słowo temu typowi z twitera co smaruje że ta gierka to wygląda tak świetnie jakby była oryginalnie robiona pod nową generację bo to co mówi ten pan to się w branży nazywa propaganda i the last of us przy Uncharted 4 będzie wyglądało biednie, ale nie zmienia to faktu że gra jest wybitnym dziełem poprzedniej generacji o czym wie każdy kto choć troszkę interesuje się grami, ja zamówiłem za 189pln na Ultimie, uważam że cena jest uczciwa, mam nadzieje GTAV również dostanę w tej cenie. Poza tym czekam na jakiś uczciwy gameplay, bo teraz na Ytube można oglądać filmiki w 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w ultimie spadła do 188.90zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w ultimie spadła do 188.90zł

Oby ta tendendecja sie utrzymala to na premiere cena bedzie bardziej niz wporzadku.

150zl wedlug mnie to bylo to co mnie zadowoli, zreszta amerykance po tyle maja preorder u siebie, wiec czemu mamy byc gorsi znowu.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za darmo powinni to rozdawać albo dopłacać? Bez przesady - cena i tak jest już atrakcyjna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za darmo powinni to rozdawać albo dopłacać? Bez przesady - cena i tak jest już atrakcyjna...

Zobacz sobie jaka cene maja Amerykanie. Nikt tego nie powiedzial, trzeba patrzec realnie. Ale mogliby zejsc z cena spokojnie do 150 wedlug mnie. Jak bedzie zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za darmo powinni to rozdawać albo dopłacać? Bez przesady - cena i tak jest już atrakcyjna...

 

 

Atrakcyjna!!?? to byłaby jakby tym co mają wersję na PS3 - dawali jak BF4 czy Ghosta - wersję cyfrową za 39 zł (oczywiście bez DLC) - dla tych co grali na PS3 wydawać prawie 200 zł to wg mnie masakra. Różnica jakościowa PS3 - PS4 będzie (mam nadzieję) na podobnym poziomie jak w/w tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jaka cene maja Amerykanie. Nikt tego nie powiedzial, trzeba patrzec realnie. Ale mogliby zejsc z cena spokojnie do 150 wedlug mnie. Jak bedzie zobaczymy.

Wiem jaką cenę ma USA, ale weź pod uwagę chociażby to, że chociażby polska lokalizacja (dubbing i napisy) za darmo się nie zrobiła i za to też się płaci. Zaraz pewnie ktoś wyskoczy z tym, że polska wersja jest na PS3 i nie trzeba jej robić ponownie - zgoda, ale koszta licencji, certyfikacji i innych, trzeba ponieść ponownie...

 

Atrakcyjna!!?? to byłaby jakby tym co mają wersję na PS3 - dawali jak BF4 czy Ghosta - wersję cyfrową za 39 zł (oczywiście bez DLC) - dla tych co grali na PS3 wydawać prawie 200 zł to wg mnie masakra. Różnica jakościowa PS3 - PS4 będzie (mam nadzieję) na podobnym poziomie jak w/w tytuły.

Przecież nikt nie zmusza Cię do ponownego zakupu...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jutro jeszcze mama, tata i brat sprzątaczki toalet w biurach ND. I wszyscy będą fapować na Tweecie. Osoby odpowiedzialne za marketing, powinny chyba pobierać lekcje w EA albo Ubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie powiedzą, że gra jest do dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay - wyraża więcej, niż tysiąc słów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drew was further asked whether or not there will be any gameplay footage of The Last of Us: Remastered coming our way any time soon? and to this he replied:

"all those decisions are made by someone else. I just make it fast. :)"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay - wyraża więcej, niż tysiąc słów ;)

Ta, pewnie znowu dla porównania wrzucą obok totalnie rozmazane wideo z wersji PS3 i będzie podnieta :P. Fakt faktem, że już przesadzają - uważam TLoU za fenomenalny tytuł, ale oni już w tej chwili uprawiają jakąś marketingową masturbację. Zresztą spokojnie mogli zaczekać z oficjalnym ogłoszeniem remastera do momentu, aż mieliby konkretne materiały do pokazania. Bo póki co to jest kręcony wokół tego większy hype, niż chociażby w wypadku Uncharted 4.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. The last of us to jak dla mnie najlepsza gra 7 generacji i nie przestane kryc podziwu dla ND za ich dzielo ale to co obecnie wyprawiaja na twitterze robi sie troche zalosne. Tak jak i te gadki "Tworzenie wersji na PS4 to droga przez pieklo ale w niebywalych meczarniach sie nam sie udalo, mozecie nas całować po stopach". Osobiscie tak to widze :P

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki z gameplayu też zapewne się nie pojawiają bez powodu. Bo jeszcze ktoś mógłby się pomylić i pomyśleć, że ogląda wersje z ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. The last of us to jak dla mnie najlepsza gra 7 generacji i nie przestane kryc podziwu dla ND za ich dzielo ale to co obecnie wyprawiaja na twitterze robi sie troche zalosne. Tak jak i te gadki "Tworzenie wersji na PS4 to droga przez pieklo ale w niebywalych meczarniach sie nam sie udalo, mozecie nas całować po stopach". Osobiscie tak to widze :P

Mi to w sumie wisi, oby bylo chociaz "standardowo" lepiej niz na PS3. Nie musi byc fajerwerkow. Gry nie ogralem specjalnie ze wzgledu wyjscia na czworke. Bedzie zle to zakupie uzywke na poprzednia generacje. Taki tez oni chyba target maja, chocby nie wiem jak ta pozycja bylaby miodna to nie kupilbym wersji na PS4 ograjac wczesniej wersje na konsole nizej. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie nie chodzi o to ze ma byc jakas super ekstra poprawa bo to po prostu remaster, mielismy juz takich kilka. Chodzi o to ze jezeli teraz gracze nie zauwaza tej hiper roznicy, to moga nieco ograniczyć zaufanie w przypadku nastepnych gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie nie chodzi o to ze ma byc jakas super ekstra poprawa bo to po prostu remaster, mielismy juz takich kilka. Chodzi o to ze jezeli teraz gracze nie zauwaza tej hiper roznicy, to moga nieco ograniczyć zaufanie w przypadku nastepnych gier :)

I tak prawdopodobnie bedzie, mysle ze roznica graficznie nie bedzie wielka, natomiast znacznie poprawi sie plynnosc gry tak sadze, podobnie jak np. w BF4. I jesli tak bedzie to fajnie. Jeszcze tylko cena mogla by zejsc o te 10-20 zl i bede zadowolony. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedowiarki, to jest Naughty Dog, oni nie rzucają słów na wiatr, nie oszukują graczy, więc cierpliwie poczekajmy na gameplay i wówczas będzie można napisać, czy przylecieli sobie w kulki czy też dotrzymali słowa. Ja jestem w tej kwestii optymistą, bo nie mamy do czynienia z Ubi lub EA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia optymizmu i pesymizmu, tylko niesmacznego marketingu, który ma subtelność tornada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×