Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie mam nic przeciwko, kto chce to kupi kto nie to nie kupi. Proste. 

Jednak zgadzam się co wpisów poprzedników, że szkoda iz nie dzieje się nic nowego ( bo co mamy ? - AC4, BF4, COD: GHOST i .... TR) 

Inaczej by wyglądało, gdyby trzaskali ciekawe nowe produkcje masowo na PS4, wówczas nie było by głosów krytyki o odgrzewane kotlety, bo komu by to przeszkadzało. 

A tak, racje mają i zwolennicy i przeciwnicy. No jest jak jest. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka branża. Marki się sprzedają, więc "wielcy" twórcy przy nich zostają, bo kasa z tego jest ogromna. Wina leży też po stronie graczy, bo lecą do sklepów i masowo kupują te BF-y, COD-y i inne.

 

Zresztą nowych ip tak mało nie jest. Deep Down, Murdered, Order, W_D i inne. Już takiej suszy w branży nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry pożyczyłem od kumpla PS3. Trochę teraz żałuję, bo w lepszej oprawie i rozdzielczości zrobi na pewno większe wrażenie, a teraz kiedy znam historię to raczej wątpliwe, abym zdecydował się na zakup. Chociaż nie wiem, kurde, będę walczył z samym sobą, bo latem nic nie wychodzi ciekawego dla mnie. Dobra, kogo ja oszukuję. Kupię. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...................Wina leży też po stronie graczy, bo lecą do sklepów i masowo kupują te BF-y, COD-y i inne.

 

Większej głupoty już dawno nie czytałem. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czuję się winny idąc za każdym razem po nową odsłonę BF'a czy Fify, A co ci powiem nawet nie czuję się przez to głupszy ani gorszy od innych. Co komuś do tego że kupię sobie grę i jak mi się ona znudzi to wpuszczę ja w obieg ze strata 20-50zl, (zależne od tego ile miechów ja trzymałem) 

Ale powiedzcie mi jaki jest sens wchodzenia w takie tematy i w kółko powtarzanie "Znowu odgrzewany kotlet." Ludzie... po *kij* wy drążycie w kółko to samo... każdy ma swój własny rozum i bardzo dobrze wiedzą że dana gra wyszła już kiedyś, te gry są głównie kierowane do osób które z jakiś powodów nie mogły/nie miały możliwości pograć. To jest prawdziwe życie pamiętajcie że, tutaj też macie wybór jak w Mass Effect, Wiedzminie,Infamousie czy innych tego typu grach. Darujcie już z tymi postami. w Real'u też marudzicie jak zostaje wam obiad z poprzedniego dnia? Z Chęcią zagram w ten zajebisty tytuł ponownie tym bardziej że, zagram teraz w Wersje jaką ND chcieli by pokazać nam ale, PS3 już nie miało mocy.
Wszelkie odpowiedzi na ten post i drążenie tematu o "Kotletach" będę ignorować.

/ Czy ktoś wam kiedyś już mówił na czym polega szaleństwo? 
https://www.youtube.com/watch?v=H9Wizu9nDZU

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec stycznia wyszedl TombRaider (Definitive Edition), dzis jest w PSN za polowe ceny (124zl). Bardzo mozliwe ze TLoU podzieli jego los i po 2-3 miesiacach rzuca fajna cene :)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest głównie dla tych dla których PS4 jest pierwszą konsolą i wczesniej oglądali gre tylko na yt. Oby tylko branża na tych paru przypadkach nie zwęszyła biznesu i nie uraczyła nas zalewem remasterów.

 

Złote słowa piernik :) - przynajmniej pierwsza część :D

Sporo nowych twarzy zawitało do obozu Sony po wpadce MS z XB-one. Sam mam chyba 5-7 nowych znajomych na liście (nie tylko z polski - wiem, X w Polsce nie jest dostępny oficjalnie), którzy przeskoczyli w tej generacji z X360 prosto na PS4kę. Są bardzo zadowoleni z zapowiedzi re-mastera bo wiedzą jak dobre jest TLOU. Ktoś kto grał w TLOU na PS3'ce nie koniecznie zagra na 4ce... ale będzie to mega kąsek na osób które zmieniły platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo ja już Ps3 nie miałem gdy TLOU wyszło, więc dla mnie świetna okazja by ograć tytuł, ale... no właśnie tutaj pojawia się ALE..

 

Według mnie tylko nie które tytuły powinni robić na next gena, te gry, które na to zasłużyły, a TLOU na pewno na takie coś zasłużyło.

Ale tutaj właśnie przede wszystkim powinny to być gry NOWE, najlepiej nowe IP ale także kolejne wersje danych edycji.

