Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

ulepszasz to co chcesz ;) Ja zaczynałem od pistoletu 9mm, bo jakoś po prostu wolę go bardziej od rewolweru. Potyczki zawsze staraj się rozgrywać po cichu na początku, obczaj jak patrolują teren i przekradaj się dookoła, szukaj kolesi co w czasie patrolu wchodzą do zamkniętych pomieszczeń i wio za nimi. Jak cię znajdą to nie wychodź tylko chowaj się uciekaj. Taki jest mój sposób i dobrze mi się tak grało. Nie ma sensu strzelać jak tylko się zobaczy przeciwnika bo zwyczajnie jest często za mało amunicji żeby wystrzelać wszystkich. (No a może to ja, który nie łazi po wszystkich dziurach tylko raczej brnie "jak developer przykazał").

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie jeszcze co najpierw ulepszać?

Jak widać ulepszyłem tylko na razie rewolwer szybkość strzelania i przeładowywania.

10448640_845879072112622_296586198187250

10431270_845879008779295_69257075025412910648687_845878935445969_520977202998583

shotgun'a latwo się nim eliminuje klikaczy, strzał w głowę lub w nogi I po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulepszasz to co chcesz ;) Ja zaczynałem od pistoletu 9mm, bo jakoś po prostu wolę go bardziej od rewolweru. Potyczki zawsze staraj się rozgrywać po cichu na początku, obczaj jak patrolują teren i przekradaj się dookoła, szukaj kolesi co w czasie patrolu wchodzą do zamkniętych pomieszczeń i wio za nimi. Jak cię znajdą to nie wychodź tylko chowaj się uciekaj. Taki jest mój sposób i dobrze mi się tak grało. Nie ma sensu strzelać jak tylko się zobaczy przeciwnika bo zwyczajnie jest często za mało amunicji żeby wystrzelać wszystkich. (No a może to ja, który nie łazi po wszystkich dziurach tylko raczej brnie "jak developer przykazał").

 

Ja po przesiadce na PS4 (i platynce na PS3) idę teraz na Grounded.

Jestem w mieście Billa i oprócz jednego momentu (w owym mieście - wiadomo o co chodzi) nie wystrzeliłem ani razu.

Tylko skradanie, duszenie, cegły i butelki.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem podstawę + dodatek i szczerze mogę polecić grę. Dobry klimat, ciekawa historia, wizualnie też bez zastrzeżeń.

Teraz ogrywam multi, który też ma swój "charakter". 

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z tym ze mialem xboxa 360 to zazdroscilem tej gry posiadaczom ps3 ,teraz gdy kupilem ps4 obowiazkowo zakupilem pudelko. Gra jest wg mnie majstersztykiem ,klimat,fabuła,gameplay ..wszystko wg mnie na 10.Poczatkowo bylem troche sceptyczny czy ta gra moze byc az tak dobra jak pisza? i stwierdzam ze jest to najlepsza gra na ps4 na ten moment .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie przekonała mnie do siebie gra, głownie klimatem, ale im więcej przechodzę tym coraz bardziej  przekonuje się do tego tytułu. Ale już jestem pewien, że dobrze wydałem pieniądze.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny tytuł z genialną fabułą. Z początku też miałem mieszane uczucia ale po kilkunastu minutach gra mnie porwała. Zdecydowany must have dla każdego posiadacza ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka "zagrań" w multi tej gry powinni jej twórców za jaja powiesić. System "losowań" składu drużyn - w 1 ekipie 0lvl, 1lvl, 4lvl i 17lvl, w 2 ekipie 46, 60, 102, 172. Co kilka rund "utracono połączenie z hostem", a wcześniej wydaje się ciężko zarobione bonusy i bonus przepada, dołącza czasem do gry na ostatnie 30 sekund czy 2 min. Nie można sobie w dowolnym momencie sprawdzić całej listy "zadań" do zrobienia przy akcji 12 tygodni. Zostaje tylko przelecieć wszystkie pozycje i nagrać, a potem na spokojnie przeglądać jakie wyzwanie wybrać w następnym tygodniu. Na kilku mapach wystarczy stanąć w okolicach respa wroga i przy jego odradzaniu bang, bang i skill. Szczególnie jak gra się w przewadze ludzi np. 4:3. Do tego chyba mój pech, bo na 27 wyjść graczy w trakcie gry, to w 24 przypadkach zawsze ode mnie z drużyny ktoś wychodzi i gramy w osłabieniu. Czasami ilość pocisków jakie trzeba władować w kogoś BEZ pancerza - zabija chęć do gry. Mnie najbardziej wqrwia właśnie brak dostępu w każdej chwili do listy "wyzwań".

