Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj skończyłem, gra przegenialna, aż mi wstyd że kiedyś pytałem czy lepiej wziąć nowego coda  :sweat: na bank przejdę jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tylko z Polski posiada polską wersje językową ! :) sprawdzone

Wartałoby zacytować komu odpowiadasz.

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany

A takie coś:

http://gamedealdaily.com/playstation-4/the-last-of-us-remastered-full-game-download/?clickid=1QCW92VERRhP1aRXKYxrkQlRUkVxeuy1jx-c3U0

Wychodzi ok. 65 zł, tylko nie mam pewności czy będzie wszystko śmigać i czy będzie ver. PL

Wie ktoś czy to jest kod do gry? Czy slot? Lub konto z grą? Oraz czy jest wersja PL? Może ktoś już kupił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy to jest kod do gry? Czy slot? Lub konto z grą? Oraz czy jest wersja PL? Może ktoś już kupił?

Pytałem supportu tego sklepu, kod działa tylko na kontach USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tylko z Polski posiada polską wersje językową ! :) sprawdzone

potwierdzam, bo przypadkowo kupiłem wersje z Anglii Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gram pierwszy raz, od razu na poziomie grounded. 

Jestem gdzieś na początku, po pierwszym stanowisku do produkcj gadgetów do broni.

Do tej pory miałem na stanie tylko 13 pocisków do dwóch broni.

To normalne?

Ktoś tu pisał cegła i w drogę.

Przy najmniejszym hałasie mam kilku wrogów przy sobie, tylko cicha eliminacja daje mi jakieś szanse.

Jakieś wskazówki?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że stawiasz za wysoko poprzeczkę. Grounded jako pierwsze podejście może być za trudne. Naprawdę sugerowałbym ci zagranie na Hardzie dla odpowiedniego wyzwania i wczucie się w historię, a potem NG+ na Grounded z glitchem na NG+ jak zamierzasz zebrać wszystkie trofea za poziomy trudności w dwóch podejściach. Jak to twoje pierwsze podejście to na bank na wysokim poziomie utkniesz na dłużej w przynajmniej 4-5 miejscach, a na Grounded tylko będziesz się frustrował przez brak checkpointów w połowie lokacji lub walk i jeszcze mniej zasobów. Przechodziłem grę w sumie około 20 razy na różnych poziomach trudności (PS3 i PS4) i Hard jest najlepiej zbalansowany do zagrania pierwszy raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..............................a potem NG+ na Grounded z glitchem na NG+ jak zamierzasz zebrać wszystkie trofea za poziomy trudności w dwóch podejściach.........

 

 

Na PS4 Grounded jest odblokowane na starcie i nie trzeba używać glitch`a.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 Grounded jest odblokowane na starcie i nie trzeba używać glitch`a.

Nie rozumiesz. Chodzi o glitch NG+. NG na dowolnym poziomie a potem NG+ na maksymalnym i wpadają wszystkie trofea za NG+ i brakujące za NG. Normalnie NG+ odpalisz tylko na tym samym poziomie na jakim skończysz NG. A z glitchem można nawet skończyć NG na Easy i odpalić NG+ na Grounded zachowując ulepszenia z pierwszego przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli przejdę grę na poziomie łatwym, brutalna rzeczywistość plus zostanie odblokowana i będzie możliwość przejścia w\w sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Do najwyższego poziomu trudności jest dostęp od razu w NG. Ale normalnie po skończeniu NG można kontynuować NG+ co najwyżej na tym samym poziomie, na którym ukończyło się NG. Korzystając z glitcha można to ominąć i zacząć NG+ na wyższym poziomie, który normalnie jest zablokowany i zachowując ulepszenia z NG. O ile pamiętam na playstationtrophies jest podpięty wątek z instrukcją krok po kroku. Ale nie polecam grania Easy a potem Grounded+ o ile nie grałeś już wcześniej na PS3. Zbyt duży przeskok w poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem ten tytuł na PS3  teraz w atrakcyjnej cenie zakupiłem na nową konsolę. Poprzednio (ps3 ograłem na hardzie)

Teraz gram na obłędnej rzeczywistości i jakoś idzie lecz bardzo bardzo wolno. Rozważe co napisałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już grałeś to jak najbardziej można zagrać Easy a potem Grounded+ żeby poszło to szybciej. Easy to można grać jak strzelankę i wszystkich wybijać lecąc na pałę. Dopiero na wyższych poziomach gra odpowiednio zmusza do ostrożności i planowania ruchów i dopiero wtedy można się najlepiej wczuć w świat gry. Dla mnie gra najlepiej wypada na dwóch najwyższych poziomach trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę pytań nooba :D

 

1. Lecę na Hardzie, pominąłem jedne drzwi w 2 rozdziale te otwierane ostrzem (do pucharku). 

Czy po skończeniu gry można wczytać rozdział i otworzyć te brakujące i trofik wpadnie?

 

2. Czy te 2 złote pucharki za Grounded  wpadną jeżeli przejdę grę 2x afkors, czy muszę dokupić to DLC??

 

3. Słyszałem że jest jakaś sztuczka dzięki której można odpalić Przetrwanie+ bez kończenia gry na poziomie Przetrwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kończę moje przejście na wysokim poziomie, jak mniemam nie zdołam ulepszyć broni i Joel'a tak? Jeśli tak to zapewne wspomniane ulepszenia przechodzą do NG+ na wysokim tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak mówisz ;) nie da się zrobić tego w jednym przejściu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grze mozna ustawic 30 klatek na sek


w grze mozna ustawic 30 klatek na sek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grze mozna ustawic 30 klatek na sek

w grze mozna ustawic 30 klatek na sek

? Co w tym dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mozna ? jak sie ustawi na 30 klatek to ps4 bedzie dzilac ciszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa chyba że o to chodziło, to samo przy Infamous Second Son i killzone Shadow fall, chociaż dziwne że konsola się poci przy remastered version full HD :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, można. W ustawieniach gry masz taką opcję. Trochę wysiłku i sam byś znalazł ;)

 

PS. Grałem w TLoU Remastered cały czas w 60 klatkach i konsola nie buczała, więc to nie jest żadna reguła.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×