 

Wiadomo, że to co widzieliśmy już kilka razy w końcu się znudzi, a to co nowe zawsze jest nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLOU przeszełem, wbiłem nawet platynę ale nie mogę się doczekać wersji na PS4 którą też na pewno kupię. Jedynym minusem jest fakt że cała historia zawarta w grze jest mi już znana ale podczas obcowania z tym tytułem na ps4 liczę na zabawę choćby tak dobrą jak przy którymś kolejnym przejściu w drodze do calaka. Plusem z kolei jest fakt iż w czasie gdy przysiądę do wersji na nextgenie minie pewnie ponad rok od mojej przygody z wersją na PS3. Niektóre sceny na ps3 graficznie powodowały opad szczęki i nie mogę się doczekać jak to będzie teraz wyglądało. Dzieło ND było chyba jedyną grą po skończeniu której nie cieszyłem się z wbicia wszystkich trofeów, bo oznaczało to że w grze nie mam już kompletnie nic do zrobienia. Dodatkowo, miałem kupić dodatek Left Behind ale się powstrzymam skoro na PS4 dodatek ma być już zawarty.

Co do przepychanek słownych i debaty na temat "odgrzewanych kotletów" sprawa jest prosta. Nie chcesz nie kupuj, to wolny kraj!

Nie wierzę że przez fakt reedycji gier na PS4 nie wychodzą inne tytuły. Każde studio zatrudnia pewnie dodatkowych programistów którzy są odpowiedzialni za konwersję gry na nextgeny. Przy tworzeniu gry przecierz biorą udział ludzie którzy odpowiadają za lokacje, scenariusz, tworzą mechanikę postaci itd. ludzie którym płaci się za ich kreatywność. Co ci fachowcy w swoich dziedzinach mieli by robić przy konwersji gry, przy produkcie który jest już gotowy? Konwersję robią specjaliści od konwersji, takie jest moje zdanie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra dwie platyny z jednej gry, a mialem brac dodatek.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie będzie zbyt wielu killerów na ps4, więc dlaczego nie uzupełnić ich świetnymi grami z poprzedniej generacji?

Mimo, iż nie kupiłem to cieszę się z nowych edycji Rayman Legends i Tomb Raider, być może skuszę się za jakiś czas, lub będę liczył na to że dadzą w plusie.

Cieszę się również z nowej edycji Last of Us i bardzo liczę na GTA V. Jak ktoś nie chce i jest wrogiem takich zabiegów  to nie kupuje, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię na 100% :P Dodatkowo w tej wersji zostaną umieszczone wszystkie dostępne DLC, także  w sumie warto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem, ale i tak must have. Oddałem PS3, a posiadanie tej gry w kolekcji to obowiązek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja z twittera:

 

Moving our efforts to the PS4 has allowed us to remaster an already phenomenal looking The Last of Us in 1080p with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements. We love setting challenging technical hurdles for us when working on each game – and this is no different. We’ve been working hard on The Last of Us Remastered to release a next-gen evolution worthy of the 200+ Game of the Year awards, not to mention the acclaim and expectations of our fans. We will be revealing more detailed information about the upgrades for the PS4 version in the coming months.

In addition to all the technical updates, we’re also including an exclusive director’s commentary for all in-game cinematics featuring Creative Director and Writer, Neil Druckmann; Voice Actor, Troy Baker, who plays Joel; and BAFTA Award winning Voice Actress, Ashley Johnson, who plays Ellie.

We’ve released a ton of additional content since The Last of Us launched in June 2013, including our first ever single player expansion, Left Behind. We’re happy to say that the major content releases will be included with The Last of Us Remastered:

  • Left Behind single player expansion
  • Abandoned Territories multiplayer map pack
  • Reclaimed Territories pack – details will be coming soon on exactly what is included

 

W skrócie:1080p, lepsza rozdziałka modeli postaci,lepsze cienie i oświetlenie, wyższej jakości teksturki i jeszcze więcej. Do tego dodatek "Left behind i dodatki multi. W zależności od tego gdzie się złoży pre-order do będą dostępne różne dodatkowe perki. Premiera LATO 2014

 

źródło : http://blog.us.playstation.com/2014/04/09/the-last-of-us-remastered-coming-to-ps4-summer-2014/

 

 

 

 

  •  
  •  
  •  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nad wersją na PS4 zaczęli pracować zaraz po premierze gry. Jaram się okrutnie, zobaczymy jakie zmiany wprowadzili w oprawie, przejdę na najwyższym poziomie trudności, a później multiplayer, aż do premiery Destiny. :)


sukUAGW.jpg

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dobić platynkę na PS3 ale zaczekam na wersje z PS4 :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na PS4 pojawi się jeszcze trylogia Uncharted i GTA V to mogę sprzedawać PS3:)
Jakimś cudem nie ograłem do tej pory TLoU więc na spokojnie zrobię to już na PS4.

 

Swoja drogą ta okładka jest świetna! Mam nadzieję, że taka pozostanie.

Edytowane przez glugi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

sukUAGW.jpg

 

 

:biggrin: same dobre wieści,  coraz bardziej się jaram, jako że nie miałem okazji zagrać w Left behind.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nareszcie koniec plotek, czekałem na tą informację od premiery PS4, uważam, że jest to najlepsza gra jaka została kiedykolwiek wydana, nie mogę się doczekać premiery, teraz tylko czekac na potwierdzenie kolejnych plotek co do choćby GTA V! 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta sklepu Zavvi czyli na nasze jakieś 195zł , wysyłają do polski za free.

 

sdfds.png

 

Miejmy nadzieję że polscy dystrybutorzy również ustalą cenę nie przekraczającą 200zł

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×