Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie w multi , grasuje tam jakaś ekipa Muminków , kolesie ponazywali się jak postacie z Muminków i leją wszystkich jak popadnie (mają 2 lvl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie grałem w TLOU na PS3, po zakupie PS4 nabyłem ten tytuł. Gra fajna, super dubbing, w miarę długa (czy jest możliwość sprawdzenia ile czasu się gra?), zwłaszcza jak się "liże ściany" (mimo, że to nie sandbox) i fajny klimacik. Nie wiem ile mam już godzin na liczniku, ale chyba powoli kończę główny wątek. Potem jeszcze dodatek i może zobacze o co chodzi w multiku:) Obok Metro Redux i Watch Dogs DedSec, TLOU , to mój 3 zakup na PS4. Może żaden nie urywa d%py, ale gry warte kasy, czasu. Eh..gdyby tak jeszcze wszystkie części Uncharted zremasterowali, to potem już mogą wychodzić tylko nowe tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news-29625-trylogia_uncharted_trafi_na_playstation_4_.html

 

a ponieważ nie każdy lubi klikać w linki to w skrócie to skopiuje:

 

Trylogia Uncharted trafi na PlayStation 4?

W rozmowie z Eurogamerem Shuhei Yoshida wypowiedział się, że bardzo dobrze ocenia tegoroczne E3 i następnie powrócił do czerwcowej informacji dotyczącej graczy, którzy w przypadku ósmej generacji wybierają PlayStation 4Według najnowszych danych prawie 50% użytkowników PS4 nie posiadało w swoich domach PS3!

Z tego powodu szef Sony Worldwide Studios podkreślił, że ważne, aby nowi sympatycy japońskiej konsoli mogli zapoznać się z najlepszymi hitami, które zostały wydane wyłącznie na PlayStation 3 – właśnie z tego powodu w ostatnich dniach lipca na rynek trafi The Last of Us.

możliwe, że w niedalekiej przyszłości na ósmej generacji Japończyków zadebiutują kolejne kotlety od Naughty Dog.
Jednak możliwe, że już niedługo kolejne pozycje od Naughty Dog zadebiutują na nowej konsoli:

 

Mamy wiele próśb o wydanie gier z poprzedniej generacji, takich jak Uncharted, od graczy, którzy nie mogli zagrać w te tytuły wcześniej. Uncharted to byłby dobry kandydat.

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale kolejny raz przedstawiciel Sony wspomina o możliwym odświeżeniu przygód Nathana Drake'a.

Na zakończenie Yoshida podkreślił, że jego firma nie chce nas zalewać toną reedycji, ale ziarno kolejny raz zostało zasiane... 

Edytowane przez ZbyNioMir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zbyniomir Jesli wyjdzie Uncharted Trilogy PS4, biorę w ciemno, nawet i za 3stówy jak będzie trzeba.

Uncharted 2 miało najlepsze multi przy którym bawiłem się setki godzin. Czekam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zbyniomir Jesli wyjdzie Uncharted Trilogy PS4, biorę w ciemno, nawet i za 3stówy jak będzie trzeba.

Uncharted 2 miało najlepsze multi przy którym bawiłem się setki godzin. Czekam

Trzy stówy za pobawienie się w multi z dwójki, chyba nie masz co z kasą robić ;) . Bo single w tych grach jest raczej na raz. Poza tym, jak ktoś w tej serii wbijał calaki, to i tak kilka razy je przechodził. Wydaje mi się że ta oferta może się spodobać głównie graczom, którzy nie mieli z tymi tytułami styczności. Reszta może się szybko znudzić.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby się zajęli TLOU2.

Prawdę mówiąc ja podobnie jak Kamil czekam na U:R. A Tlou 2 wyjdzie na bank. Zbyt wielka to gra i żyła złota by odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie wyboru map. Nie spotkałem się z opcją zmiany mapy albo wyboru. Brakuje mi jednej trofki w dodatku, na mapie Księgarnia. Dzisiaj udało mi się wbić złoto za przejście 12 tygodni Łowcą, 84 mecze i Księgarnie trafiłem tylko raz. Wtf?  Jest jakaś opcja? czy muszę się modlić żeby w 84 meczach Świetlikami mi wpadła mapa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem jest głosowanie na jedną z dwóch mapek, które (też losowo) wybiera gra. Także kwestia szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja kurcze, na takie losowanie trafiłem tylko raz i to jeszcze nie udało się jej wybrać. A jedyny raz gdzie zagrałem na tej mapie, nie udało się wbić trofki. Czy może częściej będzie się trafiała ta mapa jak będę grał Świetlikami, jak myślisz?