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie glupie pytanie.

Grajac (dopiero poczatek, mam przetransportowac ta mala dziewczyne od swietlikow), glosnik padowy dziala mi tylko jak wlaczam latarke. Poza tym milczy. Czy tak ma byc ? W jakich sytuacjach pozniej zacznie "grac" ? (o ile w ogole)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK, glosnik odezwie sie jeszcze jak bedziesz znajdowal znajdzki w postaci nagran audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, pewnie już wałkowane po 100 razy - Wasze konsole podczas gry/ chwile po zakończeniu też chodzą prawie niczym odkurzacze?Moja po zakończeniu gry w to cudo z 5m jest nadal dobrze słyszalna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekali że tak mają, ja u siebie nie więc nie wiem od czego zależy ale mimo wszystko takie coś występuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje odwrotnie, w trakcie uruchamiania gry buczy jak głupia, a po wczytaniu 1 mapy, jest cichutka do końca :D

Ps. ae nie masz się czym przejmować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jak się podaje innym ludziom z drużyny  stworzone koktajle,bomby czy apteczki ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jak się podaje innym ludziom z drużyny  stworzone koktajle,bomby czy apteczki ?

Musisz mieć na wyposażeniu perk: rzemieślnik 2 lub 3. Robisz odpowiednio 3 lub 2 przedmioty, i możesz przekazać paczkę. Wybierasz z ekwipunku i wciskacz R1 blisko gracza, któremu paczkę chcesz przekazać. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć na wyposażeniu perk: rzemieślnik 2 lub 3. Robisz odpowiednio 3 lub 2 przedmioty, i możesz przekazać paczkę. Wybierasz z ekwipunku i wciskacz R1 blisko gracza, któremu paczkę chcesz przekazać. Pozdrawiam :)

 

 

Dzięki wielkie za odpowiedz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc ? Jestem zalogowany do PSN a kiedy chce wejść w tryb frakcje wyskakuje mi komunikat że nie jestem połączony z internetem... To wina serwera czy co ? U siebie próbowałem praktycznie wszystkiego... Wyłączenie konsoli, routera, ponowne przelogowanie i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to kolejna awaria PSN, w destiny też się nie da grać bo nie wykrywa członkostwa PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasów Dragon Age i Infamousa jeszcze się tak dobrze nie bawiłem, kapitalna gra, ale to nie trzeba powtarzać, ci co grali wiedzą :D Szkoda tylko, że czasu brakuje żeby posiedzieć dłużej niż trzy godzinki w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę właśnie.

Spodziewałem się trochę... większej ilości dialogów między bohaterami. Ale nie chce mi się pisać co było fajne a co nie, kiedyś smarne takiego posta... Mam tylko dwa pytania do osób co ograły...



Jeśli pod koniec gry byłby wybór - pozwolić na operację, czy nie? Co byście wybrali? Ja strasznie się cieszyłem, że takiego wyboru nie było, bo zazwyczaj mam straszną traumę od podejmowania takich decyzji. Jednak mimo wszystko chyba bym pozwolił na operację... Zwłaszcza jak zobaczyłem, że Joel stał się niezłym potworem... (już wcześniej zauważałem zmianę u Joela, ale końcówka mnie w tym utwierdziła). Jestem ciekaw czy ta "przemiana" Joela będzie eksploatowana fabularnie w TLoU2 (o ile powstaje w ogóle)

I drugie pytanie - dopiero odpaliłem dodatek Left Behind - i trochę mnie zaskoczyło, że wypełnia lukę w środku historii podstawki. Nie macie wrażenie, że zostało to trochę ciachnięte? Podczas grania w podstawkę miałem wrażenie, że niepotrzebnie był time-skip w tak ważnym momencie (wcześniejsze time-skipy - np. po śmierci Sama - był fajnym motywem narracyjnym, jednak tutaj miałem właśnie wrażenie wycięcia czegoś...).

Ogólnie myślałem, że gra trochę lepsza się okaże - wg. mnie za mało interakcji między bohaterami się działo (zwłaszcza rozmów za mało!!!) - ale końcówka była na tyle dobra, że zamyślany siedziałem aż do końca tzw. "creditsów" - czyli gra musiała być naprawdę dobra : >

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek wybór pod koniec rozgrywki, rozwaliłby całkowicie tą opowieść...

A Joel nie był potworem - chciał tylko przeżyć w otaczającym go świecie, przy okazji ratując Ellie, która przypominała mu jego zabitą wcześniej córkę...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek wybór pod koniec rozgrywki, rozwaliłby całkowicie tą opowieść...

Wręcz przeciwnie - dodałby głębię, której brak jest jedną z największych wad produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×