Edytowane przez Arsfan89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dot. fabuły. Kto nie skończył niech nie otwiera spoilera

 

Wypożyczyłem (czego żałuje, powinienem był kupić normalnie, ale nie chciało mi sie bawić w dalszą odsprzedaż) TLOU:R na 2 tyg, i gram gram gram a gra sie ciagnie i ciagnie, a mi juz czas sie konczy niedlugo, i nie wiem czy sie nie spieszyc i przedluzyc wypozyczenie czy tez niedlugo bede mial koniec i lepiej to dokonczyc. Moje pytanie brzmi - ile mniej wiecej mam do konca gry, jestem w zimie, gdy Joel zorientował się że nie ma Ellie, i mimo że jest ranny idzie jej szukać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, to teraz jeszcze bez spoilera.

Left Behind jest ciekawe, czy taka popierdółka? I ile trwa ukończenie na normalu? Może jestem 'noob', , ale nie wyobrażam sobie w tą gre grać na wyższych stopniach trudności, bo chyba całe życie bym ją kończył ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, to teraz jeszcze bez spoilera.

Left Behind jest ciekawe, czy taka popierdółka? I ile trwa ukończenie na normalu? Może jestem 'noob', , ale nie wyobrażam sobie w tą gre grać na wyższych stopniach trudności, bo chyba całe życie bym ją kończył ... :biggrin:

Warto,zajebioza.

Około 2ch godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to DLC nie siadło.

 

Nie lubie takich dziewczyńskich perypetii, których trochę za dużo w tym DLC

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy do uzywki potrzebny jest online pass ??

thx

Nie jest - możesz śmiało brać używany egzemplarz. Na PS4 nie stosuje się już Online Pass'ów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja kurcze, na takie losowanie trafiłem tylko raz i to jeszcze nie udało się jej wybrać. A jedyny raz gdzie zagrałem na tej mapie, nie udało się wbić trofki. Czy może częściej będzie się trafiała ta mapa jak będę grał Świetlikami, jak myślisz?

 

 

Myślę, że to zależy tylko i wyłącznie od szczęścia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, to teraz jeszcze bez spoilera.

Left Behind jest ciekawe, czy taka popierdółka? I ile trwa ukończenie na normalu? Może jestem 'noob', , ale nie wyobrażam sobie w tą gre grać na wyższych stopniach trudności, bo chyba całe życie bym ją kończył ... :biggrin:

 

warto- polecam mocno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dokonczylem gre - moze ze 2h zajelo mi to, moze ciut wiecej wliczajac w to moje zalosne strzelanie na padzie...(przyzwyczjony do myszki). Dla mnie mistrzostwo swiata - tak jak na poczatku troche smieszyla mnie okladka z napisem ' over 200 game of the year awards' tak dopiero z czasem zrozumialem wszystko - gra sie mocno rozkreca, i jesli poczatkowa nuda kogos nie zniecheci to pozniej bedzie zalowal, ze pojawiaja sie 'wkoncu' napisy koncowe :D

Jutro lecimy z dlc ;d

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ze 2h zajelo mi to

 

to mało trochę jak na grę generacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mało trochę jak na grę generacji :)

Mialem raczej na mysli dokonczenie gry,patrz spoiler wczesniej,ale fakt wyslowilem sie niejasno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie patrzę w spoilery bo jestem dopiero

w Pittsburgu w momencie jak obudziliśmy się w miejscówce murzyna i jego brata i ruszamy żeby się przedrzeć przez checkpoint. tylko mi nic nie zespoiluj przypadkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej,to faktycznie nie otwieraj moich spoilerow. Bez spoilerow,milej zabawy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×